Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 123-238060257/0100. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 3 km | 3M | Ferenčík František | 1958 | #tymdejvid | 150,- | 15967 | Ano | |
46 | 7 km | 7M | Jaroš Martin | 1964 | 150,- | 15667 | Ano | ||
160 | 3 km | 3M | Žahour Pavel | 1967 | Kájov | 150,- | 15845 | Ne | |
74 | 7 km | 7M | Navrátil Karel | 1968 | 150,- | 15917 | Ano | ||
83 | 3 km | 3M | Paleček Vladimír | 1973 | Palečci | 150,- | 16132 | Ano | |
139 | 3 km | 3M | Vair Paolo | 1973 | #tymdejvid | 150,- | 15915 | Ano | |
140 | 7 km | 7M | Vair Paolo | 1973 | #tymdejvid | 150,- | 15916 | Ano | |
111 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Luděk | 1976 | 150,- | 15277 | Ano | ||
114 | 3 km | 3Z | Ruttensteinerová Markéta | 1976 | 150,- | 15276 | Ano | ||
31 | 3 km | 3M | Hálek Michal | 1979 | 150,- | 15881 | Ne | ||
53 | 7 km | 7M | Klečka Jiří | 1979 | 150,- | 15933 | Ano | ||
71 | 7 km | 7M | Mikšátko Pavel | 1979 | TJ sokol Ledenice | 150,- | 14232 | Ano | |
87 | 3 km | 3Z | Poloková Jana | 1979 | #tymdejvid | 150,- | 15407 | Ano | |
88 | 7 km | 7Z | Poloková Jana | 1979 | #tymdejvid | 150,- | 15408 | Ano | |
110 | 7 km | 7Z | Rittenauerová Michaela | 1979 | Surf Club Pavones | 150,- | 15990 | Ano | |
125 | 7 km | 7M | Štindl Jan | 1979 | Jihočeský klub maratonců - Velešín | 150,- | 15791 | Ano | |
25 | 7 km | 7M | Demo Marek | 1980 | Team Prase | 150,- | 16118 | Ano | |
86 | 3 km | 3M | Pišl Gennadij | 1980 | Kájov | 150,- | 15843 | Ano | |
124 | 7 km | 7M | Šlajs Štěpán | 1980 | Slavče | 150,- | 15725 | Ano | |
129 | 7 km | 7Z | Švikruhová Václava | 1981 | Hamráci | 150,- | 15699 | Ne | |
130 | 7 km | 7Z | Tošilová Květa | 1981 | Velešín | 150,- | 15795 | Ano | |
138 | 3 km | 3Z | Vair Julie | 1981 | #tymdejvid | 150,- | 15914 | Ano | |
64 | 7 km | 7M | Kunze Petr | 1982 | 150,- | 16112 | Ano | ||
15 | 3 km | 3M | Cinádr Jan | 1983 | Cinda | 150,- | 16042 | Ne | |
119 | 7 km | 7M | Stráský Eduard | 1983 | Predators Budweis | 150,- | 15715 | Ano | |
126 | 3 km | 3M | Šuhaj Jan | 1983 | 150,- | 15880 | Ano | ||
156 | 7 km | 7M | Vymyslický Michal | 1983 | 150,- | 15688 | Ano | ||
3 | 3 km | 3Z | Baštářová Ludmila | 1984 | 150,- | 16076 | Ano | ||
5 | 3 km | 3M | Brichta Marek | 1984 | Malonty | 150,- | 15775 | Ano | |
12 | 3 km | 3Z | Cimlová Miroslava | 1984 | 150,- | 15718 | Ano | ||
18 | 3 km | 3Z | Cinádrová Alena | 1984 | 150,- | 16110 | Ano | ||
50 | 3 km | 3M | Kalmán Julius | 1984 | 150,- | 15695 | Ano | ||
118 | 3 km | 3Z | Steinbauerová Jana | 1984 | ŠBV | 150,- | 16079 | Ano | |
10 | 7 km | 7M | Ciml Martin | 1985 | 150,- | 15717 | Ano | ||
36 | 3 km | 3Z | Hálková Lenka | 1985 | 150,- | 16064 | Ne | ||
45 | 7 km | 7Z | Hüttnerová Marie | 1985 | Predátor workout České Budějovice | 150,- | 15746 | Ano | |
97 | 3 km | 3Z | Pulcová Michaela | 1985 | MaRUNka tým | 150,- | 16121 | Ano | |
117 | 3 km | 3Z | Sochorová Jana | 1985 | Třeboň | 150,- | 14201 | Ano | |
43 | 3 km | 3Z | Hosenseidlová Hana | 1986 | SDH Rozpoutí | 150,- | 16101 | Ano | |
98 | 7 km | 7M | Pulec Martin | 1986 | MaRUNka tým | 150,- | 14190 | Ano | |
