Startovní listina 30.12.2023 - Litvínovice - KleKluLi

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
140STSTKoller Krejcar1984K&K600 Kč19528Ne BUS
8328kmM50-59Pojar Pavel1974SLOVAN Černý Dub400 Kč19539Ne BUS
18228kmZ50Pojarová Andrea1974SLOVAN Černý Dub400 Kč19540Ne BUS
4228kmM18-39Kacetl Vojtěch1989Status Fit Igy Team 400 Kč19550Ne BUS
7728kmM40-49Osenský Robert1980HR Racing Team České Budějovice400 Kč19564Ne
153STSTStudnař Lukáš Studnař Jakub1989Val/Sviny600 Kč19571Ne BUS
10928kmM18-39Švec Václav1986Rudolfov400 Kč19607Ne BUS
7528kmM40-49Nídl Petr1976400 Kč19612Ne
128kmM18-39Ambrož Jan1988#tymdejvid400 Kč19616Ne BUS
7128kmM40-49Musil Jaroslav1981taKleť400 Kč19633Ne BUS
12528kmM60Zákostelecký František1955Mokré400 Kč19649Ne BUS
141STSTLenka Bednářová Jana Mazancová1976STG CB600 Kč19711Ne BUS
6728kmM18-39Mazák Jakub1995400 Kč19717Ne BUS
10828kmM18-39Švancár Jakub1995400 Kč19718Ne BUS
11628kmM18-39Valachovič Tibor1989SRTG České Budějovice400 Kč19722Ne BUS
16928kmZ18-34Hinterholzová Helena2000#týmKleť400 Kč19724Ne
18428kmZ35-49Silná Hana1984400 Kč19730Ne BUS
18128kmZ35-49Pilná Alena1989Ainka400 Kč19734Ne BUS
1928kmM40-49Fiala Stanislav1980Status Fit Igy Team400 Kč19740Ne BUS
9628kmM40-49Somogyi Dániel1979#tymdejvid400 Kč19745Ne BUS
4528kmM50-59Kohout Luděk1965Nová Ves400 Kč19747Ne BUS
18828kmZ35-49Tučková Jana1982TriSK ČB400 Kč19763Ne BUS
17728kmZ18-34Lánová Zuzana1998Lanovka Team400 Kč19770Ne
17128kmZ35-49Hrdová Jitka1985NEZMAŘI400 Kč19794Ne
10428kmM18-39Štastný Jakub1989Český Krumlov400 Kč19830Ne BUS
8928kmM18-39Reitmajer Jakub1989Mazda Tábor400 Kč19882Ne BUS
12728kmM18-39Zifčák Petr1986400 Kč20042Ne BUS
2328kmM18-39Formánek Lukáš1989Žimutice (Modrá)400 Kč20045Ne BUS
132STSTAneta Vokálová Petr Stejskal2004PomalýŠneci600 Kč20055Ne BUS
231STSTVeronika Tučková Jana Krejcarová19872 kočky600 Kč20061Ne BUS
17028kmZ18-34Hofmanová Adéla1992Tymdejvid400 Kč20074Ne BUS
9228kmM40-49Sedlák Petr1975#tymdejvid 400 Kč20092Ne BUS
11428kmM50-59Trampota Tomáš1971Týn nad Vltavou - modrá400 Kč20094Ne BUS
12028kmM18-39Vaš David1990#tymdejvid 400 Kč20101Ne BUS
10728kmM40-49Štindl Jan1979Sun Wonderland Run 400 Kč20102Ne BUS
18028kmZ35-49Petříková Zuzana1980Zuza400 Kč20105Ne BUS
228kmM18-39Andreas Dominik1993Tábor400 Kč20106Ne BUS
3528kmM18-39Jakubec Matěj1997Kombič team400 Kč20107Ne BUS
3128kmM18-39Hochmut Milan1987Grill Míšov400 Kč20108Ne BUS
11528kmM40-49Vachta Luděk1983400 Kč20118Ne BUS
9028kmM18-39Repta Jaroslav1992Odry400 Kč20119Ne BUS
6028kmM50-59Lukeš Radek1972SK PLEŠ400 Kč20122Ne BUS
6928kmM40-49Michal Radek1979400 Kč20129Ne BUS
4028kmM40-49Jírovec Martin1975Dynamic masáže400 Kč20130Ne BUS
6328kmM50-59Marek Jiří1970Jihočeský klub maratonců400 Kč20133Ne BUS
5228kmM40-49Krýcha Vladislav1976SK PLEŠ400 Kč20141Ne BUS
9128kmM40-49Růžička Petr1979400 Kč20147Ne BUS
1128kmM50-59Buchlovský Petr1971Jihočeský klub maratonců400 Kč20149Ne BUS
