Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby.
Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.
Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 km | M2B | Šíp Jaromír | 1979 | TT Tálín | 300,- | 20930 | Ano | L |
5 | 14 km | MA | Ambrož Jan | 1988 | #tymdejvid | 300,- | 20635 | Ano | M |
6 | Děti | M10-11 | Ambrož Jan | 2013 | #tymdejvid | 0,- | 20636 | Ano | |
7 | Děti | M8-9 | Ambrož Martin | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20637 | Ano | |
9 | Děti | Z5 | Aron Anežka | 2021 | Mladá Vožice | 0,- | 20866 | Ano | |
10 | 7 km | M2D | Bacil Ladislav | 1963 | Mladá Vožice | 300,- | 20984 | Ano | |
11 | 7 km | M2A | Bielik Ondřej | 1987 | Mladá Vožice | 0,- | 20826 | Ano | M |
12 | 14 km | ZB | Bočková Lucie | 1982 | Slapy | 300,- | 20485 | Ano | L |
13 | 7 km | Z2A | Borkovcová Martina | 1993 | Tábor | 300,- | 20858 | Ano | S |
14 | 14 km | ZA | Borozdina Valeria | 1994 | IMS Family Sport Club | 300,- | 20977 | Ano | |
15 | Děti | M5 | Brázda Jonáš | 2021 | 0,- | 20486 | Ano | ||
17 | 14 km | MD | Cinka Ivan | 1957 | Atletika Benešov | 300,- | 20947 | Ano | |
18 | 14 km | MA | Dhoey Steven | 1988 | 300,- | 20628 | Ano | M | |
19 | 14 km | MC | Dostál Zdeněk | 1974 | Velosport Valenta Pelhřimov | 300,- | 20664 | Ano | S |
20 | 14 km | MB | Dubský Roman | 1978 | Přibyslav | 300,- | 20714 | Ano | L |
21 | 7 km | Z2C | Dušková Jitka | 1975 | Tábor | 300,- | 20692 | Ano | L |
22 | 7 km | M2C | Dvořák Martin | 1967 | Mladá Vožice | 300,- | 20805 | Ano | XL |
23 | 14 km | MA | Dvořák Miroslav | 1998 | Míra | 300,- | 20706 | Ano | L |
24 | Děti | Z12-13 | Dvořáková Andrea | 2012 | Andy | 0,- | 20927 | Ano | |
25 | 14 km | ZC | Dvořáková Renáta | 1971 | 300,- | 20983 | Ano | ||
26 | Děti | Z8-9 | Dvořáková Vendula | 2015 | Vendy | 0,- | 20928 | Ano | |
27 | 14 km | MA | Falátek Jakub | 1987 | 300,- | 20964 | Ano | ||
28 | 7 km | M2B | Fišer Radek | 1984 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 300,- | 20909 | Ano | M |
29 | Děti | Z12-13 | Gažáková Eliška | 2011 | TJ SOKOL Č. Budějovice | 0,- | 20963 | Ano | |
30 | 7 km | M2E | Gregor Jaroslav | 1951 | AC OH Praha | 300,- | 20942 | Ano | L |
31 | Děti | M8-9 | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20481 | Ano | |
32 | Děti | Z5 | Hálková Anna | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20480 | Ano | |
33 | Děti | Z10-11 | Hálková Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20479 | Ano | |
34 | 7 km | Z14-16 | Harudová Monika | 2008 | Mladá Vožice | 300,- | 20869 | Ano | |
35 | 7 km | M2C | Hergesell Jiří | 1971 | Vračkovice | 300,- | 20965 | Ano | |
36 | Děti | Z10-11 | Homolová Barbora | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20735 | Ano | |
37 | Děti | Z5 | Homolová Linda | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20736 | Ano | |
38 | 7 km | Z2B | Honsová Romana | 1987 | BAK Bechyně | 300,- | 20537 | Ano | S |
