Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 232689134/0300. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.
Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25 km | MB15-18 | Mařík Petr | 2006 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4414 | Ano | ||
25 km | MB19-39 | Dušek Matouš | 2005 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4412 | Ano | ||
25 km | MB19-39 | Pešička Michal | 2003 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4416 | Ano | ||
25 km | MB19-39 | Toman Pavel | 2005 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4419 | Ano | ||
25 km | MB40-59 | Slabý Karel | 1975 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4417 | Ano | ||
25 km | ZB19-35 | Minaříková Klára | 2003 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4415 | Ano | ||
50 km | MA18-29 | Košťál Tomáš | 2002 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4413 | Ano | ||
Děti | Hronek Jaroslav | 2007 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4425 | Ano | |||
Děti | M11-12 | Vostrý David | 2013 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4431 | Ano | ||
Děti | M13-14 | Herink Lukáš | 2010 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4423 | Ano | ||
Děti | M13-14 | Herink Václav | 2010 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4422 | Ano | ||
Děti | M13-14 | Matásek Jakub | 2010 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4430 | Ano | ||
Děti | M13-14 | Smejkal Jan | 2011 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4436 | Ano | ||
Děti | M5-6 | Vostrý Martin | 2018 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4432 | Ano | ||
Děti | M7-8 | Beneš Kryštof | 2016 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4420 | Ano | ||
Děti | M7-8 | Brand Hugo | 2017 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4421 | Ano | ||
Děti | M7-8 | Jaroš Josef | 2017 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4427 | Ano | ||
Děti | M7-8 | Krejsa Jan | 2017 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4428 | Ano | ||
Děti | M9-10 | Liška Adam | 2014 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4429 | Ano | ||
Děti | M9-10 | Novák Matěj | 2015 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4435 | Ano | ||
Děti | Z11-12 | Hrbková Tereza | 2012 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4424 | Ano | ||
Děti | Z11-12 | Nováková Tereza | 2013 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4434 | Ano | ||
Děti | Z13-14 | Hronková Tereza | 2011 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4426 | Ano | ||
Děti | Z5-6 | Smejkalová Klára | 2018 | Biketime Bulls Písek | 0 Kč | 4433 | Ano | ||
25 km | MB15-18 | Klojda Tomáš | 2006 | Z Bike Team Třeboň | 350 Kč | 4253 | Ne | ||
25 km | MB15-18 | Štědrý Adam | 2006 | TRANS BRODY | 350 Kč | 4323 | Ne | ||
25 km | MB19-39 | Belada Tomáš | 2003 | Cycling Academy Tábor | 350 Kč | 4348 | Ne | ||
25 km | MB19-39 | Faktor Jan | 2005 | Z Bike Team Třeboň | 350 Kč | 4247 | Ne | ||
25 km | MB19-39 | Holický Tomáš | 1988 | SB České Budějovice | 350 Kč | 4049 | Ne | ||
25 km | MB19-39 | Hurda Vojtěch | 2005 | kola-bbm.cz | 350 Kč | 4233 | Ne | ||
