Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby.
Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.
Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
98 | 7 km | M2E | Němec Jiří | 1948 | Atletika Vlašim | 300,- | 20742 | Ano | M |
122 | 7 km | M2E | Růžička Josef | 1948 | Buková - Pravonín | 300,- | 20766 | Ano | L |
188 | 7 km | M2E | Navrátil Pepa | 1949 | SK Strančice | 300,- | 21036 | Zaplatit | |
30 | 7 km | M2E | Gregor Jaroslav | 1951 | AC OH Praha | 300,- | 20942 | Ano | L |
88 | 7 km | M2E | Mayer Jan | 1954 | Atletika Benešov | 300,- | 20847 | Ano | L |
82 | 14 km | MD | Markalous Bohumil | 1955 | SKOK Jindřichův Hradec | 300,- | 20967 | Zaplatit | |
169 | 14 km | MD | Zákostelecký František | 1955 | Mokré | 300,- | 20862 | Ano | |
16 | 14 km | MD | Bufka Zdeněk | 1957 | AC Česká Lípa | 300,- | 20920 | Zaplatit | M |
17 | 14 km | MD | Cinka Ivan | 1957 | Atletika Benešov | 300,- | 20947 | Ano | |
161 | 14 km | MD | Vitásek Josef | 1958 | Buková u Příbramě | 300,- | 20800 | Ano | M |
95 | 14 km | MD | Mrva Pavel | 1960 | Benešovský běžecký klub | 300,- | 20923 | Ano | M |
136 | 14 km | MD | Smékal Miroslav | 1960 | Benešovský běžecký klub | 300,- | 20981 | Ano | |
10 | 7 km | M2D | Bacil Ladislav | 1963 | Mladá Vožice | 300,- | 20984 | Ano | |
142 | 7 km | M2D | Svoboda Hynek | 1964 | TJ Sokol Malá Strana | 300,- | 20922 | Ano | L |
57 | 7 km | M2C | Krátký Josef | 1965 | Hvězda Pardubice | 0,- | 20561 | Ano | XL |
183 | 14 km | MC | Krchňák Roman | 1965 | Vlašim | 300,- | 21030 | Ano | |
66 | 7 km | M2C | Šimek Miroslav | 1966 | TC Dvořák České Budějovice | 300,- | 20698 | Ano | S |
22 | 7 km | M2C | Dvořák Martin | 1967 | Mladá Vožice | 300,- | 20805 | Ano | XL |
68 | 14 km | MC | Gazda Martin | 1968 | Relax Běhny JKM | 300,- | 20739 | Ano | M |
87 | 14 km | MC | Matveev Sergey | 1968 | IMS Family Sport Club | 300,- | 20976 | Ano | |
97 | 14 km | MC | Nanji Munir | 1968 | 300,- | 20929 | Ano | M | |
49 | 14 km | ZD | Jiřičná Dana | 1969 | Bonbon Praha | 300,- | 20771 | Ano | XL |
56 | 7 km | Z2D | Krátká Anna | 1969 | Hvězda Pardubice | 0,- | 20563 | Ano | XL |
77 | 14 km | MC | Malina Petr | 1969 | 300,- | 20966 | Zaplatit | ||
124 | 14 km | MC | Říha Karel | 1969 | BBK | 300,- | 20682 | Ano | XL |
69 | 14 km | MC | Marek Jiří | 1970 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20987 | Ano | |
123 | 14 km | MC | Řehoř František | 1970 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 300,- | 20872 | Ano | M |
25 | 14 km | ZC | Dvořáková Renáta | 1971 | 300,- | 20983 | Ano | ||
35 | 7 km | M2C | Hergesell Jiří | 1971 | Vračkovice | 300,- | 20965 | Ano | |
71 | 14 km | MC | Lexa Jiří | 1971 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20918 | Ano | |
152 | 14 km | ZC | Treglerová Alice | 1971 | 300,- | 20702 | Ano | S | |
160 | 14 km | MC | Veselý Oldřich | 1971 | SOS Jindřichův Hradec | 300,- | 20955 | Ano | |
