Startovní listina 26.11.2023 - Nové Homole - Běh okolo Baby (JBP)

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
17 kmM30-39Vaš David1990#tymdejvid150 Kč20079Ne
27 kmM30-39Ambrož Jan1988#tymdejvid150 Kč19615Ne
37 kmZ40Bartyzalová Marie1968#tymdejvid150 Kč19784Ne
47 kmM60Binder Václav1956takleť150 Kč20028Ne
57 kmM50-59Bláha Jan1971AK Kroměříž150 Kč20014Ne
67 kmM30-39Brych Jiří1988Blaník Strunkovice150 Kč20066Ne
77 kmZ20-39Černohorská Lucie1986150 Kč20077Ne
87 kmM40-49Černý Stanislav1978SK Libníč150 Kč19758Ne
97 kmZ40Dušková Jitka1975Tábor150 Kč20029Ne
107 kmZ40Dvořáková Monika1974Budějcká 12150 Kč20023Ne
117 kmM30-39Dychtl Michal1993Galaxy CykloŠvec Stevens150 Kč20031Ne
127 kmZ40Fialová Irena1979#tymdejvid150 Kč20037Ne
137 kmZ20-39Filková Nikola1990Strakonice 150 Kč20084Ne
147 kmM20-29Gaintsev Maksim2003#tymdejvid150 Kč19832Ne
157 kmM60Grabmüller Ivo1962Jihočeský klub maratonců150 Kč19881Ne
167 kmM40-49Gregor Jan1979České Budějovice150 Kč20018Ne
177 kmZ20-39Hinterholzová Helena2000#týmKleť150 Kč19884Ne
187 kmZ40Holchyk Yana1966Vodňany150 Kč19874Ne
197 kmZ20-39Honsová Romana1987BAK Bechyně150 Kč20021Ne
207 kmM50-59Hruška Luděk1973Jihočeský klub maratonců150 Kč20059Ne
217 kmM40-49Jančúch Jerguš1980#tymdejvid150 Kč19877Ne
227 kmZ40Jančúchová Jitka1984Český Krumlov150 Kč19878Ne
237 kmM30-39Jandus Tomáš1987Běž/\Buď z.s.150 Kč19659Ne
247 kmM50-59Štěpán Kamil1973Prachatice150 Kč20085Ne
257 kmM40-49Klimeš Petr1980České Budějovice150 Kč20068Ne
267 kmM50-59Kohout Václav1974Běž a buď 150 Kč20082Ne
277 kmZ40Kohutych Liudmyla1984Český Krumlov 150 Kč19879Ne
287 kmM40-49Kopáček Pavel1984Bežerovice150 Kč19721Ne
297 kmM40-49Kovář Jan1980Tým 132150 Kč20064Ne
307 kmM30-39Kudrna Dan1988Běž/IMPALA\Buď150 Kč20081Ne
317 kmZ40Kutláková Eva1983Dolní Dvořiště 150 Kč20076Ne
327 kmM50-59Lexa Jiří1971Jihočeský klub maratonců150 Kč20022Ne
347 kmM40-49Lomský Tomáš1984TJ Slovan Černý Dub150 Kč20052Ne
357 kmZ18-19Meisl Petra Indiana2005Jihočeský klub maratonců 150 Kč19629Ne
367 kmZ40Meisl Petra1973Jihočeský klub maratonců 150 Kč19630Ne
377 kmM50-59Meisl Jan1974Jihočeský klub maratonců 150 Kč19631Ne
397 kmM40-49Nevoral Jiří1983150 Kč20024Ne
407 kmZ20-39Nováková Denisa1992150 Kč19653Ne
417 kmM20-29Nymburg Chistopher2000#týmKleť150 Kč19642Ne
427 kmM40-49Pavlas Pavel1983České Budějovice150 Kč20016Ne
437 kmM40-49Pišl Gennadij1980BazyTým150 Kč20071Ne
447 kmM50-59Pojar Pavel1974SLOVAN Černý Dub150 Kč19538Ne
457 kmZ40Pojarová Andrea1974SLOVAN Černý Dub150 Kč19541Ne
467 kmM50-59Profant Vladimír1970Dinos TT150 Kč20062Ne
