Startovní listina 19.6.2021 - Kukle - Bulls MTB maraton Kukle

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 232689134/0300. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
30 kmMB15-18Faktor Jan2005Z Bike Team Třeboň3504247Ne
30 kmMB15-18Hurda Vojtěch2005kola-bbm.cz3504233Ne
30 kmMB15-18Klojda Tomáš2006Z Bike Team Třeboň3504253Ne
30 kmMB15-18Zadražil Vít2005Z Bike Team Třeboň3504248Ne
30 kmMB19-39Holický Tomáš1988SB České Budějovice3504049Ne
30 kmMB19-39Hyšpler Robin1986PRODOLI racing team3504225Ne
30 kmMB19-39Pilát Ondřej1987Team Blue3504285Ne
30 kmMB19-39Písař Vojtěch19923504090Ne
30 kmMB40-59Dvořák Karel1969Čistý sport3504283Ne
30 kmMB40-59Javorský David1980MJ Řípec Team3504258Ne
30 kmMB40-59Kovařík Luboš1972Cycling Academy Tabor3504243Ne
30 kmMB40-59Lacina Jan19803503990Ne
30 kmMB40-59Luděk Ambruš1978One Cycling Team3504214Ne
30 kmMB40-59Rákosník Luboš1974České Budějovice3503917Ne
30 kmMB60Bubla Ladislav19593503983Ne
30 kmMB60Klimeš Miloš1955ENDEKA BASSTA team3504187Ne
30 kmMB60Kolesa Luděk1961Kbely Cycling Team3504175Ne
30 kmZB15-18Kubíková Nikola2005Author Team Stupno 3504198Ne
30 kmZB19-35Zedníková Iveta1987Ely-sportfashion3504219Ne
30 kmZB36Svatošová Jana1982GS cyklo team Jistebnice3504236Ne
45 kmMA18-29Grošek Filip1994PRODOLI Racing Team3504282Ne
45 kmMA18-29Kudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens3504270Ne
45 kmMA18-29Lehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice3504114Ne
45 kmMA18-29Slanař Josef2000Galaxy Cyklošvec Stevens3504169Ne
45 kmMA30-39Jindrle Jaroslav1990DECATHLON Cycling Team 3504095Ne
45 kmMA30-39Novák Matouš19873504196Ne
45 kmMA30-39Písař Jan1988Cycle Experts3504088Ne
45 kmMA30-39Robert Zemánek1989Mcrossfaktory3504218Ne
45 kmMA30-39Staněk Pavel1982Prodoli racing team3504271Ne
45 kmMA40-49Doubek Miloš1981Čistý sport3504269Ne
45 kmMA40-49Hekele Emil1977Ely-sportfashion 3504220Ne
45 kmMA40-49Kubík Lukáš 1978CK Sport Beran Chrást 3504197Ne
45 kmMA40-49Mares Vojtech1978Café VELOKLASIK3504265Ne
45 kmMA40-49Zavadil Libor1975CYKLO ATOM3504281Ne
45 kmMA40-49Štědrý Daniel1974TRANS BRODY3504284Ne
45 kmMA50Míka Oldřich1968galaxy švec3504115Ne
45 kmMA50Raba Tomáš1965Prodoli Racing Team3504245Ne
45 kmMA50Šesták Martin1969WinPeaks3504274Ne
DětiM10-12Bejdák Martin2011Z Bike Team Třeboň1004216Ne
DětiM10-12Bejdák Petr2009Z Bike Team Třeboň1004215Ne
DětiM10-12Chod Samuel2011MTB Ježíkov 1004232Ne
DětiM10-12Dvořáček Karel2009Z BIKE TEAM1004267Ne
DětiM10-12Jiroušek Matyáš2009Z BIKE TEAM1004148Ne
DětiM10-12Johánek Štěpán2010BSK Cyklo-Market Juniors1004193Ne
DětiM10-12Kachlík Adam2009Cycling Academy Tábor1004277Ne
DětiM10-12Maňas Adam2011CYCLING ACADEMY TÁBOR1004176Ne
DětiM10-12Perina Jan2011SKI TEAM BUDWEIS1003891Ne
DětiM10-12Tobolka Tadeáš2011Z Bike Team Třeboň1004250Ne
DětiM10-12Zavadil Mikuláš2011Cycling Academy Tábor1004092Ne
DětiM13-14Berounský David2007Cycling Academy Tábor1004280Ne
DětiM13-14Hurda Bartoloměj2008kola-bbm.cz1004234Ne
DětiM13-14Kachlík Marek2008Cycling Academy Tábor1004278Ne
DětiM13-14Krška Martin2008Z Bike Team Třeboň1004249Ne
DětiM13-14Lechner Matěj2008Z Bike Team Třeboň1004125Ne
DětiM13-14Rajsigl Marek2008Z Bike Team Třeboň1004256Ne
DětiM6Girstl Filip20151004179Ne
DětiM6Hyšpler Václav2015PRODOLI racing team1004226Ne
DětiM6Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice1004235Ne
DětiM7-9Dinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje1004268Ne
DětiM7-9Dvořáček Karel2012Z BIKE TEAM1004266Ne
DětiM7-9Girstl Adam2012Čistý sport1004178Ne
DětiM7-9Havel Aleš2012Z Bike Team Třeboň1004251Ne
DětiM7-9Jakub Zákostelecký Jakub Zákostelecký 2012ČEZ CYKLO TEAM Tábor1004217Ne
DětiM7-9Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje1004259Ne
DětiM7-9Jindra Tomáš2014Švec Soběslav1004273Ne
DětiM7-9Johánek Vojtěch2014BSK Cyklo-Market Juniors1004272Ne
DětiM7-9Klojdová Tereza2012Z Bike Team Třeboň1004254Ne
DětiM7-9Smrčka Matyáš 2013Eurofoam Žirovnice 1004275Ne
DětiM7-9Vaněk Michal2012ČEZ Cyklo Team Tábor1003982Ne
DětiM7-9Zavadil Tobiáš2012Cycling Academy Tábor1004093Ne
DětiM7-9Šedivý Štěpán2012Z Bike Team Třeboň1004252Ne
DětiZ6Chod Adéla2015MTB Ježíkov1004242Ne
DětiZ6Perinová Anna2017SKI TEAM BUDWEIS1003889Ne
DětiZ7-9Perinová Kateřina2012SKI TEAM BUDWEIS1003890Ne
DětiZ7-9Smrčková Natálie 2014Eurofoam Žirovnice 1004276Ne
OdrážedlaM4Hyšpler Bohumil2018PRODOLI racing team1004227Ne
OdrážedlaZ4Maňasová Nikola20191004246Ne
OdrážedlaZ4Perinová Anna2017SKI TEAM BUDWEIS1003888Ne