17628kmZ50Lánová Eva1970Lanovka Team400 Kč20150Ne
4428kmM50-59Kačer Martin1972SK PLEŠ400 Kč20151Ne BUS
7628kmM60Orgoň Alojz1960SKPleš400 Kč20152Ne BUS
147STSTOndrej Vala Milan Borovka1990Kameňáci600 Kč20156Ne BUS
528kmM40-49Bartyzal Josef1984#tymdejvid 400 Kč20157Ne BUS
5028kmM40-49Krejčík Milan1981Sportisimo Strakonice400 Kč20161Ne BUS
19128kmZ50Vogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců400 Kč20164Ne BUS
16328kmZ35-49Černá Lenka1982SK Libníč400 Kč20165Ne BUS
1328kmM40-49Černý Stanislav1978SK Libníč400 Kč20166Ne BUS
8728kmM40-49Ráftl Karel1976Lovětín400 Kč20169Ne BUS
146STSTOldřich Bažant Jakub Bělka1983Fakt Abstinenti600 Kč20173Ne BUS
6828kmM50-59Meisl Jan1974Jihočeský klub maratonců400 Kč20177Ne BUS
17928kmZ18-34Meisl Petra Indiana2006Jihočeský klub maratonců400 Kč20178Ne BUS
137STSTChristine Meisl Petra Meisl1973Jihočeský klub maratonců600 Kč20179Ne BUS
2128kmM18-39Figalla Petr1997400 Kč20186Ne BUS
328kmM40-49Barcal Richard1981dos amigos400 Kč20190Ne BUS
17428kmZ35-49Ježková Bohuslava1979#girlsonfire400 Kč20195Ne BUS
9428kmM18-39Sikora Martin2000České Budějovice400 Kč20198Ne BUS
7928kmM40-49Pejša Jan1975smí být prázdné400 Kč20199Ne BUS
4128kmM18-39Jurík Jakub1993Přídolí 400 Kč20200Ne
1828kmM50-59Ferebauer Petr1972taKleť400 Kč20206Ne BUS
16528kmZ35-49Doleželová Miroslava1977400 Kč20207Ne BUS
16728kmZ35-49Fialová Irena1979#tymdejvid400 Kč20208Ne BUS
18728kmZ35-49Šinogl Musilová Andrea1981Ája400 Kč20214Ne
232STSTVojtěch Marek Magdalena Marková1988Utinni! / VOMAJDA600 Kč20216Ne
4928kmM40-49Kramář Michal1980Tábor400 Kč20217Ne BUS
1528kmM18-39Dychtl Michal1993Galaxy CykloŠvec Stevens400 Kč20218Ne BUS
7228kmM50-59Navratil Karel1968Charlie 400 Kč20219Ne BUS
6628kmM50-59Šimek Miroslav1966TC Dvořák Č. Budějovice400 Kč20220Ne BUS
135STSTDiviš Jiří Skalka Pavel1975CBC TEAM600 Kč20221Ne BUS
4828kmM18-39Kouba Ondřej1999TA3Projekt400 Kč20224Ne BUS
9728kmM18-39Srb Jindřich1985Nerozlučná dvojka400 Kč20230Ne BUS
7028kmM50-59Mikolášek Arnošt1965Nákří400 Kč20231Ne BUS
18528kmZ35-49Solarová Danuše1985Nerozlučná dvojka400 Kč20232Ne BUS
2028kmM50-59Fiala Tomáš1974#týmKleť400 Kč20236Ne BUS
11828kmM40-49Valenta Petr1979Budyně400 Kč20237Ne BUS
628kmM40-49Bauer Václav1978týmKleť400 Kč20238Ne
16628kmZ35-49Faktorová Drahomíra1977400 Kč20246Ne BUS
6128kmM18-39Mach František1985SK ŘEČICE 400 Kč20248Ne BUS
12628kmM18-39Zámiš Jaroslav1994Kombitch team400 Kč20249Ne BUS
11728kmM18-39Valenta Michal1987Cyklo Jiřička400 Kč20257Ne BUS
8128kmM50-59Pelc Václav1967OB Strakonice400 Kč20260Ne BUS
12428kmM40-49Vondrášek Štěpán1980#Tymdejvid400 Kč20262Ne BUS
233STSTVondrášek Martin Kozáková Lucie1982MaLu600 Kč20264Ne BUS
1228kmM18-39Buřič Marek1986Sokol Olešnice400 Kč20265Ne BUS
158STSTTomáš Havelka Vojtěch Týmal2004BIGY CB600 Kč20266Ne
8528kmM50-59Profant Vladimír1970Dinos TT400 Kč20267Ne BUS
