Startovní listina 27.11.2023 - TBC - TBC série 2023 - bodovaní

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
150TBCMCAlbl Zdeněk1977Rexonix Kovo Praha600 Kč16657Ano
47TBCMKAndrle Filip2009MS Bike Academy Racing600 Kč16235Ano
67TBCZ10-11Andrlová Kristýna2013kola-bbm.cz400 Kč16236Ano
114TBCM12-13Babka Jan2011Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16469Ano
73TBCZ10-11Bartíková Hanna2014Rexonix Kovo Praha400 Kč16254Ano
OPENOPENBartoš Michal1988Sedlčany700 Kč16954Zaplatit
OPENOPENBenda Pavel1968700 Kč18016Zaplatit
185TBCM12-13Benda Stanislav2012Expres Tufo Team Kolín500 Kč17969Ano
108TBCM8-9Beneš Kryštof2016Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16468Ano
25TBCMBBinder Richard1987IDDQD600 Kč16156Ano
4TBCMDBittman Marek1969Rexonix Kovo Praha600 Kč15463Ano
20TBCMCBoubal Martin1984Hello CTW600 Kč15429Ano
29TBCMBBouda Jan1991Spectrum Bike Racing Team600 Kč15326Ano
106TBCM6-7Brand Hugo2017Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16471Ano
115TBCZ12-13Brandová Beáta2011Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16470Ano
139TBCZABrandová Lada1981Stevens Cyklošvec Písek600 Kč16606Ano
TBCZ4-5Braunová Dorota2019500 Kč16287Zaplatit
TBCZOBraunová Rozálie2021300 Kč16288Zaplatit
128TBCMDBretšnajdr Jiří1974Author team Stupno600 Kč16419Ano
TBCMABruckner Filip2006Brilon Racing Team MB700 Kč16249Zaplatit
TBCZJCermanová Antonie2008CK Příbram Fany Gastro700 Kč17995Zaplatit
162TBCZ10-11Častoralová Tereza2014Prodoli Racing team500 Kč17009Ano
119TBCM6-7Černický Albert2017Stevens Cyklošvec Písek400 Kč15908Ano
194TBCMOČernický Mikuláš2021Stevens Cyklošvec Písek300 Kč19606Ano
54TBCM12-13Čurda Patrik2012CK Jihočeské naděje400 Kč16029Ano
90TBCZ4-5Čurdová Kateřina2020CK jihočeské naděje200 Kč16030Ano
TBCM8-9Dolejší Filip2015Junior cycling projekt team500 Kč18055Zaplatit
52TBCZ12-13Drábková Nela2011Expres CZ Tufo Team Kolín400 Kč16264Ano
158TBCMKDvořáček Karel2009Prodoli Racing team600 Kč16296Ano
187TBCMBDvořák Michal1992AC Sparta Praha700 Kč17983Ano
TBCMAElbadri Jakub2005700 Kč16155Zaplatit
TBCMBFilip Vojtěch1988Cyklo ATOM700 Kč15335Zaplatit
120TBCZAFoltová Helena1979RPR Římov600 Kč16281Ano
168TBCM6-7Forman Dominik2017ADASTRA Cycling Team500 Kč17057Ano
154TBCMDFrýzl Martin1972TJ Jiskra Jaroměř Potocký700 Kč16665Ano
68TBCM10-11Gaier Jakub2013Cycling Academy Tábor400 Kč15325Ano
64TBCM10-11Gála Martin2013LYKO KLUB Prachatice400 Kč16065Ano
156TBCZ10-11Girgalová Julie2014BIKE puzzle team500 Kč16967Ano
34TBCMBGramblička Matouš1994Hello CTW600 Kč15428Ano
26TBCMBHolický Tomáš1988Hello CTW600 Kč15334Ano
172TBCMJHrdina Adam2008CK Jihočeské naděje700 Kč15926Ano
173TBCM10-11Hrdina Max2014CK Jihočeské naděje500 Kč15927Ano
