Startovní listina 4.3.2023 - Mladá Vožice - Vožický vytrvalostní běh (JBP)

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
57 kmZ2CAdamcová Andrea1973Běžíme za Vlašim300 Kč12399Ano L
9614 kmMAAmbrož Jan1988# tymdejvid300 Kč12563Ano
164DětiM10-11Ambrož Jan2013#tymdejvid0 Kč12567Ano
165DětiM8-9Ambrož Martin2016#tymdejvid0 Kč12568Ano
614 kmMBAndrle Jakub1982Kostelec n.Č.lesy300 Kč12491Zaplatit
19414 kmMAArdamica David2001TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí300 Kč12608Zaplatit
77 kmM2DBacil Ladislav1963Mladá Vožice300 Kč12409Ano S
814 kmMBBartyzal Josef1984300 Kč12410Zaplatit M
18214 kmMBBauer Václav1978TýmKleť300 Kč12590Zaplatit
97 kmM2ABeran Ladislav1987SK Čtyři Dvory České Budějovice300 Kč12516Ano
1014 kmMDBinder Václav1956taKleť300 Kč12462Ano M
1214 kmMABláha Jakub1987#týmKleť300 Kč12459Zaplatit M
1114 kmMCBláha Jan1971AK Kroměříž300 Kč12526Ano L
137 kmM2BBlažek Přemysl1980Vlašim300 Kč12411Ano XL
1414 kmMABoháč Lukáš1987Hluchý místa300 Kč12250Ano M
16DětiM5Brázda Jonáš20210 Kč12228Ano
195DětiZ6-7Brázdová Tereza20170 Kč12609Ano
1607 kmZ2ABrázová Kateřina2001SDH Šebířov300 Kč12562Ano
177 kmZ2ABrázová Lucie2004SDH Šebířov300 Kč12480Ano L
1814 kmZABurgstallerová Klára2001300 Kč12299Zaplatit L
197 kmZ2BBurianová Lenka1984Night run Team300 Kč12513Zaplatit S
167DětiM12-13Cais Karel2011Jihočeský klub maratonců0 Kč12570Ano
5714 kmMDCinka Ivan1957Atletika Benešov300 Kč12519Ano S
19014 kmMCCíral František1971300 Kč12602Ano
17014 kmMCČastvaj Daniel1974Mnichovice300 Kč12576Ano
207 kmZ2BČerná Lenka1982300 Kč12540Ano
2114 kmMBČerný Stanislav1978SK Libníč300 Kč12541Ano
22DětiM8-9Černý Svatopluk20150 Kč12542Ano
237 kmM2AČerný Vítězslav2007Jihočeský klub maratonců300 Kč12543Ano
247 kmM2CČervenka Milan1967červajz67300 Kč12413Ano L
201DětiM5David Jakub2019#tymdejvid0 Kč12614Ano
198DětiZ8-9Davidová Aneta2016#tymdejvid0 Kč12611Ano
199DětiZ6-7Davidová Julie2018#tymdejvid0 Kč12612Ano
200DětiZ6-7Davidová Kateřina2017#tymdejvid0 Kč12613Ano
202DětiZ5Davidová Matylda2021#tymdejvid0 Kč12615Ano
19714 kmMBDavid Tomáš1984#tymdejvid300 Kč12610Zaplatit
2514 kmMBDiviš Jiří1975CBC Team300 Kč12332Zaplatit M
267 kmM2CDostál Zdeněk1974Velosport Valenta Scott team Pelhřimov300 Kč12463Ano S
19214 kmZADubecová Johana2001Jóža300 Kč12605Ano
2714 kmMCDubják Petr1970Jiskra Zruč nad Sázavou300 Kč12345Ano M
2814 kmMBDubský Roman1978Přibyslav300 Kč12312Ano XL
2914 kmZCDušková Jitka1975Tábor300 Kč12544Zaplatit
307 kmM2CDvořák Martin1967Mladá Vožice300 Kč12392Ano XL
317 kmZ2AFilková Nikola1990Strakonice300 Kč12439Ano S
327 kmM2CFoller Miroslav1973Efa tým300 Kč12348Ano M
6814 kmMCGazda Martin1968Jihočeský klub maratonců300 Kč12305Ano L
3314 kmMBGregor Jan1979České Budějovice300 Kč12512Zaplatit
18414 kmMAGrošek Filip1994PRODOLI Racing Team300 Kč12593Zaplatit
1877 kmM2EHakr Jan1947Klub přátel Andorry300 Kč12596Ano
