Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2700757484/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 12.8.2021 Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v seznamu Registrovaných závodníků u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25 km | MB15-18 | Hořejší Tobiáš | 2006 | Mtb team spirit | 350 Kč | 5087 | Zaplatit | ||
25 km | MB15-18 | Sarnovsky Teodor | 2006 | ADASTRA Cycling Team | 350 Kč | 5310 | Zaplatit | ||
25 km | MB19-39 | Hlinka Petr | 2005 | Z Bike Team Třeboň | 350 Kč | 5294 | Zaplatit | ||
25 km | MB19-39 | Janák Jan | 1989 | PK sport | 350 Kč | 5367 | Zaplatit | ||
25 km | MB19-39 | Lomický Ondřej | 1996 | ActiveTour-Stamimax | 350 Kč | 5292 | Zaplatit | ||
25 km | MB19-39 | Novotný Ondřej | 2005 | DUKLA PRAHA | 350 Kč | 5272 | Zaplatit | ||
25 km | MB19-39 | Písař Vojtěch | 1992 | Cycle Experts | 350 Kč | 5185 | Zaplatit | ||
25 km | MB40-59 | Lacina Jan | 1980 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 5311 | Zaplatit | ||
25 km | MB40-59 | Malinsky Martin | 1979 | MTB Team RZ | 350 Kč | 5049 | Zaplatit | ||
25 km | MB40-59 | Vaněk Michal | 1979 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 5265 | Zaplatit | ||
25 km | MB40-59 | Šaroun Libor | 1973 | PREMIUM hotel Znojmo | 350 Kč | 5175 | Zaplatit | ||
50 km | MA18-29 | Elbadri Jakub | 2003 | DUKLA PRAHA | 350 Kč | 5259 | Zaplatit | ||
50 km | MA18-29 | Jenkner Lukáš | 2003 | Žádný | 350 Kč | 5334 | Zaplatit | ||
50 km | MA30-39 | Erlebach Jan | 1991 | KC Slavia Praha | 350 Kč | 5350 | Zaplatit | ||
50 km | MA30-39 | Jindrle Jaroslav | 1990 | DECATHLON Cycling Team | 350 Kč | 5162 | Zaplatit | ||
50 km | MA30-39 | Kafka Jan | 1994 | OPLT cycling | 350 Kč | 5363 | Zaplatit | ||
50 km | MA30-39 | Mikolášek Jan | 1993 | Velosport Valenta Scott Team | 350 Kč | 4898 | Zaplatit | ||
50 km | MA40-49 | Janíček Martin | 1982 | Milevsko | 350 Kč | 5344 | Zaplatit | ||
50 km | MA40-49 | Jetýlek Michal | 1981 | Auto OTTL | 350 Kč | 5255 | Zaplatit | ||
50 km | MA40-49 | Tejnor Jan | 1981 | Steindorf Fahrradrennen | 350 Kč | 5286 | Zaplatit | ||
50 km | MA40-49 | Žák Radek | 1980 | Force Fojtík team | 350 Kč | 5215 | Zaplatit | ||
50 km | MA50 | Martinec Roman | 1964 | Písek | 350 Kč | 5274 | Zaplatit | ||
50 km | MA50 | Oplt Libor | 1974 | OPLT cycling | 350 Kč | 5365 | Zaplatit | ||
50 km | MA50 | Rauchfuss Marek | 1969 | Ráfek Team | 350 Kč | 5095 | Zaplatit | ||
50 km | MA50 | Shejbal Jan | 1974 | BS JOMA Jindřichův Hradec | 350 Kč | 5166 | Zaplatit | ||
50 km | ZA30-39 | Kafková Alžběta | 1991 | OPLT cycling | 350 Kč | 5364 | Zaplatit | ||
Děti | Kotlínová Hana | 2008 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 5369 | Zaplatit | |||
Děti | Leška Adam | 2007 | 50 Kč | 4964 | Zaplatit | ||||
Děti | Vavřinec Jan | 2008 | G. Benedikt cykloteam Švec Želeč | 50 Kč | 5078 | Zaplatit | |||
