Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby.
Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.
Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Děti | M10-11 | Ambrož Jan | 2013 | #tymdejvid | 0,- | 20636 | Ano | |
7 | Děti | M8-9 | Ambrož Martin | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20637 | Ano | |
9 | Děti | Z5 | Aron Anežka | 2021 | Mladá Vožice | 0,- | 20866 | Ano | |
11 | 7 km | M2A | Bielik Ondřej | 1987 | Mladá Vožice | 0,- | 20826 | Ano | M |
15 | Děti | M5 | Brázda Jonáš | 2021 | 0,- | 20486 | Ano | ||
24 | Děti | Z12-13 | Dvořáková Andrea | 2012 | Andy | 0,- | 20927 | Ano | |
26 | Děti | Z8-9 | Dvořáková Vendula | 2015 | Vendy | 0,- | 20928 | Ano | |
29 | Děti | Z12-13 | Gažáková Eliška | 2011 | TJ SOKOL Č. Budějovice | 0,- | 20963 | Ano | |
31 | Děti | M8-9 | Hálek Ondřej | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20481 | Ano | |
32 | Děti | Z5 | Hálková Anna | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20480 | Ano | |
33 | Děti | Z10-11 | Hálková Natálie | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20479 | Ano | |
36 | Děti | Z10-11 | Homolová Barbora | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20735 | Ano | |
37 | Děti | Z5 | Homolová Linda | 2019 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20736 | Ano | |
47 | Děti | Z8-9 | Jeníková Viktorie | 2016 | Viki | 0,- | 20849 | Ano | |
48 | 7 km | M14-16 | Jenšík Jakub | 2014 | Mladá Vožice | 0,- | 20887 | Ano | S |
56 | 7 km | Z2D | Krátká Anna | 1969 | Hvězda Pardubice | 0,- | 20563 | Ano | XL |
57 | 7 km | M2C | Krátký Josef | 1965 | Hvězda Pardubice | 0,- | 20561 | Ano | XL |
65 | Děti | M5 | Kukla Mikuláš | 2021 | 0,- | 20959 | Ano | ||
67 | Děti | M6-7 | Kukla Vendelín | 2018 | 0,- | 20958 | Ano | ||
70 | Děti | M8-9 | Lexa Denis | 2016 | Jivno | 0,- | 20765 | Ano | |
72 | Děti | M10-11 | Lhoták Martin | 2013 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20910 | Ano | |
74 | Děti | Z5 | Máchová Barbora | 2020 | 0,- | 20804 | Ano | ||
75 | Děti | Z6-7 | Máchová Karla | 2017 | 0,- | 20802 | Ano | ||
76 | Děti | Z6-7 | Máchová Marie | 2018 | 0,- | 20803 | Ano | ||
78 | Děti | M8-9 | Marek Čeněk | 2015 | #týmKleť | 0,- | 20547 | Ano | |
79 | Děti | M5 | Mareš Pavel | 2021 | 0,- | 20874 | Ano | ||
80 | Děti | M5 | Mareš Petr | 2019 | 0,- | 20873 | Ano | ||
89 | Děti | M8-9 | Meisl Gabriel | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20648 | Ano | |
93 | Děti | Z5 | Meisl Rafaela | 2020 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20649 | Ano | |
101 | Děti | M6-7 | Noháč Petr | 2018 | Petroupim | 0,- | 20884 | Ano | |
107 | Děti | M5 | Polodna Jan | 2020 | HARRYBADYS TEAM | 0,- | 20820 | Ano | |
111 | Děti | M8-9 | Procháska Tadeáš | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20779 | Ano | |
112 | Děti | Z6-7 | Prochásková Laura | 2018 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20780 | Ano | |
