Startovní listina 23.9.2023 - Svatý Ján - Svatojánský kopeček (JBP)

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 22.9.2023 Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v seznamu Registrovaných závodníků u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše internetové bankovnictví umožňuje, tak prosím volte "Okamžitou platbu".

V případě, že se závod neuskuteční, tak bude zaplacené startovné vráceno zpět na účet, ze kterého bylo zaplaceno.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
94WalkWZZajacová Miroslava1947200 Kč16491Ano
9510 kmM45Zákostelecký František1955Mokré200 Kč15468Ano
1010 kmM45Binder Václav1956taKleť200 Kč15179Ne
385 km5M45Klein Ladislav1956Běžím pro Bazalku200 Kč15678Ano
7210 kmM45Rokos Ivan1959TJ Jiskra Třeboň200 Kč16289Ano
925 km5M45Vorel Jan1960200 Kč16276Ne
2110 kmM45Grabmüller Ivo1962Jihočeský klub maratonců200 Kč15664Ano
68WalkWZPolívková Vanda1962Běžímpro Centrum BAZALKA200 Kč16585Ne
9310 kmZ45Vorlová Dana1962Relax běhny200 Kč16262Ano
975 km5M45Zima Josef1965Kladiny200 Kč16302Ano
6610 kmM45Šimek Miroslav1966TC Dvořák Č. Budějovice200 Kč16446Ano
65 km5Z45Bartyzalová Marie1968SK ČTYŘI DVORY200 Kč16292Ano
6410 kmM45Pinl Michal1968Jihočeský klub maratonců200 Kč16265Ano
225 km5Z45Grabmüllerová Šárka1969Prachatice200 Kč16305Ano
425 km5Z45Koudelková Martina1969Centrum BAZALKA200 Kč14449Ne
1045 km5Z45Tomášová Gabriela1969Adra200 Kč16645Ano
7010 kmM45Profant Vladimír1970Dinos TT200 Kč16579Ne
11210 kmM45Skalka Pavel1970Lipí200 Kč16632Ne
125 km5M45Buchlovský Petr1971Jihočeský klub maratonců200 Kč16493Ano
855 km5Z45Veithová Dagmar1971Kočičandy200 Kč16303Ano
555 km5M45Mikšl Rostislav1972Rasty team!200 Kč16453Ano
8610 kmZ45Veselá Martina1972Kladiny200 Kč16301Ano
5110 kmZ45Meisl Petra1973Jihočeský klub maratonců200 Kč15601Ano
9110 kmZ45Vogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců200 Kč15198Ano
5010 kmM45Meisl Jan1974Jihočeský klub maratonců200 Kč15600Ano
7810 kmZ45Švaříčková Gabriela1974200 Kč16295Ano
5610 kmM45Diviš Jiří1975CBC TEAM200 Kč16275Ne
1105 km5M45Vávra Radek1975MILAN KRÁL GROUP200 Kč16627Ne
25 km5Z45Albrechtová Gabriela1976MILAN KRÁL GROUP200 Kč16511Ne
3410 kmM45Jauker Milan1976taKleť200 Kč16454Ano
75 km5Z45Žáková Michaela1977#týmKleť200 Kč16514Ne
810 kmZ45Alešová Šárka1977200 Kč16284Ano
3510 kmZ45Jaukerová Martina1977taKleť200 Kč16455Ano
415 km5Z45Klímová Markéta1977200 Kč16440Ano
4410 kmZ45Krejčí Marta1977Trhové Sviny200 Kč16458Ano
895 km5Z45Vlasáková Vladislava1977Kočičandy200 Kč16300Ano
1510 kmM45Černý Stanislav1978SK Libníč200 Kč16243Ano
2310 kmM45Gregor Jan1979České Budějovice200 Kč16307Ano
695 km5Z45Poloková Jana1979#tymdejvid200 Kč16261Ano
7310 kmM45Sábo Lukáš1979200 Kč15679Ano
1005 km5Z45Foltová Helena1979RPR Římov200 Kč16563Ano
2910 kmM35Hartl Tomáš1980Sokol Římov200 Kč16271Ano
3210 kmM35Jančúch Jerguš1980#tymdejvid200 Kč16259Ano
4010 kmM35Klimeš Petr1980České Budějovice200 Kč16431Ne
6110 kmM35Osenský Robert1980HR Racing ČB200 Kč16445Ano
655 km5M35Pišl Gennadij1980Kájov200 Kč16522Ano
