Startovní listina 14.8.2021 - Jistebnice - STEVENS GS MTB maraton

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2700757484/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 12.8.2021 Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v seznamu Registrovaných závodníků u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
25 kmMB15-18Hlinka Petr2005Z Bike Team Třeboň350 Kč5294Ne
25 kmMB15-18Hořejší Tobiáš2006Mtb team spirit350 Kč5087Ne
25 kmMB15-18Novotný Ondřej2005DUKLA PRAHA350 Kč5272Ne
25 kmMB15-18Sarnovsky Teodor2006Adastra Cycling Team350 Kč5310Ne
25 kmMB19-39Janák Jan1989PK sport350 Kč5367Ne
25 kmMB19-39Lomický Ondřej1996ActiveTour-Stamimax350 Kč5292Ne
25 kmMB19-39Písař Vojta1992Cycle Experts350 Kč5185Ne
25 kmMB40-59Lacina Jan1980PRODOLI RACING TEAM350 Kč5311Ne
25 kmMB40-59Malinsky Martin1979MTB Team RZ350 Kč5049Ne
25 kmMB40-59Vaněk Michal1979PRODOLI racing team350 Kč5265Ne
25 kmMB40-59Šaroun Libor1973PREMIUM hotel Znojmo350 Kč5175Ne
50 kmMA18-29Elbadri Jakub2003DUKLA PRAHA350 Kč5259Ne
50 kmMA18-29Jenkner Lukáš2003Žádný350 Kč5334Ne
50 kmMA18-29Kafka Jan1994OPLT cycling350 Kč5363Ne
50 kmMA18-29Mikolášek Jan1993Velosport Valenta Scott Team350 Kč4898Ne
50 kmMA30-39Erlebach Jan1991KC Slavia Praha350 Kč5350Ne
50 kmMA30-39Jindrle Jaroslav1990DECATHLON Cycling Team 350 Kč5162Ne
50 kmMA40-49Janíček Martin1982Milevsko350 Kč5344Ne
50 kmMA40-49Jetýlek Michal1981Auto OTTL350 Kč5255Ne
50 kmMA40-49Oplt Libor1974OPLT cycling350 Kč5365Ne
50 kmMA40-49Shejbal Jan1974BS JOMA Jindřichův Hradec350 Kč5166Ne
50 kmMA40-49Tejnor Jan1981Steindorf Fahrradrennen350 Kč5286Ne
50 kmMA40-49Žák Radek1980Force Fojtík team350 Kč5215Ne
50 kmMA50Martinec Roman1964Písek350 Kč5274Ne
50 kmMA50Rauchfuss Marek1969Ráfek Team350 Kč5095Ne
50 kmZA30-39Kafková Alžběta1991OPLT cycling350 Kč5364Ne
DětiLeška Adam 200750 Kč4964Ne
DětiŠvec Přemek2007G.BENEDYKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ50 Kč5075Ne
DětiM10-12Dinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje50 Kč4997Ne
DětiM10-12Makovec Dominik2010Jaroslav Kulhavý cycling team50 Kč5264Ne
DětiM10-12Novotný Adam2011Skiklub Písek50 Kč4935Ne
DětiM10-12Novotný Lukáš2011Skiklub Písek50 Kč4934Ne
DětiM10-12Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice50 Kč5308Ne
DětiM10-12Vaněk Michal2012ČEZ Cyklo Team Tábor50 Kč4896Ne
DětiM10-12Zuzák Patrik 2012Cycling Academy Tábor 50 Kč5105Ne
DětiM10-12Šmejkal Ondřej2011Jistebnice50 Kč5356Ne
DětiM13-14Vavřinec Jan2008G.BENEDYKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ50 Kč5078Ne
DětiM6Sejk Jan2017Měšice 50 Kč5216Ne