113 | Děti | Z10-11 | Procházková Gabriela | 2013 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20932 | Ano | |
118 | Děti | Z6-7 | Ráftlová Ema | 2017 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20533 | Ano | |
119 | 14 km | MC | Randa Drahomír | 1974 | Stěžery u HK | 0,- | 20562 | Ano | M |
120 | 7 km | M2B | Reitschläger Michal | 1978 | Mladá Vožice | 0,- | 20657 | Ano | XL |
121 | Děti | Z8-9 | Reitschlägerová Sofie | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 20979 | Ano | |
126 | Děti | M10-11 | Seidl Kryštof | 2014 | OB Říčany | 0,- | 20808 | Ano | |
127 | Děti | M12-13 | Seidl Marek | 2011 | OB Říčany | 0,- | 20950 | Ano | |
132 | Děti | Z12-13 | Schneiderová Viktorie | 2011 | Atletika Tábor | 0,- | 20889 | Ano | |
133 | Děti | Z5 | Skořepová Nela | 2020 | 0,- | 20900 | Ano | ||
138 | Děti | M12-13 | Svatoš Adam | 2011 | GS cyklo team Jistebnice | 0,- | 20788 | Ano | |
140 | Děti | M8-9 | Svatoš Jakub | 2016 | Cycling Academy Tábor | 0,- | 20789 | Ano | |
148 | Děti | M10-11 | Tichý Matyáš | 2014 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 20516 | Ano | |
154 | Děti | Z12-13 | Tučková Lucie | 2012 | TriSK České Budějovice | 0,- | 20840 | Ano | |
155 | Děti | Z8-9 | Tůmová Dominika | 2016 | ČBK Sezimovo Ústí | 0,- | 20936 | Ano | |
162 | Děti | M8-9 | Vlk Vojtěch | 2015 | TCV Jindřichův Hradec | 0,- | 20770 | Ano | |
175 | Děti | Z10-11 | Dobšová Karolína | 2014 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21025 | Ano | |
176 | Děti | M5 | Dušek Matias | 2020 | 0,- | 21038 | Ano | ||
178 | Děti | Z10-11 | Žáková Beáta | 2013 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21015 | Ano | |
179 | Děti | Z5 | Hanáková Stela | 2020 | 0,- | 21002 | Ano | ||
184 | Děti | M8-9 | Křenek Rostislav | 2015 | Atletika Žirovnice | 0,- | 20997 | Ano | |
187 | Děti | M12-13 | Mugrauer Petr | 2011 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21026 | Ano | |
190 | Děti | M6-7 | Plíhal Daniel | 2018 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21033 | Ano | |
191 | Děti | Z8-9 | Plíhalová Kristýna | 2016 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21032 | Ano | |
192 | Děti | M10-11 | Přibil Lukáš | 2013 | ATOM Temelín | 0,- | 21022 | Ano | |
193 | Děti | M12-13 | Rada Vít | 2011 | Atletika Benešov | 0,- | 21031 | Ano | |
194 | Děti | M5 | Rataj Dominik | 2019 | Mladá Vožice | 0,- | 21029 | Ano | |
195 | Děti | Z8-9 | Ratajová Izabela | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 21028 | Ano | |
196 | Děti | M12-13 | Toman Václav | 2012 | TJ VS Tábor, z.s. | 0,- | 20998 | Ano | |
197 | Děti | M12-13 | Voldřich Štěpán | 2011 | DDM Týn nad Vltavou | 0,- | 21024 | Ano | |
199 | Děti | M12-13 | Bartůněk Jakub | 2012 | Praha | 0,- | 21050 | Ano | |
201 | Děti | M8-9 | Černý Svatopluk | 2015 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21055 | Ano | |