25 km | MB19-39 | Hyšpler Robin | 1986 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 4225 | Ne | ||
25 km | MB19-39 | Klicman Adam | 2004 | Tufo Pardus Prostějov | 350 Kč | 4311 | Ne | ||
25 km | MB19-39 | Pilát Ondřej | 1987 | Team Blue | 350 Kč | 4285 | Ne | ||
25 km | MB19-39 | Písař Vojtěch | 1992 | 350 Kč | 4090 | Ne | |||
25 km | MB19-39 | Staněk Jaroslav | 1985 | MTB Ježíkov | 350 Kč | 4363 | Ne | ||
25 km | MB19-39 | Uher David | 2005 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 350 Kč | 4390 | Ne | ||
25 km | MB19-39 | Zadražil Vít | 2005 | Z Bike Team Třeboň | 350 Kč | 4248 | Ne | ||
25 km | MB19-39 | Šimeček David | 2005 | Cycling Academy Tábor | 350 Kč | 4366 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Ambruš Luděk | 1978 | One Cycling Team | 350 Kč | 4214 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Dikan Jozef | 1981 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 4310 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Dvořák Karel | 1969 | Čistý sport | 350 Kč | 4283 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Hájek Pavel | 1974 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 4340 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Javorský David | 1980 | MJ Řípec Team | 350 Kč | 4258 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Juráň Karel | 1974 | Diablo Sport Český Krumlov | 350 Kč | 4437 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Kovařík Luboš | 1972 | Cycling Academy Tábor | 350 Kč | 4243 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Lacina Jan | 1980 | 350 Kč | 3990 | Ne | |||
25 km | MB40-59 | Pexa Martin | 1974 | Cyklo Jiřička České Budějovice | 350 Kč | 4367 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Polák Martin | 1972 | Cyklo Atom | 350 Kč | 4347 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Rákosník Luboš | 1974 | České Budějovice | 350 Kč | 3917 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Skalka Pavel | 1970 | CBC Team | 350 Kč | 4342 | Ne | ||
25 km | MB40-59 | Tomeček Zdeněk | 1979 | GS Cykloteam Jistebnice | 350 Kč | 4360 | Ne | ||
25 km | MB60 | Bubla Ladislav | 1959 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 3983 | Ne | ||
25 km | MB60 | Feferle František | 1961 | Čistý sport | 350 Kč | 4352 | Ne | ||
25 km | MB60 | Klimeš Miloš | 1955 | ENDEKA BASSTA team | 350 Kč | 4187 | Ne | ||
25 km | MB60 | Kolesa Luděk | 1961 | Kbely Cycling Team | 350 Kč | 4175 | Ne | ||
25 km | MB60 | Lenc Jiří | 1954 | MTB Šumava Riders | 350 Kč | 4362 | Ne | ||
25 km | ZB19-35 | Kubíková Nikola | 2005 | Author Team Stupno | 350 Kč | 4198 | Ne | ||
25 km | ZB36 | Svatošová Jana | 1982 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 4236 | Ne | ||
50 km | MA18-29 | Lehocký Pavel | 1997 | GS cyklo team Jistebnice | 350 Kč | 4114 | Ne | ||
50 km | MA18-29 | Prokeš Tomáš | 1996 | 350 Kč | 4324 | Ne | |||
50 km | MA18-29 | Slanař Josef | 2000 | Galaxy CykloŠvec Stevens team | 350 Kč | 4169 | Ne | ||
50 km | MA30-39 | Fidler Martin | 1990 | HR Racing Team České Budějovice | 350 Kč | 4357 | Ne | ||
50 km | MA30-39 | Grošek Filip | 1994 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 4282 | Ne | ||
50 km | MA30-39 | Jindrle Jaroslav | 1990 | DECATHLON Cycling Team | 350 Kč | 4095 | Ne | ||