39 | 7 km | M2A | Horažďovský Vít | 1993 | TJ Slabčice | 300,- | 20865 | Ano | L |
40 | 7 km | M2A | Hořejš Dominik | 1999 | Ústrašice | 300,- | 20945 | Ano | L |
41 | 7 km | Z2A | Hořejšová Kristýna | 1995 | Ústrašice | 300,- | 20944 | Ano | L |
42 | 7 km | M2A | Houdek Vojtěch | 1996 | VOPAR | 300,- | 20703 | Ano | M |
43 | 7 km | Z2A | Chladová Tereza | 2000 | 300,- | 20773 | Ano | M | |
44 | 7 km | M2A | Jakubiak Sebastián | 1988 | Pelhřimov | 300,- | 20595 | Ano | M |
45 | 14 km | MA | Jankovský Aleš | 1986 | 300,- | 20790 | Ano | L | |
46 | 7 km | Z2A | Javorská Kateřina | 1991 | Vilice | 300,- | 20926 | Ano | L |
47 | Děti | Z8-9 | Jeníková Viktorie | 2016 | Viki | 0,- | 20849 | Ano | |
48 | 7 km | M14-16 | Jenšík Jakub | 2014 | Mladá Vožice | 0,- | 20887 | Ano | S |
49 | 14 km | ZD | Jiřičná Dana | 1969 | Bonbon Praha | 300,- | 20771 | Ano | XL |
50 | 14 km | MC | Jůn Jiří | 1974 | Workout Počátky | 300,- | 20609 | Ano | L |
51 | 7 km | M2A | Knotek Josef | 1996 | Dolní Hrachovice | 300,- | 20838 | Ano | M |
52 | 7 km | M14-16 | Kolář Jakub | 2009 | Kuba | 300,- | 20825 | Ano | M |
53 | 7 km | M2B | Korábik Michal | 1982 | Majkl | 300,- | 20679 | Ano | M |
54 | 7 km | Z2C | Kotašková Ilona | 1979 | 300,- | 20686 | Ano | M | |
55 | 14 km | MB | Kramář Michal | 1980 | Michal | 300,- | 20921 | Ano | L |
56 | 7 km | Z2D | Krátká Anna | 1969 | Hvězda Pardubice | 0,- | 20563 | Ano | XL |
57 | 7 km | M2C | Krátký Josef | 1965 | Hvězda Pardubice | 0,- | 20561 | Ano | XL |
58 | 7 km | M14-16 | Kratochvíl Jiří | 2008 | 300,- | 20772 | Ano | M | |
59 | 7 km | Z2A | Krčilová Klára | 1999 | Mrač | 300,- | 20911 | Ano | S |
60 | 7 km | Z2A | Krejčová Petra | 2006 | 300,- | 20768 | Ano | S | |
61 | 14 km | ZB | Kroupová Božena | 1981 | 300,- | 20684 | Ano | S | |
62 | 7 km | Z14-16 | Křemenová Kateřina | 2009 | 300,- | 20606 | Ano | M | |
63 | 7 km | Z2A | Křemenová Lenka | 1999 | 300,- | 20605 | Ano | M | |
64 | 7 km | Z2C | Křemenová Lenka | 1979 | 300,- | 20607 | Ano | M | |
65 | Děti | M5 | Kukla Mikuláš | 2021 | 0,- | 20959 | Ano | ||
66 | 7 km | M2C | Šimek Miroslav | 1966 | TC Dvořák České Budějovice | 300,- | 20698 | Ano | S |
67 | Děti | M6-7 | Kukla Vendelín | 2018 | 0,- | 20958 | Ano | ||
68 | 14 km | MC | Gazda Martin | 1968 | Relax Běhny JKM | 300,- | 20739 | Ano | M |
69 | 14 km | MC | Marek Jiří | 1970 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20987 | Ano | |
70 | Děti | M8-9 | Lexa Denis | 2016 | Jivno | 0,- | 20765 | Ano | |
71 | 14 km | MC | Lexa Jiří | 1971 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20918 | Ano | |
72 | Děti | M10-11 | Lhoták Martin | 2013 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20910 | Ano | |
73 | 14 km | MA | Macek Ondřej | 2000 | Cykloklub Chýnov | 300,- | 20701 | Ano | M |
74 | Děti | Z5 | Máchová Barbora | 2020 | 0,- | 20804 | Ano | ||
75 | Děti | Z6-7 | Máchová Karla | 2017 | 0,- | 20802 | Ano | ||
