Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 28.4.2023. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Děti | M8-9 | Duchoň Jakub | 2016 | 0,- | 12838 | Ano | ||
7 | 4,5 km | M70 | Gregor Jaroslav | 1951 | 50,- | 13047 | Ne | ||
13 | 4,5 km | M16 | Králík Petr | 1985 | 50,- | 13032 | Ano | ||
14 | 4,5 km | M40 | Mařík Michal | 1975 | 50,- | 13053 | Ne | ||
26 | 4,5 km | Z35 | Samešová Jana | 1984 | 50,- | 13054 | Ne | ||
39 | Děti | Z10-11 | Veselá Anna | 2014 | 0,- | 13028 | Ano | ||
1 | 4,5 km | M60 | Cinka Ivan | 1957 | Atletika Benešov | 50,- | 12839 | Ano | |
17 | 4,5 km | M70 | Mayer Jan | 1954 | Atletika Benešov | 50,- | 13012 | Ano | |
22 | Děti | Z8-9 | Prudká Helena | 2015 | Atletika Benešov | 0,- | 13041 | Ano | |
23 | Děti | Z10-11 | Prudká Magdalena | 2013 | Atletika Benešov | 0,- | 13042 | Ano | |
24 | Děti | Z5 | Prudká Zuzana | 2021 | Atletika Benešov | 0,- | 13043 | Ano | |
31 | Děti | M8-9 | Stibor Jindřich | 2015 | Atletika Benešov | 0,- | 13023 | Ano | |
32 | Děti | M14-15 | Stibor Jan | 2010 | Atletika Benešov | 0,- | 13025 | Ano | |
33 | Děti | Z12-13 | Stiborová Klaudie | 2012 | Atletika Benešov | 0,- | 13024 | Ano | |
34 | Děti | Z6-7 | Svitáková Magdaléna | 2017 | Atletika TJ Jiskra Zruč n.Sázavou | 0,- | 12861 | Ano | |
19 | 4,5 km | M70 | Němec Jiří | 1948 | Atletika Vlašim | 50,- | 13013 | Ano | |
8 | 4,5 km | Z45 | Hendrychová Eva | 1979 | BBK | 50,- | 12842 | Ano | |
18 | 4,5 km | M60 | Mrva Pavel | 1960 | BBK | 50,- | 12828 | Ano | |
30 | 4,5 km | M60 | Smékal Miroslav | 1960 | Benešovský běžecký klub | 50,- | 12693 | Ano | |
27 | 4,5 km | M50 | Slunečko Jindřich | 1970 | Benešovský běžecký klub - Nedělníci | 50,- | 13017 | Ne | |
41 | 4,5 km | M60 | Vitásek Josef | 1958 | Buková u Příbramě | 50,- | 13022 | Ano | |
35 | 4,5 km | M40 | Šibrava Stanislav | 1983 | Jiskra Zruč n.S. | 50,- | 13031 | Ano | |
38 | 4,5 km | M60 | Tůma Jiří | 1963 | Obchodní akademie Vlašim | 50,- | 13021 | Ano | |
25 | Děti | M8-9 | Richter Jaroslav | 2016 | Popovičky | 0,- | 12929 | Ano | |
2 | Děti | Z10-11 | Brázdová Dominika | 2013 | SC Radotín, Adrien Team | 0,- | 13029 | Ano | |
21 | 4,5 km | M40 | Pejša Jan | 1975 | smí být prázdné | 50,- | 13057 | Ne | |
4 | Děti | Z12-13 | Duchoňová Kateřina | 2011 | ŠSK Újezd nad Lesy | 0,- | 12837 | Ano | |
5 | 4,5 km | M40 | Fišer Radek | 1984 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 50,- | 13035 | Ano | |
6 | Děti | M8-9 | Fišer Dominik | 2015 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 13036 | Ano | |
40 | Děti | M8-9 | Veselý Martin | 2016 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 13027 | Ano | |
42 | Děti | M6-7 | Vodrážka Jakub | 2017 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 12863 | Ano | |
12 | 4,5 km | M50 | Jánošík Rudolf | 1971 | Vlašim | 50,- | 13040 | Ano |