Startovní listina 20.4.2024 - Hluboká u Borovan - Modrý běh pro Autis Centrum - Jihočeský běžecký pohár dětí

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby. Je také možné využít QR kód.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
125DětiZ10-11Hálková Natálie2014Jihočeský klub maratonců100 Kč20761Ano
123DětiM8-9Hálek Ondřej2016Jihočeský klub maratonců100 Kč20762Ano
124DětiZ5Hálková Anna2019Jihočeský klub maratonců100 Kč20763Ano
138 kmM1Gazda Martin1968Relax Běhny JKM200 Kč20764Ano
199DětiM10-11Tichý Matyáš2014Jihočeský klub maratonců100 Kč20791Ano
130DětiZ10-11Homolová Barbora2014Jihočeský klub maratonců100 Kč20796Ano
131DětiZ5Homolová Linda2019Jihočeský klub maratonců100 Kč20797Ano
140DětiZ8-9Kozová Karolína2015Bojovnice100 Kč20815Ano
141DětiZ5Kozová Natálie2019Bojovnice100 Kč20817Ano
153DětiZ6-7Macháčová Terezie2017100 Kč20819Ano
308 kmZ1Nováková Denisa1992200 Kč20822Ano
258 kmM1Máca Zdeněk1989200 Kč20823Ano
974 kmM2Šuhaj Jan1983Šuhy team200 Kč20836Ano
178 kmM1Chlup Tomáš1993Tomski200 Kč20870Ano
218 kmZ1Kučerová Lucie1991200 Kč20878Zaplatit
614 kmM2Habart Martin1993Krtely200 Kč20907Ano
534 kmZ2Bebčáková Nikola1991Trhové Sviny200 Kč20968Zaplatit
116DětiM6-7Dvořák Filip2017Trhové Sviny100 Kč20969Zaplatit
228 kmZ1Lepšová Andrea1994Ája200 Kč21011Ano
145DětiZ6-7Lepšová Adéla2018Adélka100 Kč21012Ano
904 kmZ2Sochorová Jana1985Třeboň200 Kč21070Ano
200DětiZ8-9Týmlová Lara Eleni2015100 Kč21072Ano
170DětiM5Polodna Jan2020HARRYBADYS TEAM100 Kč21079Ano
120DětiM8-9Ficek Filip2016100 Kč21104Zaplatit
764 kmM2Kudláček Jan1975Avire Run Squad200 Kč21120Ano
568 kmM1Diviš Jiří1975CBC TEAM200 Kč21182Ano
115DětiM10-11Dušek Matěj2014Metlik100 Kč21197Ano
194DětiM8-9Štrobová Eliška2016Elišák100 Kč21198Ano
934 kmZ2Sýkorová Ivana1981Trocnov200 Kč21204Zaplatit
814 kmZ2Nováková Alena1982Avire Run Squad200 Kč21227Ano
195DětiZ5Štrobová Josefina2022Josefi100 Kč21269Zaplatit
147DětiM10-11Lhoták Martin2013ČBK Sezimovo Ústí100 Kč21292Ano
318 kmZ1Procházková Lucie1980#tymdejvid200 Kč21302Ano
160DětiM6-7Mušák Vojta2018#tymdejvid100 Kč21303Ano
624 kmZ2Hamouzová Martina1983Avire Run Squad200 Kč21313Ano
126DětiM6-7Hamouz Oliver2018Olik100 Kč21314Ano
954 kmZ2Šťáralová Renata1988200 Kč21320Ano
944 kmZ2Šindelková Lucie1971200 Kč21326Ano
190DětiZ10-11Šíslová Karolína2013Boršov100 Kč21359Ano
191DětiZ8-9Šíslová Nikola2016Boršov 1100 Kč21360Ano
155DětiZ6-7Máchová Karla2017100 Kč21365Ano
156DětiZ6-7Máchová Marie2018100 Kč21366Ano
154DětiZ5Máchová Barbora2020100 Kč21367Ano
68 kmM1Čermák Honza1987Lipensko pro život200 Kč21381Zaplatit
554 kmZ2Čermáková Kristýna1994Lipensko pro život200 Kč21382Zaplatit
109DětiZ6-7Čermáková Sára2018Lipensko pro život100 Kč21383Zaplatit
108DětiZ5Čermáková Lea2019Lipensko pro život100 Kč21384Zaplatit
