Výsledky

DatumSportMístoZávod
25.05.2024MTB-XCTáborZávod horských kol Čekanice-Cihelna
25.05.2024RUNDubnéDubenský běh pro dobrou věc
23.05.2024ROADSuchdol nad LužnicíMemoriál JUDr. Ferdinanda Bušty
19.05.2024ROADDolní LukaviceÚhlava Tour (ZAL)
18.05.2024RUNLomecLomecký běh
18.05.2024RUNSezimovo ÚstíSeziRun - Jihočeský běžecký pohár
12.05.2024ROADTáborKritérium Komora
11.05.2024TTTTálínDuatlon Tálín
05.05.2024MTBOldřichovMTB tankodrom Oldřichov
04.05.2024RUNDolní DvořištěBěhy v Dolním Dvořišti
01.05.2024RUN-XCBenešovKarlovský kopcovák
01.05.2024RUNSezimovo ÚstíBaťův běh na Kozí hrádek
28.04.2024TTKájovKájovská časovka - Jihočeská amatérská liga
27.04.2024ROADKonstantinovy LázněMalá cena - kritérium (ZAL+JAL)
21.04.2024MTB-XCStrakoniceMTB XC Habeš
20.04.2024RUNHluboká u BorovanModrý běh pro Autis Centrum - Jihočeský běžecký pohár dětí
07.04.2024RUN-XCHojná VodaBěhy v Novohradských horách
06.04.2024RUN-MČeské BudějoviceMizuno T2 běhy - Jihočeský běžecký pohár
05.04.2024RUNČeské BudějoviceBěh pro Bazalku - 5 km a Jihočeský běžecký pohár dětí
16.03.2024RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalců - Jihočeský běžecký pohár
10.03.2024RUNVlkovVlkovská placka
02.03.2024RUN-XCMladá VožiceVožický vytrvalostní běh - Jihočeský běžecký pohár dětí
27.01.2024RUNŽdárŽďárský útěk - Tálínský pohár
13.01.2024RUNZlivTříkrálový běh
31.12.2023RUNJistebniceSilvestrovský běh a závod koloběžek
30.12.2023RUNLitvínoviceKleKluLi
26.12.2023RUNPrachaticeŠtěpánský běh (JBP)
27.11.2023CXTBCTBC série 2023 - bodovaní
27.11.2023ROADJALJihočeská amatérská liga 2023 - bodovaní
26.11.2023RUNNové HomoleBěh okolo Baby (JBP)
26.11.2023CXVimperkCyklokros na Vodníku (TBC série)
19.11.2023CXVeselí nad LužnicíVeselský cyklokros (TBC série)
18.11.2023CXStrakoniceCirkus cyklokros Strakonice (TBC série)
17.11.2023RUNVelešínKrosová 12°
12.11.2023CXHůrkaHůrecký krpál - cyklokros a běh (TBC série)
11.11.2023RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalců (JBP)
05.11.2023CXVoračiceŽabácký cyklokros – Memoriál Rudolfa Bartoše (TBC série)
04.11.2023CXAdamovAdamovský cyklokros (TBC série)
29.10.2023CXTáborMemoriál Pavla Havránka (TBC série)
28.10.2023RUNČeské BudějoviceSokolský běh republiky - ČB (JBP)
22.10.2023CXChýnovCyklokros Chýnov (TBC série)
21.10.2023CXRožmitál pod TřemšínemRožmitálský cyklokros
14.10.2023RUNChlum u TřeboněBěh kolem Hejtmanu (JBP)
01.10.2023CXBernarticeBernartický cyklokros (TBC série)
30.09.2023RUNVlašimBěh zámeckým parkem
23.09.2023RUNSvatý JánSvatojánský kopeček (JBP)
23.09.2023CXKukleKukelský cyklokros (TBC série)
17.09.2023ROADBechyněTour de Bechyně 2023
17.09.2023RUNMuniceOkolo Muňáku
16.09.2023RUNBesedniceBěh Marunka
16.09.2023MTB-XCBechyněCross-country Tour de Bechyně