203 | Děti | Z10-11 | Kalvasová Eliška | 2013 | Mladá Vožice | 0,- | 21054 | Ano | |
204 | Děti | Z6-7 | Navrátilová Aneta | 2017 | 0,- | 21045 | Ano | ||
205 | Děti | Z8-9 | Paimová Erika | 2015 | SK Sporting Příbram | 0,- | 21043 | Ano | |
206 | Děti | Z6-7 | Paimová Ester | 2017 | SK Sporting Příbram | 0,- | 21044 | Ano | |
207 | Děti | M6-7 | Pixa Jakub | 2017 | Jihočeský klub maratonců | 0,- | 21049 | Ano | |
208 | Děti | M5 | Prokop Jáchym | 2020 | Clovek Levyt | 0,- | 21046 | Ano | |
209 | Děti | Z6-7 | Prokopová Viola | 2017 | Clovek Levyt | 0,- | 21047 | Ano | |
211 | Děti | M10-11 | Vrba Štěpán | 2014 | Mladá Vožice | 0,- | 21052 | Ano | |
212 | Děti | Z8-9 | Vrbová Eliška | 2016 | Mladá Vožice | 0,- | 21053 | Ano | |
1 | 7 km | M2B | Šíp Jaromír | 1979 | TT Tálín | 300,- | 20930 | Ano | L |
5 | 14 km | MA | Ambrož Jan | 1988 | #tymdejvid | 300,- | 20635 | Ano | M |
8 | 7 km | M2A | Ardamica David | 2001 | Atletika Veselí nad Lužnicí | 300,- | 20986 | Zaplatit | |
10 | 7 km | M2D | Bacil Ladislav | 1963 | Mladá Vožice | 300,- | 20984 | Ano | |
12 | 14 km | ZB | Bočková Lucie | 1982 | Slapy | 300,- | 20485 | Ano | L |
13 | 7 km | Z2A | Borkovcová Martina | 1993 | Tábor | 300,- | 20858 | Ano | S |
14 | 14 km | ZA | Borozdina Valeria | 1994 | IMS Family Sport Club | 300,- | 20977 | Ano | |
16 | 14 km | MD | Bufka Zdeněk | 1957 | AC Česká Lípa | 300,- | 20920 | Zaplatit | M |
17 | 14 km | MD | Cinka Ivan | 1957 | Atletika Benešov | 300,- | 20947 | Ano | |
18 | 14 km | MA | Dhoey Steven | 1988 | 300,- | 20628 | Ano | M | |
19 | 14 km | MC | Dostál Zdeněk | 1974 | Velosport Valenta Pelhřimov | 300,- | 20664 | Ano | S |
20 | 14 km | MB | Dubský Roman | 1978 | Přibyslav | 300,- | 20714 | Ano | L |
21 | 7 km | Z2C | Dušková Jitka | 1975 | Tábor | 300,- | 20692 | Ano | L |
22 | 7 km | M2C | Dvořák Martin | 1967 | Mladá Vožice | 300,- | 20805 | Ano | XL |
23 | 14 km | MA | Dvořák Miroslav | 1998 | Míra | 300,- | 20706 | Ano | L |
25 | 14 km | ZC | Dvořáková Renáta | 1971 | 300,- | 20983 | Ano | ||
27 | 14 km | MA | Falátek Jakub | 1987 | 300,- | 20964 | Ano | ||
28 | 7 km | M2B | Fišer Radek | 1984 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 300,- | 20909 | Ano | M |
30 | 7 km | M2E | Gregor Jaroslav | 1951 | AC OH Praha | 300,- | 20942 | Ano | L |
34 | 7 km | Z14-16 | Harudová Monika | 2008 | Mladá Vožice | 300,- | 20869 | Ano | |
35 | 7 km | M2C | Hergesell Jiří | 1971 | Vračkovice | 300,- | 20965 | Ano | |
38 | 7 km | Z2B | Honsová Romana | 1987 | BAK Bechyně | 300,- | 20537 | Ano | S |
39 | 7 km | M2A | Horažďovský Vít | 1993 | TJ Slabčice | 300,- | 20865 | Ano | L |
40 | 7 km | M2A | Hořejš Dominik | 1999 | Ústrašice | 300,- | 20945 | Ano | L |
41 | 7 km | Z2A | Hořejšová Kristýna | 1995 | Ústrašice | 300,- | 20944 | Ano | L |
42 | 7 km | M2A | Houdek Vojtěch | 1996 | VOPAR | 300,- | 20703 | Ano | M |
