Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 123-238060257/0100. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | Děti | M0-3 | Čermák Bedřich | 2021 | Czerminator | 50,- | 15869 | Ano | |
8 | Děti | M10-14 | Cais Karel | 2011 | Jihočeský klub maratónců | 50,- | 15884 | Ano | |
29 | Děti | M10-14 | Fried Václav | 2012 | TCV J. Hradec | 50,- | 15857 | Ano | |
42 | Děti | M10-14 | Hosenseidl František | 2014 | SDH Žďár | 50,- | 16103 | Ano | |
52 | Děti | M10-14 | Kamenský Štěpán | 2010 | 50,- | 16017 | Ano | ||
54 | Děti | M10-14 | Klečka Václav | 2012 | 50,- | 15934 | Ano | ||
56 | Děti | M10-14 | Klečka Antonín | 2014 | 50,- | 15936 | Ano | ||
66 | Děti | M10-14 | Lattner Tomáš | 2014 | 50,- | 16015 | Ano | ||
84 | Děti | M10-14 | Paleček Ondřej | 2014 | Palečci | 50,- | 16127 | Ano | |
109 | Děti | M10-14 | Rittenauer Filip | 2012 | Surf Club Pavones | 50,- | 15993 | Ano | |
120 | Děti | M10-14 | Šebest Václav | 2014 | Jihočeský klub maratónců | 50,- | 15883 | Ano | |
134 | Děti | M10-14 | Trnka Jáchym | 2014 | 50,- | 15038 | Ano | ||
4 | Děti | M4-6 | Brichta Eliáš | 2018 | Malonty | 50,- | 15774 | Ano | |
38 | Děti | M4-6 | Hanzal Oldřich | 2019 | Besednice | 50,- | 16063 | Ne | |
67 | Děti | M4-6 | Lattner Adam | 2019 | 50,- | 16016 | Ano | ||
91 | Děti | M4-6 | Prediger Antonín | 2019 | Preda tým | 50,- | 16052 | Ano | |
100 | Děti | M4-6 | Pulec Pavel | 2018 | MaRUNka tým | 50,- | 16122 | Ano | |
105 | Děti | M4-6 | Rinn Rostislav | 2019 | Lokáda | 50,- | 16010 | Ano | |
135 | Děti | M4-6 | Trnka Vít | 2018 | 50,- | 15039 | Ano | ||
144 | Děti | M4-6 | Vavřín Eduard | 2020 | 50,- | 16014 | Ano | ||
2 | Děti | M7-9 | Baštář Jan | 2016 | Bašty | 50,- | 16077 | Ano | |
11 | Děti | M7-9 | Ciml Adam | 2016 | 50,- | 15719 | Ano | ||
32 | Děti | M7-9 | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14678 | Ano | |
39 | Děti | M7-9 | Hlavatý Robin | 2017 | Robik | 50,- | 15957 | Ano | |
63 | Děti | M7-9 | Kunze Adam | 2015 | 50,- | 16055 | Ano | ||
68 | Děti | M7-9 | Lesňák Jakub | 2016 | 50,- | 15812 | Ano | ||
101 | Děti | M7-9 | Pulec Adam | 2016 | MaRUNka tým | 50,- | 16123 | Ano | |
104 | Děti | M7-9 | Rinn Mikuláš | 2015 | Lokáda | 50,- | 16009 | Ano | |
108 | Děti | M7-9 | Rittenauer Emil | 2015 | Surf Club Pavones | 50,- | 15992 | Ano | |
116 | Děti | M7-9 | Říha Vojtěch | 2016 | Vojťas | 50,- | 15906 | Ano | |
148 | Děti | M7-9 | Vlach František | 2016 | MaRUNka | 50,- | 14225 | Ano | |
159 | Děti | M7-9 | Zrzavý Jindřich | 2017 | 50,- | 16057 | Ano | ||
57 | Děti | Z0-3 | Kolářová Ester | 2021 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15918 | Ano | |
14 | Děti | Z10-14 | Cimlová Zuzana | 2014 | 50,- | 15721 | Ano | ||
16 | Děti | Z10-14 | Cinádrová Anežka | 2014 | 50,- | 16040 | Ano | ||
30 | Děti | Z10-14 | Friedová Viktorie | 2014 | TCV J. Hradec | 50,- | 15856 | Ano | |
34 | Děti | Z10-14 | Hálkova Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14677 | Ano | |
40 | Děti | Z10-14 | Homolová Barbora | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14707 | Ano | |
153 | Děti | Z10-14 | Vymyslická Zoe | 2014 | 50,- | 15685 | Ano | ||