DětiM7-9Gaier Jakub2013Čez Cykloteam Tabor50 Kč5151Ne
DětiM7-9Michal Štěpán 2013G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 50 Kč5058Ne
DětiM7-9Zelinka Adam2015Ráj Kol Kladno50 Kč5098Ne
DětiM7-9Zuzák Matyáš 2015Cycling Academy Tábor 50 Kč5104Ne
DětiM7-9Šmejkal Hynek2013Jistebnice50 Kč5357Ne
DětiZ13-14Kotlínová Hana2008ČEZ Cyklo Team Tábor50 Kč5369Ne
DětiZ7-9Nováková Vanesa2014GS cykloteam Jistebnice50 Kč5335Ne
DětiZ7-9Sejková Apolena2014Měšice 50 Kč5217Ne
150 kmMA30-39Písař Jan1988Cycle Experts350 Kč5184Ano
250 kmMA40-49Rybařík Ivan1981Čistý sport350 Kč5368Ano
350 kmMA30-39Smola Lukáš1992Galaxy Cyklošvec Stevens350 Kč5257Ne
450 kmMA40-49Doubek Miloš1981Čistý sport350 Kč5254Ano
550 kmMA18-29Zápotocký Michal1996Čistý Sport 350 Kč5145Ne
750 kmMA40-49Staněk Pavel1982Prodoli racing team350 Kč5246Ano
850 kmMA30-39Kindl Lukáš1990Cycology BikeCulture350 Kč5140Ano
1050 kmMA18-29Spilka Tomáš1993Red Frog Bikeinvest350 Kč5361Ano
1250 kmMA18-29Bakus Tomáš1998Čez Cyklo Team Tábor350 Kč5165Ano
1350 kmMA30-39Barda Ondřej1991350 Kč5277Ano
1450 kmMA30-39Bešta Martin1989350 Kč5287Ano
1650 kmMA30-39Bílek Michal1992Uličník350 Kč5141Ano
1750 kmMA40-49Bláha Pavel1982Bike Factory Strakonice350 Kč5256Ano
1850 kmMA40-49Bulant Jiří1976Velosport Valenta Scott Team350 Kč5164Ano
1950 kmMA50Čechura Jiří1964Čistý sport350 Kč5220Ano
2050 kmMA30-39Čtveráček Marek1987350 Kč5233Ano
2150 kmMA18-29Dušek Radim2000350 Kč5093Ano
2250 kmMA50Fišer Štěpán 1972Rájkol 350 Kč5232Ano
2350 kmMA50Florian Petr1971350 Kč5223Ano
2450 kmMA18-29Grošek Filip1994PRODOLI Racing Team350 Kč5212Ano
2550 kmMA30-39Hájek Miroslav1986350 Kč5260Ano
2650 kmMA40-49Hlaváč Jan1979Čistý sport350 Kč5224Ano
2750 kmMA50Horký Jiří1970CK 1967 Česká Kamenice350 Kč5097Ano
2850 kmMA40-49Horký Roman1975CK 1967 Česká Kamenice350 Kč5096Ano
2950 kmMA40-49Hovorka Alan1974350 Kč5315Ano
3050 kmMA18-29Hovorka Daniel2001350 Kč5317Ano
3150 kmZA18-29Hovorková Aneta2003Jaroslav Kulhavý Cycling 350 Kč5318Ano
3250 kmMA50Jehně Václav1971Cykloklub Chýnov350 Kč5253Ano
3350 kmMA30-39Jenšík Jan1988BIG SHOCK TEAM350 Kč5088Ano
3450 kmMA40-49Juráň Karel1974Diablo sport Český Krumlov350 Kč5276Ano
3550 kmMA50Kadleček Petr1969Mácháč bike team350 Kč5302Ano
3650 kmMA40-49Karban Vlastimil1980Radlik Cycling350 Kč5202Ano
3750 kmMA50Kašpar Miroslav1972350 Kč5240Ano
3850 kmMA30-39Knot Jindra1985R2-Ride your race - Duratec team350 Kč5300Ano
3950 kmMA30-39Koláček Jaroslav1984VELOCOACHCZ TEAM350 Kč5189Ano
4050 kmMA18-29Konhefr Matěj1999JH Cycling350 Kč5237Ano
4150 kmMA50Kubíček Petr1971Velosport Domažlice350 Kč5288Ano
4250 kmMA50Kučera Jiří1969WINNERS Znojmo350 Kč5209Ano
