Startovní listina 30.12.2023 - Litvínovice - KleKluLi

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
131STSTAdam Sochacký Josef Odradovec1979600 Kč20414Ne BUS
132STSTAneta Vokálová Petr Stejskal2004PomalýŠneci600 Kč20055Ne BUS
133STSTBartyzal Josef Klimeš Petr1980Na pohodu :-)600 Kč20475Ne
134STSTDavid Houska Teodor Brcko1973Team Rudolfov600 Kč20350Ne
135STSTDiviš Jiří Skalka Pavel1975CBC TEAM600 Kč20221Ne BUS
136STSTHoudek Vojtěch Romana Honsová1987Vojta a Romča600 Kč20294Ne
137STSTChristine Meisl Petra Meisl1973Jihočeský klub maratonců600 Kč20179Ne BUS
138STSTChristopher Nymburg, Petr Pešl2000#týmKleť 600 Kč20413Ne
139STSTJan Fuxa Štěpán Veselý1991#TYMDEJVID600 Kč20287Ne
140STSTKoller Krejcar1984K&K600 Kč19528Ne BUS
141STSTLenka Bednářová Jana Mazancová1976STG CB600 Kč19711Ne BUS
142STSTMarek Bergauer Petr Zimola1991600 Kč20447Ne
143STSTMarek Stejskal Klára Dudová1993Dinos TT600 Kč20440Ne BUS
144STSTMarie Hüttnerová Hana Hubingerová1985Predátorky600 Kč20462Ne BUS
145STSTMilan Krejčík Martin Furbach1981Sportisimo Strakonice600 Kč20343Ne BUS
146STSTOldřich Bažant Jakub Bělka1983Fakt Abstinenti600 Kč20173Ne BUS
147STSTOndrej Vala Milan Borovka1990Kameňáci600 Kč20156Ne BUS
148STSTPavlína Kozáková Kateřina Franková1999#ultrafungirls600 Kč20459Ne
149STSTPelc Václav Boček Josef1968OB Strakonice600 Kč20344Ne BUS
150STSTPetr Macek Tomáš Macek1979M+M600 Kč20460Ne BUS
151STSTPetrou Jan Vorlová Dana1962Rychlá dvojka600 Kč20389Ne
152STSTSchwarz Leo Schwarzová Johana1999Omlenice600 Kč20454Ne
153STSTStudnař Lukáš Studnař Jakub1989Val/Sviny600 Kč19571Ne BUS
154STSTŠafránek Petr Šindelářová Veronika1978Výletníci600 Kč20275Ne BUS
155STSTŠimák Petr Šimáková Anna1973TJ Kapr Markvartice600 Kč20417Ne BUS
156STSTŠimůnek Rostislav Tučková Tereza1968TriSK ČB600 Kč20299Ne
157STSTTereza Pohanová Michal Pohan1991PAGAN Team600 Kč20335Ne BUS
158STSTTomáš Havelka Vojtěch Týmal2004BIGY CB600 Kč20266Ne
159STSTTomáš Krbec Jíří Perník1969Hasiči Přísečná600 Kč20302Ne
160STSTVáclav Bauer Pavel Kováč1992#týmKleť600 Kč20471Ne
231STSTVeronika Tučková Jana Krejcarová19872 kočky600 Kč20061Ne BUS
232STSTVojtěch Marek Magdalena Marková1988Utinni! / VOMAJDA600 Kč20216Ne
233STSTVondrášek Martin Kozáková Lucie1982MaLu600 Kč20264Ne BUS
234STSTZoderer Josef Zodererová Václava1961Tábor600 Kč20419Ne
128kmM18-39Ambrož Jan1988#tymdejvid400 Kč19616Ne BUS
228kmM18-39Andreas Dominik1993Tábor400 Kč20106Ne BUS
328kmM40-49Barcal Richard1981dos amigos400 Kč20190Ne BUS
428kmM18-39Bartoněk Ondřej1991400 Kč20449Ne
528kmM40-49Bartyzal Josef1984#tymdejvid 400 Kč20157Ne BUS
628kmM40-49Bauer Václav1978týmKleť400 Kč20238Ne
728kmM18-39Bednář Adam2002Bedny400 Kč20397Ne
828kmM18-39Beneš Radek2000SRTG Lišov400 Kč20465Ne BUS
928kmM60Binder Václav1956taKleť400 Kč20432Ne BUS
1028kmM18-39Bohdal František1996Kamenný Újezd400 Kč20307Ne BUS