23 | Děti | Z4-6 | Čermáková Sára | 2018 | Czerminator | 50,- | 15866 | Ano | |
24 | Děti | Z4-6 | Čermáková Lea | 2019 | Czerminator | 50,- | 15867 | Ano | |
26 | Děti | Z4-6 | Demová Anna Eliška | 2019 | Tým Jollynka | 50,- | 16119 | Ano | |
27 | Děti | Z4-6 | Demová Marie Josefina | 2019 | Tým Jollynka | 50,- | 16120 | Ano | |
35 | Děti | Z4-6 | Hálková Anna | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14679 | Ano | |
41 | Děti | Z4-6 | Homolová Linda | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 50,- | 14708 | Ano | |
49 | Děti | Z4-6 | Kalkušová Karolína | 2019 | 50,- | 15901 | Ano | ||
58 | Děti | Z4-6 | Kolářová Rebeka | 2018 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15920 | Ano | |
69 | Děti | Z4-6 | Lesňáková Adéla | 2018 | 50,- | 15822 | Ano | ||
77 | Děti | Z4-6 | Novotná Hana | 2019 | 50,- | 16131 | Ano | ||
94 | Děti | Z4-6 | Pulcová Magdaléna | 2019 | MaRUNka tým | 50,- | 14187 | Ano | |
133 | Děti | Z4-6 | Tripesová Lucie | 2018 | TCV J. Hradec | 50,- | 15855 | Ano | |
136 | Děti | Z4-6 | Urazilová Karolína | 2018 | 50,- | 15921 | Ano | ||
145 | Děti | Z4-6 | Vavřínová Antonie | 2018 | 50,- | 16013 | Ano | ||
150 | Děti | Z4-6 | Vlachová Marie Milada | 2018 | MaRUNka | 50,- | 14226 | Ano | |
152 | Děti | Z4-6 | Vodňanská Ema | 2019 | Ema | 50,- | 16038 | Ano | |
154 | Děti | Z4-6 | Vymyslická Chloe | 2019 | 50,- | 15686 | Ano | ||
6 | Děti | Z7-9 | Brichtová Sofie | 2015 | Malonty | 50,- | 15772 | Ano | |
13 | Děti | Z7-9 | Cimlová Bára | 2016 | 50,- | 15720 | Ano | ||
17 | Děti | Z7-9 | Cinádrová Lucie | 2016 | 50,- | 16041 | Ano | ||
48 | Děti | Z7-9 | Kalkušová Kateřina | 2015 | 50,- | 15900 | Ano | ||
51 | Děti | Z7-9 | Kamenská Aneta | 2015 | 50,- | 16019 | Ano | ||
59 | Děti | Z7-9 | Kolářová Karin | 2016 | TJ Spartak Trhové Sviny | 50,- | 15922 | Ano | |
76 | Děti | Z7-9 | Novotná Ema | 2015 | 50,- | 16130 | Ano | ||
78 | Děti | Z7-9 | Novotná Marie | 2015 | 50,- | 15969 | Ne | ||
82 | Děti | Z7-9 | Ondrejátová Lenka | 2015 | MaRUNka | 50,- | 15779 | Ano | |
90 | Děti | Z7-9 | Prediger Amálie | 2016 | Preda tým | 50,- | 16051 | Ano | |
95 | Děti | Z7-9 | Pulcová Markéta | 2016 | MaRUNka tým | 50,- | 14188 | Ano | |
128 | Děti | Z7-9 | Švecová Eliška | 2016 | TJ Hranicar Malonty | 50,- | 15588 | Ano | |
1 | 3 km | 3M | Albert Karel | 1994 | 150,- | 15389 | Ano | ||
5 | 3 km | 3M | Brichta Marek | 1984 | Malonty | 150,- | 15775 | Ano | |
9 | 3 km | 3M | Cais Karel | 2011 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15889 | Ano | |
15 | 3 km | 3M | Cinádr Jan | 1983 | Cinda | 150,- | 16042 | Ne | |
19 | 3 km | 3M | Čech Albert | 2010 | Besednice | 150,- | 16062 | Ne | |
28 | 3 km | 3M | Ferenčík František | 1958 | #tymdejvid | 150,- | 15967 | Ano | |
31 | 3 km | 3M | Hálek Michal | 1979 | 150,- | 15881 | Ne | ||
33 | 3 km | 3M | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 150,- | 15862 | Ne | |
50 | 3 km | 3M | Kalmán Julius | 1984 | 150,- | 15695 | Ano | ||
55 | 3 km | 3M | Klečka Václav | 2012 | 150,- | 15935 | Ano | ||
61 | 3 km | 3M | Kudrna Michal | 1997 | Pražácí | 150,- | 15712 | Ano | |
