Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2501850213/2010, tak, aby platba dorazila nejpozději 13.10.2023 Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete na Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.
Přihlásit k závodu je také možné v den jeho konání na místě prezentace za zvýšené startovné 300 Kč.
St.čís. | Trasa | Kat. | Závodník | Ročník | Team nebo město nebo přezdívka | Startovné | Var.sym. | Zaplaceno | Pozn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 km | MA | Nymburg Christopher | 2000 | 200,- | 16673 | Zaplatit | |||
10 km | MA | Toman Robert | 1993 | 200,- | 17136 | Ano | |||
10 km | MA | Urban Klimas Ota | 1987 | 200,- | 15145 | Ano | |||
10 km | MA | Vošvrda Sebastian | 1996 | 200,- | 17151 | Zaplatit | |||
10 km | MA | Štryncl Martin | 1989 | 200,- | 17163 | Ano | |||
10 km | MB | Bouček Vladimír | 1975 | 200,- | 17155 | Zaplatit | |||
10 km | MB | Svoboda Petr | 1975 | 200,- | 17090 | Ano | |||
10 km | MC | Fiala Tomáš | 1974 | 200,- | 17198 | Ano | |||
10 km | MD | Kratochvíl Pavel | 1964 | 200,- | 16176 | Ano | |||
10 km | ZA | Lalíková Adriana | 1993 | 200,- | 15194 | Ano | |||
10 km | ZA | Trčková Petra | 1998 | 200,- | 17140 | Ano | |||
10 km | ZB | Palková Veronika | 1982 | 200,- | 17172 | Ano | |||
10 km | ZB | Šťastná Lenka | 1978 | 200,- | 17125 | Ano | |||
10 km | ZC | Dvořáková Monika | 1974 | 200,- | 17203 | Ano | |||
10 km | ZC | Jakešová Markéta | 1974 | 200,- | 15974 | Zaplatit | |||
10 km | MC | Bláha Jan | 1971 | AK Kroměříž | 200,- | 17123 | Ano | ||
10 km | MB | Kovář Jan | 1980 | Atletika Písek | 200,- | 15863 | Ano | KP | |
10 km | MC | Jansa Jiří | 1966 | Atletika Písek | 200,- | 17103 | Ano | ||
10 km | MC | Svoboda Erik | 1968 | Atletika Písek | 200,- | 17196 | Ano | KP | |
10 km | MA | Ardamica David | 2001 | Atletika Veselí | 200,- | 17135 | Zaplatit | KP | |
10 km | ZA | Honsová Romana | 1987 | BAK Bechyně | 200,- | 16104 | Ano | KP | |
10 km | MC | Kučera Radek | 1967 | BBC Praha | 200,- | 17102 | Ano | ||
10 km | MC | Jelínek Jan | 1969 | Běh Kladno | 200,- | 16663 | Ano | ||
10 km | ZC | Jandíková Barbora | 1968 | Běh Kladno | 200,- | 16659 | Ano | ||
10 km | MB | Kopáček Pavel | 1984 | Bežerovice | 200,- | 17099 | Ano | ||
10 km | ZA | Pečmanová Jana | 1986 | Borovany | 200,- | 17171 | Ano | ||
10 km | MC | Behenský Lukáš | 1974 | Boršov nad Vltavou | 200,- | 17116 | Ano | ||
10 km | MA | Schandl Šimon | 2005 | České Budějovice | 200,- | 17176 | Ano | ||
10 km | MB | Gregor Jan | 1979 | České Budějovice | 200,- | 16996 | Ano | ||
10 km | MB | Jakubec Martin | 1975 | České Budějovice | 200,- | 17175 | Ano | ||
