Startovní listina 5.3.2022 - Mladá Vožice - Vožický vytrvalostní běh (JBP)

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného ve výši 200 Kč na bankovní účet 2501597668/2010, děti do 14 let startovné neplatí. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
7 kmMC2Bacil Ladislav 1963Mladá Vožice 2006835AnoM
7 kmMA2Beran Ladislav1987SK Čtyři Dvory České budějovice2006737AnoM
14 kmZBBervidová Jana1984Žádný 2006841NeS
14 kmMABroža Vojtěch1985Tábor2006847AnoM
14 kmZBBucura Aurora1984Chodoun2006750AnoM
14 kmMBBucura Catalin19812006751AnoL
DětiCH6Bucura Filip201906756Ano
DětiD8Bucura Inca201406755Ano
DětiCH10Bucura Iosif201306753Ano
7 kmMJ2Bílek Jáchym2009Fortnine Runners2006818NeM
7 kmMB2Bílek Petr1974Fortnine Runners2006817NeXL
7 kmZB2Cekulová Veronika1982Jindřichův Hradec 2006828AnoM
7 kmMB2Dostál Zdeněk1974Velosport Valenta Scott team Pelhřimov2006811AnoS
14 kmMBDubský Roman1978Přibyslav2006733AnoXL
14 kmMBDvořák Jiří1975Mladá Vožice2006857NeL
7 kmMC2Dvořák Martin1967Mladá Vožice2006848AnoL
14 kmMADvořák Matyáš2004Mladá Vožice2006858NeM
7 kmZD2Faflíková Jana1964Lamy v tahu2006826AnoXL
7 kmZA2Franková Lucie1989HippoRuns2006742AnoM
14 kmMCGazda Martin1968Jihočeský klub maratonců2006768NeL
7 kmZB2Holovská Markéta1978Jindřichův Hradec 2006827AnoL
7 kmZB2Honsová Romana1987Bechyně2006744AnoS
14 kmMAHoudek Vojtěch1996VOPAR2006853NeM
7 kmMA2Hořejš Dominik1999Ústrašice2006816AnoXL
7 kmMC2Hořejš Jiří1972Ústrašice2006815AnoXL
7 kmZA2Hořejšová Kristýna1995Ústrašice2006814AnoM
14 kmMCHruška Radek1965Veselí nad Lužnicí2006843AnoM
7 kmZA2Jordáková Lenka19952006825AnoM
7 kmMA2Jošt David2003SDH Lom2006748AnoL
7 kmMB2Jošt Jiří1977SDH Lom2006746AnoL
7 kmZC2Joštová Alena1976SDH Lom2006745AnoM
7 kmZA2Joštová Karin1997Lom2006747AnoM
7 kmMA2Konášek Václav 1986RASTY team!2006812AnoL
14 kmMAKopáček Pavel1984Bežerovice2006852NeL
7 kmZC2Krátká Anna1969Hvězda Pardubice2006832AnoXL
7 kmMC2Krátký Josef1965Hvězda Pardubice2006833AnoXL
14 kmMAKról René 1984Hipporuns.cz2006738AnoL
DětiCH6Król Antonín2017HippoRuns06741Ano
DětiD8Król Ema2014HippoRuns06740Ano
7 kmZA2Królová Lenka1989HippoRuns2006739AnoS
7 kmZA2Lenhartová Martina1990SDH Daměnice2006834AnoM
7 kmZC2Lepková Pavla1977Bechyně2006766AnoM
14 kmZAMarešová Žaneta19912006823AnoS
7 kmZA2Martincová Michaela19902006824NeL
7 kmMA2Melena Jan19852006842AnoL
7 kmZJ2Mikešová Michaela2005#týmKleť2006772NeM
7 kmMC2Noháč Michal19722006855NeL
7 kmZB2Noháčová Radka19822006854NeS
7 kmZA2Nováková Lucie1993Nadějkov2006736AnoS
14 kmMAOpic Jan1992Pelhřimov2006773AnoM
14 kmMCProfant Vladimír1970Týn nad Vltavou2006813NeM
14 kmMAProkop Matěj1986Clovek Levyt2006846AnoM
DětiCH6Pučegl Jakub201706850Ano
DětiD14Pučeglová Anna2009Jihočeský klub maratonců 06849Ano
7 kmMB2Reitschläger Michal1978Mladá Vožice2006829AnoXL
14 kmMDSchovánek Milan1962Krčský les B2006830AnoL
14 kmMBSedláček Martin19822006837NeL
DětiD10Sikorová Adéla2012SG Sezimovo Ústí 206784Ano
DětiCH8Sikorová Anna2014SG Sezimovo Ústí 206785Ano
7 kmZC2Smažíková Alena1973Tábor2006770AnoM
DětiCH12Svatoš Adam2011Mladá Vožice06731Ano
DětiCH6Svatoš Jakub2016Mladá Vožice06732Ano
7 kmZB2Svatošová Jana1982Mladá Vožice2006730AnoS
7 kmZB2Tomášková Lucie1982Štěpánovice 2006856AnoS
14 kmMATrefil Karel1992SDH Malovice2006845AnoM
7 kmZD2Truhlářová Elena1965Sokol Kobylisy2006831AnoM
14 kmMBTuček Jiří1974SK Čtyři Dvory2006820AnoS
7 kmZB2Tučková Jana1982TriSK ČB2006821AnoS
DětiD10Tučková Lucie2012TriSK ČB06819Ano-
7 kmZJ2Tučková Tereza2007SK Čtyři Dvory2006822AnoS
7 kmZA2Uhlířová Petra1990Prostě běž! 2006838AnoM
7 kmMB2Valenta David1979Velosport Valenta Scott team2006763AnoXL
7 kmZC2Valentová Markéta1977Velosport Valenta Scott team2006762AnoXL
7 kmZB2Vrbická Martina1987Šneci v běhu2006836NeL
14 kmMAVácha Jaroslav19992006851NeM
7 kmMC2Zíka Luděk1970Mladá Vožice2006840AnoL
7 kmZB2Šandová Andrea1983Prostě běž2006743AnoXL
14 kmMAŠibrava Stanislav1983Jiskra Zruč n.S.2006839AnoL
14 kmMCŠimek Miroslav1966TC Dvořák České Budějovice2006844AnoL
7 kmZB2Šimová Michaela1979Bechyně2006765AnoL