1128kmM50-59Buchlovský Petr1971Jihočeský klub maratonců400 Kč20149Ne BUS
1228kmM18-39Buřič Marek1986Sokol Olešnice400 Kč20265Ne BUS
1328kmM40-49Černý Stanislav1978SK Libníč400 Kč20166Ne BUS
1428kmM50-59Červený Petr1973DINOS TT400 Kč20425Ne BUS
1528kmM18-39Dychtl Michal1993Galaxy CykloŠvec Stevens400 Kč20218Ne BUS
1628kmM18-39Fara Jan1990#tymdejvid400 Kč20430Ne BUS
1728kmM18-39Fencl Jiří1999Kombitch team400 Kč20457Ne BUS
1828kmM50-59Ferebauer Petr1972taKleť400 Kč20206Ne BUS
1928kmM40-49Fiala Stanislav1980Status Fit Igy Team400 Kč19740Ne BUS
2028kmM50-59Fiala Tomáš1974#týmKleť400 Kč20236Ne BUS
2128kmM18-39Figalla Petr1997400 Kč20186Ne BUS
2228kmM60Filingr Čeněk1961Běžecký klub F - C Kadaň400 Kč20359Ne BUS
2328kmM18-39Formánek Lukáš1989Žimutice (Modrá)400 Kč20045Ne BUS
2428kmM18-39Fousek František1999Muži z Malše400 Kč20472Ne BUS
2528kmM40-49Gahura Ondřej1982Černý Dub400 Kč20423Ne BUS
2628kmM18-39Habart Jakub2008SK Pleš400 Kč20436Ne BUS
2728kmM40-49Habart Petr1980SK Pleš400 Kč20416Ne BUS
2828kmM50-59Haňur Roman1969400 Kč20356Ne BUS
2928kmM18-39Havíř Šimon1998400 Kč20435Ne BUS
3028kmM18-39Havlíček Josef1994400 Kč20453Ne
3128kmM18-39Hochmut Milan1987Grill Míšov400 Kč20108Ne BUS
3228kmM40-49Holeček Martin1976Srubec400 Kč20415Ne BUS
3328kmM40-49Houska Petr1981Resolution team 400 Kč20441Ne
3428kmM40-49Hubáček Aleš1980400 Kč20379Ne BUS
3528kmM18-39Jakubec Matěj1997Kombič team400 Kč20107Ne BUS
3628kmM40-49Jakubíček Jan1982Kerberos400 Kč20446Ne BUS
3728kmM40-49Jančúch Jerguš1980#tymdejvid400 Kč20412Ne
3828kmM40-49Jaroš Tomáš1978SK Pleš400 Kč20476Ne BUS
3928kmM40-49Jauker Milan1976taKleť400 Kč20387Ne BUS
4028kmM40-49Jírovec Martin1975Dynamic masáže400 Kč20130Ne BUS
4128kmM18-39Jurík Jakub1993Přídolí 400 Kč20200Ne
4228kmM18-39Kacetl Vojtěch1989Status Fit Igy Team 400 Kč19550Ne BUS
4328kmM18-39Kačer Jan2002omshk400 Kč20303Ne BUS
4428kmM50-59Kačer Martin1972SK PLEŠ400 Kč20151Ne BUS
4528kmM50-59Kohout Luděk1965Nová Ves400 Kč19747Ne BUS
4628kmM40-49Kolář Petr1984400 Kč20458Ne BUS
4728kmM40-49Kosař Petr1975SRTG Lišov400 Kč20355Ne BUS
4828kmM18-39Kouba Ondřej1999TA3Projekt400 Kč20224Ne BUS
4928kmM40-49Kramář Michal1980Tábor400 Kč20217Ne BUS
5028kmM40-49Krejčík Milan1981Sportisimo Strakonice400 Kč20161Ne BUS
5128kmM40-49Krninský Vojtěch1977400 Kč20321Ne BUS
5228kmM40-49Krýcha Vladislav1976SK PLEŠ400 Kč20141Ne BUS
5328kmM18-39Kudrna Dan1988Běž/\Buď /IMPALA\400 Kč20289Ne
5428kmM50-59Kulovaný Martin1973TCV Jindřichův Hradec400 Kč20409Ne BUS
5528kmM18-39Kůrka Tomáš1986ROUVY Specialized cycling team400 Kč20324Ne BUS
5628kmM18-39Kvasničák Miroslav1993Galaxy CykloŠvec Stevens400 Kč20427Ne
5728kmM40-49Kysel František1976Dinos TT400 Kč20431Ne BUS
5828kmM50-59Lácha Pavel1969RESOLUTION TEAM400 Kč20401Ne BUS
5928kmM18-39Linduška František1994400 Kč20342Ne BUS
6028kmM50-59Lukeš Radek1972SK PLEŠ400 Kč20122Ne BUS
