Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 123-238060257/0100. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 km | 3M | Albert Karel | 1994 | 150,- | 15389 | Ano | ||
3 | 3 km | 3Z | Baštářová Ludmila | 1984 | 150,- | 16076 | Ano | ||
5 | 3 km | 3M | Brichta Marek | 1984 | Malonty | 150,- | 15775 | Ano | |
7 | 3 km | 3Z | Brichtová Sofie | 2015 | Malonty | 150,- | 15773 | Ano | |
9 | 3 km | 3M | Cais Karel | 2011 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15889 | Ano | |
10 | 7 km | 7M | Ciml Martin | 1985 | 150,- | 15717 | Ano | ||
12 | 3 km | 3Z | Cimlová Miroslava | 1984 | 150,- | 15718 | Ano | ||
15 | 3 km | 3M | Cinádr Jan | 1983 | Cinda | 150,- | 16042 | Ne | |
18 | 3 km | 3Z | Cinádrová Alena | 1984 | 150,- | 16110 | Ano | ||
19 | 3 km | 3M | Čech Albert | 2010 | Besednice | 150,- | 16062 | Ne | |
20 | 7 km | 7M | Čermák Jan | 1987 | Czerminator | 150,- | 15852 | Ano | |
22 | 3 km | 3Z | Čermáková Kristýna | 1994 | Czerminator | 150,- | 15865 | Ano | |
25 | 7 km | 7M | Demo Marek | 1980 | Team Prase | 150,- | 16118 | Ano | |
28 | 3 km | 3M | Ferenčík František | 1958 | #tymdejvid | 150,- | 15967 | Ano | |
31 | 3 km | 3M | Hálek Michal | 1979 | 150,- | 15881 | Ne | ||
33 | 3 km | 3M | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 150,- | 15862 | Ne | |
36 | 3 km | 3Z | Hálková Lenka | 1985 | 150,- | 16064 | Ne | ||
37 | 3 km | 3Z | Hálková Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 150,- | 15861 | Ne | |
43 | 3 km | 3Z | Hosenseidlová Hana | 1986 | SDH Rozpoutí | 150,- | 16101 | Ano | |
44 | 7 km | 7M | Hrubý Pavel | 1990 | Crusty | 150,- | 15682 | Ano | |
45 | 7 km | 7Z | Hüttnerová Marie | 1985 | Predátor workout České Budějovice | 150,- | 15746 | Ano | |
46 | 7 km | 7M | Jaroš Martin | 1964 | 150,- | 15667 | Ano | ||
47 | 7 km | 7M | Jílek Jiří | 2001 | 150,- | 15742 | Ano | ||
50 | 3 km | 3M | Kalmán Julius | 1984 | 150,- | 15695 | Ano | ||
53 | 7 km | 7M | Klečka Jiří | 1979 | 150,- | 15933 | Ano | ||
55 | 3 km | 3M | Klečka Václav | 2012 | 150,- | 15935 | Ano | ||
60 | 7 km | 7Z | Kudláčková Nikola | 1995 | 150,- | 15838 | Ano | ||
61 | 3 km | 3M | Kudrna Michal | 1997 | Pražácí | 150,- | 15712 | Ano | |
62 | 3 km | 3M | Kunze Matyáš | 2013 | 150,- | 16054 | Ano | ||
64 | 7 km | 7M | Kunze Petr | 1982 | 150,- | 16112 | Ano | ||
65 | 3 km | 3Z | Lacinová Vendula | 1987 | 150,- | 15387 | Ano | ||
70 | 7 km | 7Z | Loskotová Lenka | 1995 | Dobrá Voda u ČƁ | 150,- | 15871 | Ano | |
71 | 7 km | 7M | Mikšátko Pavel | 1979 | TJ sokol Ledenice | 150,- | 14232 | Ano | |
72 | 3 km | 3Z | Mora Gonzalez Eva | 1996 | Pleasure team | 150,- | 16066 | Ano | |
73 | 7 km | 7M | Mrenica Michal | 2009 | Michi | 150,- | 15657 | Ano | |
74 | 7 km | 7M | Navrátil Karel | 1968 | 150,- | 15917 | Ano | ||
75 | 7 km | 7Z | Nováková Lucie | 1989 | 150,- | 16048 | Ano | ||
79 | 3 km | 3M | Novotný Filip | 2003 | Fíla | 150,- | 15706 | Ano | |
80 | 7 km | 7M | Novotný Filip | 2003 | Fíla | 150,- | 15707 | Ano | |
81 | 3 km | 3M | Ondreját Adam | 2008 | Spartak Trhové Sviny | 150,- | 15778 | Ano | |
83 | 3 km | 3M | Paleček Vladimír | 1973 | Palečci | 150,- | 16132 | Ano | |