10 km | MC | Chrt Karel | 1969 | České Budějovice | 200,- | 17174 | Ano | ||
10 km | MC | Pexa Martin | 1974 | České Budějovice | 200,- | 17191 | Ano | ||
10 km | MD | Šoustar Lubomír | 1941 | České Budějovice | 200,- | 17187 | Ano | ||
10 km | ZA | Štěpánková Eva | 1989 | České Budějovice | 200,- | 17201 | Ano | ||
10 km | ZC | Švikruhová Vladislava | 1974 | České Budějovice | 200,- | 15193 | Ano | ||
10 km | ZC | Stárková Iva | 1970 | České Budějovice | 200,- | 17231 | Ano | ||
10 km | ZB | Jančúchová Jitka | 1984 | Český Krumlov | 200,- | 17146 | Ano | ||
10 km | MD | Šimurda Zdeněk | 1956 | Dačice | 200,- | 17149 | Ano | ||
10 km | MA | Stejskal Marek | 1993 | Dinos TT | 200,- | 17235 | Ano | ||
10 km | MC | Profant Vladimír | 1970 | Dinos TT | 200,- | 17189 | Zaplatit | ||
10 km | MC | Červený Petr | 1973 | Dinos TT | 200,- | 17194 | Zaplatit | ||
10 km | MB | Krejcar Pavel | 1984 | Hlubocká 12° | 200,- | 17133 | Ano | ||
10 km | ZA | Tučková Veronika | 1987 | Hlubocká 12° | 200,- | 16978 | Ano | ||
10 km | MC | Chmelík Martin | 1965 | Chmelík POWER | 200,- | 17204 | Ano | ||
10 km | MB | Černý Martin | 1975 | JakCernyChrt | 200,- | 17144 | Ano | ||
10 km | MD | Šuranský Lubomír | 1958 | JH Nové Stavení | 200,- | 15696 | Ano | ||
10 km | MB | Macek Petr | 1979 | Jihočeský klub maratonců | 200,- | 17117 | Ano | KP | |
10 km | MC | Gazda Martin | 1968 | Jihočeský klub maratonců | 200,- | 15161 | Ano | KP | |
10 km | MC | Hruška Luděk | 1973 | Jihočeský klub maratonců | 200,- | 17166 | Ano | KP | |
10 km | MC | Lexa Jiří | 1971 | Jihočeský klub maratonců | 200,- | 17173 | Ano | ||
10 km | MC | Meisl Jan | 1974 | Jihočeský klub maratonců | 200,- | 15655 | Ano | KP | |
10 km | MC | Pinl Michal | 1968 | Jihočeský klub maratonců | 200,- | 17160 | Ano | ||
10 km | MD | Grabmüller Ivo | 1962 | Jihočeský klub maratonců | 200,- | 17182 | Ano | KP | |
10 km | ZC | Meisl Petra | 1973 | Jihočeský klub maratonců | 200,- | 15656 | Ano | KP | |
10 km | ZC | Uhlířová Miroslava | 1970 | Jihočeský klub maratonců | 200,- | 17161 | Ano | KP | |
10 km | ZC | Vogelová Alena | 1973 | Jihočeský klub maratonců | 200,- | 15197 | Ano | KP | |
10 km | MC | Šimek Miroslav | 1966 | Jihočeský klub maratónců | 200,- | 17154 | Ano | KP | |
10 km | MA | Krhánek Rostislav | 2007 | Jindřichův Hradec | 200,- | 17143 | Ano | ||
10 km | ZB | Dvořáková Marcela | 1983 | Jindřichův Hradec | 200,- | 17148 | Zaplatit | ||
10 km | ZB | Jehlička Marie | 1984 | Jindřichův Hradec | 200,- | 17177 | Ano | ||
10 km | MB | Fencl Rostislav | 1980 | Jiskra Chlum u Třeboně | 200,- | 17112 | Ano | ||