76 | Děti | Z6-7 | Máchová Marie | 2018 | 0,- | 20803 | Ano | ||
78 | Děti | M8-9 | Marek Čeněk | 2015 | #týmKleť | 0,- | 20547 | Ano | |
79 | Děti | M5 | Mareš Pavel | 2021 | 0,- | 20874 | Ano | ||
80 | Děti | M5 | Mareš Petr | 2019 | 0,- | 20873 | Ano | ||
81 | 14 km | ZA | Marešová Žaneta | 1991 | 300,- | 20941 | Ano | L | |
83 | 7 km | Z2A | Martínková Adéla | 2002 | Triatlon Team Tábor | 300,- | 20656 | Ano | M |
84 | 7 km | M2C | Masnica Zdeněk | 1974 | 300,- | 20632 | Ano | L | |
85 | 7 km | Z2C | Masnicová Edita | 1977 | 300,- | 20633 | Ano | L | |
86 | 14 km | MB | Matouš Daniel | 1982 | Synergy club | 300,- | 20627 | Ano | M |
87 | 14 km | MC | Matveev Sergey | 1968 | IMS Family Sport Club | 300,- | 20976 | Ano | |
88 | 7 km | M2E | Mayer Jan | 1954 | Atletika Benešov | 300,- | 20847 | Ano | L |
89 | Děti | M8-9 | Meisl Gabriel | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20648 | Ano | |
90 | 7 km | Z14-16 | Meisl Christine | 2010 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20650 | Ano | S |
91 | 14 km | MC | Meisl Jan | 1974 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20776 | Ano | M |
92 | 14 km | ZC | Meisl Petra | 1973 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20651 | Ano | M |
93 | Děti | Z5 | Meisl Rafaela | 2020 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20649 | Ano | |
94 | 14 km | MA | Mercl Jan | 1991 | České Budějovice | 300,- | 20856 | Ano | L |
95 | 14 km | MD | Mrva Pavel | 1960 | Benešovský běžecký klub | 300,- | 20923 | Ano | M |
96 | 7 km | M2A | Mrzena Martin | 1999 | TFA Team Bechyně | 300,- | 20786 | Ano | L |
97 | 14 km | MC | Nanji Munir | 1968 | 300,- | 20929 | Ano | M | |
98 | 7 km | M2E | Němec Jiří | 1948 | Atletika Vlašim | 300,- | 20742 | Ano | M |
99 | 14 km | MB | Nevoral Jiří | 1983 | Žďárský postrach | 300,- | 20954 | Ano | |
100 | 14 km | MC | Noháč Michal | 1972 | Petroupim | 300,- | 20885 | Ano | L |
101 | Děti | M6-7 | Noháč Petr | 2018 | Petroupim | 0,- | 20884 | Ano | |
102 | 7 km | Z14-16 | Noháčová Alena | 2011 | ZŠ Karlov | 300,- | 20886 | Ano | S |
103 | 7 km | Z2B | Noháčová Radka | 1982 | Petroupim | 300,- | 20883 | Ano | S |
105 | 7 km | M2B | Orel František | 1976 | 300,- | 20634 | Ano | XL | |
106 | 14 km | MB | Pejša Jan | 1975 | smí být prázdné | 300,- | 20787 | Ano | M |
107 | Děti | M5 | Polodna Jan | 2020 | HARRYBADYS TEAM | 0,- | 20820 | Ano | |
110 | 14 km | MB | Procháska Pavel | 1980 | #tymdejvid | 300,- | 20778 | Ano | L |
111 | Děti | M8-9 | Procháska Tadeáš | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20779 | Ano | |
112 | Děti | Z6-7 | Prochásková Laura | 2018 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20780 | Ano | |
113 | Děti | Z10-11 | Procházková Gabriela | 2013 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20932 | Ano | |
114 | 14 km | MA | Prokop Matěj | 1986 | Clovek Levyt | 300,- | 20830 | Ano | L |
