Termínovka a přihlášky

DatumSportMístoZávod a přihláškaPřihlášeno/ZaplacenoWeb
25.05.2024MTB-XCTáborZávod horských kol Čekanice-Cihelnaweb
25.05.2024RUNDubnéDubenský běh pro dobrou věcweb
26.05.2024ROADChoustníkChoustník Race - Jihočeská amatérská liga - přihláškaStartovní listina 112/94web
28.05.2024RUNTřeboňBěh o sluneční pohár - Jihočeský běžecký pohár - přihláškaStartovní listina 29/1web
01.06.2024RUN-XCSkaliceSkalický běh a dětský den - přihláškaStartovní listina 1/0web
02.06.2024ROADDolanyKozí prd (ZAL+JAL) - přihláškaStartovní listina 13/2web
06.06.2024TTBechyněČasovka jednotlivců Tour de Bechyně - přihláškaStartovní listina 10/0web
08.06.2024RUNŘímovŘímovský běh pro úsměv - přihláškaStartovní listina 12/0web
09.06.2024ROADVimperkKritérium na Vodníku (JAL)web
14.06.2024MTB-XCKukleSTEVENS MTB závod dvojicweb
15.06.2024MTB-MKukleSTEVENS Cyklošvec MTB maraton - přihláškaweb
16.06.2024RUN-TZlivHodinovka na dráze na Den Otců - Jihočeský běžecký pohár - přihláškaweb
16.06.2024TTTMoravské BudějoviceMoravskobudějovický triatlonweb
19.06.2024RUNHolubovBěh Olympijského dne - Jihočeský běžecký pohár - přihláškaweb
23.06.2024ROADOlšinaTour de Boletice 2024 (JAL+ZAL)
29.06.2024TTTHolubovHolubovský triatlon - přihláškaStartovní listina 9/4web
29.06.2024TTTPříhrazyDřevěný muž - přihláškaStartovní listina 49/45web
30.06.2024ROADSvatá MáříČkyně na Mářský vrch (JAL)web
06.07.2024ROADTálínSilniční časovka - Jihočeská amatérská ligaweb
06.07.2024TTTTálín 2Triatlon Tálín - přihláškaStartovní listina 3/0web
07.07.2024ROADNahořanyNahořanské peklo (JAL)web
19.07.2024RUNNeplachovNeplachovský hrneček - přihláškaStartovní listina 5/3web
20.07.2024SCOOTERBechyněKoloběžková Grand Prixweb
24.07.2024ROADCunkovHromadný závod do vrchu Cunkov (JAL)
27.07.2024ROADKonstantinovy Lázně(připravuje se)web
04.08.2024ROADTupadlyMistrovství ZAL - silniční závod - přihláškaweb
11.08.2024ROADPísekSTEVENS CykloŠvec kritérium Hradiště - Jihočeská amatérská ligaweb
17.08.2024RUNBoršov nad VltavouReuter Run - Jihočeský běžecký pohárweb
24.08.2024MTB-MJistebniceGS MTB Maraton Jistebniceweb
24.08.2024RUNLišovBěh kolem středu Evropy
25.08.2024ROADKramolínVelká cena OÚ Kramolín - KRAMOLÍNSKÉ PEKLO (ZAL+JAL)web
30.08.2024TTTjižní Čechy(připravuje se)web
31.08.2024MTB-MSoběslavG. Benedikt Stevens soběslavský MTB maratonweb
31.08.2024TTTZlivTriatlon Zlivweb
01.09.2024TTTZlivTriatlon Zliv - družstvaweb
05.09.2024ROADjižní ČechyOkolo jižních Čech - 1. etapaweb
06.09.2024ROADjižní ČechyOkolo jižních Čech - 2. etapaweb
07.09.2024RUNTřeboňBěh kolem Světaweb
07.09.2024RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalců - 10 kmweb
07.09.2024ROADjižní ČechyOkolo jižních Čech - 3. etapaweb
08.09.2024ROADJindřichův HradecOkolo jižních Čech - 4. etapaweb
08.09.2024RUNPísekBěh mezi mosty pro Hospic Athelasweb
14.09.2024RUNBesedniceBěh Marunka - Jihočeský běžecký pohárweb
14.09.2024ROADModravaČasovka Sušice-Modrava (ZAL)web
14.09.2024RUNRingelaiOhetal-Volkslauf
15.09.2024ROADBechyněTour de Bechyně 2024web
15.09.2024RUNMuniceOkolo Muňákuweb
21.09.2024RUNSvatý JánSvatojánský kopečekweb
21.09.2024?jižní Čechy(připravuje se)
22.09.2024CXBernarticeBernartický cyklokros (TBC série)web
29.09.2024?jižní Čechy(připravuje se)
05.10.2024RUNTřeboňBěh pro Kleofáše
06.10.2024RUN-XCVeselí nad LužnicíBěh kolem Lužnice
06.10.2024RUNVlašimBěh zámeckým parkemweb
12.10.2024RUNChlum u TřeboněBěh kolem Hejtmanuweb
28.10.2024RUNČeské BudějoviceSokolský běh republiky - Jihočeský běžecký pohárweb
09.11.2024RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalcůweb
17.11.2024RUNVelešínBěh 17. listopadu - Jihočeský běžecký pohár
24.11.2024RUNNové HomoleBěh okolo Baby
01.12.2024?jižní Čechy(připravuje se)
26.12.2024RUNPrachaticeŠtěpánský běh - Jihočeský běžecký pohárweb
30.12.2024RUNLitvínoviceKleKluLiweb
31.12.2024RUNJistebniceSilvestrovský běh a závod koloběžekweb