Startovní listina 28.5.2024 - Třeboň - Běh o sluneční pohár - Jihočeský běžecký pohár

Startovné s platí až při prezentaci v místě závodu. Propozice hlavního závodu a závodu dětí

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
24kmZ55Bartyzalová Marie1968#tymdejvid200 Kč23063Ne
34kmM50Behenský Lukáš1974Boršov nad Vltavou200 Kč23094Ne
44kmM65Binder Václav1956200 Kč23116Ne
54kmM35Brych Jiří1988Blaník Strunkovice nad Blanicí200 Kč23141Ne
64kmM40David Tomáš1984#tymdejvid200 Kč23152Ne
74kmM65Ferenčík František1958České Budějovice200 Kč23085Ne
84kmZ20Filková Nikola1990Strakonice200 Kč23173Ne
94kmM45Fuka Martin1978maf78200 Kč23045Ne
104kmM55Gazda Martin1968Jihočeský klub maratonců200 Kč23068Ne
124kmM60Grabmüller Ivo1962Jihočeský klub maratonců200 Kč23196Ne
134kmM45Gregor Jan1979České Budějovice200 Kč23042Ano
144kmZ20Hinterholzová Helena2000#týmKleť200 Kč23073Ne
154kmZ35Honsová Romana1987BAK Bechyně200 Kč23053Ne
164kmM40Horáček Stanislav1982Orel Studenec200 Kč23192Ne
174kmM50Hruška Luděk1973Jihočeský klub maratonců200 Kč23083Ne
184kmZ20Illeová Romana1998TEAM FNKS200 Kč23110Ne
194kmM40Jančúch Jerguš1980#tymdejvid200 Kč23108Ne
204kmM45Jauker Milan1976takLeť200 Kč23139Ne
214kmM65Klíma Jiří1957Relax běhny200 Kč23159Ne
224kmM40Kopáček Pavel1984Bežerovice200 Kč23090Ne
244kmM50Meisl Jan1974Jihočeský klub maratonců200 Kč23051Ne
234kmZ50Meisl Petra1973Jihočeský klub maratonců200 Kč23049Ne
264kmM45Mikeš Jaromír1976Taklet200 Kč23193Ne
254kmM55Mikeš Pavel1965Lesy ČR200 Kč23153Ne
274kmM50Mikšl Rostislav1972Rasty team!200 Kč23077Ne
284kmM40Nevoral Jiří1983Žďárský postrach200 Kč23099Ne
294kmM20Nymburg Christopher2000#týmKleť200 Kč23078Ne
304kmM55Okruhlica Petr1969CKKV Praha200 Kč23188Ne
314kmM45Opelka Jaroslav1978pomáháme pohybem200 Kč23059Ne
324kmM70Pánek Pavel1950200 Kč23131Ne
334kmM50Pexa Martin1974Jihočeský běžecký pohár200 Kč23177Ne
344kmM45Ráftl Karel1976Lovětín200 Kč23052Ne
354kmM50Roučka Alois1974AR-Technik Strakonice200 Kč23172Ne
384kmMJSedlák Patrik2006Zborov200 Kč23182Ne
374kmM45Sedlák Petr1975#tymdejvid200 Kč23181Ne
364kmMJSedlák Tomáš2010SK Čtyři Dvory200 Kč23179Ne
114kmZ45Schwalbe Ulrike1978200 Kč23191Ne
394kmM35Stach Michal1985ST 132200 Kč23154Ne
404kmM20Stejskal Ladislav2001SK Čtyři Dvory České Budějovice200 Kč23062Ne
414kmM50Stejskal Pavel1974SK Čtyři Dvory ČB200 Kč23067Ne
424kmM60Sýkora František1963Dobřejovice200 Kč23147Ne
434kmM55Šimek Miroslav1966TC Dvořák Č. Budějovice200 Kč23082Ne
444kmM70Šoustar Lubomír1941Č.B. Proti větru200 Kč23069Ne
454kmM40Špirhanzl Karel1983200 Kč23150Ne
464kmM50Toman Martin1971SK Babice200 Kč23081Ne
474kmM20Toman Robert1993200 Kč23103Ne
484kmZ40Tomášková Lucie1982Štěpánovice200 Kč23140Ne
494kmZ40Tučková Jana1982TriSK ČB200 Kč23070Ne
504kmZ50Uhlířová Miroslava1970200 Kč23164Ne
14kmM20Vaš David1990#tymdejvid200 Kč23202Ne
514kmM45Vávrovský Josef1979Běh pro radost200 Kč23148Ne
524kmZ50Vogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců200 Kč23071Ne
534kmZ20Vokálová Aneta2004#týmKleť200 Kč23057Ne
544kmZ60Vorlová Dana1962Relax běhny200 Kč23072Ne
564kmM45Vyskočil Pavel1976SKI Vimperk200 Kč23146Ne
554kmM65Zákostelecký František1955Mokré200 Kč23171Ne
574kmM40Žemlička Kamil1981Běh pro radost200 Kč23149Ne