Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 28.4.2023. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | Děti | M14-15 | Stibor Jan | 2010 | Atletika Benešov | 0,- | 13025 | Ano | |
13 | 4,5 km | M16 | Králík Petr | 1985 | 50,- | 13032 | Ano | ||
5 | 4,5 km | M40 | Fišer Radek | 1984 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 50,- | 13035 | Ano | |
14 | 4,5 km | M40 | Mařík Michal | 1975 | 50,- | 13053 | Ne | ||
21 | 4,5 km | M40 | Pejša Jan | 1975 | smí být prázdné | 50,- | 13057 | Ne | |
35 | 4,5 km | M40 | Šibrava Stanislav | 1983 | Jiskra Zruč n.S. | 50,- | 13031 | Ano | |
12 | 4,5 km | M50 | Jánošík Rudolf | 1971 | Vlašim | 50,- | 13040 | Ano | |
27 | 4,5 km | M50 | Slunečko Jindřich | 1970 | Benešovský běžecký klub - Nedělníci | 50,- | 13017 | Ne | |
1 | 4,5 km | M60 | Cinka Ivan | 1957 | Atletika Benešov | 50,- | 12839 | Ano | |
18 | 4,5 km | M60 | Mrva Pavel | 1960 | BBK | 50,- | 12828 | Ano | |
30 | 4,5 km | M60 | Smékal Miroslav | 1960 | Benešovský běžecký klub | 50,- | 12693 | Ano | |
38 | 4,5 km | M60 | Tůma Jiří | 1963 | Obchodní akademie Vlašim | 50,- | 13021 | Ano | |
41 | 4,5 km | M60 | Vitásek Josef | 1958 | Buková u Příbramě | 50,- | 13022 | Ano | |
42 | Děti | M6-7 | Vodrážka Jakub | 2017 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 12863 | Ano | |
7 | 4,5 km | M70 | Gregor Jaroslav | 1951 | 50,- | 13047 | Ne | ||
17 | 4,5 km | M70 | Mayer Jan | 1954 | Atletika Benešov | 50,- | 13012 | Ano | |
19 | 4,5 km | M70 | Němec Jiří | 1948 | Atletika Vlašim | 50,- | 13013 | Ano | |
3 | Děti | M8-9 | Duchoň Jakub | 2016 | 0,- | 12838 | Ano | ||
6 | Děti | M8-9 | Fišer Dominik | 2015 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 13036 | Ano | |
25 | Děti | M8-9 | Richter Jaroslav | 2016 | Popovičky | 0,- | 12929 | Ano | |
31 | Děti | M8-9 | Stibor Jindřich | 2015 | Atletika Benešov | 0,- | 13023 | Ano | |
40 | Děti | M8-9 | Veselý Martin | 2016 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 13027 | Ano | |
2 | Děti | Z10-11 | Brázdová Dominika | 2013 | SC Radotín, Adrien Team | 0,- | 13029 | Ano | |
23 | Děti | Z10-11 | Prudká Magdalena | 2013 | Atletika Benešov | 0,- | 13042 | Ano | |
39 | Děti | Z10-11 | Veselá Anna | 2014 | 0,- | 13028 | Ano | ||
4 | Děti | Z12-13 | Duchoňová Kateřina | 2011 | ŠSK Újezd nad Lesy | 0,- | 12837 | Ano | |
33 | Děti | Z12-13 | Stiborová Klaudie | 2012 | Atletika Benešov | 0,- | 13024 | Ano | |
26 | 4,5 km | Z35 | Samešová Jana | 1984 | 50,- | 13054 | Ne | ||
8 | 4,5 km | Z45 | Hendrychová Eva | 1979 | BBK | 50,- | 12842 | Ano | |
24 | Děti | Z5 | Prudká Zuzana | 2021 | Atletika Benešov | 0,- | 13043 | Ano | |
34 | Děti | Z6-7 | Svitáková Magdaléna | 2017 | Atletika TJ Jiskra Zruč n.Sázavou | 0,- | 12861 | Ano | |
22 | Děti | Z8-9 | Prudká Helena | 2015 | Atletika Benešov | 0,- | 13041 | Ano |