10 km | MB | Tiapal Karel | 1975 | Kája Team | 200,- | 15789 | Ano | ||
10 km | MB | Jakubíček Jan | 1982 | Kerberos | 200,- | 17222 | Ano | ||
10 km | MB | Kočí Petr | 1981 | Kladno | 200,- | 15848 | Ano | ||
10 km | MD | Jamrik Miroslav | 1957 | Král Šumavy Rožmberk | 200,- | 17137 | Zaplatit | ||
10 km | MC | Mikeš Pavel | 1965 | LesyČR | 200,- | 17207 | Ano | ||
10 km | MC | Skalka Pavel | 1970 | Lipí | 200,- | 17170 | Ano | ||
10 km | ZB | Loskotová Gabriela | 1975 | L3 | 200,- | 17128 | Ano | ||
10 km | ZB | Burianová Lenka | 1984 | Mizuno Team -Night run team | 200,- | 16620 | Ano | ||
10 km | MB | Sochor Petr | 1981 | M2C | 200,- | 17169 | Ano | ||
10 km | ZA | Firmanová Eliška | 2001 | Naděje umírá poslední | 200,- | 17141 | Ano | ||
10 km | MA | Lauš Lukáš | 1998 | Nová Včelnice | 200,- | 17167 | Ano | KP | |
10 km | MB | Němec Michal | 1979 | Písek | 200,- | 17237 | Ano | ||
10 km | MD | Zoderer Josef | 1952 | Praha | 200,- | 17101 | Ano | ||
10 km | ZB | Škopková Michaela | 1978 | Praha | 200,- | 16662 | Ano | ||
10 km | MA | Chromý Martin | 1990 | Příšerky s.r.o. | 200,- | 15777 | Ano | ||
10 km | ZA | Chromá Tereza | 1991 | Příšerky s.r.o. | 200,- | 15776 | Ano | ||
10 km | MA | Korábek Martin | 1994 | Rakeťáci | 200,- | 17118 | Ano | ||
10 km | MB | Holub Jan | 1977 | Rakeťáci | 200,- | 17119 | Ano | ||
10 km | MD | Klíma Jiří | 1957 | Relax běhny | 200,- | 17228 | Ano | KP | |
10 km | ZC | Vorlová Dana | 1962 | Relax běhny | 200,- | 16263 | Ano | ||
10 km | MC | Straka Pavel | 1967 | Řeznictví Kunžak | 200,- | 17165 | Ano | ||
10 km | MD | Nový Břetislav | 1947 | SABZO Praha | 200,- | 17113 | Ano | ||
10 km | MC | Toman Martin | 1971 | SK Babice | 200,- | 17107 | Ano | ||
10 km | MA | Stejskal Ladislav | 2001 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 200,- | 17000 | Ano | KP | |
10 km | ZA | Mikešová Michaela | 2005 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 200,- | 16956 | Zaplatit | KP | |
10 km | MB | Chrt Tomáš | 1975 | SK Hojná Voda | 200,- | 17192 | Ano | ||
10 km | ZA | Chrtová Michaela | 2006 | SK Hojná Voda | 200,- | 17193 | Ano | ||
10 km | MB | Černý Stanislav | 1978 | SK Libníč | 200,- | 16486 | Ano | ||
10 km | ZB | Černá Lenka | 1982 | SK Libníč | 200,- | 16485 | Ano | ||
10 km | ZA | Jakubíčková Hanka | 1986 | SK 4 Dvory ČB | 200,- | 17221 | Ano | KP | |
10 km | ZA | Kostková Barbara | 2004 | Sokol České Budějovice | 200,- | 17190 | Ano | KP | |
10 km | ZC | Zodererová Václava | 1961 | Sokol Žižkov Praha | 200,- | 17100 | Ano | ||
10 km | MA | Kordina Filip | 2006 | ŠeKo production | 200,- | 17178 | Ano | ||
10 km | MA | Šejda Jaroslav | 2006 | ŠeKo production | 200,- | 17179 | Zaplatit | ||