116 | 7 km | Z14-16 | Pudilová Iva | 2009 | Mladá Vožice | 300,- | 20638 | Ano | S |
117 | 14 km | MB | Ráftl Karel | 1976 | Lovětín | 300,- | 20534 | Ano | M |
118 | Děti | Z6-7 | Ráftlová Ema | 2017 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20533 | Ano | |
119 | 14 km | MC | Randa Drahomír | 1974 | Stěžery u HK | 0,- | 20562 | Ano | M |
120 | 7 km | M2B | Reitschläger Michal | 1978 | Mladá Vožice | 0,- | 20657 | Ano | XL |
121 | Děti | Z8-9 | Reitschlägerová Sofie | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 20979 | Ano | |
122 | 7 km | M2E | Růžička Josef | 1948 | Buková - Pravonín | 300,- | 20766 | Ano | L |
123 | 14 km | MC | Řehoř František | 1970 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 300,- | 20872 | Ano | M |
124 | 14 km | MC | Říha Karel | 1969 | BBK | 300,- | 20682 | Ano | XL |
125 | 7 km | Z2C | Říhová Radka | 1972 | Soběhrdy | 300,- | 20683 | Ano | XL |
126 | Děti | M10-11 | Seidl Kryštof | 2014 | OB Říčany | 0,- | 20808 | Ano | |
127 | Děti | M12-13 | Seidl Marek | 2011 | OB Říčany | 0,- | 20950 | Ano | |
128 | 7 km | M14-16 | Seidl Marek | 2011 | OB Říčany | 300,- | 20951 | Ano | |
129 | 14 km | MC | Seidl Miroslav | 1974 | OB Říčany | 300,- | 20767 | Ano | L |
130 | 7 km | Z14-16 | Seidlová Magdalena | 2009 | OB Říčany | 300,- | 20809 | Ano | S |
132 | Děti | Z12-13 | Schneiderová Viktorie | 2011 | Atletika Tábor | 0,- | 20889 | Ano | |
133 | Děti | Z5 | Skořepová Nela | 2020 | 0,- | 20900 | Ano | ||
136 | 14 km | MD | Smékal Miroslav | 1960 | Benešovský běžecký klub | 300,- | 20981 | Ano | |
137 | 7 km | M2A | Smetana David | 2002 | 300,- | 20685 | Ano | XL | |
138 | Děti | M12-13 | Svatoš Adam | 2011 | GS cyklo team Jistebnice | 0,- | 20788 | Ano | |
139 | 7 km | M14-16 | Svatoš Adam | 2011 | GS cyklo team Jistebnice | 300,- | 20846 | Ano | S |
140 | Děti | M8-9 | Svatoš Jakub | 2016 | Cycling Academy Tábor | 0,- | 20789 | Ano | |
141 | 7 km | M14-16 | Svatoš Jakub | 2016 | Cycling Academy Tábor | 300,- | 20845 | Ano | S |
142 | 7 km | M2D | Svoboda Hynek | 1964 | TJ Sokol Malá Strana | 300,- | 20922 | Ano | L |
143 | 14 km | MB | Šibrava Stanislav | 1983 | Jiskra Zruč n.S. | 300,- | 20848 | Ano | L |
144 | 7 km | M2A | Šourek Jan | 1990 | Tábor | 300,- | 20671 | Ano | M |
145 | 7 km | M2C | Švadlena Petr | 1972 | Velo club Tábor | 300,- | 20681 | Ano | S |
146 | 7 km | Z2A | Švárová Jana | 1999 | 300,- | 20785 | Ano | S | |
147 | 7 km | M2A | Talaváňa Jan | 1995 | 300,- | 20718 | Ano | XL | |
148 | Děti | M10-11 | Tichý Matyáš | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20516 | Ano | |
149 | 14 km | MA | Tichý Ondřej | 1998 | Zloděj Duší | 300,- | 20835 | Ano | L |
150 | 14 km | MA | Trefil Karel | 1992 | SDH Malovice | 300,- | 20604 | Ano | M |
151 | 7 km | M2A | Trefil Radek | 1993 | 300,- | 20867 | Ano | L | |
152 | 14 km | ZC | Treglerová Alice | 1971 | 300,- | 20702 | Ano | S | |
