Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby.
Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.
Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 14 km | MA | Ambrož Jan | 1988 | #tymdejvid | 300,- | 20635 | Ano | M |
18 | 14 km | MA | Dhoey Steven | 1988 | 300,- | 20628 | Ano | M | |
23 | 14 km | MA | Dvořák Miroslav | 1998 | Míra | 300,- | 20706 | Ano | L |
27 | 14 km | MA | Falátek Jakub | 1987 | 300,- | 20964 | Ano | ||
45 | 14 km | MA | Jankovský Aleš | 1986 | 300,- | 20790 | Ano | L | |
73 | 14 km | MA | Macek Ondřej | 2000 | Cykloklub Chýnov | 300,- | 20701 | Ano | M |
94 | 14 km | MA | Mercl Jan | 1991 | České Budějovice | 300,- | 20856 | Ano | L |
114 | 14 km | MA | Prokop Matěj | 1986 | Clovek Levyt | 300,- | 20830 | Ano | L |
134 | 14 km | MA | Slavík Vojtěch | 2005 | Frol | 300,- | 20899 | Zaplatit | L |
149 | 14 km | MA | Tichý Ondřej | 1998 | Zloděj Duší | 300,- | 20835 | Ano | L |
150 | 14 km | MA | Trefil Karel | 1992 | SDH Malovice | 300,- | 20604 | Ano | M |
156 | 14 km | MA | Vacek Tomáš | 1987 | Benešov | 300,- | 20980 | Ano | |
20 | 14 km | MB | Dubský Roman | 1978 | Přibyslav | 300,- | 20714 | Ano | L |
55 | 14 km | MB | Kramář Michal | 1980 | Michal | 300,- | 20921 | Ano | L |
86 | 14 km | MB | Matouš Daniel | 1982 | Synergy club | 300,- | 20627 | Ano | M |
99 | 14 km | MB | Nevoral Jiří | 1983 | Žďárský postrach | 300,- | 20954 | Ano | |
106 | 14 km | MB | Pejša Jan | 1975 | smí být prázdné | 300,- | 20787 | Ano | M |
109 | 14 km | MB | Pražák Adam | 1978 | Praha | 300,- | 20946 | Zaplatit | |
110 | 14 km | MB | Procháska Pavel | 1980 | #tymdejvid | 300,- | 20778 | Ano | L |
117 | 14 km | MB | Ráftl Karel | 1976 | Lovětín | 300,- | 20534 | Ano | M |
143 | 14 km | MB | Šibrava Stanislav | 1983 | Jiskra Zruč n.S. | 300,- | 20848 | Ano | L |
159 | 14 km | MB | Vencl Libor | 1980 | 300,- | 20939 | Zaplatit | L | |
186 | 14 km | MB | Kupidlovský Daniel | 1976 | Stodůlky | 300,- | 21005 | Zaplatit | |
19 | 14 km | MC | Dostál Zdeněk | 1974 | Velosport Valenta Pelhřimov | 300,- | 20664 | Ano | S |
50 | 14 km | MC | Jůn Jiří | 1974 | Workout Počátky | 300,- | 20609 | Ano | L |
68 | 14 km | MC | Gazda Martin | 1968 | Relax Běhny JKM | 300,- | 20739 | Ano | M |
69 | 14 km | MC | Marek Jiří | 1970 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20987 | Ano | |
71 | 14 km | MC | Lexa Jiří | 1971 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20918 | Ano | |
77 | 14 km | MC | Malina Petr | 1969 | 300,- | 20966 | Zaplatit | ||
87 | 14 km | MC | Matveev Sergey | 1968 | IMS Family Sport Club | 300,- | 20976 | Ano | |
91 | 14 km | MC | Meisl Jan | 1974 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20776 | Ano | M |
97 | 14 km | MC | Nanji Munir | 1968 | 300,- | 20929 | Ano | M | |
100 | 14 km | MC | Noháč Michal | 1972 | Petroupim | 300,- | 20885 | Ano | L |
119 | 14 km | MC | Randa Drahomír | 1974 | Stěžery u HK | 0,- | 20562 | Ano | M |