10 km | MC | Šlechta Evžen | 1972 | Šneci v běhu | 200,- | 15108 | Ano | ||
10 km | ZB | Vítová Kamila | 1975 | Šneci v běhu | 200,- | 15107 | Ano | ||
10 km | MC | Mach Milan | 1967 | ŠuTri Prachatice | 200,- | 17206 | Ano | ||
10 km | MC | Šustr Pavel | 1966 | Tábor | 200,- | 17162 | Ano | ||
10 km | ZB | Dušková Jitka | 1975 | Tábor | 200,- | 17195 | Ano | KP | |
10 km | MB | Mikeš Jaromír | 1976 | taklet | 200,- | 17200 | Ano | ||
10 km | MA | Mach Janis | 2002 | TJ Dukla Praha | 200,- | 17186 | Ano | ||
10 km | MB | Zajíc Václav | 1979 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 200,- | 16274 | Zaplatit | KP | |
10 km | MA | Lauš Pavel | 2002 | TJ Nová Včelnice, z. s. | 200,- | 17168 | Zaplatit | KP | |
10 km | MA | Strnad Marek | 2001 | TJ Nová Včelnice, z. s. | 200,- | 17150 | Ano | KP | |
10 km | MB | Lomský Tomáš | 1984 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 200,- | 16428 | Ano | KP | |
10 km | MB | Holub Martin | 1978 | Triatlon team Tálín | 200,- | 17202 | Ano | ||
10 km | MA | Chmelík Tomáš | 2010 | TRI-SKI Horní Počernice | 200,- | 17205 | Ano | ||
10 km | MA | Ambrož Jan | 1988 | #tymdejvid | 200,- | 15156 | Ano | ||
10 km | MA | Mügl Jan | 1989 | #tymdejvid | 200,- | 17188 | Ano | KP | |
10 km | MA | Vaš David | 1990 | #tymdejvid | 200,- | 15479 | Ano | KP | |
10 km | MB | Fessl Tomáš | 1981 | #tymdejvid | 200,- | 15849 | Ano | ||
10 km | MB | Jančúch Jerguš | 1980 | #tymdejvid | 200,- | 17145 | Ano | ||
10 km | MB | Somogyi Dániel | 1979 | #tymdejvid | 200,- | 17108 | Ano | ||
10 km | MB | Vondrášek Štěpán | 1980 | #tymdejvid | 200,- | 17164 | Ano | KP | |
10 km | ZB | Fialová Irena | 1979 | #tymdejvid | 200,- | 17197 | Ano | ||
10 km | MA | Bláha Jakub | 1987 | #týmKleť | 200,- | 17093 | Ano | ||
10 km | ZA | Hinterholzová Helena | 2000 | #týmKleť | 200,- | 17121 | Ano | ||
10 km | ZA | Vokálová Aneta | 2004 | #týmKleť | 200,- | 16671 | Zaplatit | ||
10 km | MC | Švadlena Petr | 1972 | Velo club Tábor | 200,- | 17147 | Ano | ||
10 km | MA | Gyürüsi Martin | 1985 | Veselí nad Lužnicí | 200,- | 17184 | Ano | ||
10 km | ZA | Gyürüsi Veronika | 1995 | Veselí nad Lužnicí | 200,- | 17183 | Ano | ||
10 km | MA | Houdek Vojtěch | 1996 | VOPAR | 200,- | 17209 | Zaplatit | ||
10 km | ZA | Neuwirthová Nela | 2009 | Workout Počátky | 200,- | 16248 | Ano | ||
10 km | MA | Máca Zdeněk | 1989 | Zdenis | 200,- | 17234 | Ano | ||
10 km | ZA | Nováková Denisa | 1992 | Zdenis | 200,- | 15698 | Ano | ||
10 km | MC | Horký Luboš | 1972 | Žďár | 200,- | 16669 | Ano | ||
10 km | MB | Nevoral Jiří | 1983 | Žďárský postrach | 200,- | 16664 | Ano |