34DětiM8-9Hálek Ondřej2016Jihočeský klub maratonců0 Kč12233Ano
36DětiZ5Hálková Anna20190 Kč12234Ano
35DětiZ10-11Hálková Natálie2014Jihočeský klub maratonců0 Kč12232Ano
3714 kmZBHálová Petra1985BBK300 Kč12347Ano M
387 kmM2AHaruda Lukáš2007300 Kč12500Ano L
397 kmZ14-16Harudová Monika2008300 Kč12501Ano S
407 kmM2AHecl Jakub2000Korejská nudlová polévka300 Kč12482Zaplatit S
17814 kmMBHejný Martin1978Čechtice300 Kč12585Ano
417 kmM2CHergesell Jiří1971Vračkovice300 Kč12493Ano L
4214 kmMAHeřmánek Richard1992HC Motor České Budějovice300 Kč12328Zaplatit
1727 kmZ2AHinterholzová Helena2000#týmKleť300 Kč12578Ano
44DětiZ12-13Homolová Klára2012Pakšovka0 Kč12395Ano
437 kmZ2BHomolová Michaela1981Pakšovka300 Kč12394Zaplatit M
457 kmZ2BHonsová Romana1987BAK Bechyně300 Kč12349Ano S
2047 kmM2CHorký Luboš1972Žďár300 Kč12617Zaplatit
2057 kmM2CHorký Miroslav1974JH Cycling300 Kč12618Zaplatit
507 kmM2CHořejš Jiří1972300 Kč12397Ano XL
527 kmZ2AHořejšová Barbora1997300 Kč12489Ano S
517 kmZ2AHořejšová Kristýna1995Ústrašice300 Kč12396Ano M
4614 kmMAHoudek Vojtěch1996VOPAR300 Kč12400Ano M
477 kmZ2AHrubá Karolína1993České Budějovice300 Kč12518Zaplatit
537 kmM14-16Jánošík Dominik2009Atletika Vlašim300 Kč12334Ano S
7114 kmMCJánošík Rudolf1971Bežíme za Vlašim300 Kč12333Ano M
17514 kmMAJarolím Michal1989VS Tábor300 Kč12581Ano
8814 kmMBJauker Milan1976taKleť300 Kč12536Ano L
567 kmZ2CJaukerová Martina1977taKleť300 Kč12537Ano L
1497 kmM2AJedlička Jakub2007Dačice300 Kč12444Ano S
58DětiM10-11Jenšík Jakub20140 Kč12529Ano
5914 kmZCJežková Bohuslava1979#tymdejvid300 Kč12509Zaplatit S
607 kmZ2CJiroušková Hana1972Znosim300 Kč12412Ano S
6214 kmMAJurík Jakub1993JuriCorp300 Kč12525Zaplatit L
617 kmZ2AJurík Michaela1990Michel300 Kč12437Ano M
185DětiZ10-11Kalvasová Eliška20130 Kč12594Ano
637 kmZ2BKašpárková Martina1980Vlčice300 Kč12539Zaplatit
647 kmM2BKiršner Michal1976Sk Lhýšov300 Kč12531Ano
657 kmM2BKliment Lukáš1981300 Kč12488Ano L
8014 kmMBKlimeš Petr1980České Budějovice300 Kč12508Zaplatit
697 kmM2AKnotek Josef1996Dolní Hrachovice300 Kč12393Ano M
9814 kmZBKolláriková Jana1984Běžecký klub Bechyně300 Kč12560Ano
707 kmM2AKonášek Václav1986RASTY team !300 Kč12406Ano L
7214 kmMBKopáček Pavel1984Bežerovice300 Kč12494Ano L
1597 kmM2AKosobud Vítězslav1991Milevsko300 Kč12561Ano
1767 kmM2AKováč Pavel1992#týmKleť300 Kč12583Ano
7314 kmMBKovář Jan1980Čížová300 Kč12426Ano M
747 kmM14-16Kovář Josef2009Atletika Písek300 Kč12427Zaplatit S
7514 kmMBKovář Martin1982Písek300 Kč12428Ano L
7814 kmZDKrátká Anna1969Hvězda Pardubice300 Kč12231Ano XL
797 kmM2CKrátký Josef1965Hvězda Pardubice300 Kč12230Ano XL
767 kmM14-16Kratochvíl Jiří2008Mladá Vožice300 Kč12530Ano
817 kmZ2AKrejčová Aneta2000SDH Šebířov300 Kč12479Ano L
827 kmM2BKról René1984HippoRuns300 Kč12343Zaplatit L
189DětiKřikavová Adéla2010Světlá nad Sázavou0 Kč12598Ano
8314 kmMBKřivánek Petr1980300 Kč12483Ano
