Startovní listina 14.8.2021 - Jistebnice - STEVENS GS MTB maraton

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2700757484/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 12.8.2021 Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v seznamu Registrovaných závodníků u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
25 kmMB60Lenc Jiří1954MTB Šumava Riders3505241Ano150
25 kmZB36Schiffer Andrea1958bike Altmann.at3505115Ano160
25 kmMB60Bubla Ladislav1959GS cyklo team Jistebnice3505117Ano182
50 kmMA50Mandaus Jiří1959Lapierre Sweep3505358Ano45
25 kmMB60Kouba Miroslav1960HARFA SPORT ŠUMAVA RIDERS3505201Ano144
25 kmMB40-59Mikula Petr1962G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ3505281Ano155
TandemTDMorozov Václav Charvátová Jana1963Agro 21 Rokycany3505126Ano190
50 kmMA50Martinec Roman1964Písek3505274Ne
50 kmMA50Ramba Martin19643505199Ano55
50 kmMA50Čechura Jiří1964Čistý sport3505220Ano19
25 kmMB40-59Litera Jiří1965Duel Praha3505155Ano151
50 kmMA50Morava Jan1965Supy jedou3505076Ano50
50 kmMA50Raba Tomáš1965PRODOLI Racing Team3505169Ano54
25 kmMB40-59Kopecký Pavel1966GS cyklo team Jistebnice3505108Ano141
25 kmMB40-59Lojín František1966Velkotržnice Lipence3505168Ano152
50 kmMA50Schiffer Michael1966bike Altmann.at3505116Ano58
50 kmMA50Tamchyna Karel1966Mácháč Bike Team3505301Ano65
25 kmMB40-59Kopecký Václav1967GS cyklo team Jistebnice3505106Ano142
25 kmZB36Součková Jitka1967Cyklo Atom3505375Ne188
50 kmMA50Minář Martin1967Kbely Cycling Team3505349Ano48
50 kmMA50Vlk Ladislav1967KPC Praha3505263Ano69
25 kmMB40-59Komárek Miloslav1968KČC Litomyšl3505293Ano139
50 kmMA50Lintner Pavel1968G. Benidikt Švec cykloteam Želeč3505316Ano43
25 kmMB40-59Dvořák Karel1969Čistý sport3505146Ano184
25 kmMB40-59Zíka Milan1969GS cyklo team Jistebnice 3505336Ano189
50 kmMA50Kadleček Petr1969Mácháč bike team3505302Ano35
50 kmMA50Kučera Jiří1969WINNERS Znojmo3505209Ano42
50 kmMA50Michálek Zdeněk 1969PK sport3505188Ano47
50 kmMA50Rauchfuss Marek1969Ráfek Team3505095Ne
25 kmMB40-59Švec Jan1970G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ3505229Ano169
50 kmMA50Horký Jiří1970CK 1967 Česká Kamenice3505097Ano27
50 kmMA50Souček Jiří1970Cyklo Atom3505373Ne76
25 kmMB40-59Grošek Libor1971PK sport3505221Ano131
25 kmMB40-59Zelenka Petr19713505370Ano170
50 kmMA50Florian Petr19713505223Ano23
50 kmMA50Jehně Václav1971Cykloklub Chýnov3505253Ano32
50 kmMA50Kozák Tomáš1971Cyklo Atom3505371Ne75
50 kmMA50Kubíček Petr1971Velosport Domažlice3505288Ano41
50 kmMA50Landa David1971KCL Kooperativa-Svijany3505270Ano78
50 kmMA50Szabó Norbert1971Cyklo Atom3505340Ano64
50 kmMA50Zach Petr19713505222Ano71
25 kmMB40-59Kovářík Luboš1972Cycling Academy Tabor3505182Ano145
25 kmMB40-59Vališ Petr1972Benešov3505161Ano172
25 kmMB40-59Vlasatý Radek1972Rouvy Specialized3505354Ano174
25 kmMB40-59Šimeček Václav1972Cycling Academy Tábor3505314Ano162
50 kmMA40-49Fišer Štěpán 1972Rájkol 3505232Ano22
50 kmMA40-49Kašpar Miroslav19723505240Ano37
