Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 123-238060257/0100. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
94 | Děti | Z4-6 | Pulcová Magdaléna | 2019 | MaRUNka tým | 50,- | 14187 | Ano | |
95 | Děti | Z7-9 | Pulcová Markéta | 2016 | MaRUNka tým | 50,- | 14188 | Ano | |
96 | 3 km | 3Z | Pulcová Martina | 1987 | MaRUNka tým | 150,- | 14189 | Ano | |
98 | 7 km | 7M | Pulec Martin | 1986 | MaRUNka tým | 150,- | 14190 | Ano | |
99 | 3 km | 3M | Pulec Martin | 1986 | MaRUNka tým | 150,- | 14191 | Ano | |
117 | 3 km | 3Z | Sochorová Jana | 1985 | Třeboň | 150,- | 14201 | Ano | |
147 | 7 km | 7M | Vlach Petr | 1986 | MaRUNka | 150,- | 14224 | Ano | |
148 | Děti | M7-9 | Vlach František | 2016 | MaRUNka | 50,- | 14225 | Ano | |
150 | Děti | Z4-6 | Vlachová Marie Milada | 2018 | MaRUNka | 50,- | 14226 | Ano | |
71 | 7 km | 7M | Mikšátko Pavel | 1979 | TJ sokol Ledenice | 150,- | 14232 | Ano | |
151 | 7 km | 7Z | Vlachová Tereza | 1986 | MaRUNka | 150,- | 14236 | Ano | |
34 | Děti | Z10-14 | Hálkova Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14677 | Ano | |
32 | Děti | M7-9 | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14678 | Ano | |
35 | Děti | Z4-6 | Hálková Anna | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14679 | Ano | |
40 | Děti | Z10-14 | Homolová Barbora | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14707 | Ano | |
41 | Děti | Z4-6 | Homolová Linda | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14708 | Ano | |
92 | 7 km | 7M | Preisler Jan | 1997 | Pražácí | 150,- | 14902 | Ano | |
93 | 7 km | 7Z | Preislerová Eliška | 1997 | Pražácí | 150,- | 15020 | Ano | |
134 | Děti | M10-14 | Trnka Jáchym | 2014 | 50,- | 15038 | Ano | ||
135 | Děti | M4-6 | Trnka Vít | 2018 | 50,- | 15039 | Ano | ||
114 | 3 km | 3Z | Ruttensteinerová Markéta | 1976 | 150,- | 15276 | Ano | ||
111 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Luděk | 1976 | 150,- | 15277 | Ano | ||
112 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Lukáš | 2007 | 150,- | 15278 | Ano | ||
113 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Filip | 2009 | 150,- | 15279 | Ano | ||
65 | 3 km | 3Z | Lacinová Vendula | 1987 | 150,- | 15387 | Ano | ||
1 | 3 km | 3M | Albert Karel | 1994 | 150,- | 15389 | Ano | ||
87 | 3 km | 3Z | Poloková Jana | 1979 | #tymdejvid | 150,- | 15407 | Ano | |
88 | 7 km | 7Z | Poloková Jana | 1979 | #tymdejvid | 150,- | 15408 | Ano | |
128 | Děti | Z7-9 | Švecová Eliška | 2016 | TJ Hranicar Malonty | 50,- | 15588 | Ano | |
73 | 7 km | 7M | Mrenica Michal | 2009 | Michi | 150,- | 15657 | Ano | |
46 | 7 km | 7M | Jaroš Martin | 1964 | 150,- | 15667 | Ano | ||
44 | 7 km | 7M | Hrubý Pavel | 1990 | Crusty | 150,- | 15682 | Ano | |
153 | Děti | Z10-14 | Vymyslická Zoe | 2014 | 50,- | 15685 | Ano | ||
154 | Děti | Z4-6 | Vymyslická Chloe | 2019 | 50,- | 15686 | Ano | ||
155 | 3 km | 3Z | Vymyslická Petra | 1987 | 150,- | 15687 | Ano | ||
156 | 7 km | 7M | Vymyslický Michal | 1983 | 150,- | 15688 | Ano | ||
50 | 3 km | 3M | Kalmán Julius | 1984 | 150,- | 15695 | Ano | ||
129 | 7 km | 7Z | Švikruhová Václava | 1981 | Hamráci | 150,- | 15699 | Ne | |