157TBCZJHrdinová Anna2007Cycling Academy Tábor700 Kč16983Ano
160TBCMJHronek Jaroslav2007Stevens Cyklošvec Písek700 Kč17039Ano
117TBCZ12-13Hronková Tereza2011Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16482Ano
9TBCMCHurych Jan1976GHOST team600 Kč16188Ano
190TBCMJHynek Matěj2007ADASTRA Cycling Team700 Kč18010Ano
7TBCMDHynek Roman1974ADASTRA Cycling Team600 Kč15354Ano
24TBCMBHyšpler Robin1986Prodoli racing team600 Kč16277Ano
169TBCZKJaníková Monika2010Rexonix Kovo Praha500 Kč17091Ano
149TBCMDJarolím Vojtěch1969Cyklo ATOM600 Kč16651Ano
70TBCM10-11Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje400 Kč15658Ano
11TBCMCJelínek Petr1977TTK Slavia Plzeň600 Kč16129Ano
43TBCMKJiroušek Matyáš2009Prodoli Racing team600 Kč16306Ano
113TBCM10-11Jirsa David2013Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16479Ano
153TBCMDJuráň Karel1974TT Tálín600 Kč16638Ano
87TBCM6-7Kadlec Albert2017G. Benedikt Švec cykloteam Želeč400 Kč15346Ano
94TBCZAKadlec Lucie1994Megie600 Kč16293Ano
TBCM8-9Kadleček Alex2015Rexonix Kovo Praha500 Kč15347Zaplatit
22TBCMCKepka Tomáš1984Hello CTW600 Kč15430Ano
141TBCMAKlojda Tomáš2006Z bike team Třeboň600 Kč16498Ano
31TBCMBKoblic Radek1993Hello CTW600 Kč15415Ano
104TBCZ6-7Kodýmová Eliška2018Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16481Ano
109TBCZ8-9Kodýmová Ema2016Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16480Ano
81TBCZ8-9Kohoutová Tereza2015ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč16297Ano
57TBCM12-13Komárek Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč16283Ano
49TBCMKKomárek Lukáš2010ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč16282Ano
TBCMCKomberec Aleš1979Hradecký Spinning Klub700 Kč17967Zaplatit
30TBCZAKopřiva Jitka1992CK Jihočeské naděje600 Kč16237Ano
37TBCMAKorda Michal2003#TEAMFNKS600 Kč15623Ano
45TBCMKKořenský Jan2009Cycling Academy Tábor600 Kč16250Ano
17TBCMCKořenský Jan1980Cycling Academy Tábor600 Kč16251Ano
167TBCMCKot Miloš1983Cyklo team Holyně700 Kč17085Ano
1TBCMDKotrba Jaroslav1959Hasiči Zbelítov600 Kč16312Ano
184TBCMDKoudelka Drahomír1971Meixner700 Kč17962Ano
159TBCM6-7Krejsa Jan2017Stevens Cyklošvec Písek500 Kč17038Ano
41TBCMJKrešák Jáchym2008Cycling Academy Tábor600 Kč16269Ano
105TBCZ6-7Krešáková Eliška2017Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16465Ano
53TBCM12-13Kříž Daniel2011Junior cycling projekt team400 Kč15946Ano
3TBCMDKříž Jiří1968Cyklo Jiřička600 Kč15333Ano
TBCMAKuba Jakub2005Team DUKLA Praha700 Kč15756Zaplatit
TBCM8-9Kubačka Martin2016LYKO KLUB Prachatice500 Kč16505Zaplatit
77TBCM10-11Kůrka Oliver2014ROUVY Specialized cycling team400 Kč15912Ano
121OPENOPENKůrka Tomáš1986ROUVY Specialized cycling team600 Kč16444Ano