123 | 14 km | MC | Řehoř František | 1970 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 300,- | 20872 | Ano | M |
124 | 14 km | MC | Říha Karel | 1969 | BBK | 300,- | 20682 | Ano | XL |
129 | 14 km | MC | Seidl Miroslav | 1974 | OB Říčany | 300,- | 20767 | Ano | L |
160 | 14 km | MC | Veselý Oldřich | 1971 | SOS Jindřichův Hradec | 300,- | 20955 | Ano | |
183 | 14 km | MC | Krchňák Roman | 1965 | Vlašim | 300,- | 21030 | Ano | |
185 | 14 km | MC | Kulovaný Martin | 1973 | TCV Jindřichův Hradec | 300,- | 21014 | Ano | |
189 | 14 km | MC | Neuman Jiří | 1974 | Kamenný Přívoz | 300,- | 21007 | Ano | |
198 | 14 km | MC | Zeman Petr | 1971 | TT Astra Konopiště | 300,- | 21040 | Zaplatit | |
16 | 14 km | MD | Bufka Zdeněk | 1957 | AC Česká Lípa | 300,- | 20920 | Zaplatit | M |
17 | 14 km | MD | Cinka Ivan | 1957 | Atletika Benešov | 300,- | 20947 | Ano | |
82 | 14 km | MD | Markalous Bohumil | 1955 | SKOK Jindřichův Hradec | 300,- | 20967 | Zaplatit | |
95 | 14 km | MD | Mrva Pavel | 1960 | Benešovský běžecký klub | 300,- | 20923 | Ano | M |
136 | 14 km | MD | Smékal Miroslav | 1960 | Benešovský běžecký klub | 300,- | 20981 | Ano | |
161 | 14 km | MD | Vitásek Josef | 1958 | Buková u Příbramě | 300,- | 20800 | Ano | M |
169 | 14 km | MD | Zákostelecký František | 1955 | Mokré | 300,- | 20862 | Ano | |
6 | Děti | M10-11 | Ambrož Jan | 2013 | #tymdejvid | 0,- | 20636 | Ano | |
72 | Děti | M10-11 | Lhoták Martin | 2013 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20910 | Ano | |
126 | Děti | M10-11 | Seidl Kryštof | 2014 | OB Říčany | 0,- | 20808 | Ano | |
148 | Děti | M10-11 | Tichý Matyáš | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20516 | Ano | |
192 | Děti | M10-11 | Přibil Lukáš | 2013 | ATOM Temelín | 0,- | 21022 | Ano | |
211 | Děti | M10-11 | Vrba Štěpán | 2014 | Mladá Vožice | 0,- | 21052 | Ano | |
127 | Děti | M12-13 | Seidl Marek | 2011 | OB Říčany | 0,- | 20950 | Ano | |
138 | Děti | M12-13 | Svatoš Adam | 2011 | GS cyklo team Jistebnice | 0,- | 20788 | Ano | |
187 | Děti | M12-13 | Mugrauer Petr | 2011 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21026 | Ano | |
193 | Děti | M12-13 | Rada Vít | 2011 | Atletika Benešov | 0,- | 21031 | Ano | |
196 | Děti | M12-13 | Toman Václav | 2012 | TJ VS Tábor, z.s. | 0,- | 20998 | Ano | |
197 | Děti | M12-13 | Voldřich Štěpán | 2011 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21024 | Ano | |
199 | Děti | M12-13 | Bartůněk Jakub | 2012 | Praha | 0,- | 21050 | Ano | |
48 | 7 km | M14-16 | Jenšík Jakub | 2014 | Mladá Vožice | 0,- | 20887 | Ano | S |
52 | 7 km | M14-16 | Kolář Jakub | 2009 | Kuba | 300,- | 20825 | Ano | M |
58 | 7 km | M14-16 | Kratochvíl Jiří | 2008 | 300,- | 20772 | Ano | M | |
128 | 7 km | M14-16 | Seidl Marek | 2011 | OB Říčany | 300,- | 20951 | Ano | |
139 | 7 km | M14-16 | Svatoš Adam | 2011 | GS cyklo team Jistebnice | 300,- | 20846 | Ano | S |