16.09.2023RUNRingelaiOhetal-Volkslauf
10.09.2023RUNPísekBěh mezi mosty pro Hospic Athelas
10.09.2023ROADJindřichův HradecOkolo jižních Čech - 4. etapa České Budějovice - Jindřichův Hradec
09.09.2023ROADJavorníkOkolo jižních Čech - 3. etapa Český Krumlov - Javorník
08.09.2023ROADStudenáOkolo jižních Čech - 2. etapa České Velenice - Studená
07.09.2023RUNPísekPísecká štafeta 4x5 km
07.09.2023ROADMilevskoOkolo jižních Čech - 1. etapa Třeboň - Milevsko
03.09.2023TTTZlivTriatlon Zliv - družstva
02.09.2023RUNTřeboňBěh kolem Světa
02.09.2023MTB-MSoběslavG. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton
02.09.2023TTTZlivTriatlon Zliv - Mistrovství jižních Čech
01.09.2023TTTZlivSprint triatlon
27.08.2023ROADKramolínVelká cena OÚ Kramolín - KRAMOLÍNSKÉ PEKLO (ZAL+JAL)
26.08.2023RUNLišovBěh kolem středu Evropy (JBP)
20.08.2023ROADOlšinaTour de Boletice 2023
19.08.2023RUNHolubovBěh bez hodinek
13.08.2023ROADNahořanyJALkový Král Šumavy aneb za sto temelínských km sto km po Šumavě (JAL)
12.08.2023RUNBoršov nad VltavouReuter Run (JBP)
12.08.2023MTB-MJistebniceGS MTB Maraton Jistebnice
09.08.2023RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalců - 10 km
26.07.2023ROADCunkovHromadný závod do vrchu Cunkov (JAL)
22.07.2023SCOOTERBechyněKoloběžková Grand Prix
21.07.2023RUNNeplachovNeplachovský hrneček
20.07.2023TTBechyněČasovka jednotlivců Tour de Bechyně
15.07.2023RUN-MČeské BudějoviceMizuno běhy T2 (JBP)
14.07.2023RUNČeské BudějoviceBěh pro Bazalku - 5 km
02.07.2023ROADNahořanyNahořanské peklo (JAL)
01.07.2023ROADTálínČasovka JAL
01.07.2023TTTTálín 2Triatlon Tálín
25.06.2023ROADSvatá MáříČkyně na Mářský vrch (JAL)
24.06.2023TTTHolubovHolubovský triatlon
24.06.2023MTB-MKukleSTEVENS Cyklošvec Maraton
23.06.2023MTB-MKukleSTEVENS Cyklošvec Maraton - závod dvojic
18.06.2023ROADBílskoBlsecké okruhy (JAL+ZAL)
28.05.2023ROADChoustníkChoustník Race 2023 (JAL+UAC) – Mistrovství JAL
27.05.2023RUN-XCPísekPivoňův běh (JBP)
21.05.2023MTBOldřichovMTB tankodrom Oldřichov
13.05.2023TTTTálínDuatlon Tálín
07.05.2023ROADDolní LukaviceHromadný závod (ZAL+JAL)
01.05.2023RUN-XCBenešovKarlovský kopcovák
30.04.2023TTKájovKájovská časovka (JAL)
22.04.2023RUNHluboká u BorovanModrý běh pro Autis Centrum
01.04.2023RUNDolní DvořištěBěhy v Dolním Dvořišti (JBP)
18.03.2023RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalců
11.03.2023RUNVlkovVlkovská placka
04.03.2023RUN-XCMladá VožiceVožický vytrvalostní běh (JBP)
28.01.2023RUNŽdárŽďárský útěk - Tálínský pohár
08.01.2023RUNZlivTříkrálový běh
31.12.2022RUNJistebniceSilvestrovský běh a závod koloběžek
30.12.2022RUNLitvínoviceKleKluLi
26.12.2022RUNPrachaticeŠtěpánský běh (JBP)
27.11.2022CXBílskoBlsecký cyklokros (TBC série)
