Startovní listina 1.4.2023 - Dolní Dvořiště - Běhy v Dolním Dvořišti (JBP)

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 22857451/5500. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
213 kmMBBauer Václav1978#týmKleť150 Kč12757Ne
264DětiZ14-16Beranová Dominika201050 Kč12797Ano
265DětiZ8-9Beutlová Viktorie201650 Kč12804Ne
113 kmMCBláha Jan1971AK Kroměříž150 Kč12762Ne
198DětiM6-7Blahna Petr2018Bóža50 Kč12820Ano
266DětiM6-7Brichta Eliáš2018Malonty50 Kč12749Ano
267DětiZ8-9Brichtová Sofie2015Malonty50 Kč12748Ano
268DětiZ10-11Bršťáková Emma2013FK Dolní Dvořiště50 Kč12624Ne
269DětiM12-13Cais Karel2011Jihočeský klub maratonců50 Kč12723Ano
270DětiM6-7Čekan Tobias2018Tobík50 Kč12736Ne
313 kmMA2Čermák Jan1987Czermix150 Kč12648Ano
413 kmZBČerná Lenka1982SK Libníč150 Kč12729Ano
513 kmMBČerný Stanislav1978SK Libníč150 Kč12728Ano
271DětiM8-9Černý Svatopluk2015Jihočeský klub maratonců50 Kč12727Ano
272DětiČerný Vítězslav2007Jihočeský klub maratonců50 Kč12750Ano
613 kmMCČervený Petr1973Dinos TT150 Kč12819Ne
273DětiZ8-9Davidová Aneta2016#tymdejvid50 Kč12806Ne
274DětiZ6-7Davidová Julie2018#tymdejvid50 Kč12807Ne
713 kmMBDavid Tomáš1984#tymdejvid150 Kč12805Ne
813 kmMBDiviš Jiří1975CBC Team150 Kč12487Ne
275DětiM8-9Friedl Matěj2016JS Elista50 Kč12767Ne
6813 kmMCGazda Martin1968Jihočeský klub maratonců150 Kč12456Ano
1115 kmZGazdová Pavla1969Nákří100 Kč12719Ano
913 kmMDGrabmüller Ivo1962Jihočeský klub maratonců150 Kč12772Ano
1013 kmMA2Grošek Filip1994PRODOLI racing team150 Kč12761Ne
276DětiZ12-13Gulykášová Ema2012SKOK JH50 Kč12798Ano
277DětiM6-7Haidinger Jindřich2018SOBENOV50 Kč12733Ano
278DětiM8-9Hálek Ondřej2016Jihočeský klub maratonců50 Kč12466Ne
279DětiZ5Hálková Anna2019Jihočeský klub maratonců50 Kč12467Ne
280DětiZ10-11Hálkova Natálie2014Jihočeský klub maratonců50 Kč12465Ne
1213 kmMA2Hampl Egon1988Český Krumlov150 Kč12659Ne
1313 kmZA1Hinterholzová Helena2000#týmKleť150 Kč12717Ano
1205 kmMHnidzik Josef1994Horní Dvořiště100 Kč12714Ano
1413 kmZA2Honsová Romana1987BAK Bechyně150 Kč12769Ano
1613 kmMA1Houdek Vojtěch1996VOPAR150 Kč12765Ano
1713 kmZA2Hrubá Karolína1993České Budějovice150 Kč12774Ano
281DětiM6-7Chalupa Šimon201750 Kč12768Ne
1813 kmMA2Chalupa Tomáš1989#tymdejvid150 Kč12746Ano
121Pivní běh PMJakl Lukáš1990LUPINO50 Kč12738Ne
282DětiZ6-7Jaklová Johana2017JOHY Bujanov50 Kč12734Ano
283DětiZ5Jaklová Julie2020JULINKA Bujanov50 Kč12735Ano
122Pivní běh PMJančiga Stanislav1997Janči50 Kč12813Ano
1235 kmZKarchová Tereza1996Tir100 Kč12732Ano
1913 kmZBKašpárková Martina1980Vlčice150 Kč12760Ne
2013 kmMA2Klečka Jan1986České Budějovice150 Kč12766Ano
2113 kmMDKlíma Jiří1957TC Dvořák ČB150 Kč12782Ano
2213 kmMBKlimeš Petr1980České Budějovice150 Kč12783Ne
1245 kmMKováč Pavel1992#týmKleť100 Kč12780Ano
2313 kmMBKovář Jan1980Tým 132150 Kč12712Ano
284DětiM12-13Kovář Vít2011FK Čížová50 Kč12808Ne
1255 kmMKůrka Tomáš1986Rohde & Schwarz100 Kč12811Ne
285DětiM8-9Meisl Gabriel2016Jihočeský klub maratónců50 Kč12498Ano
286DětiZ14-16Meisl Christine2010Jihočeský klub maratónců50 Kč12497Ano
2413 kmMCMeisl Jan1974Jihočeský klub maratónců150 Kč12496Ano
2513 kmZCMeisl Petra1973Jihočeský klub maratónců150 Kč12631Ano
2613 kmZJMeisl Petra2006Jihočeský klub maratónců150 Kč12632Ano
287DětiZ5Meisl Rafaela2020Jihočeský klub maratónců50 Kč12499Ano
2713 kmMBMikeš Jaromír1976taKleť150 Kč12787Ano
