Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 28.4.2023. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Děti | Z10-11 | Brázdová Dominika | 2013 | SC Radotín, Adrien Team | 0,- | 13029 | Ano | |
1 | 4,5 km | M60 | Cinka Ivan | 1957 | Atletika Benešov | 50,- | 12839 | Ano | |
3 | Děti | M8-9 | Duchoň Jakub | 2016 | 0,- | 12838 | Ano | ||
4 | Děti | Z12-13 | Duchoňová Kateřina | 2011 | ŠSK Újezd nad Lesy | 0,- | 12837 | Ano | |
6 | Děti | M8-9 | Fišer Dominik | 2015 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 13036 | Ano | |
5 | 4,5 km | M40 | Fišer Radek | 1984 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 50,- | 13035 | Ano | |
7 | 4,5 km | M70 | Gregor Jaroslav | 1951 | 50,- | 13047 | Ne | ||
8 | 4,5 km | Z45 | Hendrychová Eva | 1979 | BBK | 50,- | 12842 | Ano | |
12 | 4,5 km | M50 | Jánošík Rudolf | 1971 | Vlašim | 50,- | 13040 | Ano | |
13 | 4,5 km | M16 | Králík Petr | 1985 | 50,- | 13032 | Ano | ||
14 | 4,5 km | M40 | Mařík Michal | 1975 | 50,- | 13053 | Ne | ||
17 | 4,5 km | M70 | Mayer Jan | 1954 | Atletika Benešov | 50,- | 13012 | Ano | |
18 | 4,5 km | M60 | Mrva Pavel | 1960 | BBK | 50,- | 12828 | Ano | |
19 | 4,5 km | M70 | Němec Jiří | 1948 | Atletika Vlašim | 50,- | 13013 | Ano | |
21 | 4,5 km | M40 | Pejša Jan | 1975 | smí být prázdné | 50,- | 13057 | Ne | |
22 | Děti | Z8-9 | Prudká Helena | 2015 | Atletika Benešov | 0,- | 13041 | Ano | |
23 | Děti | Z10-11 | Prudká Magdalena | 2013 | Atletika Benešov | 0,- | 13042 | Ano | |
24 | Děti | Z5 | Prudká Zuzana | 2021 | Atletika Benešov | 0,- | 13043 | Ano | |
25 | Děti | M8-9 | Richter Jaroslav | 2016 | Popovičky | 0,- | 12929 | Ano | |
26 | 4,5 km | Z35 | Samešová Jana | 1984 | 50,- | 13054 | Ne | ||
27 | 4,5 km | M50 | Slunečko Jindřich | 1970 | Benešovský běžecký klub - Nedělníci | 50,- | 13017 | Ne | |
30 | 4,5 km | M60 | Smékal Miroslav | 1960 | Benešovský běžecký klub | 50,- | 12693 | Ano | |
32 | Děti | M14-15 | Stibor Jan | 2010 | Atletika Benešov | 0,- | 13025 | Ano | |
31 | Děti | M8-9 | Stibor Jindřich | 2015 | Atletika Benešov | 0,- | 13023 | Ano | |
33 | Děti | Z12-13 | Stiborová Klaudie | 2012 | Atletika Benešov | 0,- | 13024 | Ano | |
34 | Děti | Z6-7 | Svitáková Magdaléna | 2017 | Atletika TJ Jiskra Zruč n.Sázavou | 0,- | 12861 | Ano | |
35 | 4,5 km | M40 | Šibrava Stanislav | 1983 | Jiskra Zruč n.S. | 50,- | 13031 | Ano | |
38 | 4,5 km | M60 | Tůma Jiří | 1963 | Obchodní akademie Vlašim | 50,- | 13021 | Ano | |
39 | Děti | Z10-11 | Veselá Anna | 2014 | 0,- | 13028 | Ano | ||
40 | Děti | M8-9 | Veselý Martin | 2016 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 13027 | Ano | |
41 | 4,5 km | M60 | Vitásek Josef | 1958 | Buková u Příbramě | 50,- | 13022 | Ano | |
42 | Děti | M6-7 | Vodrážka Jakub | 2017 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 0,- | 12863 | Ano |