141 | 7 km | M14-16 | Svatoš Jakub | 2016 | Cycling Academy Tábor | 300,- | 20845 | Ano | S |
180 | 7 km | M14-16 | Hubáček Ondřej | 2009 | Triathlon team Tábor | 300,- | 21010 | Ano | |
8 | 7 km | M2A | Ardamica David | 2001 | Atletika Veselí nad Lužnicí | 300,- | 20986 | Zaplatit | |
11 | 7 km | M2A | Bielik Ondřej | 1987 | Mladá Vožice | 0,- | 20826 | Ano | M |
39 | 7 km | M2A | Horažďovský Vít | 1993 | TJ Slabčice | 300,- | 20865 | Ano | L |
40 | 7 km | M2A | Hořejš Dominik | 1999 | Ústrašice | 300,- | 20945 | Ano | L |
42 | 7 km | M2A | Houdek Vojtěch | 1996 | VOPAR | 300,- | 20703 | Ano | M |
44 | 7 km | M2A | Jakubiak Sebastián | 1988 | Pelhřimov | 300,- | 20595 | Ano | M |
51 | 7 km | M2A | Knotek Josef | 1996 | Dolní Hrachovice | 300,- | 20838 | Ano | M |
96 | 7 km | M2A | Mrzena Martin | 1999 | TFA Team Bechyně | 300,- | 20786 | Ano | L |
108 | 7 km | M2A | Pondělíček Patrik | 1997 | Jihlava | 300,- | 20545 | Zaplatit | M |
135 | 7 km | M2A | Slavík Vojtěch | 2005 | Frol | 300,- | 20680 | Zaplatit | L |
137 | 7 km | M2A | Smetana David | 2002 | 300,- | 20685 | Ano | XL | |
144 | 7 km | M2A | Šourek Jan | 1990 | Tábor | 300,- | 20671 | Ano | M |
147 | 7 km | M2A | Talaváňa Jan | 1995 | 300,- | 20718 | Ano | XL | |
151 | 7 km | M2A | Trefil Radek | 1993 | 300,- | 20867 | Ano | L | |
172 | 7 km | M2A | Kotoun Jakub | 1990 | 300,- | 20989 | Ano | ||
1 | 7 km | M2B | Šíp Jaromír | 1979 | TT Tálín | 300,- | 20930 | Ano | L |
28 | 7 km | M2B | Fišer Radek | 1984 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 300,- | 20909 | Ano | M |
53 | 7 km | M2B | Korábik Michal | 1982 | Majkl | 300,- | 20679 | Ano | M |
105 | 7 km | M2B | Orel František | 1976 | 300,- | 20634 | Ano | XL | |
120 | 7 km | M2B | Reitschläger Michal | 1978 | Mladá Vožice | 0,- | 20657 | Ano | XL |
157 | 7 km | M2B | Valenta David | 1979 | 300,- | 20520 | Ano | XL | |
164 | 7 km | M2B | Vokoun Lukáš | 1978 | Vilice | 300,- | 20925 | Ano | L |
182 | 7 km | M2B | Kotlík Kamil | 1977 | Hegesh, Amcykl Humpolec | 300,- | 21037 | Zaplatit | |
200 | 7 km | M2B | Bartůněk Josef | 1982 | Praha | 300,- | 21051 | Ano | |
22 | 7 km | M2C | Dvořák Martin | 1967 | Mladá Vožice | 300,- | 20805 | Ano | XL |
35 | 7 km | M2C | Hergesell Jiří | 1971 | Vračkovice | 300,- | 20965 | Ano | |
57 | 7 km | M2C | Krátký Josef | 1965 | Hvězda Pardubice | 0,- | 20561 | Ano | XL |
66 | 7 km | M2C | Šimek Miroslav | 1966 | TC Dvořák České Budějovice | 300,- | 20698 | Ano | S |
84 | 7 km | M2C | Masnica Zdeněk | 1974 | 300,- | 20632 | Ano | L | |
145 | 7 km | M2C | Švadlena Petr | 1972 | Velo club Tábor | 300,- | 20681 | Ano | S |
202 | 7 km | M2C | Horký Miroslav | 1974 | JH Cycling | 300,- | 21056 | Zaplatit | |
10 | 7 km | M2D | Bacil Ladislav | 1963 | Mladá Vožice | 300,- | 20984 | Ano | |
142 | 7 km | M2D | Svoboda Hynek | 1964 | TJ Sokol Malá Strana | 300,- | 20922 | Ano | L |