99 | 3 km | 3M | Pulec Martin | 1986 | MaRUNka tým | 150,- | 14191 | Ano | |
106 | 7 km | 7M | Rinn Radek | 1986 | 150,- | 16011 | Ano | ||
143 | 3 km | 3M | Vavřín Vojtěch | 1986 | 150,- | 16012 | Ano | ||
147 | 7 km | 7M | Vlach Petr | 1986 | MaRUNka | 150,- | 14224 | Ano | |
149 | 3 km | 3M | Vlach Petr | 1986 | MaRUNka | 150,- | 15810 | Ano | |
151 | 7 km | 7Z | Vlachová Tereza | 1986 | MaRUNka | 150,- | 14236 | Ano | |
157 | 7 km | 7M | Wortner Tomáš | 1986 | pleasure team | 150,- | 15763 | Ano | |
20 | 7 km | 7M | Čermák Jan | 1987 | Czerminator | 150,- | 15852 | Ano | |
65 | 3 km | 3Z | Lacinová Vendula | 1987 | 150,- | 15387 | Ano | ||
96 | 3 km | 3Z | Pulcová Martina | 1987 | MaRUNka tým | 150,- | 14189 | Ano | |
131 | 3 km | 3M | Tripes Stanislav | 1987 | TCV J. Hradec | 150,- | 15853 | Ano | |
132 | 3 km | 3Z | Tripesová Lenka | 1987 | TCV J. Hradec | 150,- | 15854 | Ano | |
155 | 3 km | 3Z | Vymyslická Petra | 1987 | 150,- | 15687 | Ano | ||
89 | 3 km | 3Z | Poustková Barbora | 1988 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15890 | Ano | |
137 | 7 km | 7M | Urban Tomáš | 1988 | Dobrá Voda u ČƁ | 150,- | 15872 | Ano | |
142 | 7 km | 7M | Valachovič Jakub | 1988 | 150,- | 15968 | Ano | ||
75 | 7 km | 7Z | Nováková Lucie | 1989 | 150,- | 16048 | Ano | ||
44 | 7 km | 7M | Hrubý Pavel | 1990 | Crusty | 150,- | 15682 | Ano | |
122 | 3 km | 3Z | Šebestová Dagmar | 1990 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15891 | Ano | |
146 | 7 km | 7Z | Viskotová Alesja | 1992 | Velešín | 150,- | 15809 | Ano | |
1 | 3 km | 3M | Albert Karel | 1994 | 150,- | 15389 | Ano | ||
22 | 3 km | 3Z | Čermáková Kristýna | 1994 | Czerminator | 150,- | 15865 | Ano | |
103 | 3 km | 3M | Rákoš Tomáš | 1994 | Rákosníček | 150,- | 15892 | Ano | |
141 | 3 km | 3M | Valachovič Vojtěch | 1994 | Rampelnik | 150,- | 15873 | Ano | |
60 | 7 km | 7Z | Kudláčková Nikola | 1995 | 150,- | 15838 | Ano | ||
70 | 7 km | 7Z | Loskotová Lenka | 1995 | Dobrá Voda u ČƁ | 150,- | 15871 | Ano | |
72 | 3 km | 3Z | Mora Gonzalez Eva | 1996 | Pleasure team | 150,- | 16066 | Ano | |
61 | 3 km | 3M | Kudrna Michal | 1997 | Pražácí | 150,- | 15712 | Ano | |
92 | 7 km | 7M | Preisler Jan | 1997 | Pražácí | 150,- | 14902 | Ano | |
93 | 7 km | 7Z | Preislerová Eliška | 1997 | Pražácí | 150,- | 15020 | Ano | |
123 | 3 km | 3Z | Šímová Barbora | 1999 | Pražácí | 150,- | 15711 | Ano | |
47 | 7 km | 7M | Jílek Jiří | 2001 | 150,- | 15742 | Ano | ||
79 | 3 km | 3M | Novotný Filip | 2003 | Fíla | 150,- | 15706 | Ano | |
80 | 7 km | 7M | Novotný Filip | 2003 | Fíla | 150,- | 15707 | Ano | |
158 | 3 km | 3Z | Wortnerová Karolína | 2003 | Kája | 150,- | 15716 | Ano | |
85 | 7 km | 7M | Pikl David | 2004 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 150,- | 15907 | Ne | |
115 | 3 km | 3M | Ryska Rudolf | 2006 | Malonty | 150,- | 15858 | Ano | |
112 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Lukáš | 2007 | 150,- | 15278 | Ano | ||
81 | 3 km | 3M | Ondreját Adam | 2008 | Spartak Trhové Sviny | 150,- | 15778 | Ano | |
73 | 7 km | 7M | Mrenica Michal | 2009 | Michi | 150,- | 15657 | Ano | |