Děti | Švec Přemek | 2007 | G. Benedikt cykloteam Švec Želeč | 50 Kč | 5075 | Zaplatit | |||
Děti | M10-12 | Dinka Miroslav | 2012 | CK Jihočeské naděje | 50 Kč | 4997 | Zaplatit | ||
Děti | M10-12 | Gaier Jakub | 2013 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 5151 | Zaplatit | ||
Děti | M10-12 | Michal Štěpán | 2013 | G. Benedikt cykloteam Švec Želeč | 50 Kč | 5058 | Zaplatit | ||
Děti | M10-12 | Tomeček Matěj | 2012 | GS cyklo team Jistebnice | 50 Kč | 5308 | Zaplatit | ||
Děti | M10-12 | Vaněk Michal | 2012 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 4896 | Zaplatit | ||
Děti | M10-12 | Zuzák Patrik | 2012 | Cycling Academy Tábor | 50 Kč | 5105 | Zaplatit | ||
Děti | M10-12 | Šmejkal Hynek | 2013 | Jistebnice | 50 Kč | 5357 | Zaplatit | ||
Děti | M13-14 | Makovec Dominik | 2010 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 50 Kč | 5264 | Zaplatit | ||
Děti | M13-14 | Novotný Adam | 2011 | Skiklub Písek | 50 Kč | 4935 | Zaplatit | ||
Děti | M13-14 | Novotný Lukáš | 2011 | Skiklub Písek | 50 Kč | 4934 | Zaplatit | ||
Děti | M13-14 | Šmejkal Ondřej | 2011 | Jistebnice | 50 Kč | 5356 | Zaplatit | ||
Děti | M7-9 | Sejk Jan | 2017 | Měšice | 50 Kč | 5216 | Zaplatit | ||
Děti | M7-9 | Zelinka Adam | 2015 | Ráj Kol Kladno | 50 Kč | 5098 | Zaplatit | ||
Děti | M7-9 | Zuzák Matyáš | 2015 | Cycling Academy Tábor | 50 Kč | 5104 | Zaplatit | ||
Děti | Z10-12 | Nováková Vanesa | 2014 | GS cykloteam Jistebnice | 50 Kč | 5335 | Zaplatit | ||
Děti | Z10-12 | Sejková Apolena | 2014 | Měšice | 50 Kč | 5217 | Zaplatit | ||
1 | 50 km | MA30-39 | Písař Jan | 1988 | Cycle Experts | 350 Kč | 5184 | Ano | |
2 | 50 km | MA40-49 | Rybařík Ivan | 1981 | Čistý sport | 350 Kč | 5368 | Ano | |
3 | 50 km | MA30-39 | Smola Lukáš | 1992 | Galaxy CykloŠvec Stevens team | 350 Kč | 5257 | Zaplatit | |
4 | 50 km | MA40-49 | Doubek Miloš | 1981 | Čistý sport | 350 Kč | 5254 | Ano | |
5 | 50 km | MA18-29 | Zápotocký Michal | 1996 | Čistý Sport | 350 Kč | 5145 | Zaplatit | |
7 | 50 km | MA40-49 | Staněk Pavel | 1982 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 5246 | Ano | |
8 | 50 km | MA30-39 | Kindl Lukáš | 1990 | Cycology BikeCulture | 350 Kč | 5140 | Ano | |
10 | 50 km | MA30-39 | Spilka Tomáš | 1993 | Red Frog Bikeinvest | 350 Kč | 5361 | Ano | |
12 | 50 km | MA18-29 | Bakus Tomáš | 1998 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 350 Kč | 5165 | Ano | |
13 | 50 km | MA30-39 | Barda Ondřej | 1991 | 350 Kč | 5277 | Ano | ||
14 | 50 km | MA30-39 | Bešta Martin | 1989 | 350 Kč | 5287 | Ano | ||
16 | 50 km | MA30-39 | Bílek Michal | 1992 | Uličník | 350 Kč | 5141 | Ano | |
17 | 50 km | MA40-49 | Bláha Pavel | 1982 | Bike Factory Strakonice | 350 Kč | 5256 | Ano | |
18 | 50 km | MA40-49 | Bulant Jiří | 1976 | Velosport Valenta Scott Team | 350 Kč | 5164 | Ano | |
19 | 50 km | MA50 | Čechura Jiří | 1964 | Čistý sport | 350 Kč | 5220 | Ano | |