79 | 3 km | 3M | Novotný Filip | 2003 | Fíla | 150,- | 15706 | Ano | |
80 | 7 km | 7M | Novotný Filip | 2003 | Fíla | 150,- | 15707 | Ano | |
123 | 3 km | 3Z | Šímová Barbora | 1999 | Pražácí | 150,- | 15711 | Ano | |
61 | 3 km | 3M | Kudrna Michal | 1997 | Pražácí | 150,- | 15712 | Ano | |
119 | 7 km | 7M | Stráský Eduard | 1983 | Predators Budweis | 150,- | 15715 | Ano | |
158 | 3 km | 3Z | Wortnerová Karolína | 2003 | Kája | 150,- | 15716 | Ano | |
10 | 7 km | 7M | Ciml Martin | 1985 | 150,- | 15717 | Ano | ||
12 | 3 km | 3Z | Cimlová Miroslava | 1984 | 150,- | 15718 | Ano | ||
11 | Děti | M7-9 | Ciml Adam | 2016 | 50,- | 15719 | Ano | ||
13 | Děti | Z7-9 | Cimlová Bára | 2016 | 50,- | 15720 | Ano | ||
14 | Děti | Z10-14 | Cimlová Zuzana | 2014 | 50,- | 15721 | Ano | ||
124 | 7 km | 7M | Šlajs Štěpán | 1980 | Slavče | 150,- | 15725 | Ano | |
47 | 7 km | 7M | Jílek Jiří | 2001 | 150,- | 15742 | Ano | ||
45 | 7 km | 7Z | Hüttnerová Marie | 1985 | Predátor workout České Budějovice | 150,- | 15746 | Ano | |
157 | 7 km | 7M | Wortner Tomáš | 1986 | pleasure team | 150,- | 15763 | Ano | |
6 | Děti | Z7-9 | Brichtová Sofie | 2015 | Malonty | 50,- | 15772 | Ano | |
7 | 3 km | 3Z | Brichtová Sofie | 2015 | Malonty | 150,- | 15773 | Ano | |
4 | Děti | M4-6 | Brichta Eliáš | 2018 | Malonty | 50,- | 15774 | Ano | |
5 | 3 km | 3M | Brichta Marek | 1984 | Malonty | 150,- | 15775 | Ano | |
81 | 3 km | 3M | Ondreját Adam | 2008 | Spartak Trhové Sviny | 150,- | 15778 | Ano | |
82 | Děti | Z7-9 | Ondrejátová Lenka | 2015 | MaRUNka | 50,- | 15779 | Ano | |
125 | 7 km | 7M | Štindl Jan | 1979 | Jihočeský klub maratonců - Velešín | 150,- | 15791 | Ano | |
130 | 7 km | 7Z | Tošilová Květa | 1981 | Velešín | 150,- | 15795 | Ano | |
146 | 7 km | 7Z | Viskotová Alesja | 1992 | Velešín | 150,- | 15809 | Ano | |
149 | 3 km | 3M | Vlach Petr | 1986 | MaRUNka | 150,- | 15810 | Ano | |
68 | Děti | M7-9 | Lesňák Jakub | 2016 | 50,- | 15812 | Ano | ||
69 | Děti | Z4-6 | Lesňáková Adéla | 2018 | 50,- | 15822 | Ano | ||
60 | 7 km | 7Z | Kudláčková Nikola | 1995 | 150,- | 15838 | Ano | ||
86 | 3 km | 3M | Pišl Gennadij | 1980 | Kájov | 150,- | 15843 | Ano | |
160 | 3 km | 3M | Žahour Pavel | 1967 | Kájov | 150,- | 15845 | Ne | |
20 | 7 km | 7M | Čermák Jan | 1987 | Czerminator | 150,- | 15852 | Ano | |
131 | 3 km | 3M | Tripes Stanislav | 1987 | TCV J. Hradec | 150,- | 15853 | Ano | |
132 | 3 km | 3Z | Tripesová Lenka | 1987 | TCV J. Hradec | 150,- | 15854 | Ano | |
133 | Děti | Z4-6 | Tripesová Lucie | 2018 | TCV J. Hradec | 50,- | 15855 | Ano | |
30 | Děti | Z10-14 | Friedová Viktorie | 2014 | TCV J. Hradec | 50,- | 15856 | Ano | |
29 | Děti | M10-14 | Fried Václav | 2012 | TCV J. Hradec | 50,- | 15857 | Ano | |
115 | 3 km | 3M | Ryska Rudolf | 2006 | Malonty | 150,- | 15858 | Ano | |
37 | 3 km | 3Z | Hálková Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 150,- | 15861 | Ne | |
33 | 3 km | 3M | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 150,- | 15862 | Ne | |
22 | 3 km | 3Z | Čermáková Kristýna | 1994 | Czerminator | 150,- | 15865 | Ano | |
23 | Děti | Z4-6 | Čermáková Sára | 2018 | Czerminator | 50,- | 15866 | Ano | |