43 | 7 km | Z2A | Chladová Tereza | 2000 | 300,- | 20773 | Ano | M | |
44 | 7 km | M2A | Jakubiak Sebastián | 1988 | Pelhřimov | 300,- | 20595 | Ano | M |
45 | 14 km | MA | Jankovský Aleš | 1986 | 300,- | 20790 | Ano | L | |
46 | 7 km | Z2A | Javorská Kateřina | 1991 | Vilice | 300,- | 20926 | Ano | L |
49 | 14 km | ZD | Jiřičná Dana | 1969 | Bonbon Praha | 300,- | 20771 | Ano | XL |
50 | 14 km | MC | Jůn Jiří | 1974 | Workout Počátky | 300,- | 20609 | Ano | L |
51 | 7 km | M2A | Knotek Josef | 1996 | Dolní Hrachovice | 300,- | 20838 | Ano | M |
52 | 7 km | M14-16 | Kolář Jakub | 2009 | Kuba | 300,- | 20825 | Ano | M |
53 | 7 km | M2B | Korábik Michal | 1982 | Majkl | 300,- | 20679 | Ano | M |
54 | 7 km | Z2C | Kotašková Ilona | 1979 | 300,- | 20686 | Ano | M | |
55 | 14 km | MB | Kramář Michal | 1980 | Michal | 300,- | 20921 | Ano | L |
58 | 7 km | M14-16 | Kratochvíl Jiří | 2008 | 300,- | 20772 | Ano | M | |
59 | 7 km | Z2A | Krčilová Klára | 1999 | Mrač | 300,- | 20911 | Ano | S |
60 | 7 km | Z2A | Krejčová Petra | 2006 | 300,- | 20768 | Ano | S | |
61 | 14 km | ZB | Kroupová Božena | 1981 | 300,- | 20684 | Ano | S | |
62 | 7 km | Z14-16 | Křemenová Kateřina | 2009 | 300,- | 20606 | Ano | M | |
63 | 7 km | Z2A | Křemenová Lenka | 1999 | 300,- | 20605 | Ano | M | |
64 | 7 km | Z2C | Křemenová Lenka | 1979 | 300,- | 20607 | Ano | M | |
66 | 7 km | M2C | Šimek Miroslav | 1966 | TC Dvořák České Budějovice | 300,- | 20698 | Ano | S |
68 | 14 km | MC | Gazda Martin | 1968 | Relax Běhny JKM | 300,- | 20739 | Ano | M |
69 | 14 km | MC | Marek Jiří | 1970 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20987 | Ano | |
71 | 14 km | MC | Lexa Jiří | 1971 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20918 | Ano | |
73 | 14 km | MA | Macek Ondřej | 2000 | Cykloklub Chýnov | 300,- | 20701 | Ano | M |
77 | 14 km | MC | Malina Petr | 1969 | 300,- | 20966 | Zaplatit | ||
81 | 14 km | ZA | Marešová Žaneta | 1991 | 300,- | 20941 | Ano | L | |
82 | 14 km | MD | Markalous Bohumil | 1955 | SKOK Jindřichův Hradec | 300,- | 20967 | Zaplatit | |
83 | 7 km | Z2A | Martínková Adéla | 2002 | Triatlon Team Tábor | 300,- | 20656 | Ano | M |
84 | 7 km | M2C | Masnica Zdeněk | 1974 | 300,- | 20632 | Ano | L | |
85 | 7 km | Z2C | Masnicová Edita | 1977 | 300,- | 20633 | Ano | L | |
86 | 14 km | MB | Matouš Daniel | 1982 | Synergy club | 300,- | 20627 | Ano | M |
87 | 14 km | MC | Matveev Sergey | 1968 | IMS Family Sport Club | 300,- | 20976 | Ano | |
88 | 7 km | M2E | Mayer Jan | 1954 | Atletika Benešov | 300,- | 20847 | Ano | L |
90 | 7 km | Z14-16 | Meisl Christine | 2010 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20650 | Ano | S |
91 | 14 km | MC | Meisl Jan | 1974 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20776 | Ano | M |
92 | 14 km | ZC | Meisl Petra | 1973 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20651 | Ano | M |
94 | 14 km | MA | Mercl Jan | 1991 | České Budějovice | 300,- | 20856 | Ano | L |