20 | 50 km | MA30-39 | Čtveráček Marek | 1987 | 350 Kč | 5233 | Ano | ||
21 | 50 km | MA18-29 | Dušek Radim | 2000 | 350 Kč | 5093 | Ano | ||
22 | 50 km | MA50 | Fišer Štěpán | 1972 | Rájkol | 350 Kč | 5232 | Ano | |
23 | 50 km | MA50 | Florian Petr | 1971 | 350 Kč | 5223 | Ano | ||
24 | 50 km | MA30-39 | Grošek Filip | 1994 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 5212 | Ano | |
25 | 50 km | MA30-39 | Hájek Miroslav | 1986 | 350 Kč | 5260 | Ano | ||
26 | 50 km | MA40-49 | Hlaváč Jan | 1979 | Čistý sport | 350 Kč | 5224 | Ano | |
27 | 50 km | MA50 | Horký Jiří | 1970 | CK 1967 Česká Kamenice | 350 Kč | 5097 | Ano | |
28 | 50 km | MA40-49 | Horký Roman | 1975 | CK 1967 Česká Kamenice | 350 Kč | 5096 | Ano | |
29 | 50 km | MA50 | Hovorka Alan | 1974 | 350 Kč | 5315 | Ano | ||
30 | 50 km | MA18-29 | Hovorka Daniel | 2001 | 350 Kč | 5317 | Ano | ||
31 | 50 km | ZA18-29 | Hovorková Aneta | 2003 | Jaroslav Kulhavý Cycling | 350 Kč | 5318 | Ano | |
32 | 50 km | MA50 | Jehně Václav | 1971 | Cykloklub Chýnov | 350 Kč | 5253 | Ano | |
33 | 50 km | MA30-39 | Jenšík Jan | 1988 | BIG SHOCK TEAM | 350 Kč | 5088 | Ano | |
34 | 50 km | MA50 | Juráň Karel | 1974 | Diablo sport Český Krumlov | 350 Kč | 5276 | Ano | |
35 | 50 km | MA50 | Kadleček Petr | 1969 | Mácháč bike team | 350 Kč | 5302 | Ano | |
36 | 50 km | MA40-49 | Karban Vlastimil | 1980 | Radlik Cycling | 350 Kč | 5202 | Ano | |
37 | 50 km | MA50 | Kašpar Miroslav | 1972 | 350 Kč | 5240 | Ano | ||
38 | 50 km | MA30-39 | Knot Jindřich | 1985 | R2-Ride your race - Duratec team | 350 Kč | 5300 | Ano | |
39 | 50 km | MA40-49 | Koláček Jaroslav | 1984 | VELOCOACHCZ TEAM | 350 Kč | 5189 | Ano | |
40 | 50 km | MA18-29 | Konhefr Matěj | 1999 | JH Cycling | 350 Kč | 5237 | Ano | |
41 | 50 km | MA50 | Kubíček Petr | 1971 | Velosport Domažlice | 350 Kč | 5288 | Ano | |
42 | 50 km | MA50 | Kučera Jiří | 1969 | WINNERS Znojmo | 350 Kč | 5209 | Ano | |
43 | 50 km | MA50 | Lintner Pavel | 1968 | G. Benedikt cykloteam Švec Želeč | 350 Kč | 5316 | Ano | |
44 | 50 km | MA40-49 | Malý Miroslav | 1980 | GHOST Team | 350 Kč | 5089 | Ano | |
45 | 50 km | MA50 | Mandaus Jiří | 1959 | Lapierre Plzeň | 350 Kč | 5358 | Ano | |
46 | 50 km | MA30-39 | Marhoul Jakub | 1986 | Cyklo U Tyrse | 350 Kč | 5360 | Ano | |
47 | 50 km | MA50 | Michálek Zdeněk | 1969 | PK sport | 350 Kč | 5188 | Ano | |
48 | 50 km | MA50 | Minář Martin | 1967 | Kbely Cycling Team | 350 Kč | 5349 | Ano | |
49 | 25 km | MB40-59 | Miňha Petr | 1976 | GS Cyklo Team Jistebnice | 350 Kč | 5109 | Ano | |
50 | 50 km | MA50 | Morava Jan | 1965 | Supy jedou | 350 Kč | 5076 | Ano | |
51 | 50 km | MA40-49 | Nevoral Jiří | 1983 | Cyklo Galík | 350 Kč | 5243 | Ano | |
52 | 50 km | MA30-39 | Novotný Daniel | 1988 | 350 Kč | 5362 | Ano | ||
53 | 50 km | MA40-49 | Pečenka Martin | 1980 | Cyklo ATOM | 350 Kč | 5156 | Ano | |