153 | 14 km | ZB | Tučková Jana | 1982 | TriSK České Budějovice | 300,- | 20839 | Ano | S |
154 | Děti | Z12-13 | Tučková Lucie | 2012 | TriSK České Budějovice | 0,- | 20840 | Ano | |
155 | Děti | Z8-9 | Tůmová Dominika | 2016 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20936 | Ano | |
156 | 14 km | MA | Vacek Tomáš | 1987 | Benešov | 300,- | 20980 | Ano | |
157 | 7 km | M2B | Valenta David | 1979 | 300,- | 20520 | Ano | XL | |
158 | 7 km | Z2C | Valentová Markéta | 1977 | 300,- | 20519 | Ano | L | |
160 | 14 km | MC | Veselý Oldřich | 1971 | SOS Jindřichův Hradec | 300,- | 20955 | Ano | |
161 | 14 km | MD | Vitásek Josef | 1958 | Buková u Příbramě | 300,- | 20800 | Ano | M |
162 | Děti | M8-9 | Vlk Vojtěch | 2015 | TCV Jindřichův Hradec | 0,- | 20770 | Ano | |
163 | 14 km | ZC | Vogelová Alena | 1973 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20704 | Ano | M |
164 | 7 km | M2B | Vokoun Lukáš | 1978 | Vilice | 300,- | 20925 | Ano | L |
169 | 14 km | MD | Zákostelecký František | 1955 | Mokré | 300,- | 20862 | Ano | |
170 | 14 km | ZB | Zdvihalová Hanka | 1982 | Benešov | 300,- | 20689 | Ano | L |
171 | 7 km | Z2A | Zúdorová Marika | 2001 | MAZVA Čakov | 300,- | 20956 | Ano | |
172 | 7 km | M2A | Kotoun Jakub | 1990 | 300,- | 20989 | Ano | ||
173 | 7 km | Z2A | Zelená Lenka | 1995 | Naturhouse Tábor | 300,- | 20988 | Ano | |
174 | 7 km | Z2B | Černá Lenka | 1982 | SK Libníč | 300,- | 21034 | Ano | |
175 | Děti | Z10-11 | Dobšová Karolína | 2014 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21025 | Ano | |
176 | Děti | M5 | Dušek Matias | 2020 | 0,- | 21038 | Ano | ||
177 | 7 km | Z2C | Žáková Michaela | 1977 | #týmKleť | 300,- | 21016 | Ano | |
178 | Děti | Z10-11 | Žáková Beáta | 2013 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21015 | Ano | |
179 | Děti | Z5 | Hanáková Stela | 2020 | 0,- | 21002 | Ano | ||
180 | 7 km | M14-16 | Hubáček Ondřej | 2009 | Triathlon team Tábor | 300,- | 21010 | Ano | |
181 | 14 km | ZB | Hubáčková Martina | 1989 | Triathlon team Tábor | 300,- | 21009 | Ano | |
183 | 14 km | MC | Krchňák Roman | 1965 | Vlašim | 300,- | 21030 | Ano | |
184 | Děti | M8-9 | Křenek Rostislav | 2015 | Atletika Žirovnice | 0,- | 20997 | Ano | |
185 | 14 km | MC | Kulovaný Martin | 1973 | TCV Jindřichův Hradec | 300,- | 21014 | Ano | |
187 | Děti | M12-13 | Mugrauer Petr | 2011 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21026 | Ano | |
189 | 14 km | MC | Neuman Jiří | 1974 | Kamenný Přívoz | 300,- | 21007 | Ano | |
190 | Děti | M6-7 | Plíhal Daniel | 2018 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21033 | Ano | |
191 | Děti | Z8-9 | Plíhalová Kristýna | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21032 | Ano | |
192 | Děti | M10-11 | Přibil Lukáš | 2013 | ATOM Temelín | 0,- | 21022 | Ano | |
193 | Děti | M12-13 | Rada Vít | 2011 | Atletika Benešov | 0,- | 21031 | Ano | |
194 | Děti | M5 | Rataj Dominik | 2019 | Mladá Vožice | 0,- | 21029 | Ano | |