198 | 14 km | MC | Zeman Petr | 1971 | TT Astra Konopiště | 300,- | 21040 | Zaplatit | |
100 | 14 km | MC | Noháč Michal | 1972 | Petroupim | 300,- | 20885 | Ano | L |
125 | 7 km | Z2C | Říhová Radka | 1972 | Soběhrdy | 300,- | 20683 | Ano | XL |
145 | 7 km | M2C | Švadlena Petr | 1972 | Velo club Tábor | 300,- | 20681 | Ano | S |
92 | 14 km | ZC | Meisl Petra | 1973 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20651 | Ano | M |
163 | 14 km | ZC | Vogelová Alena | 1973 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20704 | Ano | M |
185 | 14 km | MC | Kulovaný Martin | 1973 | TCV Jindřichův Hradec | 300,- | 21014 | Ano | |
19 | 14 km | MC | Dostál Zdeněk | 1974 | Velosport Valenta Pelhřimov | 300,- | 20664 | Ano | S |
50 | 14 km | MC | Jůn Jiří | 1974 | Workout Počátky | 300,- | 20609 | Ano | L |
84 | 7 km | M2C | Masnica Zdeněk | 1974 | 300,- | 20632 | Ano | L | |
91 | 14 km | MC | Meisl Jan | 1974 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20776 | Ano | M |
119 | 14 km | MC | Randa Drahomír | 1974 | Stěžery u HK | 0,- | 20562 | Ano | M |
129 | 14 km | MC | Seidl Miroslav | 1974 | OB Říčany | 300,- | 20767 | Ano | L |
189 | 14 km | MC | Neuman Jiří | 1974 | Kamenný Přívoz | 300,- | 21007 | Ano | |
202 | 7 km | M2C | Horký Miroslav | 1974 | JH Cycling | 300,- | 21056 | Zaplatit | |
21 | 7 km | Z2C | Dušková Jitka | 1975 | Tábor | 300,- | 20692 | Ano | L |
106 | 14 km | MB | Pejša Jan | 1975 | smí být prázdné | 300,- | 20787 | Ano | M |
131 | 7 km | Z2C | Severynova Viktoria | 1975 | 300,- | 20940 | Zaplatit | L | |
105 | 7 km | M2B | Orel František | 1976 | 300,- | 20634 | Ano | XL | |
117 | 14 km | MB | Ráftl Karel | 1976 | Lovětín | 300,- | 20534 | Ano | M |
186 | 14 km | MB | Kupidlovský Daniel | 1976 | Stodůlky | 300,- | 21005 | Zaplatit | |
85 | 7 km | Z2C | Masnicová Edita | 1977 | 300,- | 20633 | Ano | L | |
158 | 7 km | Z2C | Valentová Markéta | 1977 | 300,- | 20519 | Ano | L | |
177 | 7 km | Z2C | Žáková Michaela | 1977 | #týmKleť | 300,- | 21016 | Ano | |
182 | 7 km | M2B | Kotlík Kamil | 1977 | Hegesh, Amcykl Humpolec | 300,- | 21037 | Zaplatit | |
20 | 14 km | MB | Dubský Roman | 1978 | Přibyslav | 300,- | 20714 | Ano | L |
109 | 14 km | MB | Pražák Adam | 1978 | Praha | 300,- | 20946 | Zaplatit | |
120 | 7 km | M2B | Reitschläger Michal | 1978 | Mladá Vožice | 0,- | 20657 | Ano | XL |
164 | 7 km | M2B | Vokoun Lukáš | 1978 | Vilice | 300,- | 20925 | Ano | L |
1 | 7 km | M2B | Šíp Jaromír | 1979 | TT Tálín | 300,- | 20930 | Ano | L |
54 | 7 km | Z2C | Kotašková Ilona | 1979 | 300,- | 20686 | Ano | M | |
64 | 7 km | Z2C | Křemenová Lenka | 1979 | 300,- | 20607 | Ano | M | |
157 | 7 km | M2B | Valenta David | 1979 | 300,- | 20520 | Ano | XL | |
55 | 14 km | MB | Kramář Michal | 1980 | Michal | 300,- | 20921 | Ano | L |
110 | 14 km | MB | Procháska Pavel | 1980 | #tymdejvid | 300,- | 20778 | Ano | L |