30 | 7 km | M2E | Gregor Jaroslav | 1951 | AC OH Praha | 300,- | 20942 | Ano | L |
88 | 7 km | M2E | Mayer Jan | 1954 | Atletika Benešov | 300,- | 20847 | Ano | L |
98 | 7 km | M2E | Němec Jiří | 1948 | Atletika Vlašim | 300,- | 20742 | Ano | M |
122 | 7 km | M2E | Růžička Josef | 1948 | Buková - Pravonín | 300,- | 20766 | Ano | L |
188 | 7 km | M2E | Navrátil Pepa | 1949 | SK Strančice | 300,- | 21036 | Zaplatit | |
15 | Děti | M5 | Brázda Jonáš | 2021 | 0,- | 20486 | Ano | ||
65 | Děti | M5 | Kukla Mikuláš | 2021 | 0,- | 20959 | Ano | ||
79 | Děti | M5 | Mareš Pavel | 2021 | 0,- | 20874 | Ano | ||
80 | Děti | M5 | Mareš Petr | 2019 | 0,- | 20873 | Ano | ||
107 | Děti | M5 | Polodna Jan | 2020 | HARRYBADYS TEAM | 0,- | 20820 | Ano | |
176 | Děti | M5 | Dušek Matias | 2020 | 0,- | 21038 | Ano | ||
194 | Děti | M5 | Rataj Dominik | 2019 | Mladá Vožice | 0,- | 21029 | Ano | |
208 | Děti | M5 | Prokop Jáchym | 2020 | Clovek Levyt | 0,- | 21046 | Ano | |
67 | Děti | M6-7 | Kukla Vendelín | 2018 | 0,- | 20958 | Ano | ||
101 | Děti | M6-7 | Noháč Petr | 2018 | Petroupim | 0,- | 20884 | Ano | |
190 | Děti | M6-7 | Plíhal Daniel | 2018 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21033 | Ano | |
207 | Děti | M6-7 | Pixa Jakub | 2017 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21049 | Ano | |
7 | Děti | M8-9 | Ambrož Martin | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20637 | Ano | |
31 | Děti | M8-9 | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20481 | Ano | |
70 | Děti | M8-9 | Lexa Denis | 2016 | Jivno | 0,- | 20765 | Ano | |
78 | Děti | M8-9 | Marek Čeněk | 2015 | #týmKleť | 0,- | 20547 | Ano | |
89 | Děti | M8-9 | Meisl Gabriel | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20648 | Ano | |
111 | Děti | M8-9 | Procháska Tadeáš | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20779 | Ano | |
140 | Děti | M8-9 | Svatoš Jakub | 2016 | Cycling Academy Tábor | 0,- | 20789 | Ano | |
162 | Děti | M8-9 | Vlk Vojtěch | 2015 | TCV Jindřichův Hradec | 0,- | 20770 | Ano | |
184 | Děti | M8-9 | Křenek Rostislav | 2015 | Atletika Žirovnice | 0,- | 20997 | Ano | |
201 | Děti | M8-9 | Černý Svatopluk | 2015 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21055 | Ano | |
14 | 14 km | ZA | Borozdina Valeria | 1994 | IMS Family Sport Club | 300,- | 20977 | Ano | |
81 | 14 km | ZA | Marešová Žaneta | 1991 | 300,- | 20941 | Ano | L | |
104 | 14 km | ZA | Nováková Denisa | 1992 | Zdenis | 300,- | 20697 | Zaplatit | S |
12 | 14 km | ZB | Bočková Lucie | 1982 | Slapy | 300,- | 20485 | Ano | L |
61 | 14 km | ZB | Kroupová Božena | 1981 | 300,- | 20684 | Ano | S | |
153 | 14 km | ZB | Tučková Jana | 1982 | TriSK České Budějovice | 300,- | 20839 | Ano | S |
170 | 14 km | ZB | Zdvihalová Hanka | 1982 | Benešov | 300,- | 20689 | Ano | L |
181 | 14 km | ZB | Hubáčková Martina | 1989 | Triathlon team Tábor | 300,- | 21009 | Ano | |
