Startovní listina 4.3.2023 - Mladá Vožice - Vožický vytrvalostní běh (JBP)

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
7 kmZ2CAdamcová Andrea 1973Běžíme za Vlašim 300 Kč12399Ano L
7 kmM2DBacil Ladislav1963300 Kč12409Ne S
14 kmMABartyzal Josef1984300 Kč12410Ne M
7 kmM2BBlazek Premysl 1980Vlašim 300 Kč12411Ano XL
7 kmM2BBlažek Premysl 1980Vlasim300 Kč12398Ne XL
14 kmMABoháč Lukáš1987Hluchý místa300 Kč12250Ano M
DětiM5Brázda Jonáš20210 Kč12228Ano
14 kmZABurgstallerová Klára 2001300 Kč12299Ne L
14 kmMBDiviš Jiří1975CBC Team300 Kč12332Ne M
14 kmMCDubják Petr1970Jiskra Zruč nad Sázavou300 Kč12345Ano
14 kmMBDubský Roman1978Přibyslav300 Kč12312Ano XL
7 kmM2CFoller Mirek1973Efa tým300 Kč12348Ano M
14 kmMCGazda Martin1968300 Kč12305Ne L
DětiM6-7Hálek Ondřej 2016Jihočeský klub maratonců 0 Kč12233Ano
DětiM5Hálková Anna20190 Kč12234Ano
DětiZ8-9Hálková Natálie 2014Jihočeský klub maratonců 0 Kč12232Ano
14 kmZBHálová Petra1985BBK300 Kč12347Ano M
14 kmMAHeřmánek Richard1992HC Motor České Budějovice300 Kč12328Ne
DětiZ10-11Homolová Klára2012Pakšovka0 Kč12395Ano
7 kmZ2BHomolová Michaela1981Pakšovka300 Kč12394Ne M
7 kmZ2BHonsová Romana1987BAK Bechyně300 Kč12349Ano S
7 kmM2CHořejš Jiří1972300 Kč12397Ano XL
7 kmZ2AHořejšová Kristýna1995Ústrašice300 Kč12396Ano M
14 kmMAHoudek Vojtěch 1996VOPAR300 Kč12400Ne M
7 kmM14-16Jánošík Dominik 2009Atletika Vlašim 300 Kč12334Ne S
14 kmMCJánošík Rudolf 1971Bezime za Vlašim 300 Kč12333Ne M
7 kmM2AKnotek Josef1996Dolní Hrachovice300 Kč12393Ne M
7 kmM2AKonášek Václav 1986RASTY team !300 Kč12406Ne L
14 kmZCKrátká Anna1969Hvězda Pardubice300 Kč12231Ano XL
7 kmM2CKrátký Josef1965Hvězda Pardubice300 Kč12230Ano XL
7 kmM2AKról René1984HippoRuns300 Kč12343Ne L
7 kmM2CMartin Dvořák1967Mladá Vožice300 Kč12392Ne XL
7 kmZ2AMartínková Adéla2002Triathlon Team Tábor 300 Kč12298Ne M
7 kmM2ENěmec Jiří1948Atletika Vlašim300 Kč12357Ne L
14 kmMCNoháč Michal1972Petroupim300 Kč12402Ano L
7 kmZ2BNoháčová Radka1982Petroupim300 Kč12401Ano S
14 kmZBPalivcová Linda1987TJ Sokol Sudoměřice u Tábora300 Kč12359Ne S
7 kmM2BReitschläger Michal 1978300 Kč12354Ne XL
DětiZ6-7Reitschlägerová Sofie2016Mladá Vožice 0 Kč12355Ano
7 kmM2ERůžička Josef1948Buková - Pravonín300 Kč12360Ano M
14 kmMCŘíha Karel1969BBK300 Kč12403Ne XL
7 kmZ2CŘíhová Radka1972Soběhrdy300 Kč12404Ne M
14 kmMDSmékal Miroslav1960Benešovský běžecký klub 300 Kč12353Ano M
7 kmM2EStarý Stanislav1953Roubíčkova Lhota300 Kč12358Ano M
7 kmZ2BŠandová Andrea1983Prostě běž300 Kč12379Ano L
14 kmMBŠibrava Stanislav1983Jiskra Zruč n.S.300 Kč12344Ano L
7 kmM2CŠvadlena Petr1972Velo club Tábor300 Kč12407Ne S
DětiM8-9Tichý Matyáš 2014Jihočeský klub maratoncu0 Kč12302Ano
7 kmZ2CToufarová Ivana 1973Prostě běž 300 Kč12301Ano XL
14 kmMATrefil Karel1992SDH Malovice300 Kč12405Ano M
14 kmMATvrdý Josef1984Nepoměřice 300 Kč12260Ano L
7 kmM2BValenta David1979300 Kč12264Ano XL
14 kmZCValentová Markéta1977velosport Valenta scott team300 Kč12263Ano L
14 kmMDVitásek Josef1958Buková u Příbramě300 Kč12388Ano M
7 kmZ2CVogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců300 Kč12329Ano S
14 kmZBVynšová Monika1979Atletika Benešov300 Kč12346Ano L
14 kmMCZeman Petr1971TT Astra Konopiště300 Kč12229Ano L