Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 808664133/0800. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.
Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 km | M | Aleš Emanuel | 1976 | PLNEJ PUPEK CB | 150 Kč | 4078 | Ano | 00:42:00 | |
6 km | M | Ardamica David | 2001 | Běžím pro.cz Centrum Bazalka | 150 Kč | 4136 | Ano | 00:27:59 | |
6 km | M | Binder Václav | 1956 | taꓘleť | 150 Kč | 4137 | Ano | 00:32:20 | |
6 km | M | Bílek Petr | 1975 | Horní Skrýchov | 150 Kč | 4135 | Ano | 00:29:54 | |
6 km | M | Chalupa Tomáš | 1989 | Dva plus jedna | 150 Kč | 4058 | Ano | 00:33:00 | |
6 km | M | Chlup Petr | 1963 | DVABĚŽCI.CZ | 150 Kč | 4154 | Ano | 00:37:07 | |
6 km | M | David Tomáš | 1984 | Generation team | 150 Kč | 4046 | Ano | 00:35:30 | |
6 km | M | Gazda Martin | 1968 | Jihočeský klub maratonců | 150 Kč | 3812 | Ano | 00:32:12 | |
6 km | M | Houdek Vojtěch | 1996 | Sudoměřice u Bechyně | 150 Kč | 3986 | Ano | 00:27:59 | |
6 km | M | Kučera Radek | 1961 | Praha | 150 Kč | 4149 | Ano | 00:50:00 | |
6 km | M | Maršík Miloš | 1966 | TC Dvořák České Budějovice | 150 Kč | 4158 | Ano | 00:34:34 | |
6 km | M | Matouš Pavel | 1989 | #tymdejvid | 150 Kč | 4134 | Ano | 00:32:32 | |
6 km | M | Mikšl Martin | 1976 | Rasty Team | 150 Kč | 3987 | Ano | 00:28:30 | |
6 km | M | Mikšl Rostislav | 1976 | Rasty team! | 150 Kč | 3988 | Ano | 00:28:45 | |
6 km | M | Outlý Jakub | 2005 | PLNEJ PUPEK CB | 150 Kč | 4069 | Ano | 00:28:29 | |
6 km | M | Petrů Michal | 1978 | Prachatice | 150 Kč | 4145 | Ano | 00:29:43 | |
6 km | M | Pešl Petr | 1986 | #týmkleť | 150 Kč | 4155 | Ano | 00:33:33 | |
6 km | M | Pojar Pavel | 1974 | SK Černý Dub | 150 Kč | 4139 | Ano | 00:35:30 | |
6 km | M | Rokos Ivan | 1959 | TJ Jiskra Třeboň | 150 Kč | 4150 | Ano | 00:34:56 | |
6 km | M | Rokos Tomáš | 1987 | Jiskra Třeboň | 150 Kč | 4151 | Ano | 00:34:56 | |
6 km | M | Toman Martin | 1971 | SK Babice | 150 Kč | 4140 | Ano | 00:34:56 | |
6 km | M | Tuček Jiří | 1974 | SK Čtyři Dvory | 150 Kč | 4061 | Ano | 00:30:30 | |
6 km | M | Vacek Michal | 1998 | ZIRA TEAM | 150 Kč | 4118 | Ano | 00:35:22 | |
6 km | M | Vyskočil David | 2005 | SKI Vimperk | 150 Kč | 4111 | Ano | 00:24:25 | |
6 km | M | Vyskočil Pavel | 1976 | SKI Vimperk | 150 Kč | 4110 | Ano | 00:26:27 | |
6 km | M | Vyskočil Vít | 2010 | SKI Vimperk | 150 Kč | 4112 | Ano | 00:28:29 | |
6 km | M | Zikmund Arnošt | 1990 | ZIRA TEAM | 150 Kč | 4117 | Ano | 00:34:47 | |
6 km | M | Šafránek Petr | 1978 | Generation team | 150 Kč | 4021 | Ano | 00:35:00 | |
6 km | M | Šteflíček Martin | 1975 | TCV JH | 150 Kč | 4119 | Ano | 00:26:00 | |
6 km | M | Šustr Pavel | 1966 | Tábor | 150 Kč | 4144 | Ano | 00:28:58 | |
6 km | Z | Alešová Antonie | 2010 | PLNEJ PUPEK CB | 150 Kč | 4077 | Ano | 00:42:00 | |
6 km | Z | Alešová Šárka | 1977 | PLNEJ PUPEK CB | 150 Kč | 4068 | Ano | 00:33:34 | |
6 km | Z | Chlupová Tereza | 1991 | Tým Kleť | 150 Kč | 4153 | Ano | 00:33:11 | |
6 km | Z | Cábová Markéta | 1979 | 150 Kč | 4133 | Ano | 00:35:00 | ||
6 km | Z | Davidová Zuzana | 1986 | Mokré | 150 Kč | 4047 | Ano | 00:35:30 | |
6 km | Z | Honsová Romana | 1987 | Bechyně | 150 Kč | 3981 | Ano | 00:33:20 | |
