Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 123-238060257/0100. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 km | 3M | Albert Karel | 1994 | 150,- | 15389 | Ano | ||
2 | Děti | M7-9 | Baštář Jan | 2016 | Bašty | 50,- | 16077 | Ano | |
3 | 3 km | 3Z | Baštářová Ludmila | 1984 | 150,- | 16076 | Ano | ||
4 | Děti | M4-6 | Brichta Eliáš | 2018 | Malonty | 50,- | 15774 | Ano | |
5 | 3 km | 3M | Brichta Marek | 1984 | Malonty | 150,- | 15775 | Ano | |
6 | Děti | Z7-9 | Brichtová Sofie | 2015 | Malonty | 50,- | 15772 | Ano | |
7 | 3 km | 3Z | Brichtová Sofie | 2015 | Malonty | 150,- | 15773 | Ano | |
8 | Děti | M10-14 | Cais Karel | 2011 | Jihočeský klub maratónců | 50,- | 15884 | Ano | |
9 | 3 km | 3M | Cais Karel | 2011 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15889 | Ano | |
10 | 7 km | 7M | Ciml Martin | 1985 | 150,- | 15717 | Ano | ||
11 | Děti | M7-9 | Ciml Adam | 2016 | 50,- | 15719 | Ano | ||
12 | 3 km | 3Z | Cimlová Miroslava | 1984 | 150,- | 15718 | Ano | ||
13 | Děti | Z7-9 | Cimlová Bára | 2016 | 50,- | 15720 | Ano | ||
14 | Děti | Z10-14 | Cimlová Zuzana | 2014 | 50,- | 15721 | Ano | ||
16 | Děti | Z10-14 | Cinádrová Anežka | 2014 | 50,- | 16040 | Ano | ||
17 | Děti | Z7-9 | Cinádrová Lucie | 2016 | 50,- | 16041 | Ano | ||
18 | 3 km | 3Z | Cinádrová Alena | 1984 | 150,- | 16110 | Ano | ||
20 | 7 km | 7M | Čermák Jan | 1987 | Czerminator | 150,- | 15852 | Ano | |
21 | Děti | M0-3 | Čermák Bedřich | 2021 | Czerminator | 50,- | 15869 | Ano | |
22 | 3 km | 3Z | Čermáková Kristýna | 1994 | Czerminator | 150,- | 15865 | Ano | |
23 | Děti | Z4-6 | Čermáková Sára | 2018 | Czerminator | 50,- | 15866 | Ano | |
24 | Děti | Z4-6 | Čermáková Lea | 2019 | Czerminator | 50,- | 15867 | Ano | |
25 | 7 km | 7M | Demo Marek | 1980 | Team Prase | 150,- | 16118 | Ano | |
26 | Děti | Z4-6 | Demová Anna Eliška | 2019 | Tým Jollynka | 50,- | 16119 | Ano | |
27 | Děti | Z4-6 | Demová Marie Josefina | 2019 | Tým Jollynka | 50,- | 16120 | Ano | |
28 | 3 km | 3M | Ferenčík František | 1958 | #tymdejvid | 150,- | 15967 | Ano | |
29 | Děti | M10-14 | Fried Václav | 2012 | TCV J. Hradec | 50,- | 15857 | Ano | |
30 | Děti | Z10-14 | Friedová Viktorie | 2014 | TCV J. Hradec | 50,- | 15856 | Ano | |
32 | Děti | M7-9 | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14678 | Ano | |
34 | Děti | Z10-14 | Hálkova Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14677 | Ano | |
35 | Děti | Z4-6 | Hálková Anna | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14679 | Ano | |
39 | Děti | M7-9 | Hlavatý Robin | 2017 | Robik | 50,- | 15957 | Ano | |
40 | Děti | Z10-14 | Homolová Barbora | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14707 | Ano | |
41 | Děti | Z4-6 | Homolová Linda | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14708 | Ano | |
42 | Děti | M10-14 | Hosenseidl František | 2014 | SDH Žďár | 50,- | 16103 | Ano | |
43 | 3 km | 3Z | Hosenseidlová Hana | 1986 | SDH Rozpoutí | 150,- | 16101 | Ano | |
44 | 7 km | 7M | Hrubý Pavel | 1990 | Crusty | 150,- | 15682 | Ano | |
45 | 7 km | 7Z | Hüttnerová Marie | 1985 | Predátor workout České Budějovice | 150,- | 15746 | Ano | |