118 kmZ1Forgáčová Vendula1992Vendy200 Kč21409Ano
103DětiM10-11Ambrož Jan2013Jihočeský klub maratonců100 Kč21427Ano
104DětiM8-9Ambrož Martin2016Jihočeský klub maratonců100 Kč21428Ano
18 kmM1Ambrož Jan1988#tymdejvid200 Kč21429Ano
348 kmM1Somogyi Dániel1979Třeboň200 Kč21465Zaplatit
110DětiM8-9Černý Svatopluk2015Jihočeský klub maratónců100 Kč21491Ano
119DětiZ12-13Fenclová Marie2012100 Kč21506Ano
164DětiM8-9Novotný Matyáš2016Maty100 Kč21507Ano
169DětiM6-7Pixa Jakub2017Jihočeský klub maratonců100 Kč21509Ano
398 kmZ1Vaculová Tereza2003Terez200 Kč21523Ano
38 kmZ1Brabcová Tereza2003Téra200 Kč21524Ano
288 kmM1Mikšátko Pavel1979200 Kč21526Ano
148 kmZ1Hrbková Jana1972Třeboň200 Kč21529Ano
146DětiM8-9Lexa Denis2016Team Lexa100 Kč21560Ano
178DětiZ6-7Schuster Izabela2018100 Kč21570Ano
2074 kmZ2Dementjeva Alina2001200 Kč21574Zaplatit
113DětiZ12-13Dubská Viktorie2012ČBK Sezimovo Ústí100 Kč21575Ano
114DětiM8-9Dubský Petr2015ČBK Sezimovo Ústí100 Kč21576Ano
129DětiZ5Hazuková Vendula2019100 Kč21581Zaplatit
162DětiM5Němec Matyáš2021100 Kč21582Ano
202DětiM5Votava Tomáš2020100 Kč21583Ano
794 kmZ2Michalová Tereza1990200 Kč21588Ano
704 kmZ2Kolínová Petra1986České Budějovice200 Kč21589Ano
136DětiZ5Kolínová Amálie2019České Budějovice100 Kč21590Ano
172DětiZ10-11Pozníčková Kateřina2013100 Kč21594Ano
171DětiM8-9Pozníček Pavel2015100 Kč21595Ano
106DětiM12-13Cais Karel2011Jihočeský klub maratonců100 Kč21596Ano
165DětiM10-11Novotný Vít2014Víťa100 Kč21601Ano
98 kmZ1Dohnalová Zuzana1993200 Kč21607Ano
188 kmM1Kohout Luděk1965Nová Ves200 Kč21611Ano
784 kmZ14-16Meisl Christine2010Jihočeský klub maratonců200 Kč21612Ano
157DětiM8-9Meisl Gabriel2016Jihočeský klub maratonců100 Kč21613Ano
158DětiZ5Meisl Rafaela2020Jihočeský klub maratonců100 Kč21614Ano
674 kmZ2Kaločai Dominika1992200 Kč21618Ano
684 kmM2Kaločai Ladislav1990200 Kč21619Ano
874 kmZ2Sauerová Markéta1992Musher klub JCC200 Kč21620Ano
179DětiZ5Svátová Petra2020Sokol České Budějovice100 Kč21623Ano
278 kmM1Mašek Ondřej1986CineStar Čtyři Dvory200 Kč21626Ano
203DětiZ12-13Votavová Hana2012Kachna100 Kč21627Ano
117DětiZ12-13Dvořáková Andrea2012100 Kč21631Zaplatit
118DětiZ8-9Dvořáková Vendula2015100 Kč21632Zaplatit
181DětiM10-11Šebest Václav2014Jihočeský klub maratónců100 Kč21637Zaplatit
864 kmZ2Poustková Barbora1988Jihočeský klub maratónců200 Kč21638Zaplatit
161DětiM5Nekovář Tobiáš2019100 Kč21639Ano
268 kmM1Malík Vít1969CEWC Borovany200 Kč21640Zaplatit
122DětiZ8-9Fürstová Tereza2015100 Kč21644Ano
584 kmZ2Dvořáková Michaela1999TJ Sokol Maxičky200 Kč21645Ano
854 kmM2Petráň Martin1994Keksík200 Kč21647Zaplatit
174DětiM8-9Procháska Tadeáš2016JKM100 Kč21649Ano
173DětiZ6-7Prochásková Laura2018JKM100 Kč21650Ano
328 kmM1Řehoř Michal1981Borek, Č.Budějovice200 Kč21653Ano