6 km | Z | Maršíková Lucie | 2008 | Triobar Holubov | 150 Kč | 4161 | Ano | 00:41:21 | |
6 km | Z | Pojarová Andrea | 1974 | SK Černý Dub | 150 Kč | 4138 | Ano | 00:36:30 | |
6 km | Z | Smažíková Alena | 1973 | 150 Kč | 3929 | Ano | 00:35:30 | ||
6 km | Z | Toncarová Gabriela | 1991 | 150 Kč | 4152 | Ano | 00:34:56 | ||
6 km | Z | Tučková Jana | 1982 | TriSK ČB | 150 Kč | 4060 | Ano | 00:30:30 | |
6 km | Z | Tučková Tereza | 2007 | SK Čtyři Dvory | 150 Kč | 4062 | Ano | 00:32:32 | |
6 km | Z | Vařáková Pavla | 1969 | 150 Kč | 4141 | Ano | 00:39:06 | ||
6 km | Z | Zodererová Václava | 1961 | Sokol Žižkov Praha 3 | 150 Kč | 4147 | Ano | 00:34:30 | |
6 km | Z | Šindelářová Veronika | 1988 | Generation team | 150 Kč | 4020 | Ano | 00:35:00 | |
6 km | Z | Žáková Michaela | 1977 | #tymdejvid | 150 Kč | 4050 | Ano | 00:37:27 | |
6 km | M | Buchlovský Petr | 1971 | JKM- Prachatice | 200 Kč | 4189 | Ano | 00:33:07 | |
6 km | M | Diviš Jiří | 1975 | CBC TEAM | 200 Kč | 4188 | Ne | 00:25:10 | |
6 km | M | Holeček Martin | 1976 | Vivobarefoot ČB | 200 Kč | 4070 | Ano | 00:33:05 | |
6 km | M | Kohout Luděk | 1965 | Nová Ves | 200 Kč | 4172 | Ano | 00:34:56 | |
6 km | M | Kuchyňka Ivan | 1966 | Malíkov Smiling Bikers | 200 Kč | 4194 | Ne | 00:31:59 | |
6 km | M | Meisl Jan | 1974 | 200 Kč | 4002 | Ano | 00:30:00 | ||
6 km | M | Mráz Petr | 1993 | 200 Kč | 4168 | Ne | 00:29:59 | ||
6 km | M | Padrta Martin | 1975 | Sokol Křemže | 200 Kč | 4173 | Ne | 00:35:13 | |
6 km | M | Padrta Ondřej | 2007 | Sokol Křemže | 200 Kč | 4174 | Ne | 00:42:42 | |
6 km | M | Pekař Martin | 1991 | Lesní Panovníci | 200 Kč | 4127 | Ne | 00:32:27 | |
6 km | M | Pinl Michal | 1968 | Rudolfov | 200 Kč | 4132 | Ano | 00:33:33 | |
6 km | M | Profant Vladimír | 1970 | Týn nad Vltavou | 200 Kč | 4177 | Ano | 00:34:54 | |
6 km | M | Somogyi Dániel | 1979 | Třeboň | 200 Kč | 4162 | Ano | 00:34:50 | |
6 km | M | Vondrášek Štěpán | 1980 | SK Čtyři Dvory | 200 Kč | 4170 | Ano | 00:38:44 | |
6 km | M | Vorel Jan | 1960 | Orlando Bananas | 200 Kč | 4164 | Ano | 00:31:24 | |
6 km | M | Černý Stanislav | 1978 | SK Libníč | 200 Kč | 4122 | Ne | 00:30:02 | |
6 km | M | Černý Vítězslav | 2007 | 200 Kč | 4124 | Ne | 00:39:06 | ||
6 km | Z | Homolková Kateřina | 1989 | 200 Kč | 3924 | Ne | 00:40:40 | ||
6 km | Z | Hronová Božena | 1954 | Šutri Prachatice | 200 Kč | 4191 | Ano | 00:33:06 | |
6 km | Z | Kolářová Stanislava | 1980 | 200 Kč | 4166 | Ano | 00:38:59 | ||
6 km | Z | Kostková Pavla | 1970 | Marathon CZ | 200 Kč | 3910 | Ne | 00:29:54 | |
6 km | Z | Maršíková Lucie | 1966 | Triobar Holubov | 200 Kč | 4159 | Ne | 00:41:21 | |
6 km | Z | Meisl Petra | 2006 | 200 Kč | 4003 | Ano | 00:30:00 | ||
6 km | Z | Tourková Jarmila | 1977 | SK Kardašova Řečice | 200 Kč | 4195 | Ne | 00:33:28 | |
6 km | Z | Uhlířová Miroslava | 1970 | 200 Kč | 4076 | Ne | 00:30:59 | ||
6 km | Z | Vondrášková Veronika | 2011 | T.J. Sokol České Budějovice | 200 Kč | 4171 | Ano | 00:39:22 | |
6 km | Z | Vorlová Dana | 1962 | Relax Běhny | 200 Kč | 4163 | Ano | 00:33:10 | |
6 km | Z | Černá Lenka | 1982 | 200 Kč | 4123 | Ne | 00:37:15 |