8414 kmMCLachout Martin1970Áběs Sedlčany300 Kč12433Ano M
8514 kmMCMandrysz Marcel1968Harley-Davidson Strakonice300 Kč12414Ano M
867 kmZ2AMartínková Adéla2002Triathlon Team Tábor300 Kč12298Zaplatit M
877 kmZ2AMatoušková Lucie2006300 Kč12443Ano S
5414 kmMEMayer Jan1954Atletika Benešov300 Kč12445Ano L
91DětiM8-9Meisl Gabriel2016Jihočeský klub maratónců0 Kč12448Ano
92DětiMeisl Christine2010Jihočeský klub maratónců0 Kč12449Ano
8914 kmMCMeisl Jan1974Jihočeský klub maratónců300 Kč12446Ano M
907 kmZ2CMeisl Petra1973300 Kč12447Ano M
93DětiZ5Meisl Rafaela2020Jihočeský klub maratónců0 Kč12450Ano
947 kmZ2DMerašická Dagmar1959Continental Automotive Czech Republic300 Kč12559Ano
19314 kmMBMikeš Jaromír1976taKleť300 Kč12606Ano
957 kmZ2AMikešová Michaela2005SK Čtyři Dvory300 Kč12528Zaplatit
487 kmM2ENěmec Jiří1948Atletika Vlašim300 Kč12357Zaplatit L
16814 kmMCNeuman Jiří1974Kamenný Přívoz300 Kč12574Ano
9914 kmMBNevoral Jiří1983Žďárský postrach300 Kč12474Ano L
10014 kmMCNoháč Michal1972Petroupim300 Kč12402Ano L
1017 kmZ2BNoháčová Radka1982Petroupim300 Kč12401Ano S
17414 kmMCNovotný Pavel1967TJ Chyšky z.s.300 Kč12580Ano
16114 kmMANymburg Christopher2000#týmKleť300 Kč12564Ano
214 kmZBPalivcová Linda1987TJ Sokol Sudoměřice u Tábora300 Kč12359Zaplatit S
10214 kmMBPejša Jan1975smí být prázdné300 Kč12436Ano
10314 kmMAPekař Martin1991#týmKleť300 Kč12517Ano L
19114 kmMCPospíšil Kamil1973Kozí farma Chýnov300 Kč12604Ano
17314 kmMCProfant Vladimír1970Týn nad Vltavou300 Kč12579Ano
10414 kmMBProcháska Pavel1980#tymdejvid300 Kč12470Ano L
105DětiM8-9Procháska Tadeáš2016Jihočeský klub maratonců0 Kč12471Ano
106DětiZ6-7Prochásková Laura2018Jihočeský klub maratonců0 Kč12472Ano
107DětiM5Prokop Jáchym2020Člověk Levyt0 Kč12558Ano
10814 kmMAProkop Matěj1986Clovek Levyt300 Kč12415Ano L
109DětiZ6-7Prokopová Viola2017Clovek Levyt0 Kč12557Ano
1127 kmZ2APrůchová Michaela2007Míša300 Kč12546Zaplatit
11314 kmZAPrůchová Michaela2007Míša300 Kč12547Zaplatit
11014 kmMCPřibyl Ivan1973IVAN300 Kč12469Zaplatit L
181DětiM6-7Pučegl Jakub2017Jihočeský klub maratonců0 Kč12589Ano
180DětiPučeglová Anna2010Jihočeský klub maratonců0 Kč12588Ano
11414 kmMBRáftl Karel1976JBP300 Kč12464Ano M
1157 kmM2BReitschläger Michal1978Mladá Vožice300 Kč12354Ano XL
116DětiZ8-9Reitschlägerová Sofie2016Mladá Vožice0 Kč12355Ano
11714 kmMDRokos Ivan1959TJ Jiskra Třeboň300 Kč12475Ano M
11814 kmMCRoučka Alois1974AR-Technik Strakonice300 Kč12438Ano M
1197 kmM2ERůžička Josef1948Buková - Pravonín300 Kč12360Ano M
12014 kmMCŘehoř František1970Fischer Ski klub Šumava Vimperk300 Kč12425Ano M
12114 kmMCŘíha Karel1969BBK300 Kč12403Ano XL
1227 kmZ2CŘíhová Radka1972Soběhrdy300 Kč12404Ano M
12314 kmMBSedlák Petr1975300 Kč12507Zaplatit
126DětiM10-11Seidl Kryštof2014OB Říčany0 Kč12555Ano
125DětiM12-13Seidl Marek2011OB Říčany0 Kč12554Ano
12414 kmMCSeidl Miroslav1974OB Říčany300 Kč12552Ano
1277 kmZ14-16Seidlová Magdalena2009OB Říčany300 Kč12553Ano