32TBCMBKvasničák Miroslav1993Galaxy CykloŠvec Stevens600 Kč15462Ano
88TBCMBKyndl Lukáš1993600 Kč16266Ano
16TBCMCLacina Jan1980Prodoli Racing team600 Kč15676Ano
123TBCMCLebeda František1977SK Oslov600 Kč15766Ano
122TBCZALebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje600 Kč15765Ano
35TBCMALehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice600 Kč15341Ano
92TBCMALesage Marek2006Rexonix Kovo Praha600 Kč16189Ano
76TBCM10-11Liška Adam2014Cycling Academy Tábor400 Kč15483Ano
36TBCMAMacek Ondřej2000Cykloklub Chýnov600 Kč15735Ano
75TBCZ10-11Malinská Adéla2014Talent bike Cycling Team400 Kč15328Ano
137TBCMDMandaus Jiří1959LAPIERRE Plzeň600 Kč16520Ano
72TBCM10-11Mareček Oliver2014Rexonix Kovo Praha400 Kč15353Ano
163TBCM12-13Markusek Nicolas2011Rexonix Kovo Praha500 Kč17001Ano
93TBCMDMestek Míra1966SP KOLO Specialized600 Kč15336Ano
65TBCM10-11Michal Štěpán2013G. Benedikt Švec cykloteam Želeč400 Kč15337Ano
130OPENOPENMlynář Jan1988Cyklo Jiřička600 Kč16462Ano
180TBCMAModlitba Vojtěch1996H.M.SPORT Český Krumlov700 Kč17921Ano
21TBCMCMoláček Tomáš1984Hello CTW600 Kč15426Ano
39TBCMJNágr Ondřej2007Cycling Academy Tábor600 Kč15650Ano
79TBCM10-11Nevosad Adam2014Bike klub Město Touškov400 Kč15790Ano
148TBCMJNovák Filip2007Ciclistica Trevigliese600 Kč16646Ano
28TBCMBNovotný Oldřich1991Hello CTW600 Kč15528Ano
112TBCM10-11Odl Kryštof2013Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16466Ano
97TBCZ12-13Orlowská Pavlína2011ADASTRA Cycling Team400 Kč16433Ano
177TBCMAOtta Josef2003AC Sparta Praha Cycling700 Kč17282Ano
63TBCM10-11Pánek Antonín2013G. Benedikt Švec cykloteam Želeč400 Kč15348Ano
38TBCMAPapáček Aleš Manuel2003#TEAMFNKS600 Kč16252Ano
5TBCMDPáv Tomáš1971Rexonix Kovo Praha600 Kč15694Ano
91TBCMOPavlík Ondřej2021200 Kč16299Ano
33TBCMBPavlík Václav1994Hello CTW600 Kč15437Ano
61TBCM12-13Pavol Dominik2012ADASTRA Cycling Team400 Kč15398Ano
69TBCM10-11Pavol Patrik2013ADASTRA Cycling Team400 Kč15399Ano
TBCMDPek Miroslav1958To Europe-PEKSPORT700 Kč15349Zaplatit
191TBCM12-13Pelanek Fabio2012500 Kč18018Ano
50TBCM12-13Perina Jan2011ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč16035Ano
86TBCZ6-7Perinová Anna2017ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč16033Ano
62TBCZ12-13Perinová Kateřina2012ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč16034Ano
89TBCM4-5Plachý Ondřej2019Hello CTW400 Kč15672Ano
10TBCMCPloner Robert1977RPR Římov600 Kč16280Ano
175TBCM8-9Pokorný Štěpán2016ADASTRA Cycling Team500 Kč17132Ano
74TBCM10-11Pokorný Vojtěch2014ADASTRA Cycling Team400 Kč15322Ano
146TBCM4-5Polanka Jakub2019Junior Cycling Projekt Team400 Kč16648Ano
147TBCM6-7Polanka Michael2017Junior Cycling Projekt Team400 Kč16647Ano
174TBCM4-5Polodna Jan2020Bernartice300 Kč17120Ano