2913 kmZA1Mikešová Michaela2005SK Čtyři Dvory České Budějovice150 Kč12773Ne
2813 kmMCMikeš Pavel1965LesyČR150 Kč12571Ano
1265 kmMMikšl Martin2006Rasty team !100 Kč12784Ne
3013 kmMA2Mügl Jan1989#tymdejvid150 Kč12801Ano
3113 kmZA2Musilová Nikola1989TCV Jindřichův Hradec150 Kč12627Ano
288DětiM6-7Něnička Petr201750 Kč12814Ano
289DětiZ10-11Něničková Vlasta2013Rodinná farma Janova Ves50 Kč12816Ano
3213 kmMBNevoral Jiří1983Žďárský postrach150 Kč12726Ano
3313 kmMCNovotný Pavel1967TJ Chyšky z.s.150 Kč12795Ano
3413 kmMA1Nymburg Christopher2000#týmKleť150 Kč12730Ano
3513 kmMA2Pekař Martin1991#týmKleť150 Kč12770Ne
3613 kmMBPetrů Michal1978Prachatice150 Kč12800Ano
3713 kmMCPinl Michal1968Jihočeský klub maratonců150 Kč12754Ano
290DětiM6-7Pixa Jakub2017Jihočeský klub maratónců50 Kč12731Ano
3813 kmMBPohl Miloslav1981Postřižinský kecky150 Kč12810Ano
3913 kmMCProfant Vladimír1970Dinos TT150 Kč12802Ano
291DětiM8-9Procháska Tadeáš2016Jihočeský klub maratónců50 Kč12777Ne
292DětiZ6-7Prochásková Laura2018Jihočeský klub maratonců50 Kč12778Ne
4013 kmMBRáftl Karel1976Lovětín150 Kč12702Ano
294DětiZ12-13Ratajová Markéta2012Dolní Dvořiště50 Kč12818Ano
293DětiM10-11Rataj Štěpán2014Dolní Dvořiště50 Kč12817Ano
4113 kmMCRožboud Pavel1970Hasiči Český Krumlov150 Kč12779Ano
4213 kmMBSomogyi Dániel1979#tymdejvid150 Kč12758Ano
4313 kmMA1Stejskal Ladislav2001SK Čtyři Dvory České Budějovice150 Kč12803Ne
4413 kmMA2Stejskal Marek1993Dinos TT150 Kč12809Ano
4513 kmMCStejskal Pavel1974SK Čtyři Dvory ČB150 Kč12753Ne
4613 kmMESvoboda Václav1949České Budějovice150 Kč12695Ano
295DětiM5Szábo Kryštof2021Neřízená střela50 Kč12799Ano
4713 kmMBŠafránek Petr1978Jihočeský klub maratonců150 Kč12755Ano
296DětiM10-11Šebest Václav2014Jihočeský klub maratónců50 Kč12781Ano
6613 kmMCŠimek Miroslav1966TC Dvořák České Budějovice150 Kč12751Ano
4813 kmMA1Šimůnek Rostislav2000150 Kč12764Ano
297DětiZ6-7Šindelářová Eliška2017#tymdejvid50 Kč12759Ne
1113 kmZA2Šindelářová Veronika1988#tymdejvid150 Kč12756Ano
4913 kmZA2Štěpánková Eva1989České Budějovice150 Kč12785Ano
298DětiZ5Štěpánková Nela2019České Budějovice50 Kč12786Ano
1275 kmZŠtojdlová Jitka1984Trhové Sviny100 Kč12744Ano
1285 kmMŠuhaj Jan1983Kaplice100 Kč12812Ano
5013 kmMCŠustr Pavel1966Tábor150 Kč12747Ano
5113 kmZCŠvaříčková Gabriela1974Centrum Bazalka150 Kč12794Ne
299DětiZ8-9Švecová Eliška201650 Kč12741Ano
300DětiM10-11Tichý Matyáš2014Jihočeský klub maratonců50 Kč12533Ne
5213 kmMA2Toman Robert1993150 Kč12752Ano
5313 kmZBTučková Jana1982TriSK ČB150 Kč12662Ano
200DětiZ12-13Tučková Lucie2012TriSK ČB50 Kč12793Ne
5413 kmZCUhlířová Miroslava1970TT Tábor150 Kč12623Ano
5513 kmZCVogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců150 Kč12461Ano
1295 kmZVokálová Aneta2004#týmKleť100 Kč12775Ano
5613 kmMDVoráček Karel1962Cyklo Velešín150 Kč12722Ano
1305 kmMVorel Jan1960Orlando Bananas100 Kč12725Ano
5713 kmZCVorlová Dana1962Relax běhny Český Krumlov150 Kč12724Ano
1315 kmMVrtal Ondřej1986Roudné100 Kč12721Ano
5813 kmMBVyskočil Pavel1976SKI Vimperk150 Kč12796Ne
132Pivní běh PMWimmer Tomáš1971PALIC50 Kč12737Ano
1335 kmMWlaka Jiří1975Karviná100 Kč12715Ano
5913 kmZBZacharová Veronika1977taKleť150 Kč12776Ano
6013 kmMDZákostelecký František1955Mokré150 Kč12524Ano
6113 kmMA2Zifčák Martin1985150 Kč12792Ano
6213 kmMA2Zifčák Petr1986České Budějovice150 Kč12791Ano
199DětiZ6-7Zrostlíková Karolína2018Jihočeský klub maratonců50 Kč12763Ano