24 | Děti | Z4-6 | Čermáková Lea | 2019 | Czerminator | 50,- | 15867 | Ano | |
21 | Děti | M0-3 | Čermák Bedřich | 2021 | Czerminator | 50,- | 15869 | Ano | |
70 | 7 km | 7Z | Loskotová Lenka | 1995 | Dobrá Voda u ČƁ | 150,- | 15871 | Ano | |
137 | 7 km | 7M | Urban Tomáš | 1988 | Dobrá Voda u ČƁ | 150,- | 15872 | Ano | |
141 | 3 km | 3M | Valachovič Vojtěch | 1994 | Rampelnik | 150,- | 15873 | Ano | |
126 | 3 km | 3M | Šuhaj Jan | 1983 | 150,- | 15880 | Ano | ||
31 | 3 km | 3M | Hálek Michal | 1979 | 150,- | 15881 | Ne | ||
120 | Děti | M10-14 | Šebest Václav | 2014 | Jihočeský klub maratónců | 50,- | 15883 | Ano | |
8 | Děti | M10-14 | Cais Karel | 2011 | Jihočeský klub maratónců | 50,- | 15884 | Ano | |
121 | 3 km | 3M | Šebest Václav | 2014 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15887 | Ano | |
102 | 3 km | 3M | Rákoš Matyáš | 2019 | Rákosníček | 150,- | 15888 | Ano | |
9 | 3 km | 3M | Cais Karel | 2011 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15889 | Ano | |
89 | 3 km | 3Z | Poustková Barbora | 1988 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15890 | Ano | |
122 | 3 km | 3Z | Šebestová Dagmar | 1990 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15891 | Ano | |
103 | 3 km | 3M | Rákoš Tomáš | 1994 | Rákosníček | 150,- | 15892 | Ano | |
48 | Děti | Z7-9 | Kalkušová Kateřina | 2015 | 50,- | 15900 | Ano | ||
49 | Děti | Z4-6 | Kalkušová Karolína | 2019 | 50,- | 15901 | Ano | ||
116 | Děti | M7-9 | Říha Vojtěch | 2016 | Vojťas | 50,- | 15906 | Ano | |
85 | 7 km | 7M | Pikl David | 2004 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 150,- | 15907 | Ne | |
138 | 3 km | 3Z | Vair Julie | 1981 | #tymdejvid | 150,- | 15914 | Ano | |
139 | 3 km | 3M | Vair Paolo | 1973 | #tymdejvid | 150,- | 15915 | Ano | |
140 | 7 km | 7M | Vair Paolo | 1973 | #tymdejvid | 150,- | 15916 | Ano | |
74 | 7 km | 7M | Navrátil Karel | 1968 | 150,- | 15917 | Ano | ||
57 | Děti | Z0-3 | Kolářová Ester | 2021 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15918 | Ano | |
58 | Děti | Z4-6 | Kolářová Rebeka | 2018 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15920 | Ano | |
136 | Děti | Z4-6 | Urazilová Karolína | 2018 | 50,- | 15921 | Ano | ||
59 | Děti | Z7-9 | Kolářová Karin | 2016 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15922 | Ano | |
53 | 7 km | 7M | Klečka Jiří | 1979 | 150,- | 15933 | Ano | ||
54 | Děti | M10-14 | Klečka Václav | 2012 | 50,- | 15934 | Ano | ||
55 | 3 km | 3M | Klečka Václav | 2012 | 150,- | 15935 | Ano | ||
56 | Děti | M10-14 | Klečka Antonín | 2014 | 50,- | 15936 | Ano | ||
39 | Děti | M7-9 | Hlavatý Robin | 2017 | Robik | 50,- | 15957 | Ano | |
28 | 3 km | 3M | Ferenčík František | 1958 | #tymdejvid | 150,- | 15967 | Ano | |
142 | 7 km | 7M | Valachovič Jakub | 1988 | 150,- | 15968 | Ano | ||
78 | Děti | Z7-9 | Novotná Marie | 2015 | 50,- | 15969 | Ne | ||
110 | 7 km | 7Z | Rittenauerová Michaela | 1979 | Surf Club Pavones | 150,- | 15990 | Ano | |
107 | 3 km | 3M | Rittenauer Filip | 2012 | Surf Club Pavones | 150,- | 15991 | Ano | |
108 | Děti | M7-9 | Rittenauer Emil | 2015 | Surf Club Pavones | 50,- | 15992 | Ano | |