4350 kmMA50Lintner Pavel1968G. Benidikt Švec cykloteam Želeč350 Kč5316Ano
4450 kmMA40-49Malý Miroslav1980GHOST Team350 Kč5089Ano
4550 kmMA50Mandaus Jiří1959Lapierre Sweep350 Kč5358Ano
4650 kmMA30-39Marhoul Jakub1986Cyklo U Tyrse350 Kč5360Ano
4750 kmMA50Michálek Zdeněk 1969PK sport350 Kč5188Ano
4850 kmMA50Minář Martin1967Kbely Cycling Team350 Kč5349Ano
4925 kmMB40-59Miňha Petr1976GS Cyklo Team Jistebnice350 Kč5109Ano
5050 kmMA50Morava Jan1965Supy jedou350 Kč5076Ano
5150 kmMA30-39Nevoral Jiří1983Cyklo Galík350 Kč5243Ano
5250 kmMA30-39Novotný Daniel1988350 Kč5362Ano
5350 kmMA40-49Pečenka Martin1980Cyklo ATOM350 Kč5156Ano
5450 kmMA50Raba Tomáš1965PRODOLI Racing Team350 Kč5169Ano
5550 kmMA50Ramba Martin1964350 Kč5199Ano
5650 kmMA18-29Říha Lukáš2004ROUVY Specialized350 Kč5359Ano
5750 kmZA18-29Růžičková Anna2004Dukla Praha350 Kč5282Ano
5850 kmMA50Schiffer Michael1966bike Altmann.at350 Kč5116Ano
5950 kmMA30-39Škvrna Karel1992CBC Team350 Kč5183Ano
6050 kmMA40-49Smrčka Jan1981Eurofoam Sport Team350 Kč5228Ano
6150 kmMA30-39Sobek Ondřej1987MONDRAKER racing team350 Kč5271Ano
6250 kmMA40-49Štrosmajer Radek1979Velosport Valenta Scott team350 Kč5157Ano
6350 kmMA30-39Suč Ivan1986PK sport350 Kč5236Ano
6450 kmMA50Szabó Norbert1971Cyklo Atom350 Kč5340Ano
6550 kmMA50Tamchyna Karel1966Mácháč Bike Team350 Kč5301Ano
6750 kmMA18-29Tydlitát Vojtěch 2000TJ Kovo Praha350 Kč5366Ano
6850 kmZA18-29Valíčková Klaudie2001350 Kč5092Ano
6950 kmMA50Vlk Ladislav1967KPC Praha350 Kč5263Ano
7050 kmMA50Vojtíšek Petr1972Winners Znojmo350 Kč5208Ano
7150 kmMA50Zach Petr1971350 Kč5222Ano
7250 kmMA40-49Zárybnický Jiří1976Prima Cup350 Kč5234Ano
7350 kmMA40-49Zavadil Libor1975Cyklo Atom350 Kč5266Ano
7450 kmMA18-29Zíka Marek1999GS cyklo team Jistebnice350 Kč5226Ano
7550 kmMA50Kozák Tomáš1971Cyklo Atom350 Kč5371Ne
7650 kmMA50Souček Jiří1970Cyklo Atom350 Kč5373Ne
7750 kmMA40-49Soukup Josef1981Cyklo ATOM 350 Kč5372Ne
7850 kmMA50Landa David1971KCL Kooperativa-Svijany350 Kč5270Ano
12125 kmMB40-59Tomeček Zdeněk1979GS cykloteam Jistebnice 350 Kč5133Ano
12225 kmMB19-39Šitner Jaroslav1999GS cyklo team Jistebnice 350 Kč5376Ano
12325 kmMB15-18Vlasatý Vojtěch2006Rouvy Specialized350 Kč5355Ano
12825 kmMB15-18Kukla Dominik2006ADASTRA Cycling Team350 Kč5285Ano
13025 kmMB40-59Gottwald Jaroslav1973Prodoli Racing team 350 Kč5303Ano
13125 kmMB40-59Grošek Libor1971PK sport350 Kč5221Ano
13225 kmMB19-39Hajdušek Tomáš1988SK Otava Katovice350 Kč5191Ano
13325 kmZB19-35Hajdušková Kateřina1987Sportbike Skála350 Kč5192Ano
13425 kmMB40-59Horký Miroslav1974JH Cycling350 Kč5280Ano
