Startovní listina 26.11.2023 - Vimperk - Cyklokros na Vodníku (TBC série)

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
3TBCPMDKříž Jiří1968Cyklo Jiřička300 Kč19922Ano
5TBCPMDPáv Tomáš1971Rexonix Kovo Praha300 Kč19940Ano
10TBCPMCPloner Robert1977RPR Římov300 Kč19942Ano
18TBCPMCRotbauer Tomáš1983Hello CTW300 Kč19952Ano
19TBCPMCZikmund Petr1983Hello CTW300 Kč19978Ano
26TBCPMBHolický Tomáš1988Hello CTW300 Kč19898Ano
27TBCPMBZemánek Robert1989Plzeň300 Kč19977Ano
29TBCPMBBouda Jan1991Spectrum Bike Racing Team300 Kč19890Ano
31TBCPMBKoblic Radek1993Hello CTW300 Kč19913Ano
35TBCPMALehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice300 Kč19928Ano
46TBCPZKRothbauerová Karolína2009ČEZ Cyklo Team Tábor300 Kč19953Ano
99TBCPMCStaněk Pavel1982Prodoli racing team300 Kč19959Ano
100TBCPMCViktora Jan1978Prodoli racing team300 Kč19969Ano
120TBCPZAFoltová Helena1979RPR Římov300 Kč19895Ano
121OTBCTBCopenKůrka Tomáš1986ROUVY Specialized cycling team300 Kč19980Ano
128TBCPMDBretšnajdr Jiří1974Author team Stupno300 Kč19892Ano
130OTBCTBCopenMlynář Jan1988Cyklo Jiřička300 Kč19981Ano
135TBCPMCSova Ondřej1981Šumava Riders300 Kč19958Ano
138TBCPMCRejsek Filip1984MX PARADISE300 Kč19950Ano
139TBCPZABrandová Lada1981Stevens Cyklošvec Písek300 Kč19891Ano
148TBCPMJNovák Filip2007Ciclistica Trevigliese300 Kč19936Ano
154TBCPMDFrýzl Martin1972TJ Jiskra Jaroměř Potocký300 Kč19896Ano
161TBCPZAŠafaříková Klára2002GS cyklo team Jistebnice300 Kč19961Ano
172TBCPMJHrdina Adam2008CK Jihočeské naděje300 Kč19899Ano
176TBCPMBRejsek Matouš1994MX PARADISE300 Kč19951Ano
180TBCPMAModlitba Vojtěch1996H.M.SPORT Český Krumlov300 Kč19933Ano
186TBCPMARozehnal Michal2005Rexonix Kovo Praha300 Kč19955Ano
188TBCPMAPospíšil Lukáš1998Author Team Stupno300 Kč19945Ano
189OTBCTBCopenŽivný Miroslav1982KCL Kooperativa Svijany300 Kč19985Ano
195TBCPZKRejchová Barbora2009kola-bbm.cz300 Kč19949Ano
200PZASpěšná Simona2004jb BRUNEX Superior Factory Racing 450 Kč20058Ano
223PMCRoubíček Lukáš1981Greeny CZ450 Kč20026Ano
229PMAŠťastný Radim2001KOLOKRÁM450 Kč20036Ano
243POOPENMastík Jaroslav1974450 Kč20043Ano
150TBCPMCAlbl Zdeněk1977Rexonix Kovo Praha300 Kč19885Zaplatit
47TBCPMKAndrle Filip2009MS Bike Academy Racing300 Kč19886Zaplatit
25TBCPMBBinder Richard1987IDDQD300 Kč19887Zaplatit
20TBCPMCBoubal Martin1984Hello CTW300 Kč19889Zaplatit
158TBCPMKDvořáček Karel2009Prodoli Racing team300 Kč19893Zaplatit
187TBCPMBDvořák Michal1992AC Sparta Praha300 Kč19894Zaplatit
34TBCPMBGramblička Matouš1994Hello CTW300 Kč19897Zaplatit
157TBCPZJHrdinová Anna2007Cycling Academy Tábor300 Kč19900Zaplatit
160TBCPMJHronek Jaroslav2007Stevens Cyklošvec Písek300 Kč19901Zaplatit
9TBCPMCHurych Jan1976GHOST team300 Kč19902Zaplatit
190TBCPMJHynek Matěj2007ADASTRA Cycling Team300 Kč19903Zaplatit
7TBCPMDHynek Roman1974ADASTRA Cycling Team300 Kč19904Zaplatit
24TBCPMBHyšpler Robin1986Prodoli racing team300 Kč19905Zaplatit
149TBCPMDJarolím Vojtěch1969Cyklo ATOM300 Kč19906Zaplatit
11TBCPMCJelínek Petr1977TTK Slavia Plzeň300 Kč19907Zaplatit
43TBCPMKJiroušek Matyáš2009Prodoli Racing team300 Kč19908Zaplatit
153TBCPMDJuráň Karel1974TT Tálín300 Kč19909Zaplatit
141TBCPMAKlojda Tomáš2006Z bike team Třeboň300 Kč19912Zaplatit
37TBCPMAKorda Michal2003#TEAMFNKS300 Kč19915Zaplatit