195 | Děti | Z8-9 | Ratajová Izabela | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 21028 | Ano | |
196 | Děti | M12-13 | Toman Václav | 2012 | TJ VS Tábor, z.s. | 0,- | 20998 | Ano | |
197 | Děti | M12-13 | Voldřich Štěpán | 2011 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21024 | Ano | |
199 | Děti | M12-13 | Bartůněk Jakub | 2012 | Praha | 0,- | 21050 | Ano | |
200 | 7 km | M2B | Bartůněk Josef | 1982 | Praha | 300,- | 21051 | Ano | |
201 | Děti | M8-9 | Černý Svatopluk | 2015 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21055 | Ano | |
203 | Děti | Z10-11 | Kalvasová Eliška | 2013 | Mladá Vožice | 0,- | 21054 | Ano | |
204 | Děti | Z6-7 | Navrátilová Aneta | 2017 | 0,- | 21045 | Ano | ||
205 | Děti | Z8-9 | Paimová Erika | 2015 | SK Sporting Příbram | 0,- | 21043 | Ano | |
206 | Děti | Z6-7 | Paimová Ester | 2017 | SK Sporting Příbram | 0,- | 21044 | Ano | |
207 | Děti | M6-7 | Pixa Jakub | 2017 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21049 | Ano | |
208 | Děti | M5 | Prokop Jáchym | 2020 | Clovek Levyt | 0,- | 21046 | Ano | |
209 | Děti | Z6-7 | Prokopová Viola | 2017 | Clovek Levyt | 0,- | 21047 | Ano | |
210 | 14 km | ZB | Šatavová Lenka | 1986 | Tábor | 300,- | 21048 | Ano | |
211 | Děti | M10-11 | Vrba Štěpán | 2014 | Mladá Vožice | 0,- | 21052 | Ano | |
212 | Děti | Z8-9 | Vrbová Eliška | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 21053 | Ano | |
108 | 7 km | M2A | Pondělíček Patrik | 1997 | Jihlava | 300,- | 20545 | Zaplatit | M |
135 | 7 km | M2A | Slavík Vojtěch | 2005 | Frol | 300,- | 20680 | Zaplatit | L |
104 | 14 km | ZA | Nováková Denisa | 1992 | Zdenis | 300,- | 20697 | Zaplatit | S |
115 | 7 km | Z2A | Průchová Michaela | 2007 | Sedlčany | 300,- | 20708 | Zaplatit | L |
134 | 14 km | MA | Slavík Vojtěch | 2005 | Frol | 300,- | 20899 | Zaplatit | L |
16 | 14 km | MD | Bufka Zdeněk | 1957 | AC Česká Lípa | 300,- | 20920 | Zaplatit | M |
159 | 14 km | MB | Vencl Libor | 1980 | 300,- | 20939 | Zaplatit | L | |
131 | 7 km | Z2C | Severynova Viktoria | 1975 | 300,- | 20940 | Zaplatit | L | |
109 | 14 km | MB | Pražák Adam | 1978 | Praha | 300,- | 20946 | Zaplatit | |
77 | 14 km | MC | Malina Petr | 1969 | 300,- | 20966 | Zaplatit | ||
82 | 14 km | MD | Markalous Bohumil | 1955 | SKOK Jindřichův Hradec | 300,- | 20967 | Zaplatit | |
8 | 7 km | M2A | Ardamica David | 2001 | Atletika Veselí nad Lužnicí | 300,- | 20986 | Zaplatit | |
186 | 14 km | MB | Kupidlovský Daniel | 1976 | Stodůlky | 300,- | 21005 | Zaplatit | |
188 | 7 km | M2E | Navrátil Pepa | 1949 | SK Strančice | 300,- | 21036 | Zaplatit | |
182 | 7 km | M2B | Kotlík Kamil | 1977 | Hegesh, Amcykl Humpolec | 300,- | 21037 | Zaplatit | |
198 | 14 km | MC | Zeman Petr | 1971 | TT Astra Konopiště | 300,- | 21040 | Zaplatit | |
202 | 7 km | M2C | Horký Miroslav | 1974 | JH Cycling | 300,- | 21056 | Zaplatit |