Startovní listina 2.3.2024 - Mladá Vožice - Vožický vytrvalostní běh - Jihočeský běžecký pohár dětí

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
14 kmZCAlešová Šárka1977České Budějovice300 Kč20698Ano S
14 kmMAAmbrož Jan1988#tymdejvid300 Kč20635Ano M
DětiM10-11Ambrož Jan2013#tymdejvid0 Kč20636Ano
DětiM8-9Ambrož Martin2016#tymdejvid0 Kč20637Ano
DětiZ5Aron Anežka2021Mladá Vožice0 Kč20866Ano
7 kmM2ABielik Ondřej19870 Kč20826Ano M
14 kmZBBočková Lucie1982300 Kč20485Ano L
7 kmZ2ABorkovcová Martina1993Tábor300 Kč20858Ano S
DětiM5Brázda Jonáš20210 Kč20486Ano
14 kmMADhoey Steven1988300 Kč20628Ano M
14 kmMCDostál Zdeněk1974Velosport Valenta Pelhřimov300 Kč20664Ano S
14 kmMBDubský Roman1978Přibyslav300 Kč20714Ano L
14 kmZCDušková Jitka1975Tábor300 Kč20692Ano L
7 kmM2CDvořák Martin1967Mladá Vožice300 Kč20805Ano XL
14 kmMADvořák Miroslav1998Míra300 Kč20706Ano L
7 kmM2BFišer Radek1984TJ Jiskra Zruč nad Sázavou300 Kč20909Ano M
14 kmMCGazda Martin1968Relax Běhny JKM300 Kč20739Ano M
DětiM8-9Hálek Ondřej2016Jihočeský klub maratonců 0 Kč20481Ano
DětiZ5Hálková Anna2019Jihočeský klub maratonců 0 Kč20480Ano
DětiZ10-11Hálková Natálie2014Jihočeský klub maratonců 0 Kč20479Ano
7 kmZ14-16Harudová Monika2008300 Kč20869Ano
DětiZ10-11Homolová Barbora2014Jihočeský klub maratonců0 Kč20735Ano
DětiZ5Homolová Linda2019Jihočeský klub maratonců0 Kč20736Ano
7 kmZ2BHonsová Romana1987BAK Bechyně300 Kč20537Ano S
7 kmM2AHoražďovský Vít1993TJ Slabčice300 Kč20865Zaplatit L
7 kmM2AHoudek Vojtěch1996300 Kč20703Ano M
7 kmZ2AChladová Tereza2000300 Kč20773Ano M
7 kmM2AJakubiak Sebastián1988Pelhřimov300 Kč20595Ano M
14 kmMAJankovský Aleš1986300 Kč20790Ano L
DětiZ8-9Jeníková Viktorie2016Viki0 Kč20849Ano
7 kmM14-16Jenšík Jakub2014300 Kč20887Zaplatit S
14 kmZDJiřičná Dana1969Bonbon Praha300 Kč20771Ano XL
14 kmMCJůn Jiří1974Workout Počátky300 Kč20609Ano L
7 kmM2AKnotek Josef1996Dolní Hrachovice300 Kč20838Ano M
7 kmM14-16Kolář Jakub2009Kuba300 Kč20825Ano M
7 kmM2BKorábik Michal1982Majkl300 Kč20679Ano M
7 kmZ2CKotašková Ilona1979300 Kč20686Ano M
7 kmZ2DKrátká Anna1969Hvězda Pardubice 0 Kč20563Ano XL
7 kmM2CKrátký Josef1965Hvězda Pardubice 0 Kč20561Ano XL
7 kmM14-16Kratochvíl Jiří2008300 Kč20772Ano M
7 kmZ2AKrčilová Klára1999Mrač300 Kč20911Ano S
7 kmZ2AKrejčová Petra2006300 Kč20768Ano S
14 kmZBKroupová Božena1981300 Kč20684Ano S
7 kmZ14-16Křemenová Kateřina2009300 Kč20606Ano M
7 kmZ2AKřemenová Lenka1999300 Kč20605Ano M
7 kmZ2CKřemenová Lenka1979300 Kč20607Ano M
DětiM8-9Lexa Denis2016Jivno0 Kč20765Ano
DětiM10-11Lhoták Martin2013ČBK Sezimovo Ústí0 Kč20910Ano
14 kmMAMacek Ondřej2000Cykloklub Chýnov300 Kč20701Ano M
DětiZ5Máchová Barbora20200 Kč20804Ano
DětiZ6-7Máchová Karla20170 Kč20802Ano
DětiZ6-7Máchová Marie20180 Kč20803Ano
DětiM8-9Marek Čeněk2015#týmKleť0 Kč20547Ano
DětiM5Mareš Pavel20210 Kč20874Ano
DětiM5Mareš Petr20190 Kč20873Ano
7 kmZ2AMartínková Adéla2002Triatlon Team Tábor300 Kč20656Ano M
7 kmM2CMasnica Zdeněk1974300 Kč20632Ano L
7 kmZ2CMasnicová Edita1977300 Kč20633Ano L
14 kmMBMatouš Daniel1982Synergy club300 Kč20627Ano M
7 kmM2EMayer Jan1954Atletika Benešov300 Kč20847Ano L
DětiM8-9Meisl Gabriel2016Jihočeský klub maratonců0 Kč20648Ano
7 kmZ14-16Meisl Christine2010Jihočeský klub maratonců300 Kč20650Ano S