185 km5Z35Faktorová Barbora1981200 Kč16590Ano
1085 km5M35Bejdák Jan1981Bejdy200 Kč16619Ne
1410 kmZ35Černá Lenka1982SK Libníč200 Kč16242Ano
7910 kmZ35Tomášková Lucie1982Štěpánovice200 Kč16255Ano
8010 kmZ35Tučková Jana1982TriSK ČB200 Kč15781Ano
585 km5Z35Mrázová Michaela1983Běžím pro Bazalku200 Kč15677Ano
6010 kmM35Nevoral Jiří1983Žďárský postrach200 Kč16270Ano
775 km5M35Šuhaj Jan1983200 Kč15882Ano
103WalkWZLeštinová Pavla1983Svatý Jan nad Malší200 Kč16644Ano
410 kmM35Barabáš David1984200 Kč16607Ne
510 kmZ35Barabášová Pavla1984200 Kč16608Ne
1310 kmZ35Burianová Lenka1984200 Kč16267Ano
3310 kmZ35Jančúchová Jitka1984Český Krumlov200 Kč16260Ano
275 km5Z35Hálková Lenka1985200 Kč16044Ne
4910 kmM35Malina Lukáš1985200 Kč15937Ano
7410 kmM35Stach Michal1985Tým 132200 Kč16457Ano
485 km5M35Lusk Petr1986České Budějovice200 Kč14780Ne
815 km5Z35Tušerová Jindra1986Musher klub JCC200 Kč16423Ano
825 km5M35Urbánek David1986Čsol200 Kč16490Ano
2510 kmZ35Hájíčková Lucie1987200 Kč14784Ne
265 km5Z35Hálková Nela1987200 Kč16518Ano
71WalkWZPulcová Martina1987MaRUNka tým200 Kč15710Ne
1075 km5Z35Pelechová Magda1987MILAN KRÁL GROUP200 Kč16615Ne
110 kmZ35Dvořáková Andrea19882000 Kč16506Ano
310 kmM35Ambrož Jan1988#tymdejvid200 Kč15155Ano
1110 kmZ35Kubová Aneta19882000 Kč16507Ano
2810 kmM35Hampl Egon1988Český Krumlov200 Kč16496Ne
435 km5M35Koutecký Pavel1988Bežímpro.cz Centrum Bazalka200 Kč15813Ano
36WalkWZJíchová Lucie1989200 Kč16494Ano
475 km5M35Lisanský Petr1989Běžím pro Bazalku200 Kč15743Ano
1155 km5M35Vágner Jindřich1989200 Kč16636Ano
95 km5M19Benda Josef1990MILAN KRÁL GROUP200 Kč16509Ne
765 km5Z19Šímová Tereza1990200 Kč16247Ne
8410 kmM19Vaš David1990#tymdejvid200 Kč15480Ano
17WalkWZDoubravová Dana1991MILAN KRÁL GROUP200 Kč16513Ne
6310 kmM19Pekař Martin1991#týmKleť200 Kč16037Ano
106WalkWZBoučková Kateřina1991MILAN KRÁL GROUP200 Kč16614Ne
8710 kmZ19Viskotová Alesja1992Velešín200 Kč16211Ne
10910 kmZ19Kučerová Lucie1992Kučerka200 Kč16624Ano
6710 kmM19Polacha Marek1993SmartMoveUp3 #bezimbychpomohl200 Kč15730Ano
9010 kmZ19Vnuková Nikola1993200 Kč15666Ano
835 km5Z19Valová Veronika1994200 Kč16233Ano
195 km5Z19Filipová Klára1995200 Kč16583Ne
2410 kmZ19Gyürüsi Veronika1995Veselí nad Lužnicí200 Kč16484Ano
96WalkWZZasadilová Marie1995200 Kč16601Ano
5910 kmZ19Brlicová Natálie1996SK Čtyři Dvory České Budějovice200 Kč16510Ano
375 km5Z19Kalinová Eliška1997200 Kč15824Ano
455 km5Z19Lejsková Denisa1999Todeňačky200 Kč16193Ano
3010 kmZ19Hinterholzová Helena2000#týmKleť200 Kč16008Ano
7510 kmM19Stejskal Ladislav2001SK Čtyři Dvory České Budějovice200 Kč16278Ano
2010 kmM19Gaintsev Maksim2003#tymdejvid200 Kč16285Ne
1055 km5Z19Tlapová Gabriela2005Gabča200 Kč16652Ano
165 km5ZJČížková Barbora2006Běžímpro.cz Centrum BAZALKA200 Kč16605Ne
5210 kmZJMeisl Petra Indiana2006Jihočeský klub maratonců200 Kč15602Ano
545 km5MJMikšl Martin2006200 Kč16452Ano
1015 km5MJLeština Jakub2007Svatý Jan nad Malší200 Kč16640Ano
173DětiPomijová Viola2007Zlatá Koruna20 Kč16238Ano
46WalkWZLejsková Kateřina2008Todeňačky200 Kč16257Ano