54 | 50 km | MA50 | Raba Tomáš | 1965 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 5169 | Ano | |
55 | 50 km | MA50 | Ramba Martin | 1964 | 350 Kč | 5199 | Ano | ||
56 | 50 km | MA18-29 | Říha Lukáš | 2004 | ROUVY Specialized | 350 Kč | 5359 | Ano | |
57 | 50 km | ZA18-29 | Růžičková Anna | 2004 | Dukla Praha | 350 Kč | 5282 | Ano | |
58 | 50 km | MA50 | Schiffer Michael | 1966 | bike Altmann.at | 350 Kč | 5116 | Ano | |
59 | 50 km | MA30-39 | Škvrna Karel | 1992 | CBC Team | 350 Kč | 5183 | Ano | |
60 | 50 km | MA40-49 | Smrčka Jan | 1981 | Eurofoam Sport Team | 350 Kč | 5228 | Ano | |
61 | 50 km | MA30-39 | Sobek Ondřej | 1987 | MONDRAKER racing team | 350 Kč | 5271 | Ano | |
62 | 50 km | MA40-49 | Štrosmajer Radek | 1979 | Velosport Valenta Scott team | 350 Kč | 5157 | Ano | |
63 | 50 km | MA30-39 | Suč Ivan | 1986 | PK sport | 350 Kč | 5236 | Ano | |
64 | 50 km | MA50 | Szabó Norbert | 1971 | Cyklo Atom | 350 Kč | 5340 | Ano | |
65 | 50 km | MA50 | Tamchyna Karel | 1966 | Mácháč Bike Team | 350 Kč | 5301 | Ano | |
67 | 50 km | MA18-29 | Tydlitát Vojtěch | 2000 | TJ Kovo Praha | 350 Kč | 5366 | Ano | |
68 | 50 km | ZA18-29 | Valíčková Klaudie | 2001 | 350 Kč | 5092 | Ano | ||
69 | 50 km | MA50 | Vlk Ladislav | 1967 | KPC Praha | 350 Kč | 5263 | Ano | |
70 | 50 km | MA50 | Vojtíšek Petr | 1972 | Winners Znojmo | 350 Kč | 5208 | Ano | |
71 | 50 km | MA50 | Zach Petr | 1971 | 350 Kč | 5222 | Ano | ||
72 | 50 km | MA40-49 | Zárybnický Jiří | 1976 | Prima Cup | 350 Kč | 5234 | Ano | |
73 | 50 km | MA40-49 | Zavadil Libor | 1975 | Cyklo Atom | 350 Kč | 5266 | Ano | |
74 | 50 km | MA18-29 | Zíka Marek | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5226 | Ano | |
75 | 50 km | MA50 | Kozák Tomáš | 1971 | Cyklo Atom | 350 Kč | 5371 | Zaplatit | |
76 | 50 km | MA50 | Souček Jiří | 1970 | Cyklo Atom | 350 Kč | 5373 | Zaplatit | |
77 | 50 km | MA40-49 | Soukup Josef | 1981 | Cyklo ATOM | 350 Kč | 5372 | Zaplatit | |
78 | 50 km | MA50 | Landa David | 1971 | KCL Kooperativa-Svijany | 350 Kč | 5270 | Ano | |
121 | 25 km | MB40-59 | Tomeček Zdeněk | 1979 | GS cykloteam Jistebnice | 350 Kč | 5133 | Ano | |
122 | 25 km | MB19-39 | Šitner Jaroslav | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5376 | Ano | |
123 | 25 km | MB15-18 | Vlasatý Vojtěch | 2006 | Rouvy Specialized | 350 Kč | 5355 | Ano | |
128 | 25 km | MB15-18 | Kukla Dominik | 2006 | ADASTRA Cycling Team | 350 Kč | 5285 | Ano | |
130 | 25 km | MB40-59 | Gottwald Jaroslav | 1973 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 5303 | Ano | |
131 | 25 km | MB40-59 | Grošek Libor | 1971 | PK sport | 350 Kč | 5221 | Ano | |
132 | 25 km | MB19-39 | Hajdušek Tomáš | 1988 | SK Otava Katovice | 350 Kč | 5191 | Ano | |
133 | 25 km | ZB36 | Hajdušková Kateřina | 1987 | Sportbike Skála | 350 Kč | 5192 | Ano | |