13525 kmZB15-18Hrdinová Anna2006Cycling Academy Tábor350 Kč5125Ano
13625 kmMB40-59Hynšt František1979GS cyklo team Jistebnice 350 Kč5214Ano
13725 kmMB19-39Hyšpler Robin1986PRODOLI racing team350 Kč5142Ano
13825 kmMB15-18Klojda Tomáš2006Z Bike Team Třeboň350 Kč5296Ano
13925 kmMB40-59Komárek Miloslav1968KČC Litomyšl350 Kč5293Ano
14025 kmZB36Kopecká Lenka1976GS cyklo team Jistebnice350 Kč5107Ano
14125 kmMB40-59Kopecký Pavel1966GS cyklo team Jistebnice350 Kč5108Ano
14225 kmMB40-59Kopecký Václav1967GS cyklo team Jistebnice350 Kč5106Ano
14325 kmMB19-39Kopřiva Lukáš1993350 Kč5341Ano
14425 kmMB60Kouba Miroslav1960HARFA SPORT ŠUMAVA RIDERS350 Kč5201Ano
14525 kmMB40-59Kovářík Luboš1972Cycling Academy Tabor350 Kč5182Ano
14625 kmZB19-35Kozáková Lucie1989PRODOLI racing team350 Kč5252Ano
14725 kmZB19-35Kožíšková Kristýna1996350 Kč5337Ano
14825 kmZB15-18Lebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje350 Kč5269Ano
14925 kmMB19-39Lehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice350 Kč5122Ano
15025 kmMB60Lenc Jiří1954MTB Šumava Riders350 Kč5241Ano
15125 kmMB40-59Litera Jiří1965Duel Praha350 Kč5155Ano
15225 kmMB40-59Lojín František1966Velkotržnice Lipence350 Kč5168Ano
15325 kmZB19-35Macháčková Barbora2002GS cyklo team Jistebnice350 Kč5247Ano
15425 kmMB19-39Malo Jean Michel1986Rehainviller350 Kč5186Ano
15525 kmMB60Mikula Petr1962G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ350 Kč5281Ano
15625 kmMB40-59Novotný Michal1975Dymytry Ždánice350 Kč5348Ano
15725 kmMB19-39Papež Vojtěch 1992Dad's Bike Team 350 Kč5099Ano
15825 kmMB40-59Pícha Josef 1973G. Benedikt Švec cykloteam Želeč350 Kč5268Ano
15925 kmZB15-18Pulkrabová Marika2006Čistý sport 350 Kč5203Ano
16025 kmZB36Schiffer Andrea1958bike Altmann.at350 Kč5115Ano
16125 kmMB15-18Šimeček David2005Cycling Academy Tábor350 Kč5313Ano
16225 kmMB40-59Šimeček Václav1972Cycling Academy Tábor350 Kč5314Ano
16325 kmMB19-39Šiška Pavel1995Kamenice nad Lipou 350 Kč5138Ano
16425 kmZB19-35Šitnerová Simona1990350 Kč4902Ano
16525 kmMB40-59Skůček Petr1978UNLIMITED KM TRAIDING CZ350 Kč5343Ano
16625 kmMB40-59Šmejkal Jiří1976Kola BSP Planá nad Lužnicí350 Kč5118Ano
16725 kmMB40-59Sova Ondřej1981HARFASPORT MTB Šumava Riders350 Kč5244Ano
16825 kmZB36Svatošová Jana1982GS cyklo team Jistebnice350 Kč5198Ano
16925 kmMB40-59Švec Jan1970G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ350 Kč5229Ano
17025 kmMB40-59Zelenka Petr1971350 Kč5370Ano
17125 kmMB19-39Vácha Vojtěch2002Čez Cyklo Team Tábor350 Kč5351Ano
17225 kmMB40-59Vališ Petr1972Benešov350 Kč5161Ano
17325 kmMB19-39Vlasatý Jakub2003Rouvy Specialized350 Kč5353Ano
