Startovní listina 22.4.2023 - Hluboká u Borovan - Modrý běh pro Autis Centrum

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
8 kmZ1Kučerová Lucie1991200 Kč20878Ne
DětiMikšl Martin2006Jihočeský klub maratonců100 Kč12855Ne
DětiM13-17Cais Karel2011100 Kč12836Ne
DětiM13-17Hejna Lukáš2011100 Kč12880Ano
DětiM13-17Hejna Petr2011100 Kč12879Ano
DětiM13-17Lukan Matěj2010100 Kč12960Ne
DětiM13-17Pachner Pavel2010100 Kč12957Ano
DětiM13-17Schwarz Jan2008Honzam100 Kč12936Ano
DětiM13-17Vítek Jan2011100 Kč12976Ano
DětiM13-17Čermák Matyáš2011Čermík100 Kč12972Ano
DětiM5Dráb Jonáš2021Jihočeský klub maratonců100 Kč12830Ano
DětiM5Karásek Kazimír2019100 Kč12788Ano
DětiM5Kloc Jindřich2020Šneci v běhu100 Kč12882Ano
DětiM5Krejčí Aleš2020100 Kč12904Ano
DětiM5Krejčí Patrik2022100 Kč12905Ano
DětiM5Květoň Kryšpín2019Cesky Krumlov100 Kč13003Ano
DětiM5Přerovský Richard2019100 Kč12966Ne
DětiM5Szábo Kryštof2021Neřízená střela100 Kč12949Ano
DětiM5Vošta Mathias2019100 Kč12851Ne
DětiM6-8Bajnok Petr2016100 Kč12999Ano
DětiM6-8Blahna Petr2018Bóža100 Kč12947Ano
DětiM6-8Fajtl Ondřej2017100 Kč12988Ano
DětiM6-8Hálek Ondřej2016Jihočeský klub maratonců100 Kč12628Ne
DětiM6-8Kauer Maxmilián2017100 Kč12927Ano
DětiM6-8Kopecký Matouš2016Maty100 Kč12952Ano
DětiM6-8Pixa Jakub2017#tymdejvid100 Kč12928Ano
DětiM6-8Procháska Tadeáš2016Jihočeský klub maratonců100 Kč12849Ne
DětiM6-8Svačina Filip2018Tábor100 Kč13008Ano
DětiM6-8Šilpoch Adam2016100 Kč12913Ano
DětiM6-8Špilauer Štépán2017100 Kč12918Ano
DětiM9-12Chouchane Adam2014100 Kč12985Ne
DětiM9-12Chouchen Ayn2015100 Kč12984Ne
DětiM9-12Fencl Lukáš2014Luky100 Kč12893Ano
DětiM9-12Kopecký Lukáš2013Luky100 Kč12953Ano
DětiM9-12Lohonka Matyáš2013100 Kč12998Ano
DětiM9-12Pachner Petr2013100 Kč12958Ano
DětiM9-12Tichý Matyáš2014Jihočeský klub maratonců100 Kč12894Ne
DětiM9-12Vošta Tobias2014JFA100 Kč12852Ne
DětiM9-12Řehout Šimon2012Šíma100 Kč12954Ano
DětiM9-12Šilpoch Milan2013100 Kč12910Ano
DětiM9-12Šimek Karel2014Kájík100 Kč12935Ano
DětiZ13-17Koblihová Nela2011Nelík100 Kč12885Ano
DětiZ13-17Nováková Tereza2007Taekwon-do Gladiators gym České Budějovice100 Kč12832Ano
DětiZ13-17Selingerová Nela2010Neluna Mia100 Kč12875Ano
DětiZ13-17Tichá Natali2010100 Kč12895Ne
DětiZ13-17Vorlová Kateřina2010Borovany100 Kč12771Ne
DětiZ5Chymbar Likeriya2019100 Kč12991Ano
DětiZ5Hanzlíková Apolena2019100 Kč12857Ano
DětiZ5Hálková Anna2019Jihočeský klub maratonců100 Kč12630Ne
DětiZ5Kalkušová Karolína2019100 Kč12872Ano
DětiZ5Kozová Natálie2019Bojovnice100 Kč20816Ne
DětiZ5Macellisová Vendula2020Vendy100 Kč12710Ano
DětiZ5Vítková Anežka2019100 Kč12975Ano
DětiZ5Šindelářová Adéla2019Jihočeský klub maratonců100 Kč12996Ne
DětiZ6-8Bořecká Emma2016BazyTým100 Kč12990Ano
DětiZ6-8Brodmannová Inna2016České Budějovice100 Kč12888Ano
DětiZ6-8Dvořáková Mia Sofie2018Ledenická školka100 Kč12827Ano