95 | 14 km | MD | Mrva Pavel | 1960 | Benešovský běžecký klub | 300,- | 20923 | Ano | M |
96 | 7 km | M2A | Mrzena Martin | 1999 | TFA Team Bechyně | 300,- | 20786 | Ano | L |
97 | 14 km | MC | Nanji Munir | 1968 | 300,- | 20929 | Ano | M | |
98 | 7 km | M2E | Němec Jiří | 1948 | Atletika Vlašim | 300,- | 20742 | Ano | M |
99 | 14 km | MB | Nevoral Jiří | 1983 | Žďárský postrach | 300,- | 20954 | Ano | |
100 | 14 km | MC | Noháč Michal | 1972 | Petroupim | 300,- | 20885 | Ano | L |
102 | 7 km | Z14-16 | Noháčová Alena | 2011 | ZŠ Karlov | 300,- | 20886 | Ano | S |
103 | 7 km | Z2B | Noháčová Radka | 1982 | Petroupim | 300,- | 20883 | Ano | S |
104 | 14 km | ZA | Nováková Denisa | 1992 | Zdenis | 300,- | 20697 | Zaplatit | S |
105 | 7 km | M2B | Orel František | 1976 | 300,- | 20634 | Ano | XL | |
106 | 14 km | MB | Pejša Jan | 1975 | smí být prázdné | 300,- | 20787 | Ano | M |
108 | 7 km | M2A | Pondělíček Patrik | 1997 | Jihlava | 300,- | 20545 | Zaplatit | M |
109 | 14 km | MB | Pražák Adam | 1978 | Praha | 300,- | 20946 | Zaplatit | |
110 | 14 km | MB | Procháska Pavel | 1980 | #tymdejvid | 300,- | 20778 | Ano | L |
114 | 14 km | MA | Prokop Matěj | 1986 | Clovek Levyt | 300,- | 20830 | Ano | L |
115 | 7 km | Z2A | Průchová Michaela | 2007 | Sedlčany | 300,- | 20708 | Zaplatit | L |
116 | 7 km | Z14-16 | Pudilová Iva | 2009 | Mladá Vožice | 300,- | 20638 | Ano | S |
117 | 14 km | MB | Ráftl Karel | 1976 | Lovětín | 300,- | 20534 | Ano | M |
122 | 7 km | M2E | Růžička Josef | 1948 | Buková - Pravonín | 300,- | 20766 | Ano | L |
123 | 14 km | MC | Řehoř František | 1970 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 300,- | 20872 | Ano | M |
124 | 14 km | MC | Říha Karel | 1969 | BBK | 300,- | 20682 | Ano | XL |
125 | 7 km | Z2C | Říhová Radka | 1972 | Soběhrdy | 300,- | 20683 | Ano | XL |
128 | 7 km | M14-16 | Seidl Marek | 2011 | OB Říčany | 300,- | 20951 | Ano | |
129 | 14 km | MC | Seidl Miroslav | 1974 | OB Říčany | 300,- | 20767 | Ano | L |
130 | 7 km | Z14-16 | Seidlová Magdalena | 2009 | OB Říčany | 300,- | 20809 | Ano | S |
131 | 7 km | Z2C | Severynova Viktoria | 1975 | 300,- | 20940 | Zaplatit | L | |
134 | 14 km | MA | Slavík Vojtěch | 2005 | Frol | 300,- | 20899 | Zaplatit | L |
135 | 7 km | M2A | Slavík Vojtěch | 2005 | Frol | 300,- | 20680 | Zaplatit | L |
136 | 14 km | MD | Smékal Miroslav | 1960 | Benešovský běžecký klub | 300,- | 20981 | Ano | |
137 | 7 km | M2A | Smetana David | 2002 | 300,- | 20685 | Ano | XL | |
139 | 7 km | M14-16 | Svatoš Adam | 2011 | GS cyklo team Jistebnice | 300,- | 20846 | Ano | S |
141 | 7 km | M14-16 | Svatoš Jakub | 2016 | Cycling Academy Tábor | 300,- | 20845 | Ano | S |
142 | 7 km | M2D | Svoboda Hynek | 1964 | TJ Sokol Malá Strana | 300,- | 20922 | Ano | L |
143 | 14 km | MB | Šibrava Stanislav | 1983 | Jiskra Zruč n.S. | 300,- | 20848 | Ano | L |
