Termínovka a přihlášky

DatumSportMístoZávod a přihláškaPřihlášeno/ZaplacenoWeb
24.02.2024RUNBorekBěžecký ples - Jihočeský běžecký pohár - VYPRODÁNOStartovní listina 57/56web
02.03.2024RUN-XCMladá VožiceVožický vytrvalostní běh - Jihočeský běžecký pohár dětí - přihláškaStartovní listina 122/114web
09.03.2024RUNVlkov(připravuje se)
16.03.2024RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalců - Jihočeský běžecký pohár - přihláškaStartovní listina 22/15web
05.04.2024RUNČeské BudějoviceBěh pro Bazalku - 5 km - Jihočeský běžecký pohár dětí - přihláškaStartovní listina 11/1web
06.04.2024RUN-MČeské BudějoviceMizuno T2 běhy - Jihočeský běžecký pohár - přihláškaStartovní listina 15/5web
07.04.2024RUN-XCHojná VodaBěhy v Novohradských horách - přihláškaStartovní listina 25/15web
20.04.2024RUNHluboká u BorovanModrý běh pro Autis Centrum - Jihočeský běžecký pohár dětí - přihláškaStartovní listina 15/5web
28.04.2024TTKájovKájovská časovka - Jihočeská amatérská ligaweb
01.05.2024RUN-XCBenešovKarlovský kopcovák - přihláškaweb
01.05.2024RUNSezimovo ÚstíBaťův běh na Kozí hrádek
04.05.2024RUNDolní DvořištěBěhy v Dolním Dvořišti - přihláškaweb
05.05.2024MTBOldřichovMTB tankodrom Oldřichovweb
08.05.2024ROADZliv(připravuje se)
11.05.2024TTTTálínDuatlon Tálínweb
18.05.2024RUNLomecLomecký běh - přihláškaStartovní listina 17/7web
18.05.2024RUNSezimovo ÚstíSeziRun - Jihočeský běžecký pohár - přihláškaStartovní listina 2/1web
19.05.2024ROADDolní LukaviceHromadný závod (ZAL)web
25.05.2024MTB-XCTáborZávod horských kol Čekanice-Cihelna
26.05.2024ROADChoustníkChoustník Race - Jihočeská amatérská ligaweb
06.06.2024TTBechyně(připravuje se)web
08.06.2024RUNŘímovŘímovský běh pro úsměvweb
14.06.2024MTB-XCKukleSTEVENS MTB závod dvojicweb
15.06.2024MTB-MKukleSTEVENS Cyklošvec MTB maratonweb
16.06.2024RUN-TZlivHodinovka na dráze na Den Otců - Jihočeský běžecký pohár
19.06.2024RUNHolubovBěh Olympijského dne - Jihočeský běžecký pohárweb
23.06.2024ROADOlšina(připravuje se)
29.06.2024TTTHolubovHolubovský triatlonweb
29.06.2024TTTPříhrazyDřevěný muž - přihláškaStartovní listina 9/6web
06.07.2024ROADTálínSilniční časovka - Jihočeská amatérská ligaweb
06.07.2024TTTTálín 2Triatlon Tálínweb
19.07.2024RUNNeplachovNeplachovský hrnečekweb
24.07.2024ROADCunkovHromadný závod do vrchu Cunkov (JAL)
11.08.2024ROADPísekSTEVENS CykloŠvec kritérium Hradiště - Jihočeská amatérská liga
17.08.2024RUNBoršov nad VltavouReuter Run - Jihočeský běžecký pohárweb
17.08.2024MTB-MJistebniceGS MTB Maraton Jistebniceweb
25.08.2024ROADKramolínVelká cena OÚ Kramolín - KRAMOLÍNSKÉ PEKLO (ZAL)web
30.08.2024TTTjižní Čechy(připravuje se)web
31.08.2024MTB-MSoběslavG. Benedikt Stevens soběslavský MTB maratonweb
31.08.2024TTTZlivTriatlon Zlivweb
01.09.2024TTTZlivTriatlon Zliv - družstvaweb
07.09.2024RUNTřeboňBěh kolem Světaweb
07.09.2024RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalců - 10 kmweb
14.09.2024RUNBesedniceBěh Marunka - Jihočeský běžecký pohárweb
14.09.2024MTB-XCBechyněCross-country Tour de Bechyněweb
15.09.2024ROADBechyněTour de Bechyně 2024web
15.09.2024RUNMuniceOkolo Muňákuweb
21.09.2024RUNSvatý JánSvatojánský kopečekweb
29.09.2024CXBernarticeBernartický cyklokros (TBC série)web
05.10.2024RUNjižní Čechy(připravuje se)
06.10.2024RUN-XCVeselí nad LužnicíBěh kolem Lužnice
06.10.2024RUNVlašimBěh zámeckým parkemweb
12.10.2024RUNChlum u TřeboněBěh kolem Hejtmanuweb
28.10.2024RUNČeské BudějoviceSokolský běh republiky - Jihočeský běžecký pohárweb
09.11.2024RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalcůweb
17.11.2024RUNVelešínBěh 17. listopadu - Jihočeský běžecký pohár
24.11.2024RUNNové HomoleBěh okolo Baby
26.12.2024RUNPrachaticeŠtěpánský běh - Jihočeský běžecký pohárweb
30.12.2024RUNLitvínoviceKleKluLiweb
31.12.2024RUNJistebniceSilvestrovský běh a závod koloběžekweb