DětiZ6-8Killi Padmakshi2016České Budějovice 1100 Kč12825Ne
DětiZ6-8Killi Vaishnavi2018100 Kč12826Ne
DětiZ6-8Krištof Sofie2016Krištofáci100 Kč13005Ano
DětiZ6-8Pišlová Sofie2016100 Kč12909Ne
DětiZ6-8Prochásková Laura2018Jihočeský klub maratonců100 Kč12850Ne
DětiZ6-8Pundová Natálie2018Buddy's team100 Kč12962Ano
DětiZ6-8Roháčková Gabriela2018100 Kč12982Ano
DětiZ6-8Zrostlíková Karolína2018Jihočeský klub maratonců100 Kč12845Ano
DětiZ6-8Řezáčová Marie2017100 Kč12915Ne
DětiZ6-8Šindelářová Eliška2017Jihočeský klub maratonců100 Kč12997Ne
DětiZ6-8Šmídová Markéta2018Rychlé tlapky100 Kč12911Ano
DětiZ6-8Švecová Eliška2016100 Kč12742Ano
DětiZ9-12Bajnoková Emma2012100 Kč13000Ano
DětiZ9-12Fenclová Marie2012Mája100 Kč12892Ano
DětiZ9-12Hálková Natálie2014Jihočeský klub maratonců100 Kč12629Ne
DětiZ9-12Kalkušová Kateřina2015100 Kč12871Ano
DětiZ9-12Kopřivová Anna2013100 Kč12847Ano
DětiZ9-12Macellisová Vanesa2013Vaneska100 Kč12708Ano
DětiZ9-12Macellisová Viktorie2014Viky100 Kč12709Ano
DětiZ9-12Marušová Eliška2014100 Kč12964Ano
DětiZ9-12Marušová Tereza2012100 Kč12963Ano
DětiZ9-12Pišlová Natálie2013100 Kč12908Ano
DětiZ9-12Týmlová Lara Eleni2015Lála100 Kč12934Ano
DětiZ9-12Šilhavá Barbora2013Barča100 Kč12941Ano
KočárkyKMZiegelbauer Tomáš1991200 Kč12951Ano
KočárkyKZAntoňová Petra1985200 Kč12923Ano
KočárkyKZFajtlová Michaela1990200 Kč12989Ano
KočárkyKZHabartová Aneta1994TEAM BafBaf200 Kč12907Ano
KočárkyKZHanzlíková Eliška1985200 Kč12824Ano
KočárkyKZHofmann Lohonková Veronika1989200 Kč13006Ano
KočárkyKZHornátová Andrea1990Sárinka200 Kč12878Ano
KočárkyKZKarásková Martina1987200 Kč12789Ano
KočárkyKZKlocová Zuzana2022Šneci v běhu200 Kč12883Ne
KočárkyKZKvětoňová Dominika1994200 Kč13004Ano
KočárkyKZMacellisová Kristýna1990Veru200 Kč12711Ano
KočárkyKZNovotná Pavla1989200 Kč12945Ano
KočárkyKZPachner Barbora1984200 Kč12959Ano
KočárkyKZRyslová Markéta1992200 Kč12946Ano
KočárkyKZŘehoutová Lucie1984Luci200 Kč12955Ano
KočárkyKZŠubová Kristýna2000Třeboň200 Kč12917Ne
14 kmZ2Antoňová Petra1985200 Kč12922Ne
104 kmM2Janouch Jan1974200 Kč12740Ne
1018 kmM1Brodmann Jiří1988České Budějovice200 Kč12887Ano
1028 kmM1Čunát Ondřej1990200 Kč12890Ne
1038 kmM1Diviš Jiří1975CBC TEAM200 Kč12853Ano
1048 kmM1Fajtl Tomáš1991200 Kč12986Ano
1058 kmM1Faktor Filip1994Fíla200 Kč12971Ano
1068 kmZ1Hálová Veronika1998200 Kč12973Ano
1078 kmM1Hampl Egon1988200 Kč12660Ne
1088 kmM1Hanzlík David1978200 Kč12823Ano
1098 kmZ1Houšková Šárka1991200 Kč12903Ano
114 kmZ2Janouchová Melanie Stella2011200 Kč12739Ne
1108 kmM1Hubinger Tomáš1980Zelený mor200 Kč13007Ano
1118 kmM1Hůrka Jindřich1989200 Kč12869Ano
1128 kmZ1Jurík Michaela1990Mischel200 Kč12919Ano
1138 kmZ1Krejčí Marta1977Trhové Sviny200 Kč12974Ano
1148 kmM1Mašek Ondřej1986CineStar200 Kč12932Ano
1158 kmM1Nepivoda Jan2006200 Kč12994Ano
