Startovní listina 19.6.2021 - Kukle - Bulls MTB maraton Kukle

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 232689134/0300. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
30 kmMB60Klimeš Miloš1955ENDEKA BASSTA team3504187Ne
30 kmMB60Bubla Ladislav19593503983Ne
30 kmMB60Kolesa Luděk1961Kbely Cycling Team3504175Ne
45 kmMA50Raba Tomáš1965Prodoli Racing Team3504245Ne
45 kmMA50Míka Oldřich1968galaxy švec3504115Ne
30 kmMB40-59Dvořák Karel1969Čistý sport3504283Ne
45 kmMA50Šesták Martin1969WinPeaks3504274Ne
30 kmMB40-59Kovařík Luboš1972Cycling Academy Tabor3504243Ne
30 kmMB40-59Rákosník Luboš1974České Budějovice3503917Ne
45 kmMA40-49Zavadil Libor1975CYKLO ATOM3504281Ne
45 kmMA40-49Hekele Emil1977Ely-sportfashion 3504220Ne
30 kmMB40-59Luděk Ambruš1978One Cycling Team3504214Ne
45 kmMA40-49Kubík Lukáš 1978CK Sport Beran Chrást 3504197Ne
45 kmMA40-49Mares Vojtech1978Café VELOKLASIK3504265Ne
30 kmMB40-59Javorský David1980MJ Řípec Team3504258Ne
30 kmMB40-59Lacina Jan19803503990Ne
45 kmMA40-49Doubek Miloš1981Čistý sport3504269Ne
30 kmZB36Svatošová Jana1982GS cyklo team Jistebnice3504236Ne
45 kmMA30-39Staněk Pavel1982Prodoli racing team3504271Ne
30 kmMB19-39Hyšpler Robin1986PRODOLI racing team3504225Ne
30 kmZB19-35Zedníková Iveta1987Ely-sportfashion3504219Ne
45 kmMA30-39Novák Matouš19873504196Ne
30 kmMB19-39Holický Tomáš1988SB České Budějovice3504049Ne
45 kmMA30-39Písař Jan1988Cycle Experts3504088Ne
45 kmMA30-39Robert Zemánek1989Mcrossfaktory3504218Ne
45 kmMA30-39Jindrle Jaroslav1990DECATHLON Cycling Team 3504095Ne
30 kmMB19-39Písař Vojtěch19923504090Ne
45 kmMA18-29Kudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens3504270Ne
45 kmMA18-29Grošek Filip1994PRODOLI Racing Team3504282Ne
45 kmMA18-29Lehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice3504114Ne
45 kmMA18-29Slanař Josef2000Galaxy Cyklošvec Stevens3504169Ne
30 kmMB15-18Faktor Jan2005Z Bike Team Třeboň3504247Ne
30 kmMB15-18Hurda Vojtěch2005kola-bbm.cz3504233Ne
30 kmMB15-18Zadražil Vít2005Z Bike Team Třeboň3504248Ne
30 kmZB15-18Kubíková Nikola2005Author Team Stupno 3504198Ne
30 kmMB15-18Klojda Tomáš2006Z Bike Team Třeboň3504253Ne
DětiM13-14Berounský David2007Cycling Academy Tábor1004280Ne
DětiM13-14Hurda Bartoloměj2008kola-bbm.cz1004234Ne
DětiM13-14Kachlík Marek2008Cycling Academy Tábor1004278Ne
DětiM13-14Krška Martin2008Z Bike Team Třeboň1004249Ne
DětiM13-14Lechner Matěj2008Z Bike Team Třeboň1004125Ne
DětiM13-14Rajsigl Marek2008Z Bike Team Třeboň1004256Ne
DětiM10-12Bejdák Petr2009Z Bike Team Třeboň1004215Ne
DětiM10-12Dvořáček Karel2009Z BIKE TEAM1004267Ne
DětiM10-12Jiroušek Matyáš2009Z BIKE TEAM1004148Ne
DětiM10-12Kachlík Adam2009Cycling Academy Tábor1004277Ne
DětiM10-12Johánek Štěpán2010BSK Cyklo-Market Juniors1004193Ne
DětiM10-12Bejdák Martin2011Z Bike Team Třeboň1004216Ne
DětiM10-12Chod Samuel2011MTB Ježíkov 1004232Ne
DětiM10-12Maňas Adam2011CYCLING ACADEMY TÁBOR1004176Ne
DětiM10-12Perina Jan2011SKI TEAM BUDWEIS1003891Ne
DětiM10-12Tobolka Tadeáš2011Z Bike Team Třeboň1004250Ne
DětiM10-12Zavadil Mikuláš2011Cycling Academy Tábor1004092Ne
DětiM7-9Dinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje1004268Ne
DětiM7-9Dvořáček Karel2012Z BIKE TEAM1004266Ne
DětiM7-9Girstl Adam2012Čistý sport1004178Ne
DětiM7-9Havel Aleš2012Z Bike Team Třeboň1004251Ne
DětiM7-9Jakub Zákostelecký Jakub Zákostelecký 2012ČEZ CYKLO TEAM Tábor1004217Ne
DětiM7-9Klojdová Tereza2012Z Bike Team Třeboň1004254Ne
DětiM7-9Vaněk Michal2012ČEZ Cyklo Team Tábor1003982Ne
DětiM7-9Zavadil Tobiáš2012Cycling Academy Tábor1004093Ne
DětiM7-9Šedivý Štěpán2012Z Bike Team Třeboň1004252Ne
DětiZ7-9Perinová Kateřina2012SKI TEAM BUDWEIS1003890Ne
DětiM7-9Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje1004259Ne
DětiM7-9Smrčka Matyáš 2013Eurofoam Žirovnice 1004275Ne
DětiM7-9Jindra Tomáš2014Švec Soběslav1004273Ne
DětiM7-9Johánek Vojtěch2014BSK Cyklo-Market Juniors1004272Ne
DětiZ7-9Smrčková Natálie 2014Eurofoam Žirovnice 1004276Ne
DětiM6Girstl Filip20151004179Ne
DětiM6Hyšpler Václav2015PRODOLI racing team1004226Ne
DětiZ6Chod Adéla2015MTB Ježíkov1004242Ne
DětiM6Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice1004235Ne
DětiZ6Perinová Anna2017SKI TEAM BUDWEIS1003889Ne
OdrážedlaZ4Perinová Anna2017SKI TEAM BUDWEIS1003888Ne
OdrážedlaM4Hyšpler Bohumil2018PRODOLI racing team1004227Ne
OdrážedlaZ4Maňasová Nikola20191004246Ne