154STSTŠafránek Petr Šindelářová Veronika1978Výletníci600 Kč20275Ne BUS
10628kmM50-59Štěpán Kamil1973Prachatice400 Kč20279Ne
139STSTJan Fuxa Štěpán Veselý1991#TYMDEJVID600 Kč20287Ne
5328kmM18-39Kudrna Dan1988Běž/\Buď /IMPALA\400 Kč20289Ne
136STSTHoudek Vojtěch Romana Honsová1987Vojta a Romča600 Kč20294Ne
10228kmM50-59Šimůnek Rostislav1968TriSK ČB 400 Kč20298Ne
156STSTŠimůnek Rostislav Tučková Tereza1968TriSK ČB600 Kč20299Ne
159STSTTomáš Krbec Jíří Perník1969Hasiči Přísečná600 Kč20302Ne
4328kmM18-39Kačer Jan2002omshk400 Kč20303Ne BUS
1028kmM18-39Bohdal František1996Kamenný Újezd400 Kč20307Ne BUS
11328kmM40-49Tomek Daniel1980400 Kč20308Ne BUS
11128kmM18-39Theiner Ondřej1994400 Kč20314Ne BUS
12128kmM40-49Vedl František1977400 Kč20315Ne BUS
5128kmM40-49Krninský Vojtěch1977400 Kč20321Ne BUS
11228kmM50-59Toman Martin1971SK Babice400 Kč20323Ne BUS
5528kmM18-39Kůrka Tomáš1986ROUVY Specialized cycling team400 Kč20324Ne BUS
16828kmZ18-34Filipová Klára1996Klaris400 Kč20326Ne BUS
157STSTTereza Pohanová Michal Pohan1991PAGAN Team600 Kč20335Ne BUS
6228kmM18-39Malina Lukáš1985400 Kč20336Ne BUS
10328kmM18-39Šmíd Martin1986Steave400 Kč20337Ne BUS
7428kmM18-39Nedorost Václav1986400 Kč20338Ne BUS
5928kmM18-39Linduška František1994400 Kč20342Ne BUS
145STSTMilan Krejčík Martin Furbach1981Sportisimo Strakonice600 Kč20343Ne BUS
149STSTPelc Václav Boček Josef1968OB Strakonice600 Kč20344Ne BUS
134STSTDavid Houska Teodor Brcko1973Team Rudolfov600 Kč20350Ne
4728kmM40-49Kosař Petr1975SRTG Lišov400 Kč20355Ne BUS
2828kmM50-59Haňur Roman1969400 Kč20356Ne BUS
2228kmM60Filingr Čeněk1961Běžecký klub F - C Kadaň400 Kč20359Ne BUS
17328kmZ35-49Jandová Nela1989SRTG Lišov400 Kč20360Ne BUS
3428kmM40-49Hubáček Aleš1980400 Kč20379Ne BUS
3928kmM40-49Jauker Milan1976taKleť400 Kč20387Ne BUS
17828kmZ18-34Matoušková Veronika1991400 Kč20388Ne
151STSTPetrou Jan Vorlová Dana1962Rychlá dvojka600 Kč20389Ne
728kmM18-39Bednář Adam2002Bedny400 Kč20397Ne
8828kmM18-39Rašovský Matěj1988RUN magazine team400 Kč20399Ne BUS
5828kmM50-59Lácha Pavel1969RESOLUTION TEAM400 Kč20401Ne BUS
10128kmM40-49Šalanda Marek1980Jindřichův Hradec400 Kč20408Ne BUS
5428kmM50-59Kulovaný Martin1973TCV Jindřichův Hradec400 Kč20409Ne BUS
3728kmM40-49Jančúch Jerguš1980#tymdejvid400 Kč20412Ne
138STSTChristopher Nymburg, Petr Pešl2000#týmKleť 600 Kč20413Ne
131STSTAdam Sochacký Josef Odradovec1979600 Kč20414Ne BUS
3228kmM40-49Holeček Martin1976Srubec400 Kč20415Ne BUS
2728kmM40-49Habart Petr1980SK Pleš400 Kč20416Ne BUS
155STSTŠimák Petr Šimáková Anna1973TJ Kapr Markvartice600 Kč20417Ne BUS
234STSTZoderer Josef Zodererová Václava1961Tábor600 Kč20419Ne
8628kmM50-59Prošek Lukáš1974Brno400 Kč20422Ne
2528kmM40-49Gahura Ondřej1982Černý Dub400 Kč20423Ne BUS
1428kmM50-59Červený Petr1973DINOS TT400 Kč20425Ne BUS
12828kmM18-39Zrzavý Martin1991České Budějovice 400 Kč20426Ne
