18.05.2024 | RUN | Lomec | Lomecký běh - přihláška | Startovní listina 169/143 | web |
18.05.2024 | RUN | Sezimovo Ústí | SeziRun - Jihočeský běžecký pohár - přihláška | Startovní listina 210/176 | web |
19.05.2024 | ROAD | Dolní Lukavice | Úhlava Tour (ZAL) - přihláška | Startovní listina 70/52 | web |
23.05.2024 | ROAD | Suchdol nad Lužnicí | Memoriál JUDr. Ferdinanda Bušty | | web |
25.05.2024 | MTB-XC | Tábor | Závod horských kol Čekanice-Cihelna | | web |
25.05.2024 | RUN | Dubné | Dubenský běh pro dobrou věc | | web |
26.05.2024 | ROAD | Choustník | Choustník Race - Jihočeská amatérská liga - přihláška | Startovní listina 34/20 | web |
02.06.2024 | ROAD | Dolany | Kozí prd (ZAL+JAL) - přihláška | Startovní listina 7/0 | web |
06.06.2024 | TT | Bechyně | Časovka jednotlivců Tour de Bechyně - přihláška | Startovní listina 6/0 | web |
08.06.2024 | RUN | Římov | Římovský běh pro úsměv - přihláška | Startovní listina 6/0 | web |
09.06.2024 | ROAD | Vimperk | Kritérium na Vodníku (JAL) | | web |
14.06.2024 | MTB-XC | Kukle | STEVENS MTB závod dvojic | | web |
15.06.2024 | MTB-M | Kukle | STEVENS Cyklošvec MTB maraton | | web |
16.06.2024 | RUN-T | Zliv | Hodinovka na dráze na Den Otců - Jihočeský běžecký pohár | | |
16.06.2024 | TTT | Moravské Budějovice | Moravskobudějovický triatlon | | web |
19.06.2024 | RUN | Holubov | Běh Olympijského dne - Jihočeský běžecký pohár | | web |
23.06.2024 | ROAD | Olšina | Tour de Boletice 2024 (JAL+ZAL) | | |
29.06.2024 | TTT | Holubov | Holubovský triatlon - přihláška | Startovní listina 7/4 | web |
29.06.2024 | TTT | Příhrazy | Dřevěný muž - přihláška | Startovní listina 48/41 | web |
30.06.2024 | ROAD | Svatá Máří | Čkyně na Mářský vrch (JAL) | | web |
06.07.2024 | ROAD | Tálín | Silniční časovka - Jihočeská amatérská liga | | web |
06.07.2024 | TTT | Tálín 2 | Triatlon Tálín - přihláška | Startovní listina 3/0 | web |
07.07.2024 | ROAD | Nahořany | Nahořanské peklo (JAL) | | web |
19.07.2024 | RUN | Neplachov | Neplachovský hrneček - přihláška | Startovní listina 3/1 | web |
20.07.2024 | SCOOTER | Bechyně | Koloběžková Grand Prix | | web |
24.07.2024 | ROAD | Cunkov | Hromadný závod do vrchu Cunkov (JAL) | | |
27.07.2024 | ROAD | Konstantinovy Lázně | (připravuje se) | | web |
11.08.2024 | ROAD | Písek | STEVENS CykloŠvec kritérium Hradiště - Jihočeská amatérská liga | | web |
17.08.2024 | RUN | Boršov nad Vltavou | Reuter Run - Jihočeský běžecký pohár | | web |
24.08.2024 | MTB-M | Jistebnice | GS MTB Maraton Jistebnice | | web |
24.08.2024 | RUN | Lišov | Běh kolem středu Evropy | | |
25.08.2024 | ROAD | Kramolín | Velká cena OÚ Kramolín - KRAMOLÍNSKÉ PEKLO (ZAL+JAL) | | web |
30.08.2024 | TTT | jižní Čechy | (připravuje se) | | web |
31.08.2024 | MTB-M | Soběslav | G. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton | | web |
31.08.2024 | TTT | Zliv | Triatlon Zliv | | web |
01.09.2024 | TTT | Zliv | Triatlon Zliv - družstva | | web |
05.09.2024 | ROAD | jižní Čechy | Okolo jižních Čech - 1. etapa | | web |
06.09.2024 | ROAD | jižní Čechy | Okolo jižních Čech - 2. etapa | | web |
07.09.2024 | RUN | Třeboň | Běh kolem Světa | | web |
07.09.2024 | RUN | Kamenný Újezd | Grand Prix vytrvalců - 10 km | | web |
07.09.2024 | ROAD | jižní Čechy | Okolo jižních Čech - 3. etapa | | web |
08.09.2024 | ROAD | Jindřichův Hradec | Okolo jižních Čech - 4. etapa | | web |
08.09.2024 | RUN | Písek | Běh mezi mosty pro Hospic Athelas | | web |
14.09.2024 | RUN | Besednice | Běh Marunka - Jihočeský běžecký pohár | | web |
14.09.2024 | ROAD | Modrava | Časovka Sušice-Modrava (ZAL) | | web |
14.09.2024 | RUN | Ringelai | Ohetal-Volkslauf | | |
15.09.2024 | ROAD | Bechyně | Tour de Bechyně 2024 | | web |
15.09.2024 | RUN | Munice | Okolo Muňáku | | web |
21.09.2024 | RUN | Svatý Ján | Svatojánský kopeček | | web |
21.09.2024 | ? | jižní Čechy | (připravuje se) | | |
22.09.2024 | CX | Bernartice | Bernartický cyklokros (TBC série) | | web |
29.09.2024 | ? | jižní Čechy | (připravuje se) | | |
05.10.2024 | RUN | Třeboň | Běh pro Kleofáše | | |
06.10.2024 | RUN-XC | Veselí nad Lužnicí | Běh kolem Lužnice | | |
06.10.2024 | RUN | Vlašim | Běh zámeckým parkem | | web |
12.10.2024 | RUN | Chlum u Třeboně | Běh kolem Hejtmanu | | web |
28.10.2024 | RUN | České Budějovice | Sokolský běh republiky - Jihočeský běžecký pohár | | web |
09.11.2024 | RUN | Kamenný Újezd | Grand Prix vytrvalců | | web |
17.11.2024 | RUN | Velešín | Běh 17. listopadu - Jihočeský běžecký pohár | | |
24.11.2024 | RUN | Nové Homole | Běh okolo Baby | | |
01.12.2024 | ? | jižní Čechy | (připravuje se) | | |
26.12.2024 | RUN | Prachatice | Štěpánský běh - Jihočeský běžecký pohár | | web |
30.12.2024 | RUN | Litvínovice | KleKluLi | | web |
31.12.2024 | RUN | Jistebnice | Silvestrovský běh a závod koloběžek | | web |