477 kmM20-29Profant Ondřej1999Dinos TT150 Kč20063Ne
487 kmM40-49Ráftl Karel1976Lovětín150 Kč19530Ne
497 kmM50-59Roučka Alois1974AR-Technik Strakonice150 Kč20083Ne
507 kmM50-59Skalka Pavel1970Lipí 150 Kč19880Ne
517 kmZ40Smržová Inka1976150 Kč20050Ne
527 kmM40-49Somogyi Dániel1979#tymdejvid150 Kč20034Ne
537 kmM30-39Stach Michal1985Tým 132150 Kč20073Ne
547 kmM20-29Stejskal Ladislav2001SK Čtyři Dvory České Budějovice 150 Kč20039Ne
557 kmM30-39Šejnoha Patrik1993Křenovice150 Kč19883Ne
567 kmM40-49Diviš Jiří1975CBC TEAM150 Kč19627Ne
577 kmM60Šoustar Lubomír1941České Budějovice150 Kč19692Ne
587 kmM30-39Šťastný Jakub1989Český Krumlov150 Kč20040Ne
597 kmM40-49Štindl Jan1979Sun Wonderland Run 150 Kč19801Ne
607 kmM50-59Šustr Pavel1966Tábor150 Kč20067Ne
617 kmM30-39Toman Robert1993150 Kč20032Ne
627 kmM50-59Toman Martin1971SK Babice150 Kč20035Ne
637 kmZ40Tomášková Lucie1982Štěpánovice 150 Kč20046Ne
647 kmZ40Tučková Jana1982TriSK České Budějovice150 Kč19729Ne
657 kmM50-59Uhlíř Radek1967TriSK České Budějovice150 Kč20025Ne
667 kmM50-59Šimek Miroslav1966TC Dvořák Č. Budějovice150 Kč20012Ne
677 kmZ40Uhlířová Miroslava1970Jihočeský klub maratonců150 Kč20078Ne
687 kmM50-59Gazda Martin1968Relax běhny Nákří150 Kč20038Ne
707 kmZ40Vacková Irena1977150 Kč20030Ne
717 kmZ40Vogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců150 Kč19748Ne
727 kmZ20-39Vokálová Aneta2004#týmKleť150 Kč19641Ne
737 kmM40-49Vondrášek Štěpán1980#tymdejvid150 Kč20017Ne
747 kmM60Vorel Jan1960Orlando Bananas150 Kč20053Ne
757 kmZ40Vorlová Dana1962Relax běhny150 Kč20033Ne
767 kmM40-49Vyskočil Pavel1976SKI Vimperk150 Kč20080Ne
777 kmZ40Žáková Michaela1977#týmKleť150 Kč20054Ne
787 kmM20-29Vosáhlo Petr2000150 Kč20075Ne
797 kmM60Zákostelecký František1955Mokré150 Kč19648Ne
807 kmZ40Zimmelová Veronika1977Běž /\ buď150 Kč20069Ne
837 kmM60Pech Roman1962ski vimperk150 Kč20088Ne
847 kmM50-59Červený Petr1973DINOS TT150 Kč20089Ne
867 kmM40-49Sedlák Petr1975#tymdejvid150 Kč20091Ne
877 kmM50-59Marek Jiří1970Jihočeský klub maratonců150 Kč20093Ne
331,5 kmZ14-15Lomská Simona2010TJ SK Čéčova České Budějovice50 Kč20027Ne
381,5 kmZ14-15Meisl Christine2010Jihočeský klub maratonců 50 Kč19632Ne
691,5 kmZikmunda Viktor2006SK4DVORY50 Kč19774Ne
811,5 kmM14-15Minařík Josef2009TJ OB České Budějovice50 Kč20086Ne
821,5 kmM12-13Minařík František201150 Kč20087Ne
851,5 kmM14-15Sedlák Tomáš2010SK Čtyři Dvory50 Kč20090Ne
201DětiTučková Lucie2012TriSK České Budějovice50 Kč20060Ne
202DětiDŽáková Beáta2013Jihočeský klub maratonců50 Kč20056Ne