159 | 14 km | MB | Vencl Libor | 1980 | 300,- | 20939 | Zaplatit | L | |
61 | 14 km | ZB | Kroupová Božena | 1981 | 300,- | 20684 | Ano | S | |
12 | 14 km | ZB | Bočková Lucie | 1982 | Slapy | 300,- | 20485 | Ano | L |
53 | 7 km | M2B | Korábik Michal | 1982 | Majkl | 300,- | 20679 | Ano | M |
86 | 14 km | MB | Matouš Daniel | 1982 | Synergy club | 300,- | 20627 | Ano | M |
103 | 7 km | Z2B | Noháčová Radka | 1982 | Petroupim | 300,- | 20883 | Ano | S |
153 | 14 km | ZB | Tučková Jana | 1982 | TriSK České Budějovice | 300,- | 20839 | Ano | S |
170 | 14 km | ZB | Zdvihalová Hanka | 1982 | Benešov | 300,- | 20689 | Ano | L |
174 | 7 km | Z2B | Černá Lenka | 1982 | SK Libníč | 300,- | 21034 | Ano | |
200 | 7 km | M2B | Bartůněk Josef | 1982 | Praha | 300,- | 21051 | Ano | |
99 | 14 km | MB | Nevoral Jiří | 1983 | Žďárský postrach | 300,- | 20954 | Ano | |
143 | 14 km | MB | Šibrava Stanislav | 1983 | Jiskra Zruč n.S. | 300,- | 20848 | Ano | L |
28 | 7 km | M2B | Fišer Radek | 1984 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 300,- | 20909 | Ano | M |
45 | 14 km | MA | Jankovský Aleš | 1986 | 300,- | 20790 | Ano | L | |
114 | 14 km | MA | Prokop Matěj | 1986 | Clovek Levyt | 300,- | 20830 | Ano | L |
210 | 14 km | ZB | Šatavová Lenka | 1986 | Tábor | 300,- | 21048 | Ano | |
11 | 7 km | M2A | Bielik Ondřej | 1987 | Mladá Vožice | 0,- | 20826 | Ano | M |
27 | 14 km | MA | Falátek Jakub | 1987 | 300,- | 20964 | Ano | ||
38 | 7 km | Z2B | Honsová Romana | 1987 | BAK Bechyně | 300,- | 20537 | Ano | S |
156 | 14 km | MA | Vacek Tomáš | 1987 | Benešov | 300,- | 20980 | Ano | |
5 | 14 km | MA | Ambrož Jan | 1988 | #tymdejvid | 300,- | 20635 | Ano | M |
18 | 14 km | MA | Dhoey Steven | 1988 | 300,- | 20628 | Ano | M | |
44 | 7 km | M2A | Jakubiak Sebastián | 1988 | Pelhřimov | 300,- | 20595 | Ano | M |
181 | 14 km | ZB | Hubáčková Martina | 1989 | Triathlon team Tábor | 300,- | 21009 | Ano | |
144 | 7 km | M2A | Šourek Jan | 1990 | Tábor | 300,- | 20671 | Ano | M |
172 | 7 km | M2A | Kotoun Jakub | 1990 | 300,- | 20989 | Ano | ||
46 | 7 km | Z2A | Javorská Kateřina | 1991 | Vilice | 300,- | 20926 | Ano | L |
81 | 14 km | ZA | Marešová Žaneta | 1991 | 300,- | 20941 | Ano | L | |
94 | 14 km | MA | Mercl Jan | 1991 | České Budějovice | 300,- | 20856 | Ano | L |
104 | 14 km | ZA | Nováková Denisa | 1992 | Zdenis | 300,- | 20697 | Zaplatit | S |
150 | 14 km | MA | Trefil Karel | 1992 | SDH Malovice | 300,- | 20604 | Ano | M |
13 | 7 km | Z2A | Borkovcová Martina | 1993 | Tábor | 300,- | 20858 | Ano | S |
39 | 7 km | M2A | Horažďovský Vít | 1993 | TJ Slabčice | 300,- | 20865 | Ano | L |
151 | 7 km | M2A | Trefil Radek | 1993 | 300,- | 20867 | Ano | L | |
14 | 14 km | ZA | Borozdina Valeria | 1994 | IMS Family Sport Club | 300,- | 20977 | Ano | |
41 | 7 km | Z2A | Hořejšová Kristýna | 1995 | Ústrašice | 300,- | 20944 | Ano | L |
147 | 7 km | M2A | Talaváňa Jan | 1995 | 300,- | 20718 | Ano | XL | |