205DětiZ6-7Zrostlíková Karolína2018Jihočeský klub maratonců100 Kč21659Ano
180DětiM5Szábo Kryštof2021100 Kč21664Zaplatit
217PivařiRPMUrban Richard2004200 Kč21666Ano
168 kmM1Hůrka Jindřich1989200 Kč21672Ano
163DětiZ6-7Neubertová Anička2017100 Kč21674Zaplatit
298 kmM1Neubert Andreas1969LAV Halensia200 Kč21675Zaplatit
574 kmZ2Divišová Zuzana1992200 Kč21676Ano
654 kmM2Jirků Petr1984200 Kč21677Ano
127DětiM5Hamouz Samuel2020Samík100 Kč21678Ano
148DětiM12-13Lukan Matěj2011Energetic Maty100 Kč21680Ano
144DětiM10-11Kříž Zdeněk Roman2013Hluboká u Borovan100 Kč21681Ano
804 kmM2Mikšl Martin2006JKM200 Kč21683Ano
964 kmZ2Štojdlová Jitka1984Trhové Sviny200 Kč21684Ano
150DětiZ10-11Macellisová Vanesa2013Macellis team100 Kč21685Ano
152DětiZ10-11Macellisová Viktorie2014Macellis team100 Kč21686Ano
151DětiZ5Macellisová Vendula2020Macellis team100 Kč21687Ano
132DětiZ8-9Jeníková Viktorie2016ČBK SÚ100 Kč21693Ano
78 kmM1Černý Stanislav1978SK Libníč200 Kč21694Ano
128 kmM1Gaintsev Maksim2003Pushrun200 Kč21695Ano
754 kmZ2Kučerová Hana1980200 Kč21697Ano
2064 kmZ2Kolářová Hana1991200 Kč21700Ano
111DětiZ8-9Davidová Aneta2016JKM100 Kč21701Ano
112DětiZ6-7Davidová Julie2018JKM100 Kč21702Ano
924 kmZ2Svobodová Karolína2003Kája200 Kč21704Ano
128DětiZ5Hazuková Dominika2022100 Kč21705Zaplatit
594 kmM2Fridrich David1997200 Kč21706Ano
984 kmZ2Švecová Kateřina1977200 Kč21707Ano
844 kmZ2Petra Švepešová1999200 Kč21708Ano
914 kmZ2Sudíkova Alena1966200 Kč21709Ano
1014 kmZ2Zemánková Jana1984Jančíc200 Kč21711Zaplatit
724 kmM14-16Kostečka František2010200 Kč21712Zaplatit
139DětiM12-13Kostečka Jan2012Honza100 Kč21713Zaplatit
134DětiZ5Kalkušová Karolína2019100 Kč21714Ano
135DětiZ8-9Kalkušová Kateřina2015100 Kč21715Ano
107DětiZ12-13Cenková Josefína2012čbk Sezimovo ústí100 Kč21717Ano
175DětiZ10-11Procházková Gabriela2013čbk Sezimovo ústí100 Kč21718Ano
201DětiM6-7Vobejda Jonáš2017Jonýs100 Kč21720Ano
524 kmZ2Ambrožová Lucie1985Holašovice200 Kč21722Zaplatit
634 kmZ14-16Horelicová Zdenka2009200 Kč21723Zaplatit
143DětiZ5Křenková Adélka2022100 Kč21724Ano
142DětiM8-9Křenek Rosťa2015Atletika Žirovnice100 Kč21725Ano
176DětiZ6-7Ráftlová Ema2017TJ Nová Včelnice100 Kč21726Ano
133DětiM5Jombík Richard2020Po svém100 Kč21729Ano
744 kmM2Krejčí Daniel1999Borovany200 Kč21730Zaplatit
834 kmM14-16Pachner Pavel2010200 Kč21733Ano
167DětiM10-11Pachner Petr2013100 Kč21734Ano
138DětiM8-9Kopecký Matouš2016Team PZ100 Kč21735Ano
137DětiM10-11Kopecký Likáš2013Tým PZ100 Kč21736Ano
208KočárkyKOZHetešová Linda1989200 Kč21738Ano
209KočárkyKOZHornatová Andrea1990Sárinka200 Kč21739Zaplatit
185DětiM5Šimlík Filip2020Nova Ves100 Kč21741Ano
187DětiZ5Šimlíková Zuzana2022Nova Ves100 Kč21742Ano
388 kmZ1Tomášková Lucie1982Štěpánovice200 Kč21744Ano
48 kmZ1Brlicová Natálie1996SK Čtyři Dvory České Budějovice200 Kč21746Ano
