Termínovka a přihlášky

DatumSportMístoZávod a přihláškaPřihlášeno/ZaplacenoWeb
27.04.2024ROADKonstantinovy LázněMalá cena - kritérium (ZAL+JAL) - přihláškaStartovní listina 49/0web
28.04.2024TTKájovKájovská časovka - Jihočeská amatérská ligaweb
01.05.2024RUN-XCBenešovKarlovský kopcovák - přihláškaStartovní listina 10/10web
01.05.2024RUNSezimovo ÚstíBaťův běh na Kozí hrádek - přihláškaStartovní listina 4/4web
04.05.2024RUNDolní DvořištěBěhy v Dolním Dvořišti - přihláškaStartovní listina 21/14web
05.05.2024MTBOldřichovMTB tankodrom Oldřichov - přihláškaStartovní listina 15/10web
05.05.2024ROADStodČasovka Stod (ZAL) - přihláškaStartovní listina 4/1web
08.05.2024ROADZliv(připravuje se)
11.05.2024TTTTálínDuatlon Tálínweb
12.05.2024ROADTáborKritérium - Jihočeská amatérská ligaweb
18.05.2024RUNLomecLomecký běh - přihláškaStartovní listina 90/78web
18.05.2024RUNSezimovo ÚstíSeziRun - Jihočeský běžecký pohár - přihláškaStartovní listina 46/36web
19.05.2024ROADDolní LukaviceÚhlava Tour (ZAL) - přihláškaStartovní listina 8/3web
23.05.2024ROADSuchdol nad LužnicíMemoriál JUDr. Ferdinanda Buštyweb
25.05.2024MTB-XCTáborZávod horských kol Čekanice-Cihelna
26.05.2024ROADChoustníkChoustník Race - Jihočeská amatérská liga - přihláškaStartovní listina 4/2web
02.06.2024ROADKlatovyKozí prd (ZAL+JAL)web
06.06.2024TTBechyněČasovka jednotlivců Tour de Bechyně - přihláškaweb
08.06.2024RUNŘímovŘímovský běh pro úsměv - přihláškaweb
09.06.2024ROADVimperkKritérium na Vodníku (JAL)web
14.06.2024MTB-XCKukleSTEVENS MTB závod dvojicweb
15.06.2024MTB-MKukleSTEVENS Cyklošvec MTB maratonweb
16.06.2024RUN-TZlivHodinovka na dráze na Den Otců - Jihočeský běžecký pohár
19.06.2024RUNHolubovBěh Olympijského dne - Jihočeský běžecký pohárweb
23.06.2024ROADOlšinaTour de Boletice 2024 (JAL+ZAL)
29.06.2024TTTHolubovHolubovský triatlonweb
29.06.2024TTTPříhrazyDřevěný muž - přihláškaStartovní listina 27/19web
30.06.2024ROADSvatá MáříČkyně na Mářský vrch (JAL)web
06.07.2024ROADTálínSilniční časovka - Jihočeská amatérská ligaweb
06.07.2024TTTTálín 2Triatlon Tálínweb
07.07.2024ROADNahořanyNahořanské peklo (JAL)web
19.07.2024RUNNeplachovNeplachovský hrnečekweb
24.07.2024ROADCunkovHromadný závod do vrchu Cunkov (JAL)
11.08.2024ROADPísekSTEVENS CykloŠvec kritérium Hradiště - Jihočeská amatérská ligaweb
17.08.2024RUNBoršov nad VltavouReuter Run - Jihočeský běžecký pohárweb
24.08.2024MTB-MJistebniceGS MTB Maraton Jistebniceweb
24.08.2024RUNLišovBěh kolem středu Evropy
25.08.2024ROADKramolínVelká cena OÚ Kramolín - KRAMOLÍNSKÉ PEKLO (ZAL+JAL)web
30.08.2024TTTjižní Čechy(připravuje se)web
31.08.2024MTB-MSoběslavG. Benedikt Stevens soběslavský MTB maratonweb
31.08.2024TTTZlivTriatlon Zlivweb
01.09.2024TTTZlivTriatlon Zliv - družstvaweb
05.09.2024ROADjižní ČechyOkolo jižních Čech - 1. etapaweb
06.09.2024ROADjižní ČechyOkolo jižních Čech - 2. etapaweb
07.09.2024RUNTřeboňBěh kolem Světaweb
07.09.2024RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalců - 10 kmweb
07.09.2024ROADjižní ČechyOkolo jižních Čech - 3. etapaweb
08.09.2024ROADJindřichův HradecOkolo jižních Čech - 4. etapaweb
08.09.2024RUNPísekBěh mezi mosty pro Hospic Athelasweb
14.09.2024RUNBesedniceBěh Marunka - Jihočeský běžecký pohárweb
14.09.2024ROADModravaČasovka Sušice-Modrava (ZAL)web
15.09.2024ROADBechyněTour de Bechyně 2024web
15.09.2024RUNMuniceOkolo Muňákuweb
21.09.2024RUNSvatý JánSvatojánský kopečekweb
22.09.2024CXBernarticeBernartický cyklokros (TBC série)web
05.10.2024RUNTřeboňBěh pro Kleofáše
06.10.2024RUN-XCVeselí nad LužnicíBěh kolem Lužnice
06.10.2024RUNVlašimBěh zámeckým parkemweb
12.10.2024RUNChlum u TřeboněBěh kolem Hejtmanuweb
28.10.2024RUNČeské BudějoviceSokolský běh republiky - Jihočeský běžecký pohárweb
09.11.2024RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalcůweb
17.11.2024RUNVelešínBěh 17. listopadu - Jihočeský běžecký pohár
24.11.2024RUNNové HomoleBěh okolo Baby
26.12.2024RUNPrachaticeŠtěpánský běh - Jihočeský běžecký pohárweb
30.12.2024RUNLitvínoviceKleKluLiweb
31.12.2024RUNJistebniceSilvestrovský běh a závod koloběžekweb