50 km | MA30-39 | Kindl Lukáš | 1990 | Cycology BikeCulture | 350 Kč | 4345 | Ne | ||
50 km | MA30-39 | Kudlák Tomáš | 1993 | Galaxy CykloŠvec Stevens team | 350 Kč | 4270 | Ne | ||
50 km | MA30-39 | Novák Matouš | 1987 | 350 Kč | 4196 | Ne | |||
50 km | MA30-39 | Písař Jan | 1988 | Cycle Experts | 350 Kč | 4088 | Ne | ||
50 km | MA30-39 | Zemánek Robert | 1989 | Mcrossfaktory | 350 Kč | 4218 | Ne | ||
50 km | MA30-39 | Čtveráček Marek | 1987 | 350 Kč | 4305 | Ne | |||
50 km | MA40-49 | Doubek Miloš | 1981 | Čistý sport | 350 Kč | 4269 | Ne | ||
50 km | MA40-49 | Hekele Emil | 1977 | Ely-sportfashion | 350 Kč | 4220 | Ne | ||
50 km | MA40-49 | Hlaváč Jan | 1979 | Čistý sport | 350 Kč | 4315 | Ne | ||
50 km | MA40-49 | Janíček Martin | 1982 | Milevsko | 350 Kč | 4332 | Ne | ||
50 km | MA40-49 | Kubík Lukáš | 1978 | CK Sport Beran Chrást | 350 Kč | 4197 | Ne | ||
50 km | MA40-49 | Ladman František | 1978 | Horažďovice | 350 Kč | 4321 | Ne | ||
50 km | MA40-49 | Mareš Vojtěch | 1978 | Café VELOKLASIK | 350 Kč | 4265 | Ne | ||
50 km | MA40-49 | Rybařík Ivan | 1981 | Čistý sport | 350 Kč | 4297 | Ne | ||
50 km | MA40-49 | Staněk Pavel | 1982 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 4271 | Ne | ||
50 km | MA40-49 | Viktora Jan | 1978 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 4338 | Ne | ||
50 km | MA40-49 | Zavadil Libor | 1975 | CYKLO ATOM | 350 Kč | 4281 | Ne | ||
50 km | MA40-49 | Štrosmajer Radek | 1979 | Velosport Valenta Scott team | 350 Kč | 4356 | Ne | ||
50 km | MA50 | Bloch Filip | 1974 | Čistý sport | 350 Kč | 4384 | Ne | ||
50 km | MA50 | Dvořák Otakar | 1962 | 350 Kč | 4344 | Ne | |||
50 km | MA50 | Kříž Jiří | 1969 | Cyklo Jiřička | 350 Kč | 4291 | Ne | ||
50 km | MA50 | Míka Oldřich | 1968 | Galaxy CykloŠvec Stevens team | 350 Kč | 4115 | Ne | ||
50 km | MA50 | Raba Tomáš | 1965 | Prodoli Racing Team | 350 Kč | 4245 | Ne | ||
50 km | MA50 | Šesták Martin | 1969 | WinPeaks | 350 Kč | 4274 | Ne | ||
50 km | MA50 | Štědrý Daniel | 1974 | TRANS BRODY | 350 Kč | 4284 | Ne | ||
50 km | ZA40 | Košecová Miroslava | 1984 | Čistý sport | 350 Kč | 4316 | Ne | ||
Děti | Bejdák Petr | 2009 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4215 | Ne | |||
Děti | Berounský David | 2007 | Cycling Academy Tábor | 100 Kč | 4280 | Ne | |||
Děti | Dvořáček Karel | 2009 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4267 | Ne | |||
Děti | Hurda Bartoloměj | 2008 | kola-bbm.cz | 100 Kč | 4234 | Ne | |||
Děti | Jiroušek Matyáš | 2009 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4148 | Ne | |||
Děti | Kachlík Adam | 2009 | Cycling Academy Tábor | 100 Kč | 4277 | Ne | |||
Děti | Kachlík Marek | 2008 | Cycling Academy Tábor | 100 Kč | 4278 | Ne | |||
Děti | Kotlínová Hana | 2008 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 100 Kč | 4382 | Ne | |||
Děti | Kořenský Jan | 2009 | Cycling Academy Tábor | 100 Kč | 4336 | Ne | |||
Děti | Krška Martin | 2008 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4249 | Ne | |||
Děti | Křížková Anna | 2009 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 100 Kč | 4387 | Ne | |||
Děti | Lechner Matěj | 2008 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4125 | Ne | |||