17425 kmMB40-59Vlasatý Radek1972Rouvy Specialized350 Kč5354Ano
17525 kmMB15-18Zadražil Vít2005Z Bike Team Třeboň350 Kč5297Ano
17625 kmZB15-18Zárybnická Nikola2006350 Kč5235Ano
17725 kmMB19-39Zemánek Robert1989350 Kč5174Ano
17825 kmZB15-18Zemanová Tereza2006CK 1967 Česká Kamenice350 Kč5120Ano
17925 kmMB40-59Živný Miroslav1982KCL Kooperativa - Svijany350 Kč5218Ano
18025 kmZB36Adámková Dana1980Diablo sport Český Krumlov350 Kč5275Ano
18125 kmMB19-39Bartoň Václav1995Pahorek Pub 350 Kč5160Ano
18225 kmMB60Bubla Ladislav1959GS cyklo team Jistebnice350 Kč5117Ano
18325 kmMB40-59Dikan Jozef1981GS cyklo team Jistebnice350 Kč5100Ano
18425 kmMB40-59Dvořák Karel1969Čistý sport350 Kč5146Ano
18525 kmMB15-18Faktor Jan2005Z Bike Team Třeboň350 Kč5295Ano
18625 kmMB15-18Gebhardt Petr2006CK 1967 Česká Kamenice350 Kč5231Ano
18725 kmZB15-18Gebhardtová Anna2006CK 1967 Česká Kamenice350 Kč5230Ano
18825 kmZB36Součková Jitka1967Cyklo Atom350 Kč5375Ne
18925 kmMB40-59Zíka Milan1969GS cyklo team Jistebnice 350 Kč5336Ano
190TandemTDMorozov Václav Charvátová Jana1963Agro 21 Rokycany350 Kč5126Ano
191OdrážedlaDikanová Miriam2017GS cyklo team Jistebnice50 Kč5103Ano
192OdrážedlaM4Hyšpler Bohumil2018PRODOLI racing team50 Kč5144Ano
193OdrážedlaPerinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR0 Kč4975Ano
194OdrážedlaZ4Rauchfussová Markéta2019Ráfek Team0 Kč5094Ano
195OdrážedlaSoukupová Veronika2017Cyklo ATOM 0 Kč5380Ano
196OdrážedlaM4Struk Jonatan20180 Kč5003Ano
197OdrážedlaTybitancl Šimon 2017JH Cycling 0 Kč5129Ano
198DětiM7-9Beneš Tobiáš201550 Kč5312Ano
199DětiM6Buchnar Kryštof 2016GS cykloteam Jistebnice 50 Kč5114Ano
200DětiM7-9Buchnar Štěpán 2014GS cykloteam Jistebnice 50 Kč5113Ano
201DětiZ10-12Budíčková Eliška2010CK 1967 Česká Kamenice50 Kč5225Ano
202DětiM7-9Dikan Daniel2015GS cyklo team Jistebnice50 Kč5102Ano
203DětiM10-12Dikan Jozef2012GS cyklo team Jistebnice50 Kč5101Ano
204DětiM13-14Dvořáček Karel2009Z BIKE TEAM50 Kč5245Ano
205DětiZ10-12Horká Karolína2011CK 1967 Česká Kamenice50 Kč5119Ano
206DětiM7-9Hyšpler Václav2015PRODOLI racing team50 Kč5143Ano
207DětiZ10-12Janů Adela2012cyklo klub chýnov50 Kč5289Ano
208DětiM7-9Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje50 Kč5200Ano
209DětiM13-14Jiroušek Matyáš2009Z Bike Team Třeboň50 Kč5298Ano
210DětiM13-14Kachlík Adam2009Cycling Academy Tábor50 Kč5278Ano
211DětiM13-14Kachlík Marek2008Cycling Academy Tábor50 Kč5279Ano
212DětiZ10-12Klojdová Tereza2012Z Bike Team Třeboň50 Kč5299Ano
213DětiZ7-9Kohoutová Tereza2015CBC TEAM50 Kč5309Ano
214DětiM10-12Komárek Jakub2012ČEZ cyklo team Tábor50 Kč4954Ano
215DětiM10-12Komárek Lukáš2010ČEZ cyklo team Tábor50 Kč4955Ano