12TBCZAPopjuková Květa1978Radotín600 Kč15410Ano
131TBCMJPospíšil Filip2007Rexonix Kovo Praha600 Kč16426Ano
188TBCMAPospíšil Lukáš1998Author Team Stupno700 Kč17982Ano
42TBCMJPurnoch Jan2008Rexonix Kovo Praha600 Kč16253Ano
192TBCZKRabochová Linda2009kola-bbm.cz700 Kč19604Ano
140TBCMJRajsigl Marek2008Z Bike Team Třeboň600 Kč15654Ano
195TBCZKRejchová Barbora2009kola-bbm.cz700 Kč19673Ano
138TBCMCRejsek Filip1984MX PARADISE600 Kč16286Ano
176TBCMBRejsek Matouš1994MX PARADISE700 Kč17156Ano
152OPENOPENRepa David1986Týn nad Vltavou700 Kč16667Ano
18TBCMCRotbauer Tomáš1983Hello CTW600 Kč15427Ano
59TBCZ12-13Rothbauerová Julie2012ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč15771Ano
46TBCZKRothbauerová Karolína2009ČEZ Cyklo Team Tábor600 Kč15770Ano
132TBCMDRous Tomáš1959Cykloservex600 Kč16487Ano
186TBCMARozehnal Michal2005Rexonix Kovo Praha700 Kč17971Ano
44TBCMKRys Lukáš2009CK Jihočeské naděje600 Kč16036Ano
101TBCM4-5Řezáč Hynek2020Stevens Cyklošvec Písek200 Kč16467Ano
40TBCMJSarnovský Teodor2008ADASTRA Cycling Team600 Kč16268Ano
145TBCM10-11Seifert Lukáš2013Expres CZ Tufo Team Kolín400 Kč16025Ano
151TBCM6-7Sejk Jan2017ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč15350Ano
58TBCM12-13Semerád Marek2012Rexonix Kovo Praha400 Kč15660Ano
80TBCZ8-9Semerádová Emma2015Bike Puzzle Team400 Kč15659Ano
82TBCM8-9Scheinherr Filip2015Junior cycling projekt team400 Kč16239Ano
78TBCZ10-11Schusová Eliška2014Bike Puzzle team400 Kč15455Ano
96TBCZ12-13Schusová Marie2011Bike Puzzle team400 Kč16298Ano
118TBCZKSlámová Eliška2010Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16473Ano
116TBCM12-13Smejkal Jan2011Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16477Ano
179TBCM8-9Smejkal Prokop2015Rexonix Kovo Praha500 Kč17845Ano
103TBCZ6-7Smejkalová Klára2018Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16478Ano
95TBCM10-11Smrčka Matyáš2013Cycling Academy Tábor400 Kč16361Ano
136TBCZ10-11Smrčková Natálie2014Eurofoam Žirovnice400 Kč16500Ano
135TBCMCSova Ondřej1981Šumava Riders600 Kč16421Ano
99TBCMCStaněk Pavel1982Prodoli racing team600 Kč16290Ano
48TBCZKStanley Anna2010Rexonix Kovo Praha400 Kč15689Ano
23TBCMBSuchý Miroslav1985Kozli z Plzně600 Kč15796Ano
84TBCM8-9Svatoš Jakub2016Cycling Academy Tábor400 Kč15313Ano
161TBCZAŠafaříková Klára2002GS cyklo team Jistebnice600 Kč17046Ano
129TBCMAŠimeček David2005Cycling Academy Tábor600 Kč16488Ano
56TBCM12-13Šindelář Adam2012G. Benedikt Švec cykloteam Želeč400 Kč16244Ano
TBCZ10-11Šindelářová Viktorie2014G. Benedikt Švec cykloteam Želeč500 Kč16245Zaplatit
2TBCMDŠípal Ivan1967Alltraining.cz600 Kč16256Ano
170TBCM12-13Šiška Adam2011ČEZ Cyklo Team Tábor500 Kč17094Ano
98TBCMAŠpaček Marek2006ADASTRA Cycling Team600 Kč16434Ano