85 | 7 km | 7M | Pikl David | 2004 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 150,- | 15907 | Ne | |
86 | 3 km | 3M | Pišl Gennadij | 1980 | Kájov | 150,- | 15843 | Ano | |
87 | 3 km | 3Z | Poloková Jana | 1979 | #tymdejvid | 150,- | 15407 | Ano | |
88 | 7 km | 7Z | Poloková Jana | 1979 | #tymdejvid | 150,- | 15408 | Ano | |
89 | 3 km | 3Z | Poustková Barbora | 1988 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15890 | Ano | |
92 | 7 km | 7M | Preisler Jan | 1997 | Pražácí | 150,- | 14902 | Ano | |
93 | 7 km | 7Z | Preislerová Eliška | 1997 | Pražácí | 150,- | 15020 | Ano | |
96 | 3 km | 3Z | Pulcová Martina | 1987 | MaRUNka tým | 150,- | 14189 | Ano | |
97 | 3 km | 3Z | Pulcová Michaela | 1985 | MaRUNka tým | 150,- | 16121 | Ano | |
98 | 7 km | 7M | Pulec Martin | 1986 | MaRUNka tým | 150,- | 14190 | Ano | |
99 | 3 km | 3M | Pulec Martin | 1986 | MaRUNka tým | 150,- | 14191 | Ano | |
102 | 3 km | 3M | Rákoš Matyáš | 2019 | Rákosníček | 150,- | 15888 | Ano | |
103 | 3 km | 3M | Rákoš Tomáš | 1994 | Rákosníček | 150,- | 15892 | Ano | |
106 | 7 km | 7M | Rinn Radek | 1986 | 150,- | 16011 | Ano | ||
107 | 3 km | 3M | Rittenauer Filip | 2012 | Surf Club Pavones | 150,- | 15991 | Ano | |
110 | 7 km | 7Z | Rittenauerová Michaela | 1979 | Surf Club Pavones | 150,- | 15990 | Ano | |
111 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Luděk | 1976 | 150,- | 15277 | Ano | ||
112 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Lukáš | 2007 | 150,- | 15278 | Ano | ||
113 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Filip | 2009 | 150,- | 15279 | Ano | ||
114 | 3 km | 3Z | Ruttensteinerová Markéta | 1976 | 150,- | 15276 | Ano | ||
115 | 3 km | 3M | Ryska Rudolf | 2006 | Malonty | 150,- | 15858 | Ano | |
117 | 3 km | 3Z | Sochorová Jana | 1985 | Třeboň | 150,- | 14201 | Ano | |
118 | 3 km | 3Z | Steinbauerová Jana | 1984 | ŠBV | 150,- | 16079 | Ano | |
119 | 7 km | 7M | Stráský Eduard | 1983 | Predators Budweis | 150,- | 15715 | Ano | |
121 | 3 km | 3M | Šebest Václav | 2014 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15887 | Ano | |
122 | 3 km | 3Z | Šebestová Dagmar | 1990 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15891 | Ano | |
123 | 3 km | 3Z | Šímová Barbora | 1999 | Pražácí | 150,- | 15711 | Ano | |
124 | 7 km | 7M | Šlajs Štěpán | 1980 | Slavče | 150,- | 15725 | Ano | |
125 | 7 km | 7M | Štindl Jan | 1979 | Jihočeský klub maratonců - Velešín | 150,- | 15791 | Ano | |
126 | 3 km | 3M | Šuhaj Jan | 1983 | 150,- | 15880 | Ano | ||
127 | 7 km | 7Z | Šulková Nela | 2011 | 150,- | 16049 | Ano | ||
129 | 7 km | 7Z | Švikruhová Václava | 1981 | Hamráci | 150,- | 15699 | Ne | |
130 | 7 km | 7Z | Tošilová Květa | 1981 | Velešín | 150,- | 15795 | Ano | |
131 | 3 km | 3M | Tripes Stanislav | 1987 | TCV J. Hradec | 150,- | 15853 | Ano | |
132 | 3 km | 3Z | Tripesová Lenka | 1987 | TCV J. Hradec | 150,- | 15854 | Ano | |
137 | 7 km | 7M | Urban Tomáš | 1988 | Dobrá Voda u ČƁ | 150,- | 15872 | Ano | |
138 | 3 km | 3Z | Vair Julie | 1981 | #tymdejvid | 150,- | 15914 | Ano | |
139 | 3 km | 3M | Vair Paolo | 1973 | #tymdejvid | 150,- | 15915 | Ano | |