27.11.2022RUNNová HomoleBěh okolo Baby
12.11.2022RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalců
06.11.2022CXChýnovMistrovství Jihočeského kraje - O pohár starosty města Chýnov (TBC série)
05.11.2022CXVeselí nad LužnicíVeselský cyklokros (TBC série)
29.10.2022CXAdamovAdamovský cyklokros (TBC série)
29.10.2022CXjižní ČechyPřihláška do bodování celé TBC série a CTW Junior Cupu 2022
28.10.2022RUNČeské BudějoviceSokolský běh republiky - ČB (JBP)
16.10.2022CXTáborCyklokros Větrovy (TBC série)
09.10.2022CXJistebniceHůrecký krpál - cyklokros a běh (TBC série)
08.10.2022RUNChlum u TřeboněBěh kolem Hejtmanu (JBP)
02.10.2022CXBernarticeBernartický cyklokros (TBC série)
01.10.2022RUNVlašimBěh zámeckým parkem
25.09.2022RUN-XCLedeniceLedenický trailový běh
24.09.2022CXKukleKukelský cyklokros (TBC série)
18.09.2022ROADBechyněTour de Bechyně 2022
17.09.2022MTB-XCBechyněCross-country Tour de Bechyně
17.09.2022RUNBesedniceBěh Marunka
14.09.2022RUNPrachaticePrachatická hodinovka
04.09.2022RUNKájovKájovská desítka
03.09.2022RUNTřeboňBěh kolem Světa
03.09.2022MTB-MSoběslavG. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton
02.09.2022MTB-MMTBStevens Jihočeský MTB pohár - seriál
02.09.2022MTB-MMTB teamStevens Jihočeský MTB pohár - týmy
31.08.2022RUN-TZlivBěhy SINOP - Pětka na dráze
28.08.2022ROADKramolínVelká cena OÚ Kramolín - KRAMOLÍNSKÉ PEKLO (ZAL+JAL)
27.08.2022RUNLišovBěh kolem středu Evropy (JBP)
13.08.2022MTB-MJistebniceSTEVENS GS MTB maraton
27.07.2022ROADCunkovHromadný závod do vrchu Cunkov (JAL)
23.07.2022SCOOTERBechyněKoloběžková Grand Prix
17.07.2022ROADOlšinaTour de Boletice - hromadný závod na Kapradinec
16.07.2022ROADOlšinaTour de Boletice - MČR SAC - časovka
15.07.2022RUNNeplachovNeplachovský hrneček (JBP)
15.07.2022ROADVimperkKritérium - MČR SAC 2022
03.07.2022ROADNahořanySilniční závod JAL
02.07.2022RUN-MČeské BudějoviceMizuno běhy T2 (JBP)
02.07.2022ROADTálínČasovka JAL
01.07.2022RUNČeské BudějoviceBěh pro Bazalku - 5 km
25.06.2022TTTHolubovHolubovský triatlon
22.06.2022RUNHolubovBěh bez hodinek (JBP)
19.06.2022RUN-TZlivHodinovka na dráze a Dětský JBP
19.06.2022XCPísekMTB kritérium OKOLO HRADEB
18.06.2022MTB-MKukleMTB Bulls maraton Písecké hory
12.06.2022ROADBílskoBlsecké okruhy (JAL+ZAL)
11.06.2022MTB-MSalačova LhotaMTB Rally Strážišťská šlapka
09.06.2022TTBechyněČasovka jednotlivců Tour de Bechyně
29.05.2022ROADChoustníkChoustník Race 2022 (JAL)
28.05.2022RUN-XCPísekPivoňův běh
21.05.2022RUNDolní DvořištěBěhy v Dolním Dvořišti (JBP)
15.05.2022MTBOldřichovMTB tankodrom Oldřichov
14.05.2022MTB-XCTáborZávod horských kol Čekanice-Cihelna
08.05.2022ROADDolní LukaviceHromadný závod ZAL
07.05.2022RUNPísekPísecká hodinovka (JBP)