113 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Filip | 2009 | 150,- | 15279 | Ano | ||
19 | 3 km | 3M | Čech Albert | 2010 | Besednice | 150,- | 16062 | Ne | |
52 | Děti | M10-14 | Kamenský Štěpán | 2010 | 50,- | 16017 | Ano | ||
8 | Děti | M10-14 | Cais Karel | 2011 | Jihočeský klub maratónců | 50,- | 15884 | Ano | |
9 | 3 km | 3M | Cais Karel | 2011 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15889 | Ano | |
127 | 7 km | 7Z | Šulková Nela | 2011 | 150,- | 16049 | Ano | ||
29 | Děti | M10-14 | Fried Václav | 2012 | TCV J. Hradec | 50,- | 15857 | Ano | |
54 | Děti | M10-14 | Klečka Václav | 2012 | 50,- | 15934 | Ano | ||
55 | 3 km | 3M | Klečka Václav | 2012 | 150,- | 15935 | Ano | ||
107 | 3 km | 3M | Rittenauer Filip | 2012 | Surf Club Pavones | 150,- | 15991 | Ano | |
109 | Děti | M10-14 | Rittenauer Filip | 2012 | Surf Club Pavones | 50,- | 15993 | Ano | |
62 | 3 km | 3M | Kunze Matyáš | 2013 | 150,- | 16054 | Ano | ||
14 | Děti | Z10-14 | Cimlová Zuzana | 2014 | 50,- | 15721 | Ano | ||
16 | Děti | Z10-14 | Cinádrová Anežka | 2014 | 50,- | 16040 | Ano | ||
30 | Děti | Z10-14 | Friedová Viktorie | 2014 | TCV J. Hradec | 50,- | 15856 | Ano | |
34 | Děti | Z10-14 | Hálkova Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14677 | Ano | |
37 | 3 km | 3Z | Hálková Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 150,- | 15861 | Ne | |
40 | Děti | Z10-14 | Homolová Barbora | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14707 | Ano | |
42 | Děti | M10-14 | Hosenseidl František | 2014 | SDH Žďár | 50,- | 16103 | Ano | |
56 | Děti | M10-14 | Klečka Antonín | 2014 | 50,- | 15936 | Ano | ||
66 | Děti | M10-14 | Lattner Tomáš | 2014 | 50,- | 16015 | Ano | ||
84 | Děti | M10-14 | Paleček Ondřej | 2014 | Palečci | 50,- | 16127 | Ano | |
120 | Děti | M10-14 | Šebest Václav | 2014 | Jihočeský klub maratónců | 50,- | 15883 | Ano | |
121 | 3 km | 3M | Šebest Václav | 2014 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15887 | Ano | |
134 | Děti | M10-14 | Trnka Jáchym | 2014 | 50,- | 15038 | Ano | ||
153 | Děti | Z10-14 | Vymyslická Zoe | 2014 | 50,- | 15685 | Ano | ||
6 | Děti | Z7-9 | Brichtová Sofie | 2015 | Malonty | 50,- | 15772 | Ano | |
7 | 3 km | 3Z | Brichtová Sofie | 2015 | Malonty | 150,- | 15773 | Ano | |
48 | Děti | Z7-9 | Kalkušová Kateřina | 2015 | 50,- | 15900 | Ano | ||
51 | Děti | Z7-9 | Kamenská Aneta | 2015 | 50,- | 16019 | Ano | ||
63 | Děti | M7-9 | Kunze Adam | 2015 | 50,- | 16055 | Ano | ||
76 | Děti | Z7-9 | Novotná Ema | 2015 | 50,- | 16130 | Ano | ||
78 | Děti | Z7-9 | Novotná Marie | 2015 | 50,- | 15969 | Ne | ||
82 | Děti | Z7-9 | Ondrejátová Lenka | 2015 | MaRUNka | 50,- | 15779 | Ano | |
104 | Děti | M7-9 | Rinn Mikuláš | 2015 | Lokáda | 50,- | 16009 | Ano | |
108 | Děti | M7-9 | Rittenauer Emil | 2015 | Surf Club Pavones | 50,- | 15992 | Ano | |
2 | Děti | M7-9 | Baštář Jan | 2016 | Bašty | 50,- | 16077 | Ano | |
11 | Děti | M7-9 | Ciml Adam | 2016 | 50,- | 15719 | Ano | ||
13 | Děti | Z7-9 | Cimlová Bára | 2016 | 50,- | 15720 | Ano | ||
17 | Děti | Z7-9 | Cinádrová Lucie | 2016 | 50,- | 16041 | Ano | ||
32 | Děti | M7-9 | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14678 | Ano | |