Děti | Rajsigl Marek | 2008 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4256 | Ne | |||
Děti | Rothbauerová Karolína | 2009 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 100 Kč | 4381 | Ne | |||
Děti | Tóth Erik | 2008 | G. Benedikt cykloteam Švec Želeč | 100 Kč | 4351 | Ne | |||
Děti | M11-12 | Dikan Jozef | 2012 | GS cyklo team Jistebnice | 100 Kč | 4308 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Dinka Miroslav | 2012 | CK Jihočeské naděje | 100 Kč | 4268 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Dvořáček Karel | 2012 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4266 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Girstl Adam | 2012 | Čistý sport | 100 Kč | 4178 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Havel Aleš | 2012 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4251 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Javorský Filip | 2013 | CK Jihočeské naděje | 100 Kč | 4259 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Komárek Jakub | 2012 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 100 Kč | 4288 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Polák Matyáš | 2013 | Cyklo Atom | 100 Kč | 4317 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Pánek Antonín | 2013 | G. Benedikt cykloteam Švec Želeč | 100 Kč | 4307 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Smrčka Matyáš | 2013 | Eurofoam Žirovnice | 100 Kč | 4275 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Tomeček Matěj | 2012 | GS Cykloteam Jistebnice | 100 Kč | 4361 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Vaněk Michal | 2012 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 100 Kč | 3982 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Zavadil Tobiáš | 2012 | Cycling Academy Tábor | 100 Kč | 4093 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Zuzák Patrik | 2012 | Cycling Academy Tábor | 100 Kč | 4290 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Zákostelecký Jakub | 2012 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 100 Kč | 4217 | Ne | ||
Děti | M11-12 | Šedivý Štěpán | 2012 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4252 | Ne | ||
Děti | M13-14 | Bejdák Martin | 2011 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4216 | Ne | ||
Děti | M13-14 | Chod Samuel | 2011 | MTB Ježíkov | 100 Kč | 4232 | Ne | ||
Děti | M13-14 | Doubek Jáchym | 2011 | Čistý sport | 100 Kč | 4333 | Ne | ||
Děti | M13-14 | Johánek Štěpán | 2010 | BSK Cyklo-Market Juniors | 100 Kč | 4193 | Ne | ||
Děti | M13-14 | Komárek Lukáš | 2010 | 100 Kč | 4287 | Ne | |||
Děti | M13-14 | Kříž Daniel | 2011 | 100 Kč | 4349 | Ne | |||
Děti | M13-14 | Ladman Vojtěch | 2010 | Horažďovice | 100 Kč | 4322 | Ne | ||
Děti | M13-14 | Maňas Adam | 2011 | Cycling Academy Tábor | 100 Kč | 4176 | Ne | ||
Děti | M13-14 | Perina Jan | 2011 | SKI TEAM BUDWEIS | 100 Kč | 3891 | Ne | ||
Děti | M13-14 | Procházka Tomáš | 2010 | 100 Kč | 4327 | Ne | |||
Děti | M13-14 | Procházka Šimon | 2010 | 100 Kč | 4328 | Ne | |||
Děti | M13-14 | Svatoš Adam | 2011 | GS cyklo team Jistebnice | 100 Kč | 4391 | Ne | ||
Děti | M13-14 | Tobolka Tadeáš | 2011 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4250 | Ne | ||