6128kmM18-39Mach František1985SK ŘEČICE 400 Kč20248Ne BUS
6228kmM18-39Malina Lukáš1985400 Kč20336Ne BUS
6328kmM50-59Marek Jiří1970Jihočeský klub maratonců400 Kč20133Ne BUS
6428kmM50-59Maršík Miloš1966UltraRun Holubov400 Kč20439Ne BUS
6528kmM18-39Matouš Pavel1989#tymdejvid400 Kč20442Ne BUS
6628kmM50-59Šimek Miroslav1966TC Dvořák Č. Budějovice400 Kč20220Ne BUS
6728kmM18-39Mazák Jakub1995400 Kč19717Ne BUS
6828kmM50-59Meisl Jan1974Jihočeský klub maratonců400 Kč20177Ne BUS
6928kmM40-49Michal Radek1979400 Kč20129Ne BUS
7028kmM50-59Mikolášek Arnošt1965Nákří400 Kč20231Ne BUS
7128kmM40-49Musil Jaroslav1981taKleť400 Kč19633Ne BUS
7228kmM50-59Navratil Karel1968Charlie 400 Kč20219Ne BUS
7328kmM40-49Neckář Ferdinand1982Ferda400 Kč20451Ne
7428kmM18-39Nedorost Václav1986400 Kč20338Ne BUS
7528kmM40-49Nídl Petr1976400 Kč19612Ne
7628kmM60Orgoň Alojz1960SKPleš400 Kč20152Ne BUS
7728kmM40-49Osenský Robert1980HR Racing Team České Budějovice400 Kč19564Ne
7828kmM40-49Pálka Pavel1976Dlouhá míle 400 Kč20456Ne BUS
7928kmM40-49Pejša Jan1975smí být prázdné400 Kč20199Ne BUS
8028kmM40-49Pejša Jiří1983Čistý sport racing team400 Kč20455Ne BUS
8128kmM50-59Pelc Václav1967OB Strakonice400 Kč20260Ne BUS
8228kmM40-49Petrů Michal1978Prachatice400 Kč20473Ne BUS
8328kmM50-59Pojar Pavel1974SLOVAN Černý Dub400 Kč19539Ne BUS
8428kmM18-39Profant Ondřej1999Týn nad Vltavou400 Kč20452Ne BUS
8528kmM50-59Profant Vladimír1970Dinos TT400 Kč20267Ne BUS
8628kmM50-59Prošek Lukáš1974Brno400 Kč20422Ne
8728kmM40-49Ráftl Karel1976Lovětín400 Kč20169Ne BUS
8828kmM18-39Rašovský Matěj1988RUN magazine team400 Kč20399Ne BUS
8928kmM18-39Reitmajer Jakub1989Mazda Tábor400 Kč19882Ne BUS
9028kmM18-39Repta Jaroslav1992Odry400 Kč20119Ne BUS
9128kmM40-49Růžička Petr1979400 Kč20147Ne BUS
9228kmM40-49Sedlák Petr1975#tymdejvid 400 Kč20092Ne BUS
9328kmM18-39Sejkora Jaroslav1987400 Kč20483Ne BUS
9428kmM18-39Sikora Martin2000České Budějovice400 Kč20198Ne BUS
9528kmM18-39Sobotík Vojtěch2000Ledenice400 Kč20470Ne
9628kmM40-49Somogyi Dániel1979#tymdejvid400 Kč19745Ne BUS
9728kmM18-39Srb Jindřich1985Nerozlučná dvojka400 Kč20230Ne BUS
9828kmM18-39Straka Pavel1998Řeznictví Straka Kunžak400 Kč20469Ne
9928kmM40-49Svoboda Martin1976Ostrava400 Kč20484Ne
10028kmM18-39Svoboda Vojtěch1987České Budějovice 400 Kč20443Ne BUS
10128kmM40-49Šalanda Marek1980Jindřichův Hradec400 Kč20408Ne BUS
10228kmM50-59Šimůnek Rostislav1968TriSK ČB 400 Kč20298Ne
10328kmM18-39Šmíd Martin1986Steave400 Kč20337Ne BUS
10428kmM18-39Štastný Jakub1989Český Krumlov400 Kč19830Ne BUS
10528kmM18-39Šťastný Jiří1985400 Kč20463Ne
10628kmM50-59Štěpán Kamil1973Prachatice400 Kč20279Ne
10728kmM40-49Štindl Jan1979Sun Wonderland Run 400 Kč20102Ne BUS
10828kmM18-39Švancár Jakub1995400 Kč19718Ne BUS
10928kmM18-39Švec Václav1986Rudolfov400 Kč19607Ne BUS
11028kmM40-49Tesař Martin1977Kaliště u Lipí400 Kč20468Ne BUS
11128kmM18-39Theiner Ondřej1994400 Kč20314Ne BUS