1168 kmZ1Nováková Denisa1992200 Kč12718Ne
1178 kmZ1Nováková Kateřina1979Taekwon-do Gladiators gym České Budějovice200 Kč12831Ano
1188 kmZ1Nováková Petra2003Ahoj200 Kč12939Ne
1198 kmM1Pileček Jan1982200 Kč12925Ano
124 kmZ2Jarolímková Šárka1973Šárka ????200 Kč12902Ne
1208 kmM1Pokorný Jiří1977200 Kč12993Ano
1218 kmM1Procháska Pavel1980#tymdejvid200 Kč12877Ano
1228 kmM1Rambousek Petr2000200 Kč12866Ano
1238 kmZ1Roháčková Miroslava1978200 Kč12981Ano
1248 kmM1Sedlák Petr1975200 Kč12898Ne
1258 kmZ1Syručková Jana1990Zelený Mor200 Kč12815Ano
1268 kmM1Szábo Miloš1981Neřízená střela200 Kč12950Ano
1278 kmM1Šmíd Martin1986Rychlé tlapky200 Kč12912Ano
1288 kmZ1Švantnerová Dana1972200 Kč12978Ano
1298 kmZ1Vařejková Barbora1976200 Kč12995Ano
134 kmZ2Jechová Martina1972200 Kč12889Ano
1308 kmM1Vrtal Ondřej1986Roudné200 Kč12870Ano
144 kmM2Kadlec Miroslav1976Kamenný Újezd200 Kč12938Ano
164 kmZ2Klocová Hana1991Šneci v běhu200 Kč12881Ano
174 kmZ2Koblihová Miluše1981Myškoštěně200 Kč12884Ano
184 kmZ2Labajová Martina1976200 Kč12968Ano
194 kmZ2Marišková Vendula1990200 Kč12948Ano
24 kmZ2Bajnoková Eva1985200 Kč13001Ano
204 kmM2Maruš Roman1980200 Kč12965Ano
214 kmM2Mejdrech Zdeněk1982Mejdrechovi200 Kč12977Ano
224 kmZ2Mejdrechová Magdaléna2011Mejdrechovi200 Kč12980Ano
234 kmZ2Mejdrechová Petra1982Mejdrechovi200 Kč12979Ano
244 kmM2Mikšl Martin2006Jihočeský klub maratonců200 Kč12856Ne
254 kmZ2Pundová Kristýna1988Buddy's team200 Kč12961Ano
264 kmZ2Rybová Ivona1974200 Kč12967Ano
274 kmM2Řezáč Zdeněk1977200 Kč13002Ne
284 kmM2Sedlák Tomáš2010200 Kč12900Ne
294 kmM2Sedlák Tomáš2023200 Kč12899Ne
34 kmM2Čunát Ondřej1990Ondra200 Kč12931Ano
304 kmM2Selinger Pavel1977Seli200 Kč12873Ano
314 kmZ2Selingerová Pavlína2001Pavluna Mia200 Kč12874Ano
324 kmZ2Sigmundová Leona1972200 Kč12916Ano
334 kmZ2Soukupová Miluše1969ŠBV200 Kč12920Ano
344 kmZ2Sudíková Alena1966200 Kč12901Ano
354 kmZ2Suchanová Petra1987200 Kč12930Ano
364 kmZ2Šindelková Lucie1971200 Kč12854Ano
374 kmZ2Šinkner Radka1989České Budějovice200 Kč12992Ano
384 kmZ2Šnajdrová Michaela1983ŠBV200 Kč12896Ne
394 kmZ2Štěpková Markéta1992Musher klub JCC200 Kč12926Ano
44 kmZ2Daňková Anna1990Áňa200 Kč12969Ano
404 kmZ2Štojdlová Jitka1984200 Kč12745Ano
414 kmM2Šuhaj Jan1983Kaplice200 Kč12933Ano
424 kmZ2Švecová Kateřina1977200 Kč12848Ano
434 kmZ2Vášová Lenka1973Kamenný Újezd200 Kč12937Ano
444 kmZ2Viktorová Irena1967Iris200 Kč12970Ano
454 kmM2Vopelka Petr1987Padesáťák200 Kč12921Ano
464 kmM2Welser Milan1970České Budějovice200 Kč12862Ano
474 kmM2Žahour Pavel1967OOBP Kájov200 Kč12956Ano
54 kmZ2Dědková Miluše1969200 Kč12846Ano
64 kmZ2Fialová Hana1995200 Kč12843Ano
74 kmM2Fridrich David1997200 Kč12844Ano
84 kmZ2Gyürüsi Veronika1995Veselí nad Lužnicí200 Kč12944Ano
94 kmM2Habart Martin1993TEAM BafBaf200 Kč12906Ano