50 kmMA40-49Vojtíšek Petr1972Winners Znojmo3505208Ano70
25 kmMB40-59Gottwald Jaroslav1973Prodoli Racing team 3505303Ano130
25 kmMB40-59Pícha Josef 1973G. Benedikt Švec cykloteam Želeč3505268Ano158
25 kmMB40-59Šaroun Libor1973PREMIUM hotel Znojmo3505175Ne
25 kmMB40-59Horký Miroslav1974JH Cycling3505280Ano134
50 kmMA40-49Hovorka Alan19743505315Ano29
50 kmMA40-49Juráň Karel1974Diablo sport Český Krumlov3505276Ano34
50 kmMA40-49Oplt Libor1974OPLT cycling3505365Ne
50 kmMA40-49Shejbal Jan1974BS JOMA Jindřichův Hradec3505166Ne
25 kmMB40-59Novotný Michal1975Dymytry Ždánice3505348Ano156
50 kmMA40-49Horký Roman1975CK 1967 Česká Kamenice3505096Ano28
50 kmMA40-49Zavadil Libor1975Cyklo Atom3505266Ano73
25 kmMB40-59Miňha Petr1976GS Cyklo Team Jistebnice3505109Ano49
25 kmMB40-59Šmejkal Jiří1976Kola BSP Planá nad Lužnicí3505118Ano166
25 kmZB36Kopecká Lenka1976GS cyklo team Jistebnice3505107Ano140
50 kmMA40-49Bulant Jiří1976Velosport Valenta Scott Team3505164Ano18
50 kmMA40-49Zárybnický Jiří1976Prima Cup3505234Ano72
25 kmMB40-59Skůček Petr1978UNLIMITED KM TRAIDING CZ3505343Ano165
25 kmMB40-59Hynšt František1979GS cyklo team Jistebnice 3505214Ano136
25 kmMB40-59Malinsky Martin1979MTB Team RZ3505049Ne
25 kmMB40-59Tomeček Zdeněk1979GS cykloteam Jistebnice 3505133Ano121
25 kmMB40-59Vaněk Michal1979PRODOLI racing team3505265Ne
50 kmMA40-49Hlaváč Jan1979Čistý sport3505224Ano26
50 kmMA40-49Štrosmajer Radek1979Velosport Valenta Scott team3505157Ano62
25 kmMB40-59Lacina Jan1980PRODOLI RACING TEAM3505311Ne
25 kmZB36Adámková Dana1980Diablo sport Český Krumlov3505275Ano180
50 kmMA40-49Karban Vlastimil1980Radlik Cycling3505202Ano36
50 kmMA40-49Malý Miroslav1980GHOST Team3505089Ano44
50 kmMA40-49Pečenka Martin1980Cyklo ATOM3505156Ano53
50 kmMA40-49Žák Radek1980Force Fojtík team3505215Ne
25 kmMB40-59Dikan Jozef1981GS cyklo team Jistebnice3505100Ano183
25 kmMB40-59Sova Ondřej1981HARFASPORT MTB Šumava Riders3505244Ano167
50 kmMA40-49Doubek Miloš1981Čistý sport3505254Ano4
50 kmMA40-49Jetýlek Michal1981Auto OTTL3505255Ne
50 kmMA40-49Rybařík Ivan1981Čistý sport3505368Ano2
50 kmMA40-49Smrčka Jan1981Eurofoam Sport Team3505228Ano60
50 kmMA40-49Soukup Josef1981Cyklo ATOM 3505372Ne77
50 kmMA40-49Tejnor Jan1981Steindorf Fahrradrennen3505286Ne
25 kmMB19-39Živný Miroslav1982KCL Kooperativa - Svijany3505218Ano179
25 kmZB36Svatošová Jana1982GS cyklo team Jistebnice3505198Ano168
50 kmMA30-39Bláha Pavel1982Bike Factory Strakonice3505256Ano17
50 kmMA30-39Janíček Martin1982Milevsko3505344Ne
50 kmMA30-39Staněk Pavel1982Prodoli racing team3505246Ano7
50 kmMA30-39Nevoral Jiří1983Cyklo Galík3505243Ano51
50 kmMA30-39Koláček Jaroslav1984VELOCOACHCZ TEAM3505189Ano39
50 kmMA30-39Knot Jindra1985R2-Ride your race - Duratec team3505300Ano38
25 kmMB19-39Hyšpler Robin1986PRODOLI racing team3505142Ano137
25 kmMB19-39Malo Jean Michel1986Rehainviller3505186Ano154
50 kmMA30-39Hájek Miroslav19863505260Ano25
50 kmMA30-39Marhoul Jakub1986Cyklo U Tyrse3505360Ano46