144 | 7 km | M2A | Šourek Jan | 1990 | Tábor | 300,- | 20671 | Ano | M |
145 | 7 km | M2C | Švadlena Petr | 1972 | Velo club Tábor | 300,- | 20681 | Ano | S |
146 | 7 km | Z2A | Švárová Jana | 1999 | 300,- | 20785 | Ano | S | |
147 | 7 km | M2A | Talaváňa Jan | 1995 | 300,- | 20718 | Ano | XL | |
149 | 14 km | MA | Tichý Ondřej | 1998 | Zloděj Duší | 300,- | 20835 | Ano | L |
150 | 14 km | MA | Trefil Karel | 1992 | SDH Malovice | 300,- | 20604 | Ano | M |
151 | 7 km | M2A | Trefil Radek | 1993 | 300,- | 20867 | Ano | L | |
152 | 14 km | ZC | Treglerová Alice | 1971 | 300,- | 20702 | Ano | S | |
153 | 14 km | ZB | Tučková Jana | 1982 | TriSK České Budějovice | 300,- | 20839 | Ano | S |
156 | 14 km | MA | Vacek Tomáš | 1987 | Benešov | 300,- | 20980 | Ano | |
157 | 7 km | M2B | Valenta David | 1979 | 300,- | 20520 | Ano | XL | |
158 | 7 km | Z2C | Valentová Markéta | 1977 | 300,- | 20519 | Ano | L | |
159 | 14 km | MB | Vencl Libor | 1980 | 300,- | 20939 | Zaplatit | L | |
160 | 14 km | MC | Veselý Oldřich | 1971 | SOS Jindřichův Hradec | 300,- | 20955 | Ano | |
161 | 14 km | MD | Vitásek Josef | 1958 | Buková u Příbramě | 300,- | 20800 | Ano | M |
163 | 14 km | ZC | Vogelová Alena | 1973 | Jihočeský klub maratonců | 300,- | 20704 | Ano | M |
164 | 7 km | M2B | Vokoun Lukáš | 1978 | Vilice | 300,- | 20925 | Ano | L |
169 | 14 km | MD | Zákostelecký František | 1955 | Mokré | 300,- | 20862 | Ano | |
170 | 14 km | ZB | Zdvihalová Hanka | 1982 | Benešov | 300,- | 20689 | Ano | L |
171 | 7 km | Z2A | Zúdorová Marika | 2001 | MAZVA Čakov | 300,- | 20956 | Ano | |
172 | 7 km | M2A | Kotoun Jakub | 1990 | 300,- | 20989 | Ano | ||
173 | 7 km | Z2A | Zelená Lenka | 1995 | Naturhouse Tábor | 300,- | 20988 | Ano | |
174 | 7 km | Z2B | Černá Lenka | 1982 | SK Libníč | 300,- | 21034 | Ano | |
177 | 7 km | Z2C | Žáková Michaela | 1977 | #týmKleť | 300,- | 21016 | Ano | |
180 | 7 km | M14-16 | Hubáček Ondřej | 2009 | Triathlon team Tábor | 300,- | 21010 | Ano | |
181 | 14 km | ZB | Hubáčková Martina | 1989 | Triathlon team Tábor | 300,- | 21009 | Ano | |
182 | 7 km | M2B | Kotlík Kamil | 1977 | Hegesh, Amcykl Humpolec | 300,- | 21037 | Zaplatit | |
183 | 14 km | MC | Krchňák Roman | 1965 | Vlašim | 300,- | 21030 | Ano | |
185 | 14 km | MC | Kulovaný Martin | 1973 | TCV Jindřichův Hradec | 300,- | 21014 | Ano | |
186 | 14 km | MB | Kupidlovský Daniel | 1976 | Stodůlky | 300,- | 21005 | Zaplatit | |
188 | 7 km | M2E | Navrátil Pepa | 1949 | SK Strančice | 300,- | 21036 | Zaplatit | |
189 | 14 km | MC | Neuman Jiří | 1974 | Kamenný Přívoz | 300,- | 21007 | Ano | |
198 | 14 km | MC | Zeman Petr | 1971 | TT Astra Konopiště | 300,- | 21040 | Zaplatit | |
200 | 7 km | M2B | Bartůněk Josef | 1982 | Praha | 300,- | 21051 | Ano | |
202 | 7 km | M2C | Horký Miroslav | 1974 | JH Cycling | 300,- | 21056 | Zaplatit | |
210 | 14 km | ZB | Šatavová Lenka | 1986 | Tábor | 300,- | 21048 | Ano |