134 | 25 km | MB40-59 | Horký Miroslav | 1974 | JH Cycling | 350 Kč | 5280 | Ano | |
135 | 25 km | ZB15-18 | Hrdinová Anna | 2006 | Cycling Academy Tábor | 350 Kč | 5125 | Ano | |
136 | 25 km | MB40-59 | Hynšt František | 1979 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5214 | Ano | |
137 | 25 km | MB19-39 | Hyšpler Robin | 1986 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 5142 | Ano | |
138 | 25 km | MB15-18 | Klojda Tomáš | 2006 | Z Bike Team Třeboň | 350 Kč | 5296 | Ano | |
139 | 25 km | MB40-59 | Komárek Miloslav | 1968 | KČC Litomyšl | 350 Kč | 5293 | Ano | |
140 | 25 km | ZB36 | Kopecká Lenka | 1976 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5107 | Ano | |
141 | 25 km | MB40-59 | Kopecký Pavel | 1966 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5108 | Ano | |
142 | 25 km | MB40-59 | Kopecký Václav | 1967 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5106 | Ano | |
143 | 25 km | MB19-39 | Kopřiva Lukáš | 1993 | 350 Kč | 5341 | Ano | ||
144 | 25 km | MB60 | Kouba Miroslav | 1960 | HARFA SPORT ŠUMAVA RIDERS | 350 Kč | 5201 | Ano | |
145 | 25 km | MB40-59 | Kovářík Luboš | 1972 | Cycling Academy Tábor | 350 Kč | 5182 | Ano | |
146 | 25 km | ZB19-35 | Kozáková Lucie | 1989 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 5252 | Ano | |
147 | 25 km | ZB19-35 | Kožíšková Kristýna | 1996 | 350 Kč | 5337 | Ano | ||
148 | 25 km | ZB15-18 | Lebedová Kristýna | 2006 | CK Jihočeské naděje | 350 Kč | 5269 | Ano | |
149 | 25 km | MB19-39 | Lehocký Pavel | 1997 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5122 | Ano | |
150 | 25 km | MB60 | Lenc Jiří | 1954 | MTB Šumava Riders | 350 Kč | 5241 | Ano | |
151 | 25 km | MB40-59 | Litera Jiří | 1965 | Duel Praha | 350 Kč | 5155 | Ano | |
152 | 25 km | MB40-59 | Lojín František | 1966 | Velkotržnice Lipence | 350 Kč | 5168 | Ano | |
153 | 25 km | ZB19-35 | Macháčková Barbora | 2002 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5247 | Ano | |
154 | 25 km | MB19-39 | Malo Jean Michel | 1986 | Rehainviller | 350 Kč | 5186 | Ano | |
155 | 25 km | MB60 | Mikula Petr | 1962 | G. Benedikt cykloteam Švec Želeč | 350 Kč | 5281 | Ano | |
156 | 25 km | MB40-59 | Novotný Michal | 1975 | Dymytry Ždánice | 350 Kč | 5348 | Ano | |
157 | 25 km | MB19-39 | Papež Vojtěch | 1992 | Dad's Bike Team | 350 Kč | 5099 | Ano | |
158 | 25 km | MB40-59 | Pícha Josef | 1973 | G. Benedikt cykloteam Švec Želeč | 350 Kč | 5268 | Ano | |
159 | 25 km | ZB15-18 | Pulkrabová Marika | 2006 | Čistý sport | 350 Kč | 5203 | Ano | |
160 | 25 km | ZB36 | Schiffer Andrea | 1958 | bike Altmann.at | 350 Kč | 5115 | Ano | |
161 | 25 km | MB19-39 | Šimeček David | 2005 | Cycling Academy Tábor | 350 Kč | 5313 | Ano | |
162 | 25 km | MB40-59 | Šimeček Václav | 1972 | Cycling Academy Tábor | 350 Kč | 5314 | Ano | |
163 | 25 km | MB19-39 | Šiška Pavel | 1995 | Kamenice nad Lipou | 350 Kč | 5138 | Ano | |