210 | 14 km | ZB | Šatavová Lenka | 1986 | Tábor | 300,- | 21048 | Ano | |
25 | 14 km | ZC | Dvořáková Renáta | 1971 | 300,- | 20983 | Ano | ||
92 | 14 km | ZC | Meisl Petra | 1973 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20651 | Ano | M |
152 | 14 km | ZC | Treglerová Alice | 1971 | 300,- | 20702 | Ano | S | |
163 | 14 km | ZC | Vogelová Alena | 1973 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20704 | Ano | M |
49 | 14 km | ZD | Jiřičná Dana | 1969 | Bonbon Praha | 300,- | 20771 | Ano | XL |
33 | Děti | Z10-11 | Hálková Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20479 | Ano | |
36 | Děti | Z10-11 | Homolová Barbora | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20735 | Ano | |
113 | Děti | Z10-11 | Procházková Gabriela | 2013 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20932 | Ano | |
175 | Děti | Z10-11 | Dobšová Karolína | 2014 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21025 | Ano | |
178 | Děti | Z10-11 | Žáková Beáta | 2013 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21015 | Ano | |
203 | Děti | Z10-11 | Kalvasová Eliška | 2013 | Mladá Vožice | 0,- | 21054 | Ano | |
24 | Děti | Z12-13 | Dvořáková Andrea | 2012 | Andy | 0,- | 20927 | Ano | |
29 | Děti | Z12-13 | Gažáková Eliška | 2011 | TJ SOKOL Č. Budějovice | 0,- | 20963 | Ano | |
132 | Děti | Z12-13 | Schneiderová Viktorie | 2011 | Atletika Tábor | 0,- | 20889 | Ano | |
154 | Děti | Z12-13 | Tučková Lucie | 2012 | TriSK České Budějovice | 0,- | 20840 | Ano | |
34 | 7 km | Z14-16 | Harudová Monika | 2008 | Mladá Vožice | 300,- | 20869 | Ano | |
62 | 7 km | Z14-16 | Křemenová Kateřina | 2009 | 300,- | 20606 | Ano | M | |
90 | 7 km | Z14-16 | Meisl Christine | 2010 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20650 | Ano | S |
102 | 7 km | Z14-16 | Noháčová Alena | 2011 | ZŠ Karlov | 300,- | 20886 | Ano | S |
116 | 7 km | Z14-16 | Pudilová Iva | 2009 | Mladá Vožice | 300,- | 20638 | Ano | S |
130 | 7 km | Z14-16 | Seidlová Magdalena | 2009 | OB Říčany | 300,- | 20809 | Ano | S |
13 | 7 km | Z2A | Borkovcová Martina | 1993 | Tábor | 300,- | 20858 | Ano | S |
41 | 7 km | Z2A | Hořejšová Kristýna | 1995 | Ústrašice | 300,- | 20944 | Ano | L |
43 | 7 km | Z2A | Chladová Tereza | 2000 | 300,- | 20773 | Ano | M | |
46 | 7 km | Z2A | Javorská Kateřina | 1991 | Vilice | 300,- | 20926 | Ano | L |
59 | 7 km | Z2A | Krčilová Klára | 1999 | Mrač | 300,- | 20911 | Ano | S |
60 | 7 km | Z2A | Krejčová Petra | 2006 | 300,- | 20768 | Ano | S | |
63 | 7 km | Z2A | Křemenová Lenka | 1999 | 300,- | 20605 | Ano | M | |
83 | 7 km | Z2A | Martínková Adéla | 2002 | Triatlon Team Tábor | 300,- | 20656 | Ano | M |
115 | 7 km | Z2A | Průchová Michaela | 2007 | Sedlčany | 300,- | 20708 | Zaplatit | L |
146 | 7 km | Z2A | Švárová Jana | 1999 | 300,- | 20785 | Ano | S | |
171 | 7 km | Z2A | Zúdorová Marika | 2001 | MAZVA Čakov | 300,- | 20956 | Ano | |
173 | 7 km | Z2A | Zelená Lenka | 1995 | Naturhouse Tábor | 300,- | 20988 | Ano | |