01.05.2022RUNSezimovo ÚstíBaťův běh na Kozí hrádek
24.04.2022TTKájovKájovská časovka (JAL)
18.04.2022RUNTáborBěh okolo Harachovky (JBP)
02.04.2022RUN-ROADVlkovVlkovská 50
19.03.2022RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalců (JBP)
05.03.2022RUN-XCMladá VožiceVožický vytrvalostní běh (JBP)
29.01.2022RUNŽdárŽďárský útěk - Tálínský pohár
08.01.2022RUNZlivTříkrálový běh
31.12.2021RUNJistebniceSilvestrovský běh a závod koloběžek
30.12.2021RUNLitvínoviceKleKluLi
26.12.2021RUNČeské BudějoviceBudějovická Stromovka (JBP)
28.11.2021RUNNová HomoleBěh okolo Baby
27.11.2021CXjižní ČechyTBC série a CTW Junior Cup 2021
21.11.2021CXVoračiceŽabácký cyklokros – Memoriál Rudolfa Bartoše (TBC série)
13.11.2021CXJistebniceHůrecký krpál - cyklokros a běh (TBC série)
06.11.2021CXChýnovMistrovství Jihočeského kraje - O pohár starosty města Chýnov (TBC série)
28.10.2021RUNČeské BudějoviceSokolský běh republiky - ČB (JBP)
09.10.2021RUNChlum u TřeboněBěh kolem Hejtmanu (JBP a KP ČAS)
03.10.2021CXBernarticeBernartický cyklokros (TBC série)
26.09.2021ROADChoustníkPocta Pacovské vrchovině
25.09.2021CXKukleKukelský cyklokros (TBC série)
19.09.2021ROADBechyněTour de Bechyně 2021
18.09.2021MTB-XCBechyněCross-country Tour de Bechyně
18.09.2021RUNPísekPivoňův běh
05.09.2021ROADModravaČasovka ZAL
04.09.2021MTB-MSoběslavG. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton
29.08.2021ROADOlšinaTour de Boletice - Kapradinec
28.08.2021ROADUlrichsbergTour de Boletice - Golfpark
25.08.2021RUN-TZlivBěhy SINOP - Pětka na dráze
22.08.2021ROADKramolínVelká cena OÚ Kramolín - KRAMOLÍNSKÉ PEKLO (ZAL)
14.08.2021MTB-MJistebniceSTEVENS GS MTB maraton
01.08.2021TTKájovKájovská časovka (JAL)
28.07.2021ROADCunkovHromadný závod do vrchu Cunkov (JAL)
25.07.2021XCPísekMTB kritérium OKOLO HRADEB
17.07.2021RUN-MČeské BudějoviceBudějovické běhy – T2 (JBP)
11.07.2021MTBOldřichovMTB tankodrom Oldřichov
10.07.2021MTB-XCAlenina LhotaČertův závod s Ivanem Rybaříkem
04.07.2021ROADNahořanySilniční závod JAL
03.07.2021ROADTálínČasovka JAL
26.06.2021ROADRejštejnRejnštejn - Zhůří (JAL)
26.06.2021TTTHolubovHolubovský triatlon
20.06.2021RUNKamenný ÚjezdGrand Prix vytrvalců
19.06.2021RUNDolní DvořištěBěhy v Dolním Dvořišti
19.06.2021MTB-MKukleMTB Bulls maraton Písecké hory
12.06.2021RUNHolubovBěh bez hodinek (JBP)
08.06.2021TTBechyněČasovka jednotlivců Tour de Bechyně
05.06.2021MTB-XCTáborZávod horských kol Čekanice-Cihelna
29.05.2021ROADNahořanyCykloběh Volyně -Nahořany
22.05.2021MTB-RUNVlkovVlkovské probuzení
15.05.2021RUNČeské BudějoviceBudějovická Stromovka (JBP)
13.12.2020CXChýnovO pohár starosty města Chýnov (TBC série)
12.12.2020RUNČeské BudějoviceSokolský běh republiky - ČB (JBP)
29.11.2020RUNČerný DubBěh okolo Baby (JBP)