62 | 3 km | 3M | Kunze Matyáš | 2013 | 150,- | 16054 | Ano | ||
79 | 3 km | 3M | Novotný Filip | 2003 | Fíla | 150,- | 15706 | Ano | |
81 | 3 km | 3M | Ondreját Adam | 2008 | Spartak Trhové Sviny | 150,- | 15778 | Ano | |
83 | 3 km | 3M | Paleček Vladimír | 1973 | Palečci | 150,- | 16132 | Ano | |
86 | 3 km | 3M | Pišl Gennadij | 1980 | Kájov | 150,- | 15843 | Ano | |
99 | 3 km | 3M | Pulec Martin | 1986 | MaRUNka tým | 150,- | 14191 | Ano | |
102 | 3 km | 3M | Rákoš Matyáš | 2019 | Rákosníček | 150,- | 15888 | Ano | |
103 | 3 km | 3M | Rákoš Tomáš | 1994 | Rákosníček | 150,- | 15892 | Ano | |
107 | 3 km | 3M | Rittenauer Filip | 2012 | Surf Club Pavones | 150,- | 15991 | Ano | |
111 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Luděk | 1976 | 150,- | 15277 | Ano | ||
112 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Lukáš | 2007 | 150,- | 15278 | Ano | ||
113 | 3 km | 3M | Ruttensteiner Filip | 2009 | 150,- | 15279 | Ano | ||
115 | 3 km | 3M | Ryska Rudolf | 2006 | Malonty | 150,- | 15858 | Ano | |
121 | 3 km | 3M | Šebest Václav | 2014 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15887 | Ano | |
126 | 3 km | 3M | Šuhaj Jan | 1983 | 150,- | 15880 | Ano | ||
131 | 3 km | 3M | Tripes Stanislav | 1987 | TCV J. Hradec | 150,- | 15853 | Ano | |
139 | 3 km | 3M | Vair Paolo | 1973 | #tymdejvid | 150,- | 15915 | Ano | |
141 | 3 km | 3M | Valachovič Vojtěch | 1994 | Rampelnik | 150,- | 15873 | Ano | |
143 | 3 km | 3M | Vavřín Vojtěch | 1986 | 150,- | 16012 | Ano | ||
149 | 3 km | 3M | Vlach Petr | 1986 | MaRUNka | 150,- | 15810 | Ano | |
160 | 3 km | 3M | Žahour Pavel | 1967 | Kájov | 150,- | 15845 | Ne | |
3 | 3 km | 3Z | Baštářová Ludmila | 1984 | 150,- | 16076 | Ano | ||
7 | 3 km | 3Z | Brichtová Sofie | 2015 | Malonty | 150,- | 15773 | Ano | |
12 | 3 km | 3Z | Cimlová Miroslava | 1984 | 150,- | 15718 | Ano | ||
18 | 3 km | 3Z | Cinádrová Alena | 1984 | 150,- | 16110 | Ano | ||
22 | 3 km | 3Z | Čermáková Kristýna | 1994 | Czerminator | 150,- | 15865 | Ano | |
36 | 3 km | 3Z | Hálková Lenka | 1985 | 150,- | 16064 | Ne | ||
37 | 3 km | 3Z | Hálková Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 150,- | 15861 | Ne | |
43 | 3 km | 3Z | Hosenseidlová Hana | 1986 | SDH Rozpoutí | 150,- | 16101 | Ano | |
65 | 3 km | 3Z | Lacinová Vendula | 1987 | 150,- | 15387 | Ano | ||
72 | 3 km | 3Z | Mora Gonzalez Eva | 1996 | Pleasure team | 150,- | 16066 | Ano | |
87 | 3 km | 3Z | Poloková Jana | 1979 | #tymdejvid | 150,- | 15407 | Ano | |
89 | 3 km | 3Z | Poustková Barbora | 1988 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15890 | Ano | |
96 | 3 km | 3Z | Pulcová Martina | 1987 | MaRUNka tým | 150,- | 14189 | Ano | |
97 | 3 km | 3Z | Pulcová Michaela | 1985 | MaRUNka tým | 150,- | 16121 | Ano | |
114 | 3 km | 3Z | Ruttensteinerová Markéta | 1976 | 150,- | 15276 | Ano | ||
117 | 3 km | 3Z | Sochorová Jana | 1985 | Třeboň | 150,- | 14201 | Ano | |
118 | 3 km | 3Z | Steinbauerová Jana | 1984 | ŠBV | 150,- | 16079 | Ano | |
122 | 3 km | 3Z | Šebestová Dagmar | 1990 | Jihočeský klub maratónců | 150,- | 15891 | Ano | |
123 | 3 km | 3Z | Šímová Barbora | 1999 | Pražácí | 150,- | 15711 | Ano | |