193TBCMKŠvihla Šimon2010kola-bbm.cz500 Kč19605Ano vrácen přeplatek 200 Kč
8TBCMDTemniak Jiří1974Lapierre Plzeň600 Kč16002Ano
TBCM12-13Tobrman Robin2011MS Bike Academy Racing500 Kč16007Zaplatit
71TBCZ10-11Tvrzníková Markéta2013ADASTRA Cycling Team400 Kč15785Ano
164TBCMKVajsejtl Jan2009BIKE puzzle team700 Kč17033Ano
6TBCMDVáňa Petr1973Rexonix Kovo Praha600 Kč15949Ano
133OPENOPENVik Matěj2004ČEZ Cyklo Team Tábor600 Kč16516Ano
134TBCZJViková Hanka2007Dukla Praha600 Kč16517Ano
100TBCMCViktora Jan1978Prodoli racing team600 Kč15709Ano
TBCZAVinšálková Tereza1978Hradecký Spinning Klub700 Kč16495Zaplatit
183TBCZ10-11Vítková Julie2014Bike klub Město Touškov500 Kč17895Ano
182TBCZ12-13Vítková Nela2011Bike klub Město Touškov500 Kč17894Ano
181TBCZJVítková Sára2008Bike klub Město Touškov700 Kč17893Ano
55TBCM12-13Vlasák Jakub2012Cycling Academy Tábor400 Kč15420Ano
110TBCM10-11Vlášek Jakub2014Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16476Ano
107TBCM6-7Vlášek Mikuláš2017Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16475Ano
14TBCMDVlk Ladislav1967KPC Praha600 Kč16314Ano
165TBCMJVoborník Filip2008Brilon Racing Team MB700 Kč17047Ano
83TBCM8-9Vojnarovič Daniel2015G. Benedikt Švec cykloteam Želeč400 Kč15828Ano
111TBCM10-11Vostrý David2013Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16463Ano
102TBCM6-7Vostrý Martin2018Stevens Cyklošvec Písek400 Kč16464Ano
171OPENOPENVraný Pavel1977Pilsen Mamil Club700 Kč17104Ano
126TBCMDVrbka Tomáš1965Cyklo ATOM600 Kč16456Ano
127TBCM8-9Vršinský Jakub2016bikerental400 Kč16472Ano
TBCM10-11Vyroubal David2014Dražice500 Kč17086Zaplatit
TBCM6-7Vyroubal Jan2018Dražice500 Kč17088Zaplatit
TBCM8-9Vyroubal Šimon2016Dražice500 Kč17087Zaplatit
142TBCMAZadražil Vít2005Z bike team Třeboň600 Kč16502Ano
178TBCMDZáhorec Stanislav1971Rexonix Kovo Praha700 Kč15561Ano
85TBCZ8-9Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč15798Ano
60TBCM12-13Zákostelecký Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč15797Ano
166TBCMCZavadil Libor1975Cyklo ATOM700 Kč17066Ano
143TBCM12-13Zavadil Mikuláš2011Cycling Academy Tábor400 Kč16576Ano
144TBCM12-13Zavadil Tobiáš2012Cycling Academy Tábor400 Kč16575Ano
51TBCZ12-13Zavadilová Adéla2011Cycling Academy Tábor400 Kč16246Ano
155TBCM10-11Zelinka Adam2013Cycling Academy Tábor500 Kč16963Ano
124TBCM8-9Zelinka Adam2015Cycling Academy Tábor400 Kč15283Ano
125TBCZ6-7Zelinková Linda2018Cycling Academy Tábor400 Kč15284Ano
27TBCMBZemánek Robert1989Plzeň600 Kč15329Ano
19TBCMCZikmund Petr1983Hello CTW600 Kč15323Ano
TBCMAZíma Tomáš1996700 Kč15338Zaplatit
13TBCMCZvolský Ladislav1978Rexonix Kovo Praha600 Kč15700Ano
189OPENOPENŽivný Miroslav1982KCL Kooperativa Svijany700 Kč17972Ano