Startovní listina 5.3.2022 - Mladá Vožice - Vožický vytrvalostní běh (JBP)

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného ve výši 200 Kč na bankovní účet 2501597668/2010, děti do 14 let startovné neplatí. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
14 kmMAVácha Jaroslav19992006851NeM
14 kmMBBucura Catalin19812006751AnoL
14 kmMBSedláček Martin19822006837NeL
14 kmZAMarešová Žaneta19912006823AnoS
7 kmMA2Melena Jan19852006842AnoL
7 kmMC2Noháč Michal19722006855NeL
7 kmZA2Jordáková Lenka19952006825AnoM
7 kmZA2Martincová Michaela19902006824NeL
7 kmZB2Noháčová Radka19822006854NeS
DětiCH10Bucura Iosif201306753Ano
DětiCH6Bucura Filip201906756Ano
DětiCH6Pučegl Jakub201706850Ano
DětiD8Bucura Inca201406755Ano
7 kmZJ2Mikešová Michaela2005#týmKleť2006772NeM
7 kmZB2Honsová Romana1987Bechyně2006744AnoS
7 kmZB2Šimová Michaela1979Bechyně2006765AnoL
7 kmZC2Lepková Pavla1977Bechyně2006766AnoM
14 kmMAKopáček Pavel1984Bežerovice2006852NeL
14 kmZBBucura Aurora1984Chodoun2006750AnoM
14 kmMAProkop Matěj1986Clovek Levyt2006846AnoM
7 kmMB2Bílek Petr1974Fortnine Runners2006817NeXL
7 kmMJ2Bílek Jáchym2009Fortnine Runners2006818NeM
7 kmZA2Franková Lucie1989HippoRuns2006742AnoM
7 kmZA2Królová Lenka1989HippoRuns2006739AnoS
DětiCH6Król Antonín2017HippoRuns06741Ano
DětiD8Król Ema2014HippoRuns06740Ano
14 kmMAKról René 1984Hipporuns.cz2006738AnoL
7 kmMC2Krátký Josef1965Hvězda Pardubice2006833AnoXL
7 kmZC2Krátká Anna1969Hvězda Pardubice2006832AnoXL
14 kmMCGazda Martin1968Jihočeský klub maratonců2006768NeL
DětiD14Pučeglová Anna2009Jihočeský klub maratonců 06849Ano
7 kmZB2Cekulová Veronika1982Jindřichův Hradec 2006828AnoM
7 kmZB2Holovská Markéta1978Jindřichův Hradec 2006827AnoL
14 kmMAŠibrava Stanislav1983Jiskra Zruč n.S.2006839AnoL
14 kmMDSchovánek Milan1962Krčský les B2006830AnoL
7 kmZD2Faflíková Jana1964Lamy v tahu2006826AnoXL
7 kmZA2Joštová Karin1997Lom2006747AnoM
14 kmMADvořák Matyáš2004Mladá Vožice2006858NeM
14 kmMBDvořák Jiří1975Mladá Vožice2006857NeL
7 kmMB2Reitschläger Michal1978Mladá Vožice2006829AnoXL
7 kmMC2Dvořák Martin1967Mladá Vožice2006848AnoL
7 kmMC2Zíka Luděk1970Mladá Vožice2006840AnoL
7 kmZB2Svatošová Jana1982Mladá Vožice2006730AnoS
DětiCH12Svatoš Adam2011Mladá Vožice06731Ano
DětiCH6Svatoš Jakub2016Mladá Vožice06732Ano
7 kmMC2Bacil Ladislav 1963Mladá Vožice 2006835AnoM
7 kmZA2Nováková Lucie1993Nadějkov2006736AnoS
14 kmMAOpic Jan1992Pelhřimov2006773AnoM
7 kmZB2Šandová Andrea1983Prostě běž2006743AnoXL
7 kmZA2Uhlířová Petra1990Prostě běž! 2006838AnoM
14 kmMBDubský Roman1978Přibyslav2006733AnoXL
7 kmMA2Konášek Václav 1986RASTY team!2006812AnoL
7 kmZA2Lenhartová Martina1990SDH Daměnice2006834AnoM
7 kmMA2Jošt David2003SDH Lom2006748AnoL
7 kmMB2Jošt Jiří1977SDH Lom2006746AnoL
7 kmZC2Joštová Alena1976SDH Lom2006745AnoM
14 kmMATrefil Karel1992SDH Malovice2006845AnoM
DětiCH8Sikorová Anna2014SG Sezimovo Ústí 206785Ano
DětiD10Sikorová Adéla2012SG Sezimovo Ústí 206784Ano
14 kmMBTuček Jiří1974SK Čtyři Dvory2006820AnoS
7 kmZJ2Tučková Tereza2007SK Čtyři Dvory2006822AnoS
7 kmMA2Beran Ladislav1987SK Čtyři Dvory České budějovice2006737AnoM
7 kmZD2Truhlářová Elena1965Sokol Kobylisy2006831AnoM
14 kmMCŠimek Miroslav1966TC Dvořák České Budějovice2006844AnoL
7 kmZB2Tučková Jana1982TriSK ČB2006821AnoS
DětiD10Tučková Lucie2012TriSK ČB06819Ano-
14 kmMABroža Vojtěch1985Tábor2006847AnoM
7 kmZC2Smažíková Alena1973Tábor2006770AnoM
14 kmMCProfant Vladimír1970Týn nad Vltavou2006813NeM
14 kmMAHoudek Vojtěch1996VOPAR2006853NeM
7 kmMB2Valenta David1979Velosport Valenta Scott team2006763AnoXL
7 kmZC2Valentová Markéta1977Velosport Valenta Scott team2006762AnoXL
7 kmMB2Dostál Zdeněk1974Velosport Valenta Scott team Pelhřimov2006811AnoS
14 kmMCHruška Radek1965Veselí nad Lužnicí2006843AnoM
7 kmMA2Hořejš Dominik1999Ústrašice2006816AnoXL
7 kmMC2Hořejš Jiří1972Ústrašice2006815AnoXL
7 kmZA2Hořejšová Kristýna1995Ústrašice2006814AnoM
7 kmZB2Vrbická Martina1987Šneci v běhu2006836NeL
7 kmZB2Tomášková Lucie1982Štěpánovice 2006856AnoS
14 kmZBBervidová Jana1984Žádný 2006841NeS