128DětiZ12-13Schneiderová Viktorie2011Atletika Tábor0 Kč12490Ano
12914 kmMDSmékal Miroslav1960Benešovský běžecký klub300 Kč12353Ano M
1307 kmM2CSrb Ladislav1969Chlumec300 Kč12532Zaplatit
1317 kmM2EStarý Stanislav1953Roubíčkova Lhota300 Kč12358Ano M
13314 kmMAStejskal Ladislav2001SK Čtyři Dvory České Budějovice300 Kč12538Ano L
16614 kmMAStejskal Marek1993České Budějovice300 Kč12569Ano
13214 kmMCStejskal Pavel1974SK Čtyři Dvory ČB300 Kč12473Ano M
135DětiM12-13Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice0 Kč12423Ano
134DětiM8-9Svatoš Jakub2016Cycling Academy Tábor0 Kč12422Ano
1367 kmM14-16Svatoš Jakub2016Cycling Academy Tábor300 Kč12510Ano L
1377 kmZ2BSvatošová Jana1982GS cyklo team Jistebnice300 Kč12424Ano S
1387 kmM2CSvoboda Erik1968Atletika Písek300 Kč12545Zaplatit
1397 kmM2ASvoboda Martin2000Běleč300 Kč12511Zaplatit
4914 kmMESvoboda Václav1949Plnej pupek CB300 Kč12492Ano
16314 kmZASvobodová Jana1999300 Kč12566Zaplatit
1407 kmZ2BŠandová Andrea1983Prostě běž300 Kč12379Ano L
171DětiM10-11Šebest Václav2014Jihočeský klub maratónců0 Kč12577Ano
18314 kmMAŠedivý Martin1987Oblajovice300 Kč12591Ano
14114 kmMBŠibrava Stanislav1983Jiskra Zruč n.S.300 Kč12344Ano L
1427 kmM2BŠíp Jaromír1979TT Tálín300 Kč12534Ano
14314 kmMAŠváb Jan1988300 Kč12478Ano
1447 kmM2CŠvadlena Petr1972Velo club Tábor300 Kč12407Ano S
145DětiM10-11Tichý Matyáš2014Jihočeský klub maratoncu0 Kč12302Ano
14614 kmMAToman Robert1993300 Kč12527Ano
203DětiM12-13Toman Václav20120 Kč12616Ano
977 kmZ2CToufarová Ivana1973Prostě běž300 Kč12301Ano XL
1477 kmM2ATrefil Karel1992SDH Malovice300 Kč12405Ano M
1487 kmM2ATrefil Radek1993Zhoř u Mladé Vožice300 Kč12506Ano L
1867 kmZ2CTrollerová Lucie1975Klub přátel Andorry300 Kč12595Ano
1887 kmM2CTroller Tomáš1973Sokol Jinonice300 Kč12597Ano
15014 kmZCTřísková Katarína1971300 Kč12451Ano L
15114 kmMBTvrdý Josef1984Nepoměřice300 Kč12260Ano L
1527 kmM2BValenta David1979Velosport Valenta Scott Team300 Kč12264Ano XL
15314 kmZCValentová Markéta1977Velosport Valenta Scott Team300 Kč12263Ano L
11114 kmMAVaš David1990#tymdejvid300 Kč12520Ano
1547 kmZ2AVávrová Tereza2001SDH Šebířov300 Kč12481Zaplatit
1967 kmM2DVilímek Stanislav1958Benešovský běžecký klub300 Kč12607Ano
15514 kmMDVitásek Josef1958Buková u Příbramě300 Kč12388Ano M
677 kmZ2CVogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců300 Kč12329Ano S
1627 kmZ2AVokálová Aneta2004#týmKleť300 Kč12565Ano
1697 kmM2BVokoun Lukáš1978Vilice300 Kč12575Ano
15614 kmZCVynšová Monika1979Atletika Benešov300 Kč12346Ano L
5514 kmMDZákostelecký František1955Mokré300 Kč12521Ano
1797 kmZ2AZemanová Jana1990300 Kč12584Ano
15714 kmMCZeman Petr1971TT Astra Konopiště300 Kč12229Ano L
1587 kmZ2DZodererová Václava1961Sokol Žižkov Praha300 Kč12502Ano
177DětiZ10-11Žáková Beáta2013Jihočeský klub maratonců0 Kč12582Ano
777 kmZ2CŽáková Michaela1977#týmKleť300 Kč12460Ano S