17TBCPMCKořenský Jan1980Cycling Academy Tábor300 Kč19916Zaplatit
45TBCPMKKořenský Jan2009Cycling Academy Tábor300 Kč19917Zaplatit
167TBCPMCKot Miloš1983Cyklo team Holyně300 Kč19918Zaplatit
1TBCPMDKotrba Jaroslav1959Hasiči Zbelítov300 Kč19919Zaplatit
184TBCPMDKoudelka Drahomír1971Meixner300 Kč19920Zaplatit
41TBCPMJKrešák Jáchym2008Cycling Academy Tábor300 Kč19921Zaplatit
32TBCPMBKvasničák Miroslav1993Galaxy CykloŠvec Stevens300 Kč19923Zaplatit
88TBCPMBKyndl Lukáš1993300 Kč19924Zaplatit
16TBCPMCLacina Jan1980Prodoli Racing team300 Kč19925Zaplatit
123TBCPMCLebeda František1977SK Oslov300 Kč19926Zaplatit
122TBCPZALebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje300 Kč19927Zaplatit
36TBCPMAMacek Ondřej2000Cykloklub Chýnov300 Kč19930Zaplatit
137TBCPMDMandaus Jiří1959LAPIERRE Plzeň300 Kč19931Zaplatit
93TBCPMDMestek Míra1966SP KOLO Specialized300 Kč19932Zaplatit
39TBCPMJNágr Ondřej2007Cycling Academy Tábor300 Kč19935Zaplatit
177TBCPMAOtta Josef2003AC Sparta Praha Cycling300 Kč19938Zaplatit
38TBCPMAPapáček Aleš Manuel2003#TEAMFNKS300 Kč19939Zaplatit
33TBCPMBPavlík Václav1994Hello CTW300 Kč19941Zaplatit
12TBCPZAPopjuková Květa1978Radotín300 Kč19943Zaplatit
42TBCPMJPurnoch Jan2008Rexonix Kovo Praha300 Kč19946Zaplatit
192TBCPZKRabochová Linda2009kola-bbm.cz300 Kč19947Zaplatit
140TBCPMJRajsigl Marek2008Z Bike Team Třeboň300 Kč19948Zaplatit
132TBCPMDRous Tomáš1959Cykloservex300 Kč19954Zaplatit
44TBCPMKRys Lukáš2009CK Jihočeské naděje300 Kč19956Zaplatit
40TBCPMJSarnovský Teodor2008ADASTRA Cycling Team300 Kč19957Zaplatit
23TBCPMBSuchý Miroslav1985Kozli z Plzně300 Kč19960Zaplatit
129TBCPMAŠimeček David2005Cycling Academy Tábor300 Kč19962Zaplatit
2TBCPMDŠípal Ivan1967Alltraining.cz300 Kč19963Zaplatit
98TBCPMAŠpaček Marek2006ADASTRA Cycling Team300 Kč19964Zaplatit
8TBCPMDTemniak Jiří1974Lapierre Plzeň300 Kč19965Zaplatit
164TBCPMKVajsejtl Jan2009BIKE puzzle team300 Kč19966Zaplatit
6TBCPMDVáňa Petr1973Rexonix Kovo Praha300 Kč19967Zaplatit
134TBCPZJViková Hanka2007Dukla Praha300 Kč19968Zaplatit
181TBCPZJVítková Sára2008Bike klub Město Touškov300 Kč19970Zaplatit
14TBCPMDVlk Ladislav1967KPC Praha300 Kč19971Zaplatit
165TBCPMJVoborník Filip2008Brilon Racing Team MB300 Kč19972Zaplatit
126TBCPMDVrbka Tomáš1965Cyklo ATOM300 Kč19973Zaplatit
142TBCPMAZadražil Vít2005Z bike team Třeboň300 Kč19974Zaplatit
178TBCPMDZáhorec Stanislav1971Rexonix Kovo Praha300 Kč19975Zaplatit
166TBCPMCZavadil Libor1975Cyklo Atom300 Kč19976Zaplatit
152OTBCTBCopenRepa David1986Týn nad Vltavou300 Kč19982Zaplatit
171OTBCTBCopenVraný Pavel1977Pilsen Mamil Club300 Kč19984Zaplatit
215PMDPek Miroslav1958TO EUROPE-PEKSPORT450 Kč20015Zaplatit
217PCHMarek Vojtěch2018LYKO KLUB Prachatice150 Kč20019Zaplatit
218PCHMarek Ondřej2021Prachatice150 Kč20020Zaplatit
235PMKŠvihla Šimon2010kola-bbm.cz150 Kč20041Zaplatit
248PDVítková Nela2011Bike klub Město Touškov150 Kč20048Zaplatit
250PDVítková Julie2014Bike klub Město Touškov150 Kč20049Zaplatit
251PMKBláha Tomáš2009CK Jihočeské naděje450 Kč20051Zaplatit
254POOPENBubla Ladislav1959GS JISTEBNICE450 Kč20057Zaplatit
256PMDKlabouch Jan1959ac sparta cycling academy450 Kč20065Zaplatit
174PCHPolodna Jan2020Bernartice150 Kč20070Zaplatit
257PCHChod Samuel2011Rouvy Specialized150 Kč20072Zaplatit