216DětiZ10-12Křivánková Ema2012ČEZ cyklo team Tábor50 Kč5128Ano
217DětiM7-9Křížek Jan2015Tábor50 Kč5284Ano
218DětiZ13-14Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor50 Kč5283Ano
219DětiZ13-14Lebedová Adéla2008CK Jihočeské naděje50 Kč5291Ano
220DětiM13-14Lechner Matěj2008Z Bike Team Třeboň50 Kč5154Ano
221DětiM6Malo Ian2017Rehainviller50 Kč5187Ano
222DětiM10-12Maňas Adam2011CYCLING ACADEMY TÁBOR50 Kč4920Ano
223DětiM7-9Pánek Antonín2013Benedikt team Švec Soběslav50 Kč5054Ano
224DětiM6Pavlík Matyáš201650 Kč5176Ano
225DětiM10-12Perina Jan2011ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR50 Kč4973Ano
226DětiZ6Perinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR50 Kč4974Ano
227DětiZ10-12Perinová Kateřina 2012ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR50 Kč4971Ano
228DětiZ10-12Rothbauerová Julie2012ČEZ cyklo team Tábor50 Kč5207Ano
229DětiZ13-14Rothbauerová Karolína2009ČEZ cyklo team Tábor50 Kč5206Ano
230DětiM13-14Rybařík Tomáš2008GS cyklo team Jistebnice50 Kč5258Ano
231DětiM13-14Sarnovsky Teodor2008Adastra Cycling team50 Kč5219Ano
232DětiM7-9Smejkal Prokop2015KOVO Praha50 Kč4972Ano
233DětiZ6Smejkalová Teodora2017KOVO Praha50 Kč5227Ano
234DětiM7-9Smrčka Matyáš 2013Eurofoam Žirovnice50 Kč5261Ano
235DětiZ7-9Smrčková Natálie2014Eurofoam Žirovnice50 Kč5262Ano
236DětiZ13-14Soukupová Lucie2009CK 1967 Česká Kamenice50 Kč5112Ano
237DětiZ7-9Soukupová Monika2015GS cyklo team Jistebnice50 Kč5273Ano
238DětiM7-9Šusta Josef2013CK 1967 Česká Kamenice 50 Kč5110Ano
239DětiM10-12Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice50 Kč5197Ano
240DětiM6Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice50 Kč5196Ano
241DětiZ10-12Vítková Natálka 2010LBS sport team50 Kč5305Ano
242DětiZ7-9Vítková Nicol2015LBS sport team50 Kč5306Ano
243DětiM7-9Vojnarovič Daniel201550 Kč5065Ano
245DětiZ6Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor50 Kč5290Ano
246DětiM10-12Zákostelecký Jakub2012ČEZ CYKLO TEAM Tábor50 Kč4976Ano
247DětiM10-12Zavadil Mikuláš2011Cycling Academy Tábor50 Kč4940Ano
248DětiM10-12Zavadil Tobiáš2012Cycling Academy Tábor50 Kč4941Ano
249DětiM7-9Janek Soukup2015Cyklo ATOM 50 Kč5379Ne
250DětiM7-9Polák Matyáš 2013Cyklo atom 50 Kč5345Ne
251DětiM6Polák Viktor 2016Cyklo atom 50 Kč5346Ne
252DětiM7-9Soukup Josef2013Cyklo ATOM 50 Kč5377Ne
253DětiM7-9Soukupová Veronika2015Cyklo ATOM 50 Kč5378Ne
254OdrážedlaZ4Rybaříková Sára2018ČISTÝ SPORT0 Kč5381Ne
255DětiZ10-12Rybaříková Elena2011ČISTÝ SPORT50 Kč5382Ne
256DětiZ7-9Rybaříková Linda2013ČISTÝ SPORT50 Kč5383Ne
257DětiZ7-9Rybaříková Terezie2015ČISTÝ SPORT50 Kč5384Ne