5628kmM18-39Kvasničák Miroslav1993Galaxy CykloŠvec Stevens400 Kč20427Ne
17528kmZ35-49Klimešová Miroslava1977400 Kč20428Ne BUS
16228kmZ35-49Břicháčková Lucie1975BBK400 Kč20429Ne BUS
1628kmM18-39Fara Jan1990#tymdejvid400 Kč20430Ne BUS
5728kmM40-49Kysel František1976Dinos TT400 Kč20431Ne BUS
928kmM60Binder Václav1956taKleť400 Kč20432Ne BUS
12328kmM40-49Vinzens Jan1976SODO400 Kč20433Ne BUS
12228kmM18-39Vinzens Jakub2007SODO400 Kč20434Ne BUS
2928kmM18-39Havíř Šimon1998400 Kč20435Ne BUS
2628kmM18-39Habart Jakub2008SK Pleš400 Kč20436Ne BUS
18328kmZ18-34Polenská Klára1994České Budějovice 400 Kč20438Ne BUS
6428kmM50-59Maršík Miloš1966UltraRun Holubov400 Kč20439Ne BUS
143STSTMarek Stejskal Klára Dudová1993Dinos TT600 Kč20440Ne BUS
3328kmM40-49Houska Petr1981Resolution team 400 Kč20441Ne
6528kmM18-39Matouš Pavel1989#tymdejvid400 Kč20442Ne BUS
10028kmM18-39Svoboda Vojtěch1987České Budějovice 400 Kč20443Ne BUS
19028kmZ35-49Vejpustková Jana1980Česká škola u Holašovic400 Kč20444Ne BUS
18628kmZ18-34Starková Šárka1991MK JCC400 Kč20445Ne BUS
3628kmM40-49Jakubíček Jan1982Kerberos400 Kč20446Ne BUS
142STSTMarek Bergauer Petr Zimola1991600 Kč20447Ne
17228kmZ35-49Jakubíčková Hanka1986SK 4 Dvory České Budějovice400 Kč20448Ne BUS
428kmM18-39Bartoněk Ondřej1991400 Kč20449Ne
7328kmM40-49Neckář Ferdinand1982Ferda400 Kč20451Ne
8428kmM18-39Profant Ondřej1999Týn nad Vltavou400 Kč20452Ne BUS
3028kmM18-39Havlíček Josef1994400 Kč20453Ne
152STSTSchwarz Leo Schwarzová Johana1999Omlenice600 Kč20454Ne
8028kmM40-49Pejša Jiří1983Čistý sport racing team400 Kč20455Ne BUS
7828kmM40-49Pálka Pavel1976Dlouhá míle 400 Kč20456Ne BUS
1728kmM18-39Fencl Jiří1999Kombitch team400 Kč20457Ne BUS
4628kmM40-49Kolář Petr1984400 Kč20458Ne BUS
148STSTPavlína Kozáková Kateřina Franková1999#ultrafungirls600 Kč20459Ne
150STSTPetr Macek Tomáš Macek1979M+M600 Kč20460Ne BUS
11928kmM60Váňa Miloslav1963400 Kč20461Ne BUS
144STSTMarie Hüttnerová Hana Hubingerová1985Predátorky600 Kč20462Ne BUS
10528kmM18-39Šťastný Jiří1985400 Kč20463Ne
18928kmZ18-34Ungermanová Elizabeth1999Budeš trpět, ale náramně si to užiješ400 Kč20464Ne BUS
828kmM18-39Beneš Radek2000SRTG Lišov400 Kč20465Ne BUS
11028kmM40-49Tesař Martin1977Kaliště u Lipí400 Kč20468Ne BUS
9828kmM18-39Straka Pavel1998Řeznictví Straka Kunžak400 Kč20469Ne
9528kmM18-39Sobotík Vojtěch2000Ledenice400 Kč20470Ne
160STSTVáclav Bauer Pavel Kováč1992#týmKleť600 Kč20471Ne
2428kmM18-39Fousek František1999Muži z Malše400 Kč20472Ne BUS
8228kmM40-49Petrů Michal1978Prachatice400 Kč20473Ne BUS
16428kmZ35-49Černohorská Lucie1986Run4fun400 Kč20474Ne
133STSTBartyzal Josef Klimeš Petr1980Na pohodu :-)600 Kč20475Ne
3828kmM40-49Jaroš Tomáš1978SK Pleš400 Kč20476Ne BUS
16128kmZ18-34Bártová Adéla1991Litvínovice400 Kč20477Ne
9328kmM18-39Sejkora Jaroslav1987400 Kč20483Ne BUS
9928kmM40-49Svoboda Martin1976Ostrava400 Kč20484Ne