46 | 7 km | 7M | Jaroš Martin | 1964 | 150,- | 15667 | Ano | ||
47 | 7 km | 7M | Jílek Jiří | 2001 | 150,- | 15742 | Ano | ||
48 | Děti | Z7-9 | Kalkušová Kateřina | 2015 | 50,- | 15900 | Ano | ||
49 | Děti | Z4-6 | Kalkušová Karolína | 2019 | 50,- | 15901 | Ano | ||
50 | 3 km | 3M | Kalmán Julius | 1984 | 150,- | 15695 | Ano | ||
51 | Děti | Z7-9 | Kamenská Aneta | 2015 | 50,- | 16019 | Ano | ||
52 | Děti | M10-14 | Kamenský Štěpán | 2010 | 50,- | 16017 | Ano | ||
53 | 7 km | 7M | Klečka Jiří | 1979 | 150,- | 15933 | Ano | ||
54 | Děti | M10-14 | Klečka Václav | 2012 | 50,- | 15934 | Ano | ||
55 | 3 km | 3M | Klečka Václav | 2012 | 150,- | 15935 | Ano | ||
56 | Děti | M10-14 | Klečka Antonín | 2014 | 50,- | 15936 | Ano | ||
57 | Děti | Z0-3 | Kolářová Ester | 2021 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15918 | Ano | |
58 | Děti | Z4-6 | Kolářová Rebeka | 2018 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15920 | Ano | |
59 | Děti | Z7-9 | Kolářová Karin | 2016 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15922 | Ano | |
60 | 7 km | 7Z | Kudláčková Nikola | 1995 | 150,- | 15838 | Ano | ||
61 | 3 km | 3M | Kudrna Michal | 1997 | Pražácí | 150,- | 15712 | Ano | |
62 | 3 km | 3M | Kunze Matyáš | 2013 | 150,- | 16054 | Ano | ||
63 | Děti | M7-9 | Kunze Adam | 2015 | 50,- | 16055 | Ano | ||
64 | 7 km | 7M | Kunze Petr | 1982 | 150,- | 16112 | Ano | ||
65 | 3 km | 3Z | Lacinová Vendula | 1987 | 150,- | 15387 | Ano | ||
66 | Děti | M10-14 | Lattner Tomáš | 2014 | 50,- | 16015 | Ano | ||
67 | Děti | M4-6 | Lattner Adam | 2019 | 50,- | 16016 | Ano | ||
68 | Děti | M7-9 | Lesňák Jakub | 2016 | 50,- | 15812 | Ano | ||
69 | Děti | Z4-6 | Lesňáková Adéla | 2018 | 50,- | 15822 | Ano | ||
70 | 7 km | 7Z | Loskotová Lenka | 1995 | Dobrá Voda u ČƁ | 150,- | 15871 | Ano | |
71 | 7 km | 7M | Mikšátko Pavel | 1979 | TJ sokol Ledenice | 150,- | 14232 | Ano | |
72 | 3 km | 3Z | Mora Gonzalez Eva | 1996 | Pleasure team | 150,- | 16066 | Ano | |
73 | 7 km | 7M | Mrenica Michal | 2009 | Michi | 150,- | 15657 | Ano | |
74 | 7 km | 7M | Navrátil Karel | 1968 | 150,- | 15917 | Ano | ||
75 | 7 km | 7Z | Nováková Lucie | 1989 | 150,- | 16048 | Ano | ||
76 | Děti | Z7-9 | Novotná Ema | 2015 | 50,- | 16130 | Ano | ||
77 | Děti | Z4-6 | Novotná Hana | 2019 | 50,- | 16131 | Ano | ||
79 | 3 km | 3M | Novotný Filip | 2003 | Fíla | 150,- | 15706 | Ano | |
80 | 7 km | 7M | Novotný Filip | 2003 | Fíla | 150,- | 15707 | Ano | |
81 | 3 km | 3M | Ondreját Adam | 2008 | Spartak Trhové Sviny | 150,- | 15778 | Ano | |
82 | Děti | Z7-9 | Ondrejátová Lenka | 2015 | MaRUNka | 50,- | 15779 | Ano | |
83 | 3 km | 3M | Paleček Vladimír | 1973 | Palečci | 150,- | 16132 | Ano | |
84 | Děti | M10-14 | Paleček Ondřej | 2014 | Palečci | 50,- | 16127 | Ano | |
86 | 3 km | 3M | Pišl Gennadij | 1980 | Kájov | 150,- | 15843 | Ano | |
87 | 3 km | 3Z | Poloková Jana | 1979 | #tymdejvid | 150,- | 15407 | Ano | |
88 | 7 km | 7Z | Poloková Jana | 1979 | #tymdejvid | 150,- | 15408 | Ano | |
89 | 3 km | 3Z | Poustková Barbora | 1988 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15890 | Ano | |