50 kmMA30-39Suč Ivan1986PK sport3505236Ano63
25 kmZB19-35Hajdušková Kateřina1987Sportbike Skála3505192Ano133
50 kmMA30-39Sobek Ondřej1987MONDRAKER racing team3505271Ano61
50 kmMA30-39Čtveráček Marek19873505233Ano20
25 kmMB19-39Hajdušek Tomáš1988SK Otava Katovice3505191Ano132
50 kmMA30-39Jenšík Jan1988BIG SHOCK TEAM3505088Ano33
50 kmMA30-39Novotný Daniel19883505362Ano52
50 kmMA30-39Písař Jan1988Cycle Experts3505184Ano1
25 kmMB19-39Janák Jan1989PK sport3505367Ne
25 kmMB19-39Zemánek Robert19893505174Ano177
25 kmZB19-35Kozáková Lucie1989PRODOLI racing team3505252Ano146
50 kmMA30-39Bešta Martin19893505287Ano14
25 kmZB19-35Šitnerová Simona19903504902Ano164
50 kmMA30-39Jindrle Jaroslav1990DECATHLON Cycling Team 3505162Ne
50 kmMA30-39Kindl Lukáš1990Cycology BikeCulture3505140Ano8
50 kmMA30-39Barda Ondřej19913505277Ano13
50 kmMA30-39Erlebach Jan1991KC Slavia Praha3505350Ne
50 kmZA30-39Kafková Alžběta1991OPLT cycling3505364Ne
25 kmMB19-39Papež Vojtěch 1992Dad's Bike Team 3505099Ano157
25 kmMB19-39Písař Vojta1992Cycle Experts3505185Ne
50 kmMA18-29Bílek Michal1992Uličník3505141Ano16
50 kmMA18-29Smola Lukáš1992Galaxy Cyklošvec Stevens3505257Ne3
50 kmMA18-29Škvrna Karel1992CBC Team3505183Ano59
25 kmMB19-39Kopřiva Lukáš19933505341Ano143
50 kmMA18-29Mikolášek Jan1993Velosport Valenta Scott Team3504898Ne
50 kmMA18-29Spilka Tomáš1993Red Frog Bikeinvest3505361Ano10
50 kmMA18-29Grošek Filip1994PRODOLI Racing Team3505212Ano24
50 kmMA18-29Kafka Jan1994OPLT cycling3505363Ne
25 kmMB19-39Bartoň Václav1995Pahorek Pub 3505160Ano181
25 kmMB19-39Šiška Pavel1995Kamenice nad Lipou 3505138Ano163
25 kmMB19-39Lomický Ondřej1996ActiveTour-Stamimax3505292Ne
25 kmZB19-35Kožíšková Kristýna19963505337Ano147
50 kmMA18-29Zápotocký Michal1996Čistý Sport 3505145Ne5
25 kmMB19-39Lehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice3505122Ano149
50 kmMA18-29Bakus Tomáš1998Čez Cyklo Team Tábor3505165Ano12
25 kmMB19-39Šitner Jaroslav1999GS cyklo team Jistebnice 3505376Ano122
50 kmMA18-29Konhefr Matěj1999JH Cycling3505237Ano40
50 kmMA18-29Zíka Marek1999GS cyklo team Jistebnice3505226Ano74
50 kmMA18-29Dušek Radim20003505093Ano21
50 kmMA18-29Tydlitát Vojtěch 2000TJ Kovo Praha3505366Ano67
50 kmMA18-29Hovorka Daniel20013505317Ano30
50 kmZA18-29Valíčková Klaudie20013505092Ano68
25 kmMB19-39Vácha Vojtěch2002Čez Cyklo Team Tábor3505351Ano171
25 kmZB19-35Macháčková Barbora2002GS cyklo team Jistebnice3505247Ano153
25 kmMB15-18Vlasatý Jakub2003Rouvy Specialized3505353Ano173
50 kmMA18-29Elbadri Jakub2003DUKLA PRAHA3505259Ne
50 kmMA18-29Jenkner Lukáš2003Žádný3505334Ne
50 kmZA18-29Hovorková Aneta2003Jaroslav Kulhavý Cycling 3505318Ano31
50 kmMA18-29Říha Lukáš2004ROUVY Specialized3505359Ano56
50 kmZA18-29Růžičková Anna2004Dukla Praha3505282Ano57
25 kmMB15-18Faktor Jan2005Z Bike Team Třeboň3505295Ano185
25 kmMB15-18Hlinka Petr2005Z Bike Team Třeboň3505294Ne
25 kmMB15-18Novotný Ondřej2005DUKLA PRAHA3505272Ne
25 kmMB15-18Zadražil Vít2005Z Bike Team Třeboň3505297Ano175