04.10.2020CXBernarticeBernartický cyklokros (TBC série
03.10.2020CXKukleKukelský cyklokros (TBC série)
20.09.2020ROADBechyněTour de Bechyně 2020
19.09.2020MTB-XCBechyněCross-country Tour de Bechyně
12.09.2020RUNHolýšovBěh Kozí stezkou podél Radbuzy
05.09.2020MTB-Mjižní Čechy teamStevens Jihočeský MTB pohár - týmy - konečné pořadí
05.09.2020MTB-Mjižní ČechyStevens Jihočeský MTB pohár - konečné pořadí
05.09.2020MTB-MSoběslavG. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton
30.08.2020ROADOlšinaTour de Boletice
29.08.2020RUNLišovBěh kolem středu Evropy
16.08.2020TTStrážovStrážovská časovka Cyklo Malát
15.08.2020MTB-MJistebniceJistebnický maraton
02.08.2020TTKájovKájovská časovka (JAL)
29.07.2020ROADCunkovHromadný závod do vrchu Cunkov (JAL)
19.07.2020XCPísekMTB kritérium OKOLO HRADEB
19.07.2020ROADVimperkKritérium v areálu Vodník - Mistrovství SAC
18.07.2020ROADNahořanyČasovka Volyně Nahořany - Mistrovství SAC
12.07.2020ROADBílskoBlsecké okruhy (JAL)
28.06.2020RUNDolní DvořištěBěhy v Dolním Dvořišti
27.06.2020MTB-MKukle u TálínaBulls MTB maraton Kukle
21.06.2020RUN-TZlivDen otců s Plným Pupkem aneb hodinovka na dráze (JBP)
13.06.2020RUNHolubovBěh bez hodinek (JBP)
07.06.2020ROADChoustníkPocta Pacovské vrchovině - Memoriál Davida Švadleny
03.06.2020MTB-XCJistebniceStředeční pohár horských kol
31.05.2020ROADNahořanyČasovka Volyně Nahořany (JAL)
30.05.2020RUNKamenný ÚjezdDecimaraton
28.05.2020TTBechyněČasovka jednotlivců Tour de Bechyně
27.05.2020MTB-XCJistebniceStředeční pohár horských kol
20.05.2020MTB-XCJistebniceStředeční pohár horských kol
07.03.2020RUN-XCMladá VožiceVožický vytrvalostní běh (JBP)
22.02.2020RUNVlkovVlkovská placka
05.01.2020RUNZlivTříkrálový běh
31.12.2019RUNJistebniceSilvestrovský běh a závod koloběžek
26.12.2019RUNPrachaticeŠtěpánský běh
24.11.2019RUNČerný DubBěh okolo Baby
23.11.2019CXBílskoBlsecký cyklokros (TBC série)
17.11.2019CXBernarticeBernartický cyklokros (TBC série
09.11.2019CXNová VesCyklokros TBC série
03.11.2019RUNVlkovVlkovské podzimní listí
02.11.2019CXTrhové SvinyCyklokros TBC série
13.10.2019CXTáborMemoriál Pavla Havránka (TBC série)
06.10.2019CXJistebniceHůrecký krpál (TBC série)
27.09.2019MTB-Mjižní ČechyStevens Jihočeský MTB pohár - seriál
27.09.2019MTB-Mjižní Čechy teamStevens Jihočeský MTB pohár - týmy
22.09.2019CXKukleKukelský cyklokros (TBC série)
21.09.2019RUNRingelaiOhetal-Volkslauf
15.09.2019ROADTemelínVelká cena Temelína - Akademické MČR
15.09.2019ROADBechyněTour de Bechyně
14.09.2019TTTemelínVelká cena Temelína v časovce jednotlivců (Mistrovství JAL)
07.09.2019MTB-MSoběslavG. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton
01.09.2019ROADBoleticeTour de Boletice - etapový závod
01.09.2019ROADOlšinaTour de Boletice (2.etapa)