90 | Děti | Z7-9 | Prediger Amálie | 2016 | Preda tým | 50,- | 16051 | Ano | |
91 | Děti | M4-6 | Prediger Antonín | 2019 | Preda tým | 50,- | 16052 | Ano | |
92 | 7 km | 7M | Preisler Jan | 1997 | Pražácí | 150,- | 14902 | Ano | |
93 | 7 km | 7Z | Preislerová Eliška | 1997 | Pražácí | 150,- | 15020 | Ano | |
94 | Děti | Z4-6 | Pulcová Magdaléna | 2019 | MaRUNka tým | 50,- | 14187 | Ano | |
95 | Děti | Z7-9 | Pulcová Markéta | 2016 | MaRUNka tým | 50,- | 14188 | Ano | |
96 | 3 km | 3Z | Pulcová Martina | 1987 | MaRUNka tým | 150,- | 14189 | Ano | |
97 | 3 km | 3Z | Pulcová Michaela | 1985 | MaRUNka tým | 150,- | 16121 | Ano | |
98 | 7 km | 7M | Pulec Martin | 1986 | MaRUNka tým | 150,- | 14190 | Ano | |
99 | 3 km | 3M | Pulec Martin | 1986 | MaRUNka tým | 150,- | 14191 | Ano | |
100 | Děti | M4-6 | Pulec Pavel | 2018 | MaRUNka tým | 50,- | 16122 | Ano | |
101 | Děti | M7-9 | Pulec Adam | 2016 | MaRUNka tým | 50,- | 16123 | Ano | |
102 | 3 km | 3M | Rákoš Matyáš | 2019 | Rákosníček | 150,- | 15888 | Ano | |
103 | 3 km | 3M | Rákoš Tomáš | 1994 | Rákosníček | 150,- | 15892 | Ano | |
104 | Děti | M7-9 | Rinn Mikuláš | 2015 | Lokáda | 50,- | 16009 | Ano | |
105 | Děti | M4-6 | Rinn Rostislav | 2019 | Lokáda | 50,- | 16010 | Ano | |
106 | 7 km | 7M | Rinn Radek | 1986 | 150,- | 16011 | Ano | ||
107 | 3 km | 3M | Rittenauer Filip | 2012 | Surf Club Pavones | 150,- | 15991 | Ano | |
108 | Děti | M7-9 | Rittenauer Emil | 2015 | Surf Club Pavones | 50,- | 15992 | Ano | |
109 | Děti | M10-14 | Rittenauer Filip | 2012 | Surf Club Pavones | 50,- | 15993 | Ano | |
110 | 7 km | 7Z | Rittenauerová Michaela | 1979 | Surf Club Pavones | 150,- | 15990 | Ano | |
111 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Luděk | 1976 | 150,- | 15277 | Ano | ||
112 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Lukáš | 2007 | 150,- | 15278 | Ano | ||
113 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Filip | 2009 | 150,- | 15279 | Ano | ||
114 | 3 km | 3Z | Ruttensteinerová Markéta | 1976 | 150,- | 15276 | Ano | ||
115 | 3 km | 3M | Ryska Rudolf | 2006 | Malonty | 150,- | 15858 | Ano | |
116 | Děti | M7-9 | Říha Vojtěch | 2016 | Vojťas | 50,- | 15906 | Ano | |
117 | 3 km | 3Z | Sochorová Jana | 1985 | Třeboň | 150,- | 14201 | Ano | |
118 | 3 km | 3Z | Steinbauerová Jana | 1984 | ŠBV | 150,- | 16079 | Ano | |
119 | 7 km | 7M | Stráský Eduard | 1983 | Predators Budweis | 150,- | 15715 | Ano | |
120 | Děti | M10-14 | Šebest Václav | 2014 | Jihočeský klub maratónců | 50,- | 15883 | Ano | |
121 | 3 km | 3M | Šebest Václav | 2014 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15887 | Ano | |
122 | 3 km | 3Z | Šebestová Dagmar | 1990 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15891 | Ano | |
123 | 3 km | 3Z | Šímová Barbora | 1999 | Pražácí | 150,- | 15711 | Ano | |
124 | 7 km | 7M | Šlajs Štěpán | 1980 | Slavče | 150,- | 15725 | Ano | |
125 | 7 km | 7M | Štindl Jan | 1979 | Jihočeský klub maratonců - Velešín | 150,- | 15791 | Ano | |
126 | 3 km | 3M | Šuhaj Jan | 1983 | 150,- | 15880 | Ano | ||
127 | 7 km | 7Z | Šulková Nela | 2011 | 150,- | 16049 | Ano | ||