Děti | M13-14 | Zavadil Mikuláš | 2011 | Cycling Academy Tábor | 100 Kč | 4092 | Ne | ||
Děti | M5-6 | Hyšpler Bohumil | 2018 | Prodoli Racing Team | 100 Kč | 4227 | Ne | ||
Děti | M7-8 | Buchnar Kryštof | 2016 | GS cyklo team Jistebnice | 100 Kč | 4313 | Ne | ||
Děti | M7-8 | Sejk Jan | 2017 | 100 Kč | 4329 | Ne | |||
Děti | M7-8 | Staněk Marek | 2016 | MTB Ježíkov | 100 Kč | 4364 | Ne | ||
Děti | M7-8 | Svatoš Jakub | 2016 | GS cyklo team Jistebnice | 100 Kč | 4235 | Ne | ||
Děti | M9-10 | Buchnar Štěpán | 2014 | GS cyklo team Jistebnice | 100 Kč | 4312 | Ne | ||
Děti | M9-10 | Dikan Daniel | 2015 | GS cyklo team Jistebnice | 100 Kč | 4309 | Ne | ||
Děti | M9-10 | Girstl Filip | 2015 | 100 Kč | 4179 | Ne | |||
Děti | M9-10 | Hyšpler Václav | 2015 | Prodoli Racing Team | 100 Kč | 4226 | Ne | ||
Děti | M9-10 | Jindra Tomáš | 2014 | Švec Soběslav | 100 Kč | 4273 | Ne | ||
Děti | M9-10 | Johánek Vojtěch | 2014 | BSK Cyklo-Market Juniors | 100 Kč | 4272 | Ne | ||
Děti | M9-10 | Křížek Jan | 2015 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 100 Kč | 4388 | Ne | ||
Děti | M9-10 | Pomajzl Vít | 2015 | 100 Kč | 4325 | Ne | |||
Děti | M9-10 | Zelinka Adam | 2015 | Raj Kol Kladno | 100 Kč | 4331 | Ne | ||
Děti | M9-10 | Zuzák Matyáš | 2015 | Cycling Academy Tábor | 100 Kč | 4289 | Ne | ||
Děti | Z11-12 | Doubková Zora | 2013 | Čistý sport | 100 Kč | 4334 | Ne | ||
Děti | Z11-12 | Klojdová Tereza | 2012 | Z Bike Team Třeboň | 100 Kč | 4254 | Ne | ||
Děti | Z11-12 | Kořenská Viola | 2012 | Cycling Academy Tábor | 100 Kč | 4359 | Ne | ||
Děti | Z11-12 | Křivánková Ema | 2012 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 100 Kč | 4337 | Ne | ||
Děti | Z11-12 | Maňáková Valerie | 2012 | GS cyklo team Jistebnice | 100 Kč | 4293 | Ne | ||
Děti | Z11-12 | Perinová Kateřina | 2012 | SKI TEAM BUDWEIS | 100 Kč | 3890 | Ne | ||
Děti | Z11-12 | Rothbauerová Julie | 2012 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 100 Kč | 4380 | Ne | ||
Děti | Z11-12 | Rybaříková Linda | 2013 | Čistý sport | 100 Kč | 4301 | Ne | ||
Děti | Z11-12 | Staňková Bára | 2013 | MTB Ježíkov | 100 Kč | 4365 | Ne | ||
Děti | Z13-14 | Rybaříková Elena | 2011 | Čistý sport | 100 Kč | 4298 | Ne | ||
Děti | Z13-14 | Zádrapová Anna | 2011 | 100 Kč | 4350 | Ne | |||
Děti | Z5-6 | Maňasová Nikola | 2019 | 100 Kč | 4246 | Ne | |||
Děti | Z5-6 | Pomajzlová Anna | 2018 | 100 Kč | 4326 | Ne | |||
Děti | Z5-6 | Rybaříková Sára | 2018 | Čistý sport | 100 Kč | 4304 | Ne | ||
Děti | Z7-8 | Dikanová Miriam | 2017 | GS cyklo team Jistebnice | 100 Kč | 4343 | Ne | ||
Děti | Z7-8 | Doubková Dorota | 2016 | Čistý sport | 100 Kč | 4335 | Ne | ||
Děti | Z7-8 | Krešáková Eliška | 2017 | Cycling Academy Tábor | 100 Kč | 4346 | Ne | ||
Děti | Z7-8 | Perinová Anna | 2017 | SKI TEAM BUDWEIS | 100 Kč | 3889 | Ne | ||
Děti | Z9-10 | Chod Adéla | 2015 | MTB Ježíkov | 100 Kč | 4242 | Ne | ||
Děti | Z9-10 | Rybaříková Terezie | 2015 | Čistý sport | 100 Kč | 4303 | Ne | ||
Děti | Z9-10 | Sejková Apolena | 2014 | 100 Kč | 4330 | Ne | |||
Děti | Z9-10 | Smrčková Natálie | 2014 | Eurofoam Žirovnice | 100 Kč | 4276 | Ne | ||
259 | 25 km | ZB36 | Zedníková Iveta | 1987 | Ely-sportfashion | 350 Kč | 4219 | Ne |