31.08.2019ROADOlšinaTour de Boletice (1.etapa)
17.08.2019MTB-MJistebniceJistebnický maraton
11.08.2019ROADNahořanyCykloběh Volyně Nahořany (JAL)
03.08.2019RUNTáborCharitativní noční běh
24.07.2019ROADCunkovHromadný závod do vrchu Cunkov (JAL)
06.07.2019TTTálínTálínská časovka (JAL)
22.06.2019MTB-MKukle u TálínaBulls MTB maraton Kukle
16.06.2019RUN-TZlivDen otců s Plným Pupkem aneb hodinovka na dráze
15.06.2019MTB-MSalačova LhotaMTB Rally Strážišťská šlapka
13.06.2019TTBechyněČasovka jednotlivců Tour de Bechyně
09.06.2019ROADChoustníkPocta Pacovské vrchovině
26.05.2019ROADBílskoBlsecké okruhy (JAL)
18.05.2019MTB-MTáborTábor Bike Classic MBT “Žižkova pomsta”
18.05.2019MTB-Mjižní ČechyStevens Jihočeský MTB pohár - seriál
18.05.2019MTB-Mjižní Čechy teamStevens Jihočeský MTB pohár - týmy
04.05.2019TTTJistebniceČasovka dvojic
28.04.2019TTKájovKájovská časovka (JAL)
09.03.2019RUN-XCMladá VožiceVožický vytrvalostní běh
02.03.2019RUN-ROADVlkovVlkovská placka
31.12.2018RUN-ROADJistebniceSilvestrovský běh
25.11.2018RUN-ROADČerný DubBěh okolo Baby
24.11.2018CXBílskoBlsecký cyklokros (TBC série)
18.11.2018CXHrdějoviceCyklokros U Kapličky (TBC série)
10.11.2018CXVolyněVolyňský cyklokros závod (TBC série)
04.11.2018CXTáborMemoriál Pavla Havránka (TBC série)
27.10.2018CXKukleMistrovství TBC v cyklokrosu
21.10.2018CXJistebniceHůrecký krpál (TBC série)
13.10.2018CXPacovCyklokros na Propadě (TBC série)
23.09.2018CXTáborTBC série 2018 - celkové pořadí
16.09.2018ROADBechyněTour de Bechyně
15.09.2018MTB-XCBechyněCross-country Tour de Bechyně
02.09.2018ROADOlšinaTour de Boletice
12.08.2018TTNahořanyCykloběh Volyně Náhořany (JAL)
07.07.2018TTTálínTálínská časovka JAL
14.06.2018TTBechyněČasovka jednotlivců Tour de Bechyně
10.06.2018ROADChoustníkPocta Pacovské vrchovině - Mistrovství JAL
09.06.2018TTChoustníkMistrovství JAL v časovce jednotlivců
20.05.2018ROADBílskoBlsecké okruhy (JAL)
05.05.2018TTTBechyněČasovka družstev JAL
25.11.2017CXBílskoBlsecký cyklokros (TBC série)
25.11.2017CXTáborTBC série 2017 - celkové pořadí
19.11.2017CXTáborMemoriál Pavla Havránka (TBC série)
17.11.2017CXHrdějoviceCyklokros U Kapličky (TBC série)
11.11.2017CXVolyněVolyňský cyklokros závod (TBC série)
21.10.2017CXChýnovChýnovský cyklokros (TBC série)
14.10.2017CXPacovCyklokros na Propadě (TBC série)
08.10.2017CXVčelnáVčelenský cyklokros (TBC série)
28.09.2017CXJistebniceHůrecký krpál (TBC série)
24.09.2017CXTáborTBC série 2017 - celkové hodnocení
24.09.2017CXBernarticeBernartický cyklokros (TBC série)
23.09.2017MTB-XCBechyněCross-country Tour de Bechyně
17.09.2017ROADBechyněTour de Bechyně
22.06.2017TTBechyněČasovka jednotlivců Tour de Bechyně
28.05.2017ROADBílskoBlsecké okruhy (JAL)