164 | 25 km | ZB19-35 | Šitnerová Simona | 1990 | 350 Kč | 4902 | Ano | ||
165 | 25 km | MB40-59 | Skůček Petr | 1978 | UNLIMITED KM TRAIDING CZ | 350 Kč | 5343 | Ano | |
166 | 25 km | MB40-59 | Šmejkal Jiří | 1976 | Kola BSP Planá nad Lužnicí | 350 Kč | 5118 | Ano | |
167 | 25 km | MB40-59 | Sova Ondřej | 1981 | HARFASPORT MTB Šumava Riders | 350 Kč | 5244 | Ano | |
168 | 25 km | ZB36 | Svatošová Jana | 1982 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5198 | Ano | |
169 | 25 km | MB40-59 | Švec Jan | 1970 | G. Benedikt cykloteam Švec Želeč | 350 Kč | 5229 | Ano | |
170 | 25 km | MB40-59 | Zelenka Petr | 1971 | 350 Kč | 5370 | Ano | ||
171 | 25 km | MB19-39 | Vácha Vojtěch | 2002 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 350 Kč | 5351 | Ano | |
172 | 25 km | MB40-59 | Vališ Petr | 1972 | Benešov | 350 Kč | 5161 | Ano | |
173 | 25 km | MB19-39 | Vlasatý Jakub | 2003 | Rouvy Specialized | 350 Kč | 5353 | Ano | |
174 | 25 km | MB40-59 | Vlasatý Radek | 1972 | Rouvy Specialized | 350 Kč | 5354 | Ano | |
175 | 25 km | MB19-39 | Zadražil Vít | 2005 | Z Bike Team Třeboň | 350 Kč | 5297 | Ano | |
176 | 25 km | ZB15-18 | Zárybnická Nikola | 2006 | 350 Kč | 5235 | Ano | ||
177 | 25 km | MB19-39 | Zemánek Robert | 1989 | 350 Kč | 5174 | Ano | ||
178 | 25 km | ZB15-18 | Zemanová Tereza | 2006 | CK 1967 Česká Kamenice | 350 Kč | 5120 | Ano | |
179 | 25 km | MB40-59 | Živný Miroslav | 1982 | KCL Kooperativa Svijany | 350 Kč | 5218 | Ano | |
180 | 25 km | ZB36 | Adámková Dana | 1980 | Diablo sport Český Krumlov | 350 Kč | 5275 | Ano | |
181 | 25 km | MB19-39 | Bartoň Václav | 1995 | Pahorek Pub | 350 Kč | 5160 | Ano | |
182 | 25 km | MB60 | Bubla Ladislav | 1959 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5117 | Ano | |
183 | 25 km | MB40-59 | Dikan Jozef | 1981 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5100 | Ano | |
184 | 25 km | MB40-59 | Dvořák Karel | 1969 | Čistý sport | 350 Kč | 5146 | Ano | |
185 | 25 km | MB19-39 | Faktor Jan | 2005 | Z Bike Team Třeboň | 350 Kč | 5295 | Ano | |
186 | 25 km | MB15-18 | Gebhardt Petr | 2006 | CK 1967 Česká Kamenice | 350 Kč | 5231 | Ano | |
187 | 25 km | ZB15-18 | Gebhardtová Anna | 2006 | CK 1967 Česká Kamenice | 350 Kč | 5230 | Ano | |
188 | 25 km | ZB36 | Součková Jitka | 1967 | Cyklo Atom | 350 Kč | 5375 | Zaplatit | |
189 | 25 km | MB40-59 | Zíka Milan | 1969 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 5336 | Ano | |
190 | Tandem | TD | Morozov/Charvátová Václav/Jana | 1963 | Agro 21 Rokycany | 350 Kč | 5126 | Ano | |
191 | Odrážedla | Dikanová Miriam | 2017 | GS cyklo team Jistebnice | 50 Kč | 5103 | Ano | ||
192 | Odrážedla | Hyšpler Bohumil | 2018 | Prodoli Racing Team | 50 Kč | 5144 | Ano | ||
193 | Odrážedla | Perinová Anna | 2017 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 0 Kč | 4975 | Ano | ||