128 | Děti | Z7-9 | Švecová Eliška | 2016 | TJ Hranicar Malonty | 50,- | 15588 | Ano | |
130 | 7 km | 7Z | Tošilová Květa | 1981 | Velešín | 150,- | 15795 | Ano | |
131 | 3 km | 3M | Tripes Stanislav | 1987 | TCV J. Hradec | 150,- | 15853 | Ano | |
132 | 3 km | 3Z | Tripesová Lenka | 1987 | TCV J. Hradec | 150,- | 15854 | Ano | |
133 | Děti | Z4-6 | Tripesová Lucie | 2018 | TCV J. Hradec | 50,- | 15855 | Ano | |
134 | Děti | M10-14 | Trnka Jáchym | 2014 | 50,- | 15038 | Ano | ||
135 | Děti | M4-6 | Trnka Vít | 2018 | 50,- | 15039 | Ano | ||
136 | Děti | Z4-6 | Urazilová Karolína | 2018 | 50,- | 15921 | Ano | ||
137 | 7 km | 7M | Urban Tomáš | 1988 | Dobrá Voda u ČƁ | 150,- | 15872 | Ano | |
138 | 3 km | 3Z | Vair Julie | 1981 | #tymdejvid | 150,- | 15914 | Ano | |
139 | 3 km | 3M | Vair Paolo | 1973 | #tymdejvid | 150,- | 15915 | Ano | |
140 | 7 km | 7M | Vair Paolo | 1973 | #tymdejvid | 150,- | 15916 | Ano | |
141 | 3 km | 3M | Valachovič Vojtěch | 1994 | Rampelnik | 150,- | 15873 | Ano | |
142 | 7 km | 7M | Valachovič Jakub | 1988 | 150,- | 15968 | Ano | ||
143 | 3 km | 3M | Vavřín Vojtěch | 1986 | 150,- | 16012 | Ano | ||
144 | Děti | M4-6 | Vavřín Eduard | 2020 | 50,- | 16014 | Ano | ||
145 | Děti | Z4-6 | Vavřínová Antonie | 2018 | 50,- | 16013 | Ano | ||
146 | 7 km | 7Z | Viskotová Alesja | 1992 | Velešín | 150,- | 15809 | Ano | |
147 | 7 km | 7M | Vlach Petr | 1986 | MaRUNka | 150,- | 14224 | Ano | |
148 | Děti | M7-9 | Vlach František | 2016 | MaRUNka | 50,- | 14225 | Ano | |
149 | 3 km | 3M | Vlach Petr | 1986 | MaRUNka | 150,- | 15810 | Ano | |
150 | Děti | Z4-6 | Vlachová Marie Milada | 2018 | MaRUNka | 50,- | 14226 | Ano | |
151 | 7 km | 7Z | Vlachová Tereza | 1986 | MaRUNka | 150,- | 14236 | Ano | |
152 | Děti | Z4-6 | Vodňanská Ema | 2019 | Ema | 50,- | 16038 | Ano | |
153 | Děti | Z10-14 | Vymyslická Zoe | 2014 | 50,- | 15685 | Ano | ||
154 | Děti | Z4-6 | Vymyslická Chloe | 2019 | 50,- | 15686 | Ano | ||
155 | 3 km | 3Z | Vymyslická Petra | 1987 | 150,- | 15687 | Ano | ||
156 | 7 km | 7M | Vymyslický Michal | 1983 | 150,- | 15688 | Ano | ||
157 | 7 km | 7M | Wortner Tomáš | 1986 | pleasure team | 150,- | 15763 | Ano | |
158 | 3 km | 3Z | Wortnerová Karolína | 2003 | Kája | 150,- | 15716 | Ano | |
159 | Děti | M7-9 | Zrzavý Jindřich | 2017 | 50,- | 16057 | Ano | ||
15 | 3 km | 3M | Cinádr Jan | 1983 | Cinda | 150,- | 16042 | Ne | |
19 | 3 km | 3M | Čech Albert | 2010 | Besednice | 150,- | 16062 | Ne | |
31 | 3 km | 3M | Hálek Michal | 1979 | 150,- | 15881 | Ne | ||
33 | 3 km | 3M | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 150,- | 15862 | Ne | |
36 | 3 km | 3Z | Hálková Lenka | 1985 | 150,- | 16064 | Ne | ||
37 | 3 km | 3Z | Hálková Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 150,- | 15861 | Ne | |
38 | Děti | M4-6 | Hanzal Oldřich | 2019 | Besednice | 50,- | 16063 | Ne | |
78 | Děti | Z7-9 | Novotná Marie | 2015 | 50,- | 15969 | Ne | ||
85 | 7 km | 7M | Pikl David | 2004 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 150,- | 15907 | Ne | |
129 | 7 km | 7Z | Švikruhová Václava | 1981 | Hamráci | 150,- | 15699 | Ne | |
160 | 3 km | 3M | Žahour Pavel | 1967 | Kájov | 150,- | 15845 | Ne |