535 km5MJMík Petr2008Jiskra Třebon200 Kč15940Ano
62WalkWZPašková Veronika2009Todeňačky200 Kč16258Ano
1115 km5ZJPlonerová Barbora2009Sokol ČB200 Kč16564Ano
575 km5ZJMrázová Adéla2010Běžím pro Bazalku200 Kč15665Ano
885 km5MJVlasák Šimon2010Kočičandy200 Kč16304Ano
1025 km5MJLeština Ondřej2010Svatý Jan nad Malší200 Kč16641Ano
156DětiM14-16Leština Ondřej2010Svatý Jan nad Malší20 Kč16642Ano
177DětiZ14-16Meisl Christine2010Jihočeský klub maratonců20 Kč15603Ano
190DětiZ14-16Hartlová Hanka2010Římov20 Kč16272Ano
199DětiM14-16Gregor Alexandr2010České Budějovice20 Kč16308Ne
315 km5MJHuitema Benjamin Morris2011200 Kč15955Ano
39WalkWMKlíma Tomáš2011200 Kč16492Ano
985 km5ZJBarabášová Michaela2011200 Kč16611Ne
159DětiZ12-13Barabášová Michaela201120 Kč16610Ne
174DětiM12-13Polok Filip2011#tymdejvid20 Kč16497Ano
175DětiZ12-13Plonerová Linda2011Sokol ČB20 Kč16565Ano
187DětiM12-13Huitema Benjamin Morris201120 Kč16503Ne
191DětiM12-13Hartl Filip2012Římov20 Kč16273Ano
1135 km5ZJŠedivá Eliška2013200 Kč16633Ne
114WalkWZŠedivá Eliška2013200 Kč16635Ne
158DětiM10-11Valdauf Simon2013T.J. Sokol Hluboká nad Vltavou20 Kč16653Ne
163DětiZ10-11Šedivá Eliška201320 Kč16634Ne
183DětiM10-11Košíček Daniel2013Svatý Jan nad Malší20 Kč16499Ano
170DětiM10-11Tichý Matyáš2014Jihočeský klub maratoncu20 Kč16515Ne
189DětiZ10-11Homolová Barbora2014Jihočeský klub maratonců20 Kč14712Ano
192DětiZ10-11Hálkova Natálie2014Jihočeský klub maratonců20 Kč14698Ne
162DětiM8-9Sismilich Matěj2015MILAN KRÁL GROUP20 Kč16617Ne
164DětiM8-9Šedivý Václav201520 Kč16637Ne
169DětiM8-9Urbánek Antonín2015FC Velešín20 Kč16512Ano
186DětiZ8-9Jíchová Nikol201520 Kč16567Ano
198DětiM8-9Gregor Konstantin2015České Budějovice20 Kč16309Ne
171DětiZ8-9Švecová Eliška2016TJ Hranicář Malonty20 Kč16508Ano
178DětiM8-9Meisl Gabriel2016Jihočeský klub maratonců20 Kč15604Ano
179DětiM8-9Lusk Šimon2016České Budějovice20 Kč14778Ne
180DětiM8-9Lexa Denis2016Jivno20 Kč16588Ano
184DětiM8-9Kolínský Ondřej2016Ondra20 Kč16589Ne
194DětiM8-9Hálek Štěpán201620 Kč16519Ano
195DětiM8-9Hálek Ondřej2016Jihočeský klub maratonců20 Kč14700Ne
995 km5ZJBarabášová Lenka2017200 Kč16613Ne
160DětiZ6-7Barabášová Lenka201720 Kč16612Ne
168DětiZ6-7Urbánková Magdalena201720 Kč16580Ano
197DětiM6-7Gregor Rostislav2017České Budějovice20 Kč16310Ne
182DětiM6-7Koutecký Vít2018Běžímpro.cz Centrum Bazalka20 Kč15814Ano
185DětiZ6-7Jíchová Nora201820 Kč16568Ano
161DětiM5Sismilich Max2019MILAN KRÁL GROUP20 Kč16616Ne
165DětiZ5Zasadilová Izabela201920 Kč16600Ano
188DětiZ5Homolová Linda2019Jihočeský klub maratonců20 Kč14713Ano
193DětiZ5Hálková Anna2019Jihočeský klub maratonců20 Kč14699Ne
196DětiZ5Gregorová Sofie2019České Budějovice20 Kč16311Ne
200DětiZ5Čalounová Pavla201920 Kč16420Ano
157DětiZ5Leštinová Ema2020Svatý Jan nad Malší20 Kč16643Ano
167DětiM5Vala Jáchym202020 Kč16234Ano
176DětiZ5Meisl Rafaela2020Jihočeský klub maratonců20 Kč15605Ano
172DětiZ5Švaříčková Sofie202120 Kč16294Ano
181DětiM5Koutecký Vojtěch2021Běžímpro.cz Cemtrum Bazalka20 Kč16031Ano
166DětiM5Vala Jonáš202220 Kč16582Ano