194 | Odrážedla | Rauchfussová Markéta | 2019 | Ráfek Team | 0 Kč | 5094 | Ano | ||
195 | Odrážedla | Soukupová Veronika | 2017 | Cyklo ATOM | 0 Kč | 5380 | Ano | ||
196 | Odrážedla | Struk Jonatan | 2018 | 0 Kč | 5003 | Ano | |||
197 | Odrážedla | Tybitancl Šimon | 2017 | JH Cycling | 0 Kč | 5129 | Ano | ||
198 | Děti | M7-9 | Beneš Tobiáš | 2015 | 50 Kč | 5312 | Ano | ||
199 | Děti | M7-9 | Buchnar Kryštof | 2016 | GS cykloteam Jistebnice | 50 Kč | 5114 | Ano | |
200 | Děti | M10-12 | Buchnar Štěpán | 2014 | GS cykloteam Jistebnice | 50 Kč | 5113 | Ano | |
201 | Děti | Z13-14 | Budíčková Eliška | 2010 | CK 1967 Česká Kamenice | 50 Kč | 5225 | Ano | |
202 | Děti | M7-9 | Dikan Daniel | 2015 | GS cyklo team Jistebnice | 50 Kč | 5102 | Ano | |
203 | Děti | M10-12 | Dikan Jozef | 2012 | GS cyklo team Jistebnice | 50 Kč | 5101 | Ano | |
204 | Děti | Dvořáček Karel | 2009 | Z Bike Team Třeboň | 50 Kč | 5245 | Ano | ||
205 | Děti | Z13-14 | Horká Karolína | 2011 | CK 1967 Česká Kamenice | 50 Kč | 5119 | Ano | |
206 | Děti | M7-9 | Hyšpler Václav | 2015 | Prodoli Racing Team | 50 Kč | 5143 | Ano | |
207 | Děti | Z10-12 | Janů Adela | 2012 | cyklo klub chýnov | 50 Kč | 5289 | Ano | |
208 | Děti | M10-12 | Javorský Filip | 2013 | CK Jihočeské naděje | 50 Kč | 5200 | Ano | |
209 | Děti | Jiroušek Matyáš | 2009 | Z Bike Team Třeboň | 50 Kč | 5298 | Ano | ||
210 | Děti | Kachlík Adam | 2009 | Cycling Academy Tábor | 50 Kč | 5278 | Ano | ||
211 | Děti | Kachlík Marek | 2008 | Cycling Academy Tábor | 50 Kč | 5279 | Ano | ||
212 | Děti | Z10-12 | Klojdová Tereza | 2012 | Z Bike Team Třeboň | 50 Kč | 5299 | Ano | |
213 | Děti | Z7-9 | Kohoutová Tereza | 2015 | CBC TEAM | 50 Kč | 5309 | Ano | |
214 | Děti | M10-12 | Komárek Jakub | 2012 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 4954 | Ano | |
215 | Děti | M13-14 | Komárek Lukáš | 2010 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 4955 | Ano | |
216 | Děti | Z10-12 | Křivánková Ema | 2012 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 5128 | Ano | |
217 | Děti | M7-9 | Křížek Jan | 2015 | Tábor | 50 Kč | 5284 | Ano | |
218 | Děti | Křížková Anna | 2009 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 5283 | Ano | ||
219 | Děti | Lebedová Adéla | 2008 | CK Jihočeské naděje | 50 Kč | 5291 | Ano | ||
220 | Děti | Lechner Matěj | 2008 | Z Bike Team Třeboň | 50 Kč | 5154 | Ano | ||
221 | Děti | M7-9 | Malo Ian | 2017 | Rehainviller | 50 Kč | 5187 | Ano | |
222 | Děti | M13-14 | Maňas Adam | 2011 | Cycling Academy Tábor | 50 Kč | 4920 | Ano | |
223 | Děti | M10-12 | Pánek Antonín | 2013 | G. Benedikt cykloteam Švec Želeč | 50 Kč | 5054 | Ano | |
224 | Děti | M7-9 | Pavlík Matyáš | 2016 | 50 Kč | 5176 | Ano | ||
225 | Děti | M13-14 | Perina Jan | 2011 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 4973 | Ano | |