33 | 3 km | 3M | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 150,- | 15862 | Ne | |
59 | Děti | Z7-9 | Kolářová Karin | 2016 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15922 | Ano | |
68 | Děti | M7-9 | Lesňák Jakub | 2016 | 50,- | 15812 | Ano | ||
90 | Děti | Z7-9 | Prediger Amálie | 2016 | Preda tým | 50,- | 16051 | Ano | |
95 | Děti | Z7-9 | Pulcová Markéta | 2016 | MaRUNka tým | 50,- | 14188 | Ano | |
101 | Děti | M7-9 | Pulec Adam | 2016 | MaRUNka tým | 50,- | 16123 | Ano | |
116 | Děti | M7-9 | Říha Vojtěch | 2016 | Vojťas | 50,- | 15906 | Ano | |
128 | Děti | Z7-9 | Švecová Eliška | 2016 | TJ Hranicar Malonty | 50,- | 15588 | Ano | |
148 | Děti | M7-9 | Vlach František | 2016 | MaRUNka | 50,- | 14225 | Ano | |
39 | Děti | M7-9 | Hlavatý Robin | 2017 | Robik | 50,- | 15957 | Ano | |
159 | Děti | M7-9 | Zrzavý Jindřich | 2017 | 50,- | 16057 | Ano | ||
4 | Děti | M4-6 | Brichta Eliáš | 2018 | Malonty | 50,- | 15774 | Ano | |
23 | Děti | Z4-6 | Čermáková Sára | 2018 | Czerminator | 50,- | 15866 | Ano | |
58 | Děti | Z4-6 | Kolářová Rebeka | 2018 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15920 | Ano | |
69 | Děti | Z4-6 | Lesňáková Adéla | 2018 | 50,- | 15822 | Ano | ||
100 | Děti | M4-6 | Pulec Pavel | 2018 | MaRUNka tým | 50,- | 16122 | Ano | |
133 | Děti | Z4-6 | Tripesová Lucie | 2018 | TCV J. Hradec | 50,- | 15855 | Ano | |
135 | Děti | M4-6 | Trnka Vít | 2018 | 50,- | 15039 | Ano | ||
136 | Děti | Z4-6 | Urazilová Karolína | 2018 | 50,- | 15921 | Ano | ||
145 | Děti | Z4-6 | Vavřínová Antonie | 2018 | 50,- | 16013 | Ano | ||
150 | Děti | Z4-6 | Vlachová Marie Milada | 2018 | MaRUNka | 50,- | 14226 | Ano | |
24 | Děti | Z4-6 | Čermáková Lea | 2019 | Czerminator | 50,- | 15867 | Ano | |
26 | Děti | Z4-6 | Demová Anna Eliška | 2019 | Tým Jollynka | 50,- | 16119 | Ano | |
27 | Děti | Z4-6 | Demová Marie Josefina | 2019 | Tým Jollynka | 50,- | 16120 | Ano | |
35 | Děti | Z4-6 | Hálková Anna | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14679 | Ano | |
38 | Děti | M4-6 | Hanzal Oldřich | 2019 | Besednice | 50,- | 16063 | Ne | |
41 | Děti | Z4-6 | Homolová Linda | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14708 | Ano | |
49 | Děti | Z4-6 | Kalkušová Karolína | 2019 | 50,- | 15901 | Ano | ||
67 | Děti | M4-6 | Lattner Adam | 2019 | 50,- | 16016 | Ano | ||
77 | Děti | Z4-6 | Novotná Hana | 2019 | 50,- | 16131 | Ano | ||
91 | Děti | M4-6 | Prediger Antonín | 2019 | Preda tým | 50,- | 16052 | Ano | |
94 | Děti | Z4-6 | Pulcová Magdaléna | 2019 | MaRUNka tým | 50,- | 14187 | Ano | |
102 | 3 km | 3M | Rákoš Matyáš | 2019 | Rákosníček | 150,- | 15888 | Ano | |
105 | Děti | M4-6 | Rinn Rostislav | 2019 | Lokáda | 50,- | 16010 | Ano | |
152 | Děti | Z4-6 | Vodňanská Ema | 2019 | Ema | 50,- | 16038 | Ano | |
154 | Děti | Z4-6 | Vymyslická Chloe | 2019 | 50,- | 15686 | Ano | ||
144 | Děti | M4-6 | Vavřín Eduard | 2020 | 50,- | 16014 | Ano | ||
21 | Děti | M0-3 | Čermák Bedřich | 2021 | Czerminator | 50,- | 15869 | Ano | |
57 | Děti | Z0-3 | Kolářová Ester | 2021 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15918 | Ano |