14 kmMCMeisl Jan1974Jihočeský klub maratonců300 Kč20776Ano M
14 kmZCMeisl Petra1973Jihočeský klub maratonců300 Kč20651Ano M
DětiZ5Meisl Rafaela2020Jihočeský klub maratonců0 Kč20649Ano
14 kmMAMercl Jan1991České Budějovice300 Kč20856Ano L
7 kmM2AMrzena Martin1999TFA Team Bechyně300 Kč20786Ano L
7 kmM2ENěmec Jiří1948Atletika Vlašim300 Kč20742Ano M
14 kmMCNoháč Michal1972Petroupim300 Kč20885Ano L
DětiM6-7Noháč Petr2018Petroupim0 Kč20884Ano
7 kmZ14-16Noháčová Alena2011ZŠ Karlov300 Kč20886Ano S
7 kmZ2BNoháčová Radka1982Petroupim300 Kč20883Ano S
14 kmZANováková Denisa1992Zdenis300 Kč20697Zaplatit S
7 kmM2BOrel František1976300 Kč20634Ano XL
14 kmMBPejša Jan1975smí být prázdné300 Kč20787Zaplatit M
DětiM5Polodna Jan2020HARRYBADYS TEAM0 Kč20820Ano
7 kmM2APondělíček Patrik1997Jihlava300 Kč20545Zaplatit M
14 kmMBProcháska Pavel1980#tymdejvid300 Kč20778Ano L
DětiM8-9Procháska Tadeáš2016Jihočeský klub maratonců0 Kč20779Ano
DětiM6-7Prochásková Laura2018Jihočeský klub maratonců0 Kč20780Ano
14 kmMAProkop Matej1986Clovek Levyt300 Kč20830Ano L
7 kmZ2APrůchová Michaela2007Sedlčany300 Kč20708Zaplatit L
7 kmZ14-16Pudilová Iva2009Mladá Vožice300 Kč20638Ano S
14 kmMBRáftl Karel1976Lovětín300 Kč20534Ano M
DětiZ6-7Ráftlová Ema2017Jihočeský klub maratonců0 Kč20533Ano
14 kmMCRanda Drahomír1974Stěžery u HK 0 Kč20562Ano M
7 kmM2BReitschläger Michal1978Mladá Vožice300 Kč20657Ano XL
7 kmM2ERůžička Josef1948Buková - Pravonín300 Kč20766Ano L
14 kmMCŘehoř František1970Fischer Ski klub Šumava Vimperk300 Kč20872Ano M
14 kmMCŘíha Karel1969BBK300 Kč20682Ano XL
7 kmZ2CŘíhová Radka1972Soběhrdy300 Kč20683Ano XL
DětiM10-11Seidl Kryštof2014OB Říčany0 Kč20808Ano
14 kmMCSeidl Miroslav1974OB Říčany300 Kč20767Ano L
7 kmZ14-16Seidlová Magdalena2009OB Říčany300 Kč20809Ano S
DětiZ12-13Schneiderova Viktorie2011Atletika Tábor0 Kč20889Ano
DětiZ5Skořepová Nela20200 Kč20900Ano
14 kmMASlavík Vojtěch2005Frol300 Kč20899Zaplatit L
7 kmM2ASlavík Vojtěch2005Frol300 Kč20680Zaplatit L
7 kmM2ASmetana David2002300 Kč20685Ano XL
DětiM12-13Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice0 Kč20788Ano
7 kmM14-16Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice300 Kč20846Ano S
DětiM8-9Svatoš Jakub2016Cycling Academy Tábor0 Kč20789Ano
7 kmM14-16Svatoš Jakub2016Cycling Academy Tábor300 Kč20845Ano S
14 kmMBŠibrava Stanislav1983Jiskra Zruč n.S.300 Kč20848Ano L
7 kmM2AŠourek Jan1990Tábor300 Kč20671Ano M
7 kmM2CŠvadlena Petr1972Velo club Tábor300 Kč20681Ano S
7 kmZ2AŠvárová Jana1999300 Kč20785Ano S
7 kmM2ATalaváňa Jan1995300 Kč20718Ano XL
DětiM10-11Tichý Matyáš2014Jihočeský klub maratonců 0 Kč20516Ano
14 kmMATichý Ondřej1998Zloděj Duší300 Kč20835Ano L
14 kmMATrefil Karel1992SDH Malovice 300 Kč20604Ano M
7 kmM2ATrefil Radek1993300 Kč20867Ano L
14 kmZCTreglerová Alice1971300 Kč20702Ano S
14 kmZBTučková Jana1982TriSK ČB300 Kč20839Ano S
DětiZ12-13Tučková Lucie2012TriSK ČB0 Kč20840Ano
7 kmM2BValenta David1979300 Kč20520Ano XL
7 kmZ2CValentová Markéta1977300 Kč20519Ano L
14 kmMDVitásek Josef1958Buková u Příbramě300 Kč20800Ano M
DětiM8-9Vlk Vojtěch2015TCV Jindřichův Hradec0 Kč20770Ano
14 kmZCVogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců300 Kč20704Ano M
14 kmMDZákostelecký František1955Mokré300 Kč20862Ano
14 kmZBZdvihalová Hanka1982Benešov300 Kč20689Ano L