Startovní listina 4.3.2023 - Mladá Vožice - Vožický vytrvalostní běh (JBP)

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
7 kmM2ENěmec Jiří1948Atletika Vlašim300 Kč12357Ne L
7 kmM2ERůžička Josef1948Buková - Pravonín300 Kč12360Ano M
7 kmM2EStarý Stanislav1953Roubíčkova Lhota300 Kč12358Ano M
14 kmMDVitásek Josef1958Buková u Příbramě300 Kč12388Ano M
14 kmMDSmékal Miroslav1960Benešovský běžecký klub 300 Kč12353Ano M
7 kmM2DBacil Ladislav1963300 Kč12409Ne S
7 kmM2CKrátký Josef1965Hvězda Pardubice300 Kč12230Ano XL
7 kmM2CMartin Dvořák1967Mladá Vožice300 Kč12392Ne XL
14 kmMCGazda Martin1968300 Kč12305Ne L
14 kmMCŘíha Karel1969BBK300 Kč12403Ne XL
14 kmZCKrátká Anna1969Hvězda Pardubice300 Kč12231Ano XL
14 kmMCDubják Petr1970Jiskra Zruč nad Sázavou300 Kč12345Ano
14 kmMCJánošík Rudolf 1971Bezime za Vlašim 300 Kč12333Ne M
14 kmMCZeman Petr1971TT Astra Konopiště300 Kč12229Ano L
14 kmMCNoháč Michal1972Petroupim300 Kč12402Ano L
7 kmM2CHořejš Jiří1972300 Kč12397Ano XL
7 kmM2CŠvadlena Petr1972Velo club Tábor300 Kč12407Ne S
7 kmZ2CŘíhová Radka1972Soběhrdy300 Kč12404Ne M
7 kmM2CFoller Mirek1973Efa tým300 Kč12348Ano M
7 kmZ2CAdamcová Andrea 1973Běžíme za Vlašim 300 Kč12399Ano L
7 kmZ2CToufarová Ivana 1973Prostě běž 300 Kč12301Ano XL
7 kmZ2CVogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců300 Kč12329Ano S
14 kmMBDiviš Jiří1975CBC Team300 Kč12332Ne M
14 kmZCValentová Markéta1977velosport Valenta scott team300 Kč12263Ano L
14 kmMBDubský Roman1978Přibyslav300 Kč12312Ano XL
7 kmM2BReitschläger Michal 1978300 Kč12354Ne XL
14 kmZBVynšová Monika1979Atletika Benešov300 Kč12346Ano L
7 kmM2BValenta David1979300 Kč12264Ano XL
7 kmM2BBlazek Premysl 1980Vlašim 300 Kč12411Ano XL
7 kmM2BBlažek Premysl 1980Vlasim300 Kč12398Ne XL
7 kmZ2BHomolová Michaela1981Pakšovka300 Kč12394Ne M
7 kmZ2BNoháčová Radka1982Petroupim300 Kč12401Ano S
14 kmMBŠibrava Stanislav1983Jiskra Zruč n.S.300 Kč12344Ano L
7 kmZ2BŠandová Andrea1983Prostě běž300 Kč12379Ano L
14 kmMABartyzal Josef1984300 Kč12410Ne M
14 kmMATvrdý Josef1984Nepoměřice 300 Kč12260Ano L
7 kmM2AKról René1984HippoRuns300 Kč12343Ne L
14 kmZBHálová Petra1985BBK300 Kč12347Ano M
7 kmM2AKonášek Václav 1986RASTY team !300 Kč12406Ne L
14 kmMABoháč Lukáš1987Hluchý místa300 Kč12250Ano M
14 kmZBPalivcová Linda1987TJ Sokol Sudoměřice u Tábora300 Kč12359Ne S
7 kmZ2BHonsová Romana1987BAK Bechyně300 Kč12349Ano S
14 kmMAHeřmánek Richard1992HC Motor České Budějovice300 Kč12328Ne
14 kmMATrefil Karel1992SDH Malovice300 Kč12405Ano M
7 kmZ2AHořejšová Kristýna1995Ústrašice300 Kč12396Ano M
14 kmMAHoudek Vojtěch 1996VOPAR300 Kč12400Ne M
7 kmM2AKnotek Josef1996Dolní Hrachovice300 Kč12393Ne M
14 kmZABurgstallerová Klára 2001300 Kč12299Ne L
7 kmZ2AMartínková Adéla2002Triathlon Team Tábor 300 Kč12298Ne M
7 kmM14-16Jánošík Dominik 2009Atletika Vlašim 300 Kč12334Ne S
DětiZ10-11Homolová Klára2012Pakšovka0 Kč12395Ano
DětiM8-9Tichý Matyáš 2014Jihočeský klub maratoncu0 Kč12302Ano
DětiZ8-9Hálková Natálie 2014Jihočeský klub maratonců 0 Kč12232Ano
DětiM6-7Hálek Ondřej 2016Jihočeský klub maratonců 0 Kč12233Ano
DětiZ6-7Reitschlägerová Sofie2016Mladá Vožice 0 Kč12355Ano
DětiM5Hálková Anna20190 Kč12234Ano
DětiM5Brázda Jonáš20210 Kč12228Ano