173 | 7 km | Z2A | Zelená Lenka | 1995 | Naturhouse Tábor | 300,- | 20988 | Ano | |
42 | 7 km | M2A | Houdek Vojtěch | 1996 | VOPAR | 300,- | 20703 | Ano | M |
51 | 7 km | M2A | Knotek Josef | 1996 | Dolní Hrachovice | 300,- | 20838 | Ano | M |
108 | 7 km | M2A | Pondělíček Patrik | 1997 | Jihlava | 300,- | 20545 | Zaplatit | M |
23 | 14 km | MA | Dvořák Miroslav | 1998 | Míra | 300,- | 20706 | Ano | L |
149 | 14 km | MA | Tichý Ondřej | 1998 | Zloděj Duší | 300,- | 20835 | Ano | L |
40 | 7 km | M2A | Hořejš Dominik | 1999 | Ústrašice | 300,- | 20945 | Ano | L |
59 | 7 km | Z2A | Krčilová Klára | 1999 | Mrač | 300,- | 20911 | Ano | S |
63 | 7 km | Z2A | Křemenová Lenka | 1999 | 300,- | 20605 | Ano | M | |
96 | 7 km | M2A | Mrzena Martin | 1999 | TFA Team Bechyně | 300,- | 20786 | Ano | L |
146 | 7 km | Z2A | Švárová Jana | 1999 | 300,- | 20785 | Ano | S | |
43 | 7 km | Z2A | Chladová Tereza | 2000 | 300,- | 20773 | Ano | M | |
73 | 14 km | MA | Macek Ondřej | 2000 | Cykloklub Chýnov | 300,- | 20701 | Ano | M |
8 | 7 km | M2A | Ardamica David | 2001 | Atletika Veselí nad Lužnicí | 300,- | 20986 | Zaplatit | |
171 | 7 km | Z2A | Zúdorová Marika | 2001 | MAZVA Čakov | 300,- | 20956 | Ano | |
83 | 7 km | Z2A | Martínková Adéla | 2002 | Triatlon Team Tábor | 300,- | 20656 | Ano | M |
137 | 7 km | M2A | Smetana David | 2002 | 300,- | 20685 | Ano | XL | |
134 | 14 km | MA | Slavík Vojtěch | 2005 | Frol | 300,- | 20899 | Zaplatit | L |
135 | 7 km | M2A | Slavík Vojtěch | 2005 | Frol | 300,- | 20680 | Zaplatit | L |
60 | 7 km | Z2A | Krejčová Petra | 2006 | 300,- | 20768 | Ano | S | |
115 | 7 km | Z2A | Průchová Michaela | 2007 | Sedlčany | 300,- | 20708 | Zaplatit | L |
34 | 7 km | Z14-16 | Harudová Monika | 2008 | Mladá Vožice | 300,- | 20869 | Ano | |
58 | 7 km | M14-16 | Kratochvíl Jiří | 2008 | 300,- | 20772 | Ano | M | |
52 | 7 km | M14-16 | Kolář Jakub | 2009 | Kuba | 300,- | 20825 | Ano | M |
62 | 7 km | Z14-16 | Křemenová Kateřina | 2009 | 300,- | 20606 | Ano | M | |
116 | 7 km | Z14-16 | Pudilová Iva | 2009 | Mladá Vožice | 300,- | 20638 | Ano | S |
130 | 7 km | Z14-16 | Seidlová Magdalena | 2009 | OB Říčany | 300,- | 20809 | Ano | S |
180 | 7 km | M14-16 | Hubáček Ondřej | 2009 | Triathlon team Tábor | 300,- | 21010 | Ano | |
90 | 7 km | Z14-16 | Meisl Christine | 2010 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20650 | Ano | S |
29 | Děti | Z12-13 | Gažáková Eliška | 2011 | TJ SOKOL Č. Budějovice | 0,- | 20963 | Ano | |
102 | 7 km | Z14-16 | Noháčová Alena | 2011 | ZŠ Karlov | 300,- | 20886 | Ano | S |
127 | Děti | M12-13 | Seidl Marek | 2011 | OB Říčany | 0,- | 20950 | Ano | |
128 | 7 km | M14-16 | Seidl Marek | 2011 | OB Říčany | 300,- | 20951 | Ano | |
132 | Děti | Z12-13 | Schneiderová Viktorie | 2011 | Atletika Tábor | 0,- | 20889 | Ano | |
138 | Děti | M12-13 | Svatoš Adam | 2011 | GS cyklo team Jistebnice | 0,- | 20788 | Ano | |
