Startovní listina 12.6.2021 - Holubov - Běh bez hodinek (JBP)

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 808664133/0800. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
6 kmMVyskočil David2005SKI Vimperk1504111Ano00:24:25
6 kmMDiviš Jiří1975CBC TEAM2004188Ne00:25:10
6 kmMŠteflíček Martin1975TCV JH1504119Ano00:26:00
6 kmMVyskočil Pavel1976SKI Vimperk1504110Ano00:26:27
6 kmMArdamica David2001Běžím pro.cz Centrum Bazalka1504136Ano00:27:59
6 kmMHoudek Vojtěch1996Sudoměřice u Bechyně1503986Ano00:27:59
6 kmMOutlý Jakub2005PLNEJ PUPEK CB1504069Ano00:28:29
6 kmMVyskočil Vítek2010SKI Vimperk1504112Ano00:28:29
6 kmMMikšl Martin1976Rasty Team1503987Ano00:28:30
6 kmMMikšl Rostislav1976Rasty Team1503988Ano00:28:45
6 kmMŠustr Pavel1966Tábor1504144Ano00:28:58
6 kmMPetrů Michal1978Prachatice1504145Ano00:29:43
6 kmMBílek Petr1975Horní Skrýchov1504135Ano00:29:54
6 kmZKostková Pavla1970Marathon CZ2003910Ne00:29:54
6 kmMMráz Petr19932004168Ne00:29:59
6 kmMMeisl Jan19742004002Ano00:30:00
6 kmMMeisl Petra20062004003Ano00:30:00
6 kmMČerný Stanislav19782004122Ne00:30:02
6 kmMTuček Jiří1974SK Čtyři Dvory1504061Ano00:30:30
6 kmZTučková Jana1982TriSK ČB1504060Ano00:30:30
6 kmZUhlířová Miroslava19702004076Ne00:30:59
6 kmMVorel Jan1960Orlando Bananas2004164Ano00:31:24
6 kmMKuchyňka Ivan1966Malíkov Smiling Bikers 2004194Ne00:31:59
6 kmMGazda Martin1968Jihočeský klub maratonců1503812Ano00:32:12
6 kmMBinder Václav1956taꓘleť1504137Ano00:32:20
6 kmMPekař Martin1991Lesní Panovníci2004127Ne00:32:27
6 kmMMatouš Pavel1989#tymdejvid 1504134Ano00:32:32
6 kmZTučková Tereza2007SK Čtyři Dvory1504062Ano00:32:32
6 kmMChalupa Tomáš1989Dva plus jedna1504058Ano00:33:00
6 kmMHoleček Martin1976Vivobarefoot ČB2004070Ano00:33:05
6 kmZHronová Božena1954Šutri Prachatice2004191Ano00:33:06
6 kmMBuchlovský Petr1971JKM- Prachatice2004189Ano00:33:07
6 kmZVorlová Dana1962Relax Běhny2004163Ano00:33:10
6 kmZChlupová Tereza1991Tým Kleť1504153Ano00:33:11
6 kmZHonsová Romana1987Bechyně1503981Ano00:33:20
6 kmZTourková Jarmila1977SK Kardašova Řečice2004195Ne00:33:28
6 kmMPešl Petr1986#týmkleť1504155Ano00:33:33
6 kmMPinl Michal1968Rudolfov2004132Ano00:33:33
6 kmZAlešová Šárka1977PLNEJ PUPEK CB1504068Ano00:33:34
6 kmZZodererová Václava1961Sokol Žižkov Praha 31504147Ano00:34:30
6 kmMMaršík Miloš1966TC Dvořák České Budějovice1504158Ano00:34:34
6 kmMZikmund Arnošt1990ZIRA TEAM1504117Ano00:34:47
6 kmMSomogyi Dániel 1979Třeboň2004162Ano00:34:50
6 kmMProfant Vladimír1970Týn nad Vltavou2004177Ano00:34:54
6 kmMKohout Luděk1965Nová Ves2004172Ano00:34:56
6 kmMLukáš Rokos1987Jiskra Třeboň1504151Ano00:34:56
6 kmMRokos Ivan1959TJ Jiskra Třeboň1504150Ano00:34:56
6 kmMToman Martin1971SK Babice1504140Ano00:34:56
6 kmZToncarová Gabriela19911504152Ano00:34:56
6 kmMŠafránek Petr1978Generation team1504021Ano00:35:00
6 kmZCábová Markéta19791504133Ano00:35:00
6 kmZŠindelářová Veronika1988Generation team1504020Ano00:35:00
6 kmMPadrta Martin1975Sokol Křemže2004173Ne00:35:13
6 kmMMichal Vacek1998ZIRA TEAM1504118Ano00:35:22
6 kmMDavid Tomáš1984Generation team1504046Ano00:35:30
6 kmMPojar Pavel1974SK Černý Dub1504139Ano00:35:30
6 kmZDavidová Zuzana1986Mokré1504047Ano00:35:30
6 kmZSmažíková Alena19731503929Ano00:35:30
6 kmZPojarová Andrea1974SK Černý Dub1504138Ano00:36:30
6 kmMChlup Petr1963DVABĚŽCI.CZ1504154Ano00:37:07
6 kmZČerná Lenka19822004123Ne00:37:15
6 kmZŽáková Michaela1977#tymdejvid1504050Ano00:37:27
6 kmMVondrášek Štěpán1980SK Čtyři Dvory2004170Ano00:38:44
6 kmZKolářová Stanislava19802004166Ano00:38:59
6 kmMČerný Vítězslav20072004124Ne00:39:06
6 kmZVařáková Pavla19691504141Ano00:39:06
6 kmZVondrášková Veronika2011T.J. Sokol České Budějovice2004171Ano00:39:22
6 kmZHomolková Kateřina19892003924Ne00:40:40
6 kmZMaršíková Lucie1966Triobar Holubov2004159Ne00:41:21
6 kmZMaršíková Lucie2008Triobar Holubov1504161Ano00:41:21
6 kmMAleš Emanuel1976PLNEJ PUPEK CB1504078Ano00:42:00
6 kmZAlešová Antonie2010PLNEJ PUPEK CB1504077Ano00:42:00
6 kmMPadrta Ondřej2007Sokol Křemže2004174Ne00:42:42
6 kmZKučera Radek1961Praha1504149Ano00:50:00