Startovní listina 5.3.2022 - Mladá Vožice - Vožický vytrvalostní běh (JBP)

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného ve výši 200 Kč na bankovní účet 2501597668/2010, děti do 14 let startovné neplatí. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
14 kmMDSchovánek Milan1962Krčský les B2006830AnoL
7 kmMC2Bacil Ladislav 1963Mladá Vožice 2006835AnoM
7 kmZD2Faflíková Jana1964Lamy v tahu2006826AnoXL
14 kmMCHruška Radek1965Veselí nad Lužnicí2006843AnoM
7 kmMC2Krátký Josef1965Hvězda Pardubice2006833AnoXL
7 kmZD2Truhlářová Elena1965Sokol Kobylisy2006831AnoM
14 kmMCŠimek Miroslav1966TC Dvořák České Budějovice2006844AnoL
7 kmMC2Dvořák Martin1967Mladá Vožice2006848AnoL
14 kmMCGazda Martin1968Jihočeský klub maratonců2006768NeL
7 kmZC2Krátká Anna1969Hvězda Pardubice2006832AnoXL
14 kmMCProfant Vladimír1970Týn nad Vltavou2006813NeM
7 kmMC2Zíka Luděk1970Mladá Vožice2006840AnoL
7 kmMC2Hořejš Jiří1972Ústrašice2006815AnoXL
7 kmMC2Noháč Michal19722006855NeL
7 kmZC2Smažíková Alena1973Tábor2006770AnoM
14 kmMBTuček Jiří1974SK Čtyři Dvory2006820AnoS
7 kmMB2Bílek Petr1974Fortnine Runners2006817NeXL
7 kmMB2Dostál Zdeněk1974Velosport Valenta Scott team Pelhřimov2006811AnoS
14 kmMBDvořák Jiří1975Mladá Vožice2006857NeL
7 kmZC2Joštová Alena1976SDH Lom2006745AnoM
7 kmMB2Jošt Jiří1977SDH Lom2006746AnoL
7 kmZC2Lepková Pavla1977Bechyně2006766AnoM
7 kmZC2Valentová Markéta1977Velosport Valenta Scott team2006762AnoXL
14 kmMBDubský Roman1978Přibyslav2006733AnoXL
7 kmMB2Reitschläger Michal1978Mladá Vožice2006829AnoXL
7 kmZB2Holovská Markéta1978Jindřichův Hradec 2006827AnoL
7 kmMB2Valenta David1979Velosport Valenta Scott team2006763AnoXL
7 kmZB2Šimová Michaela1979Bechyně2006765AnoL
14 kmMBBucura Catalin19812006751AnoL
14 kmMBSedláček Martin19822006837NeL
7 kmZB2Cekulová Veronika1982Jindřichův Hradec 2006828AnoM
7 kmZB2Noháčová Radka19822006854NeS
7 kmZB2Svatošová Jana1982Mladá Vožice2006730AnoS
7 kmZB2Tomášková Lucie1982Štěpánovice 2006856AnoS
7 kmZB2Tučková Jana1982TriSK ČB2006821AnoS
14 kmMAŠibrava Stanislav1983Jiskra Zruč n.S.2006839AnoL
7 kmZB2Šandová Andrea1983Prostě běž2006743AnoXL
14 kmMAKopáček Pavel1984Bežerovice2006852NeL
14 kmMAKról René 1984Hipporuns.cz2006738AnoL
14 kmZBBervidová Jana1984Žádný 2006841NeS
14 kmZBBucura Aurora1984Chodoun2006750AnoM
14 kmMABroža Vojtěch1985Tábor2006847AnoM
7 kmMA2Melena Jan19852006842AnoL
14 kmMAProkop Matěj1986Clovek Levyt2006846AnoM
7 kmMA2Konášek Václav 1986RASTY team!2006812AnoL
7 kmMA2Beran Ladislav1987SK Čtyři Dvory České budějovice2006737AnoM
7 kmZB2Honsová Romana1987Bechyně2006744AnoS
7 kmZB2Vrbická Martina1987Šneci v běhu2006836NeL
7 kmZA2Franková Lucie1989HippoRuns2006742AnoM
7 kmZA2Królová Lenka1989HippoRuns2006739AnoS
7 kmZA2Lenhartová Martina1990SDH Daměnice2006834AnoM
7 kmZA2Martincová Michaela19902006824NeL
7 kmZA2Uhlířová Petra1990Prostě běž! 2006838AnoM
14 kmZAMarešová Žaneta19912006823AnoS
14 kmMAOpic Jan1992Pelhřimov2006773AnoM
14 kmMATrefil Karel1992SDH Malovice2006845AnoM
7 kmZA2Nováková Lucie1993Nadějkov2006736AnoS
7 kmZA2Hořejšová Kristýna1995Ústrašice2006814AnoM
7 kmZA2Jordáková Lenka19952006825AnoM
14 kmMAHoudek Vojtěch1996VOPAR2006853NeM
7 kmZA2Joštová Karin1997Lom2006747AnoM
14 kmMAVácha Jaroslav19992006851NeM
7 kmMA2Hořejš Dominik1999Ústrašice2006816AnoXL
7 kmMA2Jošt David2003SDH Lom2006748AnoL
14 kmMADvořák Matyáš2004Mladá Vožice2006858NeM
7 kmZJ2Mikešová Michaela2005#týmKleť2006772NeM
7 kmZJ2Tučková Tereza2007SK Čtyři Dvory2006822AnoS
7 kmMJ2Bílek Jáchym2009Fortnine Runners2006818NeM
DětiD14Pučeglová Anna2009Jihočeský klub maratonců 06849Ano
DětiCH12Svatoš Adam2011Mladá Vožice06731Ano
DětiD10Sikorová Adéla2012SG Sezimovo Ústí 206784Ano
DětiD10Tučková Lucie2012TriSK ČB06819Ano-
DětiCH10Bucura Iosif201306753Ano
DětiCH8Sikorová Anna2014SG Sezimovo Ústí 206785Ano
DětiD8Bucura Inca201406755Ano
DětiD8Król Ema2014HippoRuns06740Ano
DětiCH6Svatoš Jakub2016Mladá Vožice06732Ano
DětiCH6Król Antonín2017HippoRuns06741Ano
DětiCH6Pučegl Jakub201706850Ano
DětiCH6Bucura Filip201906756Ano