140 | 7 km | 7M | Vair Paolo | 1973 | #tymdejvid | 150,- | 15916 | Ano | |
141 | 3 km | 3M | Valachovič Vojtěch | 1994 | Rampelnik | 150,- | 15873 | Ano | |
142 | 7 km | 7M | Valachovič Jakub | 1988 | 150,- | 15968 | Ano | ||
143 | 3 km | 3M | Vavřín Vojtěch | 1986 | 150,- | 16012 | Ano | ||
146 | 7 km | 7Z | Viskotová Alesja | 1992 | Velešín | 150,- | 15809 | Ano | |
147 | 7 km | 7M | Vlach Petr | 1986 | MaRUNka | 150,- | 14224 | Ano | |
149 | 3 km | 3M | Vlach Petr | 1986 | MaRUNka | 150,- | 15810 | Ano | |
151 | 7 km | 7Z | Vlachová Tereza | 1986 | MaRUNka | 150,- | 14236 | Ano | |
155 | 3 km | 3Z | Vymyslická Petra | 1987 | 150,- | 15687 | Ano | ||
156 | 7 km | 7M | Vymyslický Michal | 1983 | 150,- | 15688 | Ano | ||
157 | 7 km | 7M | Wortner Tomáš | 1986 | pleasure team | 150,- | 15763 | Ano | |
158 | 3 km | 3Z | Wortnerová Karolína | 2003 | Kája | 150,- | 15716 | Ano | |
160 | 3 km | 3M | Žahour Pavel | 1967 | Kájov | 150,- | 15845 | Ne | |
2 | Děti | M7-9 | Baštář Jan | 2016 | Bašty | 50,- | 16077 | Ano | |
4 | Děti | M4-6 | Brichta Eliáš | 2018 | Malonty | 50,- | 15774 | Ano | |
6 | Děti | Z7-9 | Brichtová Sofie | 2015 | Malonty | 50,- | 15772 | Ano | |
8 | Děti | M10-14 | Cais Karel | 2011 | Jihočeský klub maratónců | 50,- | 15884 | Ano | |
11 | Děti | M7-9 | Ciml Adam | 2016 | 50,- | 15719 | Ano | ||
13 | Děti | Z7-9 | Cimlová Bára | 2016 | 50,- | 15720 | Ano | ||
14 | Děti | Z10-14 | Cimlová Zuzana | 2014 | 50,- | 15721 | Ano | ||
16 | Děti | Z10-14 | Cinádrová Anežka | 2014 | 50,- | 16040 | Ano | ||
17 | Děti | Z7-9 | Cinádrová Lucie | 2016 | 50,- | 16041 | Ano | ||
21 | Děti | M0-3 | Čermák Bedřich | 2021 | Czerminator | 50,- | 15869 | Ano | |
23 | Děti | Z4-6 | Čermáková Sára | 2018 | Czerminator | 50,- | 15866 | Ano | |
24 | Děti | Z4-6 | Čermáková Lea | 2019 | Czerminator | 50,- | 15867 | Ano | |
26 | Děti | Z4-6 | Demová Anna Eliška | 2019 | Tým Jollynka | 50,- | 16119 | Ano | |
27 | Děti | Z4-6 | Demová Marie Josefina | 2019 | Tým Jollynka | 50,- | 16120 | Ano | |
29 | Děti | M10-14 | Fried Václav | 2012 | TCV J. Hradec | 50,- | 15857 | Ano | |
30 | Děti | Z10-14 | Friedová Viktorie | 2014 | TCV J. Hradec | 50,- | 15856 | Ano | |
32 | Děti | M7-9 | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14678 | Ano | |
34 | Děti | Z10-14 | Hálkova Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14677 | Ano | |
35 | Děti | Z4-6 | Hálková Anna | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14679 | Ano | |
38 | Děti | M4-6 | Hanzal Oldřich | 2019 | Besednice | 50,- | 16063 | Ne | |
39 | Děti | M7-9 | Hlavatý Robin | 2017 | Robik | 50,- | 15957 | Ano | |
40 | Děti | Z10-14 | Homolová Barbora | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14707 | Ano | |
41 | Děti | Z4-6 | Homolová Linda | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14708 | Ano | |
42 | Děti | M10-14 | Hosenseidl František | 2014 | SDH Žďár | 50,- | 16103 | Ano | |
48 | Děti | Z7-9 | Kalkušová Kateřina | 2015 | 50,- | 15900 | Ano | ||
49 | Děti | Z4-6 | Kalkušová Karolína | 2019 | 50,- | 15901 | Ano | ||
51 | Děti | Z7-9 | Kamenská Aneta | 2015 | 50,- | 16019 | Ano | ||