25 kmMB15-18Šimeček David2005Cycling Academy Tábor3505313Ano161
25 kmMB15-18Gebhardt Petr2006CK 1967 Česká Kamenice3505231Ano186
25 kmMB15-18Hořejší Tobiáš2006Mtb team spirit3505087Ne
25 kmMB15-18Klojda Tomáš2006Z Bike Team Třeboň3505296Ano138
25 kmMB15-18Kukla Dominik2006ADASTRA Cycling Team3505285Ano128
25 kmMB15-18Sarnovsky Teodor2006Adastra Cycling Team3505310Ne
25 kmMB15-18Vlasatý Vojtěch2006Rouvy Specialized3505355Ano123
25 kmZB15-18Gebhardtová Anna2006CK 1967 Česká Kamenice3505230Ano187
25 kmZB15-18Hrdinová Anna2006Cycling Academy Tábor3505125Ano135
25 kmZB15-18Lebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje3505269Ano148
25 kmZB15-18Pulkrabová Marika2006Čistý sport 3505203Ano159
25 kmZB15-18Zemanová Tereza2006CK 1967 Česká Kamenice3505120Ano178
25 kmZB15-18Zárybnická Nikola20063505235Ano176
DětiM13-14Leška Adam 2007504964Ne
DětiM13-14Švec Přemek2007G.BENEDYKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ505075Ne
DětiM13-14Kachlík Marek2008Cycling Academy Tábor505279Ano211
DětiM13-14Lechner Matěj2008Z Bike Team Třeboň505154Ano220
DětiM13-14Rybařík Tomáš2008GS cyklo team Jistebnice505258Ano230
DětiM13-14Sarnovsky Teodor2008Adastra Cycling team505219Ano231
DětiM13-14Vavřinec Jan2008G.BENEDYKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ505078Ne
DětiZ13-14Kotlínová Hana2008ČEZ Cyklo Team Tábor505369Ne
DětiZ13-14Lebedová Adéla2008CK Jihočeské naděje505291Ano219
DětiM10-12Dvořáček Karel2009Z BIKE TEAM505245Ano204
DětiM10-12Jiroušek Matyáš2009Z Bike Team Třeboň505298Ano209
DětiM10-12Kachlík Adam2009Cycling Academy Tábor505278Ano210
DětiZ10-12Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor505283Ano218
DětiZ10-12Rothbauerová Karolína2009ČEZ cyklo team Tábor505206Ano229
DětiZ10-12Soukupová Lucie2009CK 1967 Česká Kamenice505112Ano236
DětiM10-12Komárek Lukáš2010ČEZ cyklo team Tábor504955Ano215
DětiM10-12Makovec Dominik2010Jaroslav Kulhavý cycling team505264Ne
DětiZ10-12Budíčková Eliška2010CK 1967 Česká Kamenice505225Ano201
DětiZ10-12Vítková Natálka 2010LBS sport team505305Ano241
DětiM10-12Maňas Adam2011CYCLING ACADEMY TÁBOR504920Ano222
DětiM10-12Novotný Adam2011Skiklub Písek504935Ne
DětiM10-12Novotný Lukáš2011Skiklub Písek504934Ne
DětiM10-12Perina Jan2011ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR504973Ano225
DětiM10-12Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice505197Ano239
DětiM10-12Zavadil Mikuláš2011Cycling Academy Tábor504940Ano247
DětiM10-12Šmejkal Ondřej2011Jistebnice505356Ne
DětiZ10-12Horká Karolína2011CK 1967 Česká Kamenice505119Ano205
DětiZ10-12Rybaříková Elena2011ČISTÝ SPORT505382Ne255
DětiM7-9Dikan Jozef2012GS cyklo team Jistebnice505101Ano203
DětiM7-9Dinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje504997Ne
DětiM7-9Komárek Jakub2012ČEZ cyklo team Tábor504954Ano214
DětiM7-9Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice505308Ne
DětiM7-9Vaněk Michal2012ČEZ Cyklo Team Tábor504896Ne