139 | 7 km | M14-16 | Svatoš Adam | 2011 | GS cyklo team Jistebnice | 300,- | 20846 | Ano | S |
187 | Děti | M12-13 | Mugrauer Petr | 2011 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21026 | Ano | |
193 | Děti | M12-13 | Rada Vít | 2011 | Atletika Benešov | 0,- | 21031 | Ano | |
197 | Děti | M12-13 | Voldřich Štěpán | 2011 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21024 | Ano | |
24 | Děti | Z12-13 | Dvořáková Andrea | 2012 | Andy | 0,- | 20927 | Ano | |
154 | Děti | Z12-13 | Tučková Lucie | 2012 | TriSK České Budějovice | 0,- | 20840 | Ano | |
196 | Děti | M12-13 | Toman Václav | 2012 | TJ VS Tábor, z.s. | 0,- | 20998 | Ano | |
199 | Děti | M12-13 | Bartůněk Jakub | 2012 | Praha | 0,- | 21050 | Ano | |
6 | Děti | M10-11 | Ambrož Jan | 2013 | #tymdejvid | 0,- | 20636 | Ano | |
72 | Děti | M10-11 | Lhoták Martin | 2013 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20910 | Ano | |
113 | Děti | Z10-11 | Procházková Gabriela | 2013 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20932 | Ano | |
178 | Děti | Z10-11 | Žáková Beáta | 2013 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21015 | Ano | |
192 | Děti | M10-11 | Přibil Lukáš | 2013 | ATOM Temelín | 0,- | 21022 | Ano | |
203 | Děti | Z10-11 | Kalvasová Eliška | 2013 | Mladá Vožice | 0,- | 21054 | Ano | |
33 | Děti | Z10-11 | Hálková Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20479 | Ano | |
36 | Děti | Z10-11 | Homolová Barbora | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20735 | Ano | |
48 | 7 km | M14-16 | Jenšík Jakub | 2014 | Mladá Vožice | 0,- | 20887 | Ano | S |
126 | Děti | M10-11 | Seidl Kryštof | 2014 | OB Říčany | 0,- | 20808 | Ano | |
148 | Děti | M10-11 | Tichý Matyáš | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20516 | Ano | |
175 | Děti | Z10-11 | Dobšová Karolína | 2014 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21025 | Ano | |
211 | Děti | M10-11 | Vrba Štěpán | 2014 | Mladá Vožice | 0,- | 21052 | Ano | |
26 | Děti | Z8-9 | Dvořáková Vendula | 2015 | Vendy | 0,- | 20928 | Ano | |
78 | Děti | M8-9 | Marek Čeněk | 2015 | #týmKleť | 0,- | 20547 | Ano | |
162 | Děti | M8-9 | Vlk Vojtěch | 2015 | TCV Jindřichův Hradec | 0,- | 20770 | Ano | |
184 | Děti | M8-9 | Křenek Rostislav | 2015 | Atletika Žirovnice | 0,- | 20997 | Ano | |
201 | Děti | M8-9 | Černý Svatopluk | 2015 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21055 | Ano | |
205 | Děti | Z8-9 | Paimová Erika | 2015 | SK Sporting Příbram | 0,- | 21043 | Ano | |
7 | Děti | M8-9 | Ambrož Martin | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20637 | Ano | |
31 | Děti | M8-9 | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20481 | Ano | |
47 | Děti | Z8-9 | Jeníková Viktorie | 2016 | Viki | 0,- | 20849 | Ano | |
70 | Děti | M8-9 | Lexa Denis | 2016 | Jivno | 0,- | 20765 | Ano | |
89 | Děti | M8-9 | Meisl Gabriel | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20648 | Ano | |