132 | 3 km | 3Z | Tripesová Lenka | 1987 | TCV J. Hradec | 150,- | 15854 | Ano | |
138 | 3 km | 3Z | Vair Julie | 1981 | #tymdejvid | 150,- | 15914 | Ano | |
155 | 3 km | 3Z | Vymyslická Petra | 1987 | 150,- | 15687 | Ano | ||
158 | 3 km | 3Z | Wortnerová Karolína | 2003 | Kája | 150,- | 15716 | Ano | |
10 | 7 km | 7M | Ciml Martin | 1985 | 150,- | 15717 | Ano | ||
20 | 7 km | 7M | Čermák Jan | 1987 | Czerminator | 150,- | 15852 | Ano | |
25 | 7 km | 7M | Demo Marek | 1980 | Team Prase | 150,- | 16118 | Ano | |
44 | 7 km | 7M | Hrubý Pavel | 1990 | Crusty | 150,- | 15682 | Ano | |
46 | 7 km | 7M | Jaroš Martin | 1964 | 150,- | 15667 | Ano | ||
47 | 7 km | 7M | Jílek Jiří | 2001 | 150,- | 15742 | Ano | ||
53 | 7 km | 7M | Klečka Jiří | 1979 | 150,- | 15933 | Ano | ||
64 | 7 km | 7M | Kunze Petr | 1982 | 150,- | 16112 | Ano | ||
71 | 7 km | 7M | Mikšátko Pavel | 1979 | TJ sokol Ledenice | 150,- | 14232 | Ano | |
73 | 7 km | 7M | Mrenica Michal | 2009 | Michi | 150,- | 15657 | Ano | |
74 | 7 km | 7M | Navrátil Karel | 1968 | 150,- | 15917 | Ano | ||
80 | 7 km | 7M | Novotný Filip | 2003 | Fíla | 150,- | 15707 | Ano | |
85 | 7 km | 7M | Pikl David | 2004 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 150,- | 15907 | Ne | |
92 | 7 km | 7M | Preisler Jan | 1997 | Pražácí | 150,- | 14902 | Ano | |
98 | 7 km | 7M | Pulec Martin | 1986 | MaRUNka tým | 150,- | 14190 | Ano | |
106 | 7 km | 7M | Rinn Radek | 1986 | 150,- | 16011 | Ano | ||
119 | 7 km | 7M | Stráský Eduard | 1983 | Predators Budweis | 150,- | 15715 | Ano | |
124 | 7 km | 7M | Šlajs Štěpán | 1980 | Slavče | 150,- | 15725 | Ano | |
125 | 7 km | 7M | Štindl Jan | 1979 | Jihočeský klub maratonců - Velešín | 150,- | 15791 | Ano | |
137 | 7 km | 7M | Urban Tomáš | 1988 | Dobrá Voda u ČƁ | 150,- | 15872 | Ano | |
140 | 7 km | 7M | Vair Paolo | 1973 | #tymdejvid | 150,- | 15916 | Ano | |
142 | 7 km | 7M | Valachovič Jakub | 1988 | 150,- | 15968 | Ano | ||
147 | 7 km | 7M | Vlach Petr | 1986 | MaRUNka | 150,- | 14224 | Ano | |
156 | 7 km | 7M | Vymyslický Michal | 1983 | 150,- | 15688 | Ano | ||
157 | 7 km | 7M | Wortner Tomáš | 1986 | pleasure team | 150,- | 15763 | Ano | |
45 | 7 km | 7Z | Hüttnerová Marie | 1985 | Predátor workout České Budějovice | 150,- | 15746 | Ano | |
60 | 7 km | 7Z | Kudláčková Nikola | 1995 | 150,- | 15838 | Ano | ||
70 | 7 km | 7Z | Loskotová Lenka | 1995 | Dobrá Voda u ČƁ | 150,- | 15871 | Ano | |
75 | 7 km | 7Z | Nováková Lucie | 1989 | 150,- | 16048 | Ano | ||
88 | 7 km | 7Z | Poloková Jana | 1979 | #tymdejvid | 150,- | 15408 | Ano | |
93 | 7 km | 7Z | Preislerová Eliška | 1997 | Pražácí | 150,- | 15020 | Ano | |
110 | 7 km | 7Z | Rittenauerová Michaela | 1979 | Surf Club Pavones | 150,- | 15990 | Ano | |
127 | 7 km | 7Z | Šulková Nela | 2011 | 150,- | 16049 | Ano | ||
129 | 7 km | 7Z | Švikruhová Václava | 1981 | Hamráci | 150,- | 15699 | Ne | |
130 | 7 km | 7Z | Tošilová Květa | 1981 | Velešín | 150,- | 15795 | Ano | |
146 | 7 km | 7Z | Viskotová Alesja | 1992 | Velešín | 150,- | 15809 | Ano | |
151 | 7 km | 7Z | Vlachová Tereza | 1986 | MaRUNka | 150,- | 14236 | Ano |