11228kmM50-59Toman Martin1971SK Babice400 Kč20323Ne BUS
11328kmM40-49Tomek Daniel1980400 Kč20308Ne BUS
11428kmM50-59Trampota Tomáš1971Týn nad Vltavou - modrá400 Kč20094Ne BUS
11528kmM40-49Vachta Luděk1983400 Kč20118Ne BUS
11628kmM18-39Valachovič Tibor1989SRTG České Budějovice400 Kč19722Ne BUS
11728kmM18-39Valenta Michal1987Cyklo Jiřička400 Kč20257Ne BUS
11828kmM40-49Valenta Petr1979Budyně400 Kč20237Ne BUS
11928kmM60Váňa Miloslav1963400 Kč20461Ne BUS
12028kmM18-39Vaš David1990#tymdejvid 400 Kč20101Ne BUS
12128kmM40-49Vedl František1977400 Kč20315Ne BUS
12228kmM18-39Vinzens Jakub2007SODO400 Kč20434Ne BUS
12328kmM40-49Vinzens Jan1976SODO400 Kč20433Ne BUS
12428kmM40-49Vondrášek Štěpán1980#Tymdejvid400 Kč20262Ne BUS
12528kmM60Zákostelecký František1955Mokré400 Kč19649Ne BUS
12628kmM18-39Zámiš Jaroslav1994Kombitch team400 Kč20249Ne BUS
12728kmM18-39Zifčák Petr1986400 Kč20042Ne BUS
12828kmM18-39Zrzavý Martin1991České Budějovice 400 Kč20426Ne
16128kmZ18-34Bártová Adéla1991Litvínovice400 Kč20477Ne
16228kmZ35-49Břicháčková Lucie1975BBK400 Kč20429Ne BUS
16328kmZ35-49Černá Lenka1982SK Libníč400 Kč20165Ne BUS
16428kmZ35-49Černohorská Lucie1986Run4fun400 Kč20474Ne
16528kmZ35-49Doleželová Miroslava1977400 Kč20207Ne BUS
16628kmZ35-49Faktorová Drahomíra1977400 Kč20246Ne BUS
16728kmZ35-49Fialová Irena1979#tymdejvid400 Kč20208Ne BUS
16828kmZ18-34Filipová Klára1996Klaris400 Kč20326Ne BUS
16928kmZ18-34Hinterholzová Helena2000#týmKleť400 Kč19724Ne
17028kmZ18-34Hofmanová Adéla1992Tymdejvid400 Kč20074Ne BUS
17128kmZ35-49Hrdová Jitka1985NEZMAŘI400 Kč19794Ne
17228kmZ35-49Jakubíčková Hanka1986SK 4 Dvory České Budějovice400 Kč20448Ne BUS
17328kmZ35-49Jandová Nela1989SRTG Lišov400 Kč20360Ne BUS
17428kmZ35-49Ježková Bohuslava1979#girlsonfire400 Kč20195Ne BUS
17528kmZ35-49Klimešová Miroslava1977400 Kč20428Ne BUS
17628kmZ50Lánová Eva1970Lanovka Team400 Kč20150Ne
17728kmZ18-34Lánová Zuzana1998Lanovka Team400 Kč19770Ne
17828kmZ18-34Matoušková Veronika1991400 Kč20388Ne
17928kmZ18-34Meisl Petra Indiana2006Jihočeský klub maratonců400 Kč20178Ne BUS
18028kmZ35-49Petříková Zuzana1980Zuza400 Kč20105Ne BUS
18128kmZ35-49Pilná Alena1989Ainka400 Kč19734Ne BUS
18228kmZ50Pojarová Andrea1974SLOVAN Černý Dub400 Kč19540Ne BUS
18328kmZ18-34Polenská Klára1994České Budějovice 400 Kč20438Ne BUS
18428kmZ35-49Silná Hana1984400 Kč19730Ne BUS
18528kmZ35-49Solarová Danuše1985Nerozlučná dvojka400 Kč20232Ne BUS
18628kmZ18-34Starková Šárka1991MK JCC400 Kč20445Ne BUS
18728kmZ35-49Šinogl Musilová Andrea1981Ája400 Kč20214Ne
18828kmZ35-49Tučková Jana1982TriSK ČB400 Kč19763Ne BUS
18928kmZ18-34Ungermanová Elizabeth1999Budeš trpět, ale náramně si to užiješ400 Kč20464Ne BUS
19028kmZ35-49Vejpustková Jana1980Česká škola u Holašovic400 Kč20444Ne BUS
19128kmZ50Vogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců400 Kč20164Ne BUS