109 | Děti | M10-14 | Rittenauer Filip | 2012 | Surf Club Pavones | 50,- | 15993 | Ano | |
104 | Děti | M7-9 | Rinn Mikuláš | 2015 | Lokáda | 50,- | 16009 | Ano | |
105 | Děti | M4-6 | Rinn Rostislav | 2019 | Lokáda | 50,- | 16010 | Ano | |
106 | 7 km | 7M | Rinn Radek | 1986 | 150,- | 16011 | Ano | ||
143 | 3 km | 3M | Vavřín Vojtěch | 1986 | 150,- | 16012 | Ano | ||
145 | Děti | Z4-6 | Vavřínová Antonie | 2018 | 50,- | 16013 | Ano | ||
144 | Děti | M4-6 | Vavřín Eduard | 2020 | 50,- | 16014 | Ano | ||
66 | Děti | M10-14 | Lattner Tomáš | 2014 | 50,- | 16015 | Ano | ||
67 | Děti | M4-6 | Lattner Adam | 2019 | 50,- | 16016 | Ano | ||
52 | Děti | M10-14 | Kamenský Štěpán | 2010 | 50,- | 16017 | Ano | ||
51 | Děti | Z7-9 | Kamenská Aneta | 2015 | 50,- | 16019 | Ano | ||
152 | Děti | Z4-6 | Vodňanská Ema | 2019 | Ema | 50,- | 16038 | Ano | |
16 | Děti | Z10-14 | Cinádrová Anežka | 2014 | 50,- | 16040 | Ano | ||
17 | Děti | Z7-9 | Cinádrová Lucie | 2016 | 50,- | 16041 | Ano | ||
15 | 3 km | 3M | Cinádr Jan | 1983 | Cinda | 150,- | 16042 | Ne | |
75 | 7 km | 7Z | Nováková Lucie | 1989 | 150,- | 16048 | Ano | ||
127 | 7 km | 7Z | Šulková Nela | 2011 | 150,- | 16049 | Ano | ||
90 | Děti | Z7-9 | Prediger Amálie | 2016 | Preda tým | 50,- | 16051 | Ano | |
91 | Děti | M4-6 | Prediger Antonín | 2019 | Preda tým | 50,- | 16052 | Ano | |
62 | 3 km | 3M | Kunze Matyáš | 2013 | 150,- | 16054 | Ano | ||
63 | Děti | M7-9 | Kunze Adam | 2015 | 50,- | 16055 | Ano | ||
159 | Děti | M7-9 | Zrzavý Jindřich | 2017 | 50,- | 16057 | Ano | ||
19 | 3 km | 3M | Čech Albert | 2010 | Besednice | 150,- | 16062 | Ne | |
38 | Děti | M4-6 | Hanzal Oldřich | 2019 | Besednice | 50,- | 16063 | Ne | |
36 | 3 km | 3Z | Hálková Lenka | 1985 | 150,- | 16064 | Ne | ||
72 | 3 km | 3Z | Mora Gonzalez Eva | 1996 | Pleasure team | 150,- | 16066 | Ano | |
3 | 3 km | 3Z | Baštářová Ludmila | 1984 | 150,- | 16076 | Ano | ||
2 | Děti | M7-9 | Baštář Jan | 2016 | Bašty | 50,- | 16077 | Ano | |
118 | 3 km | 3Z | Steinbauerová Jana | 1984 | ŠBV | 150,- | 16079 | Ano | |
43 | 3 km | 3Z | Hosenseidlová Hana | 1986 | SDH Rozpoutí | 150,- | 16101 | Ano | |
42 | Děti | M10-14 | Hosenseidl František | 2014 | SDH Žďár | 50,- | 16103 | Ano | |
18 | 3 km | 3Z | Cinádrová Alena | 1984 | 150,- | 16110 | Ano | ||
64 | 7 km | 7M | Kunze Petr | 1982 | 150,- | 16112 | Ano | ||
25 | 7 km | 7M | Demo Marek | 1980 | Team Prase | 150,- | 16118 | Ano | |
26 | Děti | Z4-6 | Demová Anna Eliška | 2019 | Tým Jollynka | 50,- | 16119 | Ano | |
27 | Děti | Z4-6 | Demová Marie Josefina | 2019 | Tým Jollynka | 50,- | 16120 | Ano | |
97 | 3 km | 3Z | Pulcová Michaela | 1985 | MaRUNka tým | 150,- | 16121 | Ano | |
100 | Děti | M4-6 | Pulec Pavel | 2018 | MaRUNka tým | 50,- | 16122 | Ano | |
101 | Děti | M7-9 | Pulec Adam | 2016 | MaRUNka tým | 50,- | 16123 | Ano | |
84 | Děti | M10-14 | Paleček Ondřej | 2014 | Palečci | 50,- | 16127 | Ano | |
76 | Děti | Z7-9 | Novotná Ema | 2015 | 50,- | 16130 | Ano | ||
77 | Děti | Z4-6 | Novotná Hana | 2019 | 50,- | 16131 | Ano | ||
83 | 3 km | 3M | Paleček Vladimír | 1973 | Palečci | 150,- | 16132 | Ano |