182DětiM5Šejvar Kryštof2021100 Kč21770Ano
189DětiZ6-7Šindelářová Eliška2017#tymdejvid100 Kč21774Ano
188DětiZ5Šindelářová Adéla2019#tymdejvid100 Kč21775Ano
368 kmZ1Šindelářová Veronika1988#tymdejvid200 Kč21776Ano
604 kmZ2Grabmüllerová Šárka1969BH České Budějovice200 Kč21778Ano
204DětiM6-7Zíb Hugo2017100 Kč21780Ano
210PivařiRPMKondrys Petr1973Kony200 Kč21782Ano
248 kmM1Lukáš Richard1985200 Kč21783Ano
774 kmM2Lukáš Richard1985200 Kč21784Zaplatit
149DětiZ8-9Lukašová Valerie2016100 Kč21785Ano
184DětiZ10-11Šilhavá Barbora2013Barča100 Kč21787Ano
714 kmM2Kosař Petr1975SRTG LIŠOV200 Kč21789Zaplatit
108 kmM1Dvořák Václav1997Pomalý200 Kč21796Ano
884 kmM14-16Sedlák Tomáš2010SK4Dvory200 Kč21800Zaplatit
338 kmM1Sedlák Petr1975#tymdejvid200 Kč21801Zaplatit
358 kmM1Sýkora Tomáš1977RC Partizan Beograd200 Kč21803Ano
514 kmM2Aleš Lukáš1987Ali200 Kč21809Ano
644 kmZ14-16Hořejší Kristýna2008200 Kč21810Zaplatit
193DětiM6-7Špilauer Štěpán2017České Budějovice100 Kč21811Ano
192DětiZ12-13Špilauer Berenika2012České Budějovice100 Kč21812Ano
183DětiZ12-13Šiková Klára2012100 Kč21813Ano
177DětiZ12-13Semanská Tereza2012Terka100 Kč21834Ano
121DětiZ5Forgáčová Laura2021100 Kč21835Zaplatit
197DětiZ5Tichá Anna2024100 Kč21836Zaplatit
88 kmM1David Tomáš1984#tymdejvid200 Kč21837Ano
994 kmZ2Tousková Pavla1976200 Kč21838Ano
1004 kmZ2Tousková Pavla1999200 Kč21839Ano
105DětiZ12-13Bendíková Ella2012100 Kč21840Zaplatit
544 kmZ14-16Bendíková Ella2010200 Kč21842Ano
215KočárkyKOZŘehoutová Lucie1984Izerky200 Kč21843Ano
213PivařiRPZPotužáková Tereza1984200 Kč21844Ano
211PivařiRPZPachner Vejvodová Barbora1984Izerka200 Kč21845Ano
58 kmM1Celeda Jaromir1979Regent200 Kč21847Ano
159DětiM12-13Mleziva Marek20114DVCB100 Kč21848Ano
28 kmM1Batiaeva Dasha1990Regent200 Kč21851Ano
168DětiM6-7Petrenko Vasylka2018Regent100 Kč21852Ano
214PivařiRPZŘehout Martin1997200 Kč21853Ano
196DětiZ10-11Tichá Anna2014Planá nad Lužnicí100 Kč21854Ano
198DětiM8-9Tichý Antonín2016Planá nad Lužnicí100 Kč21855Ano
378 kmM1Šindelíř Daniel1971České Budějovice200 Kč21856Ano
208 kmZ1Krejčí Marta1977Město Trhové Sviny200 Kč21857Ano
734 kmZ2Krejčí Kateřina2006200 Kč21858Zaplatit
824 kmM2Oulik David1986Oulik - Smrz200 Kč21859Ano
216PivařiRPZŘehoutová Lucie1984Izerka200 Kč21860Ano
219PivařiRPZVejvodová Zuzana1963Izerka200 Kč21861Ano
894 kmZ2Smržová Markéta1987Oulik - Smrz200 Kč21862Ano
166DětiM6-7Oulík Andreas2017Oulik - Smrz100 Kč21863Ano
212KočárkyKOZPachner Vejvodová Barbora1984Izerka200 Kč21864Ano
198 kmZ1Kovaříková Jana1987#tymdejvid200 Kč21865Zaplatit
238 kmM1Prašnička Ondřej1985#tymdejvid200 Kč21866Ano
220DětiM10-11Valdauf Simon2013Jihočeský klub maratoncu100 Kč21868Ano
221DětiZ6-7Valdaufová Amanda2018Jihočeský klub maratoncu100 Kč21869Ano