111 | Děti | M8-9 | Procháska Tadeáš | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20779 | Ano | |
121 | Děti | Z8-9 | Reitschlägerová Sofie | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 20979 | Ano | |
140 | Děti | M8-9 | Svatoš Jakub | 2016 | Cycling Academy Tábor | 0,- | 20789 | Ano | |
141 | 7 km | M14-16 | Svatoš Jakub | 2016 | Cycling Academy Tábor | 300,- | 20845 | Ano | S |
155 | Děti | Z8-9 | Tůmová Dominika | 2016 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20936 | Ano | |
191 | Děti | Z8-9 | Plíhalová Kristýna | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21032 | Ano | |
195 | Děti | Z8-9 | Ratajová Izabela | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 21028 | Ano | |
212 | Děti | Z8-9 | Vrbová Eliška | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 21053 | Ano | |
75 | Děti | Z6-7 | Máchová Karla | 2017 | 0,- | 20802 | Ano | ||
118 | Děti | Z6-7 | Ráftlová Ema | 2017 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20533 | Ano | |
204 | Děti | Z6-7 | Navrátilová Aneta | 2017 | 0,- | 21045 | Ano | ||
206 | Děti | Z6-7 | Paimová Ester | 2017 | SK Sporting Příbram | 0,- | 21044 | Ano | |
207 | Děti | M6-7 | Pixa Jakub | 2017 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21049 | Ano | |
209 | Děti | Z6-7 | Prokopová Viola | 2017 | Clovek Levyt | 0,- | 21047 | Ano | |
67 | Děti | M6-7 | Kukla Vendelín | 2018 | 0,- | 20958 | Ano | ||
76 | Děti | Z6-7 | Máchová Marie | 2018 | 0,- | 20803 | Ano | ||
101 | Děti | M6-7 | Noháč Petr | 2018 | Petroupim | 0,- | 20884 | Ano | |
112 | Děti | Z6-7 | Prochásková Laura | 2018 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20780 | Ano | |
190 | Děti | M6-7 | Plíhal Daniel | 2018 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21033 | Ano | |
32 | Děti | Z5 | Hálková Anna | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20480 | Ano | |
37 | Děti | Z5 | Homolová Linda | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20736 | Ano | |
80 | Děti | M5 | Mareš Petr | 2019 | 0,- | 20873 | Ano | ||
194 | Děti | M5 | Rataj Dominik | 2019 | Mladá Vožice | 0,- | 21029 | Ano | |
74 | Děti | Z5 | Máchová Barbora | 2020 | 0,- | 20804 | Ano | ||
93 | Děti | Z5 | Meisl Rafaela | 2020 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20649 | Ano | |
107 | Děti | M5 | Polodna Jan | 2020 | HARRYBADYS TEAM | 0,- | 20820 | Ano | |
133 | Děti | Z5 | Skořepová Nela | 2020 | 0,- | 20900 | Ano | ||
176 | Děti | M5 | Dušek Matias | 2020 | 0,- | 21038 | Ano | ||
179 | Děti | Z5 | Hanáková Stela | 2020 | 0,- | 21002 | Ano | ||
208 | Děti | M5 | Prokop Jáchym | 2020 | Clovek Levyt | 0,- | 21046 | Ano | |
9 | Děti | Z5 | Aron Anežka | 2021 | Mladá Vožice | 0,- | 20866 | Ano | |
15 | Děti | M5 | Brázda Jonáš | 2021 | 0,- | 20486 | Ano | ||
65 | Děti | M5 | Kukla Mikuláš | 2021 | 0,- | 20959 | Ano | ||
79 | Děti | M5 | Mareš Pavel | 2021 | 0,- | 20874 | Ano |