Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 28.4.2023. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 4,5 km | M70 | Němec Jiří | 1948 | Atletika Vlašim | 50,- | 13013 | Ano | |
7 | 4,5 km | M70 | Gregor Jaroslav | 1951 | 50,- | 13047 | Ne | ||
17 | 4,5 km | M70 | Mayer Jan | 1954 | Atletika Benešov | 50,- | 13012 | Ano | |
1 | 4,5 km | M60 | Cinka Ivan | 1957 | Atletika Benešov | 50,- | 12839 | Ano | |
41 | 4,5 km | M60 | Vitásek Josef | 1958 | Buková u Příbramě | 50,- | 13022 | Ano | |
18 | 4,5 km | M60 | Mrva Pavel | 1960 | BBK | 50,- | 12828 | Ano | |
30 | 4,5 km | M60 | Smékal Miroslav | 1960 | Benešovský běžecký klub | 50,- | 12693 | Ano | |
38 | 4,5 km | M60 | Tůma Jiří | 1963 | Obchodní akademie Vlašim | 50,- | 13021 | Ano | |
27 | 4,5 km | M50 | Slunečko Jindřich | 1970 | Benešovský běžecký klub - Nedělníci | 50,- | 13017 | Ne | |
12 | 4,5 km | M50 | Jánošík Rudolf | 1971 | Vlašim | 50,- | 13040 | Ano | |
14 | 4,5 km | M40 | Mařík Michal | 1975 | 50,- | 13053 | Ne | ||
21 | 4,5 km | M40 | Pejša Jan | 1975 | smí být prázdné | 50,- | 13057 | Ne | |
8 | 4,5 km | Z45 | Hendrychová Eva | 1979 | BBK | 50,- | 12842 | Ano | |
35 | 4,5 km | M40 | Šibrava Stanislav | 1983 | Jiskra Zruč n.S. | 50,- | 13031 | Ano | |
5 | 4,5 km | M40 | Fišer Radek | 1984 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 50,- | 13035 | Ano | |
26 | 4,5 km | Z35 | Samešová Jana | 1984 | 50,- | 13054 | Ne | ||
13 | 4,5 km | M16 | Králík Petr | 1985 | 50,- | 13032 | Ano | ||
32 | Děti | M14-15 | Stibor Jan | 2010 | Atletika Benešov | 0,- | 13025 | Ano | |
4 | Děti | Z12-13 | Duchoňová Kateřina | 2011 | ŠSK Újezd nad Lesy | 0,- | 12837 | Ano | |
33 | Děti | Z12-13 | Stiborová Klaudie | 2012 | Atletika Benešov | 0,- | 13024 | Ano | |
2 | Děti | Z10-11 | Brázdová Dominika | 2013 | SC Radotín, Adrien Team | 0,- | 13029 | Ano | |
23 | Děti | Z10-11 | Prudká Magdalena | 2013 | Atletika Benešov | 0,- | 13042 | Ano | |
39 | Děti | Z10-11 | Veselá Anna | 2014 | 0,- | 13028 | Ano | ||
6 | Děti | M8-9 | Fišer Dominik | 2015 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 13036 | Ano | |
22 | Děti | Z8-9 | Prudká Helena | 2015 | Atletika Benešov | 0,- | 13041 | Ano | |
31 | Děti | M8-9 | Stibor Jindřich | 2015 | Atletika Benešov | 0,- | 13023 | Ano | |
3 | Děti | M8-9 | Duchoň Jakub | 2016 | 0,- | 12838 | Ano | ||
25 | Děti | M8-9 | Richter Jaroslav | 2016 | Popovičky | 0,- | 12929 | Ano | |
40 | Děti | M8-9 | Veselý Martin | 2016 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 13027 | Ano | |
34 | Děti | Z6-7 | Svitáková Magdaléna | 2017 | Atletika TJ Jiskra Zruč n.Sázavou | 0,- | 12861 | Ano | |
42 | Děti | M6-7 | Vodrážka Jakub | 2017 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 12863 | Ano | |
24 | Děti | Z5 | Prudká Zuzana | 2021 | Atletika Benešov | 0,- | 13043 | Ano |