DětiM7-9Zavadil Tobiáš2012Cycling Academy Tábor504941Ano248
DětiM7-9Zuzák Patrik 2012Cycling Academy Tábor 505105Ne
DětiM7-9Zákostelecký Jakub2012ČEZ CYKLO TEAM Tábor504976Ano246
DětiZ7-9Janů Adela2012cyklo klub chýnov505289Ano207
DětiZ7-9Klojdová Tereza2012Z Bike Team Třeboň505299Ano212
DětiZ7-9Křivánková Ema2012ČEZ cyklo team Tábor505128Ano216
DětiZ7-9Perinová Kateřina 2012ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR504971Ano227
DětiZ7-9Rothbauerová Julie2012ČEZ cyklo team Tábor505207Ano228
DětiM7-9Gaier Jakub2013Čez Cykloteam Tabor505151Ne
DětiM7-9Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje505200Ano208
DětiM7-9Michal Štěpán 2013G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 505058Ne
DětiM7-9Polák Matyáš 2013Cyklo atom 505345Ne250
DětiM7-9Pánek Antonín2013Benedikt team Švec Soběslav505054Ano223
DětiM7-9Smrčka Matyáš 2013Eurofoam Žirovnice505261Ano234
DětiM7-9Soukup Josef2013Cyklo ATOM 505377Ne252
DětiM7-9Šmejkal Hynek2013Jistebnice505357Ne
DětiM7-9Šusta Josef2013CK 1967 Česká Kamenice 505110Ano238
DětiZ7-9Rybaříková Linda2013ČISTÝ SPORT505383Ne256
DětiM7-9Buchnar Štěpán 2014GS cykloteam Jistebnice 505113Ano200
DětiZ7-9Nováková Vanesa2014GS cykloteam Jistebnice505335Ne
DětiZ7-9Sejková Apolena2014Měšice 505217Ne
DětiZ7-9Smrčková Natálie2014Eurofoam Žirovnice505262Ano235
DětiM6Beneš Tobiáš2015505312Ano198
DětiM6Dikan Daniel2015GS cyklo team Jistebnice505102Ano202
DětiM6Hyšpler Václav2015PRODOLI racing team505143Ano206
DětiM6Janek Soukup2015Cyklo ATOM 505379Ne249
DětiM6Křížek Jan2015Tábor505284Ano217
DětiM6Smejkal Prokop2015KOVO Praha504972Ano232
DětiM6Soukupová Veronika2015Cyklo ATOM 505378Ne253
DětiM6Vojnarovič Daniel2015505065Ano243
DětiM6Zelinka Adam2015Ráj Kol Kladno505098Ne
DětiM6Zuzák Matyáš 2015Cycling Academy Tábor 505104Ne
DětiZ6Kohoutová Tereza2015CBC TEAM505309Ano213
DětiZ6Rybaříková Terezie2015ČISTÝ SPORT505384Ne257
DětiZ6Soukupová Monika2015GS cyklo team Jistebnice505273Ano237
DětiZ6Vítková Nicol2015LBS sport team505306Ano242
DětiM6Buchnar Kryštof 2016GS cykloteam Jistebnice 505114Ano199
DětiM6Pavlík Matyáš2016505176Ano224
DětiM6Polák Viktor 2016Cyklo atom 505346Ne251
DětiM6Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice505196Ano240
DětiZ6Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor505290Ano245
DětiM6Malo Ian2017Rehainviller505187Ano221
DětiM6Sejk Jan2017Měšice 505216Ne
DětiZ6Perinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR504974Ano226
DětiZ6Smejkalová Teodora2017KOVO Praha505227Ano233
OdrážedlaM4Tybitancl Šimon 2017JH Cycling 05129Ano197
OdrážedlaZ4Dikanová Miriam2017GS cyklo team Jistebnice505103Ano191
OdrážedlaZ4Perinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR04975Ano193
OdrážedlaZ4Soukupová Veronika2017Cyklo ATOM 05380Ano195
OdrážedlaM4Hyšpler Bohumil2018PRODOLI racing team505144Ano192
OdrážedlaM4Struk Jonatan201805003Ano196
OdrážedlaZ4Rybaříková Sára2018ČISTÝ SPORT05381Ne254
OdrážedlaZ4Rauchfussová Markéta2019Ráfek Team05094Ano194