38 | 7 km | Z2B | Honsová Romana | 1987 | BAK Bechyně | 300,- | 20537 | Ano | S |
103 | 7 km | Z2B | Noháčová Radka | 1982 | Petroupim | 300,- | 20883 | Ano | S |
174 | 7 km | Z2B | Černá Lenka | 1982 | SK Libníč | 300,- | 21034 | Ano | |
21 | 7 km | Z2C | Dušková Jitka | 1975 | Tábor | 300,- | 20692 | Ano | L |
54 | 7 km | Z2C | Kotašková Ilona | 1979 | 300,- | 20686 | Ano | M | |
64 | 7 km | Z2C | Křemenová Lenka | 1979 | 300,- | 20607 | Ano | M | |
85 | 7 km | Z2C | Masnicová Edita | 1977 | 300,- | 20633 | Ano | L | |
125 | 7 km | Z2C | Říhová Radka | 1972 | Soběhrdy | 300,- | 20683 | Ano | XL |
131 | 7 km | Z2C | Severynova Viktoria | 1975 | 300,- | 20940 | Zaplatit | L | |
158 | 7 km | Z2C | Valentová Markéta | 1977 | 300,- | 20519 | Ano | L | |
177 | 7 km | Z2C | Žáková Michaela | 1977 | #týmKleť | 300,- | 21016 | Ano | |
56 | 7 km | Z2D | Krátká Anna | 1969 | Hvězda Pardubice | 0,- | 20563 | Ano | XL |
9 | Děti | Z5 | Aron Anežka | 2021 | Mladá Vožice | 0,- | 20866 | Ano | |
32 | Děti | Z5 | Hálková Anna | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20480 | Ano | |
37 | Děti | Z5 | Homolová Linda | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20736 | Ano | |
74 | Děti | Z5 | Máchová Barbora | 2020 | 0,- | 20804 | Ano | ||
93 | Děti | Z5 | Meisl Rafaela | 2020 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20649 | Ano | |
133 | Děti | Z5 | Skořepová Nela | 2020 | 0,- | 20900 | Ano | ||
179 | Děti | Z5 | Hanáková Stela | 2020 | 0,- | 21002 | Ano | ||
75 | Děti | Z6-7 | Máchová Karla | 2017 | 0,- | 20802 | Ano | ||
76 | Děti | Z6-7 | Máchová Marie | 2018 | 0,- | 20803 | Ano | ||
112 | Děti | Z6-7 | Prochásková Laura | 2018 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20780 | Ano | |
118 | Děti | Z6-7 | Ráftlová Ema | 2017 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20533 | Ano | |
204 | Děti | Z6-7 | Navrátilová Aneta | 2017 | 0,- | 21045 | Ano | ||
206 | Děti | Z6-7 | Paimová Ester | 2017 | SK Sporting Příbram | 0,- | 21044 | Ano | |
209 | Děti | Z6-7 | Prokopová Viola | 2017 | Clovek Levyt | 0,- | 21047 | Ano | |
26 | Děti | Z8-9 | Dvořáková Vendula | 2015 | Vendy | 0,- | 20928 | Ano | |
47 | Děti | Z8-9 | Jeníková Viktorie | 2016 | Viki | 0,- | 20849 | Ano | |
121 | Děti | Z8-9 | Reitschlägerová Sofie | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 20979 | Ano | |
155 | Děti | Z8-9 | Tůmová Dominika | 2016 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20936 | Ano | |
191 | Děti | Z8-9 | Plíhalová Kristýna | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21032 | Ano | |
195 | Děti | Z8-9 | Ratajová Izabela | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 21028 | Ano | |
205 | Děti | Z8-9 | Paimová Erika | 2015 | SK Sporting Příbram | 0,- | 21043 | Ano | |
212 | Děti | Z8-9 | Vrbová Eliška | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 21053 | Ano |