52 | Děti | M10-14 | Kamenský Štěpán | 2010 | 50,- | 16017 | Ano | ||
54 | Děti | M10-14 | Klečka Václav | 2012 | 50,- | 15934 | Ano | ||
56 | Děti | M10-14 | Klečka Antonín | 2014 | 50,- | 15936 | Ano | ||
57 | Děti | Z0-3 | Kolářová Ester | 2021 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15918 | Ano | |
58 | Děti | Z4-6 | Kolářová Rebeka | 2018 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15920 | Ano | |
59 | Děti | Z7-9 | Kolářová Karin | 2016 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15922 | Ano | |
63 | Děti | M7-9 | Kunze Adam | 2015 | 50,- | 16055 | Ano | ||
66 | Děti | M10-14 | Lattner Tomáš | 2014 | 50,- | 16015 | Ano | ||
67 | Děti | M4-6 | Lattner Adam | 2019 | 50,- | 16016 | Ano | ||
68 | Děti | M7-9 | Lesňák Jakub | 2016 | 50,- | 15812 | Ano | ||
69 | Děti | Z4-6 | Lesňáková Adéla | 2018 | 50,- | 15822 | Ano | ||
76 | Děti | Z7-9 | Novotná Ema | 2015 | 50,- | 16130 | Ano | ||
77 | Děti | Z4-6 | Novotná Hana | 2019 | 50,- | 16131 | Ano | ||
78 | Děti | Z7-9 | Novotná Marie | 2015 | 50,- | 15969 | Ne | ||
82 | Děti | Z7-9 | Ondrejátová Lenka | 2015 | MaRUNka | 50,- | 15779 | Ano | |
84 | Děti | M10-14 | Paleček Ondřej | 2014 | Palečci | 50,- | 16127 | Ano | |
90 | Děti | Z7-9 | Prediger Amálie | 2016 | Preda tým | 50,- | 16051 | Ano | |
91 | Děti | M4-6 | Prediger Antonín | 2019 | Preda tým | 50,- | 16052 | Ano | |
94 | Děti | Z4-6 | Pulcová Magdaléna | 2019 | MaRUNka tým | 50,- | 14187 | Ano | |
95 | Děti | Z7-9 | Pulcová Markéta | 2016 | MaRUNka tým | 50,- | 14188 | Ano | |
100 | Děti | M4-6 | Pulec Pavel | 2018 | MaRUNka tým | 50,- | 16122 | Ano | |
101 | Děti | M7-9 | Pulec Adam | 2016 | MaRUNka tým | 50,- | 16123 | Ano | |
104 | Děti | M7-9 | Rinn Mikuláš | 2015 | Lokáda | 50,- | 16009 | Ano | |
105 | Děti | M4-6 | Rinn Rostislav | 2019 | Lokáda | 50,- | 16010 | Ano | |
108 | Děti | M7-9 | Rittenauer Emil | 2015 | Surf Club Pavones | 50,- | 15992 | Ano | |
109 | Děti | M10-14 | Rittenauer Filip | 2012 | Surf Club Pavones | 50,- | 15993 | Ano | |
116 | Děti | M7-9 | Říha Vojtěch | 2016 | Vojťas | 50,- | 15906 | Ano | |
120 | Děti | M10-14 | Šebest Václav | 2014 | Jihočeský klub maratónců | 50,- | 15883 | Ano | |
128 | Děti | Z7-9 | Švecová Eliška | 2016 | TJ Hranicar Malonty | 50,- | 15588 | Ano | |
133 | Děti | Z4-6 | Tripesová Lucie | 2018 | TCV J. Hradec | 50,- | 15855 | Ano | |
134 | Děti | M10-14 | Trnka Jáchym | 2014 | 50,- | 15038 | Ano | ||
135 | Děti | M4-6 | Trnka Vít | 2018 | 50,- | 15039 | Ano | ||
136 | Děti | Z4-6 | Urazilová Karolína | 2018 | 50,- | 15921 | Ano | ||
144 | Děti | M4-6 | Vavřín Eduard | 2020 | 50,- | 16014 | Ano | ||
145 | Děti | Z4-6 | Vavřínová Antonie | 2018 | 50,- | 16013 | Ano | ||
148 | Děti | M7-9 | Vlach František | 2016 | MaRUNka | 50,- | 14225 | Ano | |
150 | Děti | Z4-6 | Vlachová Marie Milada | 2018 | MaRUNka | 50,- | 14226 | Ano | |
152 | Děti | Z4-6 | Vodňanská Ema | 2019 | Ema | 50,- | 16038 | Ano | |
153 | Děti | Z10-14 | Vymyslická Zoe | 2014 | 50,- | 15685 | Ano | ||
154 | Děti | Z4-6 | Vymyslická Chloe | 2019 | 50,- | 15686 | Ano | ||
159 | Děti | M7-9 | Zrzavý Jindřich | 2017 | 50,- | 16057 | Ano |