226 | Děti | Z7-9 | Perinová Anna | 2017 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 4974 | Ano | |
227 | Děti | Z10-12 | Perinová Kateřina | 2012 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 4971 | Ano | |
228 | Děti | Z10-12 | Rothbauerová Julie | 2012 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 5207 | Ano | |
229 | Děti | Rothbauerová Karolína | 2009 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 5206 | Ano | ||
230 | Děti | Rybařík Tomáš | 2008 | GS cyklo team Jistebnice | 50 Kč | 5258 | Ano | ||
231 | Děti | Sarnovsky Teodor | 2008 | ADASTRA Cycling Team | 50 Kč | 5219 | Ano | ||
232 | Děti | M7-9 | Smejkal Prokop | 2015 | KOVO Praha | 50 Kč | 4972 | Ano | |
233 | Děti | Z7-9 | Smejkalová Teodora | 2017 | KOVO Praha | 50 Kč | 5227 | Ano | |
234 | Děti | M10-12 | Smrčka Matyáš | 2013 | Eurofoam Žirovnice | 50 Kč | 5261 | Ano | |
235 | Děti | Z10-12 | Smrčková Natálie | 2014 | Eurofoam Žirovnice | 50 Kč | 5262 | Ano | |
236 | Děti | Soukupová Lucie | 2009 | CK 1967 Česká Kamenice | 50 Kč | 5112 | Ano | ||
237 | Děti | Z7-9 | Soukupová Monika | 2015 | GS cyklo team Jistebnice | 50 Kč | 5273 | Ano | |
238 | Děti | M10-12 | Šusta Josef | 2013 | CK 1967 Česká Kamenice | 50 Kč | 5110 | Ano | |
239 | Děti | M13-14 | Svatoš Adam | 2011 | GS cyklo team Jistebnice | 50 Kč | 5197 | Ano | |
240 | Děti | M7-9 | Svatoš Jakub | 2016 | GS cyklo team Jistebnice | 50 Kč | 5196 | Ano | |
241 | Děti | Z13-14 | Vítková Natálie | 2010 | LBS sport team | 50 Kč | 5305 | Ano | |
242 | Děti | Z7-9 | Vítková Nicol | 2015 | LBS sport team | 50 Kč | 5306 | Ano | |
243 | Děti | M7-9 | Vojnarovič Daniel | 2015 | 50 Kč | 5065 | Ano | ||
245 | Děti | Z7-9 | Zákostelecká Veronika | 2016 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 5290 | Ano | |
246 | Děti | M10-12 | Zákostelecký Jakub | 2012 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 50 Kč | 4976 | Ano | |
247 | Děti | M13-14 | Zavadil Mikuláš | 2011 | Cycling Academy Tábor | 50 Kč | 4940 | Ano | |
248 | Děti | M10-12 | Zavadil Tobiáš | 2012 | Cycling Academy Tábor | 50 Kč | 4941 | Ano | |
249 | Děti | M7-9 | Soukup Janek | 2015 | Cyklo ATOM | 50 Kč | 5379 | Zaplatit | |
250 | Děti | M10-12 | Polák Matyáš | 2013 | Cyklo atom | 50 Kč | 5345 | Zaplatit | |
251 | Děti | M7-9 | Polák Viktor | 2016 | Cyklo atom | 50 Kč | 5346 | Zaplatit | |
252 | Děti | M10-12 | Soukup Josef | 2013 | Cyklo ATOM | 50 Kč | 5377 | Zaplatit | |
253 | Děti | Z7-9 | Soukupová Veronika | 2015 | Cyklo ATOM | 50 Kč | 5378 | Zaplatit | |
254 | Odrážedla | Rybaříková Sára | 2018 | ČISTÝ SPORT | 0 Kč | 5381 | Zaplatit | ||
255 | Děti | Z13-14 | Rybaříková Elena | 2011 | ČISTÝ SPORT | 50 Kč | 5382 | Zaplatit | |
256 | Děti | Z10-12 | Rybaříková Linda | 2013 | ČISTÝ SPORT | 50 Kč | 5383 | Zaplatit | |
257 | Děti | Z7-9 | Rybaříková Terezie | 2015 | ČISTÝ SPORT | 50 Kč | 5384 | Zaplatit |