Startovní listina 3.9.2022 - Třeboň - Běh kolem Světa

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2600421617/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
201BěhZ40Baronová Lenka1982500 Kč9464Ano
202BěhZ30Bártová Adéla1991České Budějovice500 Kč9602Ano
2BěhM60Batók Miroslav1960Jindřichův Hradec500 Kč9056Ano
3BěhM45Bencs Josef1976Pomáháme pohybem500 Kč9702Ano Pomáháme pohybem
203BěhZ40Bencsová Bohumila1980Trpíme pohybem500 Kč9737Ano Trpíme pohybem
4BěhM40Beran Miroslav1983Laufaři Lokálního Významu500 Kč8997Ne
5BěhM70Bican Jaromír1952Praha500 Kč9402Ano
7BěhM70Blažek Bohuslav1953400 Kč9570Ano
252BěhZ50Blažková Marta1972500 Kč9197Ne
8BěhM18Bobek Štěpán2022400 Kč9575Ano ???
10BěhM30Bouda Jan1991TEAMFNKS500 Kč9452Ano
13BěhM35Brodmann Jiří1988České Budějovice500 Kč9510Ano
14BěhM45Candra Vlastimil1976o(°_°)o500 Kč9564Ano
253BěhZ40Černíková Eva1982500 Kč9913Ne
16BěhM45Čížek Václav1979500 Kč9858Ano
17BěhM40Dlabaja David1984500 Kč9578Ano
204BěhZ45Dobnerová Kateřina1978500 Kč9587Ano
18BěhM45Doležal Jiřį1975Dodo500 Kč9348Ano
19BěhM30Ďoubal Jakub1990Jihočeský klub maratonců500 Kč9911Ano
20BěhM45Drmota Jiří1975500 Kč8958Ne
22BěhM45Dvořák Tomáš1975500 Kč9755Ano
211BěhZ30Dvořáková Andrea1994SK Yukon500 Kč9501Ano
9BěhM60Englund Terje1963Viking Dejvice500 Kč9598Ano
205BěhZ45Faustová Martina1978500 Kč9327Ano
23BěhM65Felenda Antonín1958TRHOVÉ SVINY500 Kč9794Ne
24BěhM45Filípek Tomáš1975Trpíme pohybem500 Kč9751Ano Trpíme pohybem
206BěhZ50Filípková Karla1974Trpíme pohybem500 Kč9739Ano Trpíme pohybem
25BěhM50Foglar Pavel1973500 Kč8968Ano
207BěhZ30Gelnarová Monika1990500 Kč9326Ano
26BěhM40Hejhal Roman1982500 Kč8868Ano
208BěhZ45Holubová Lenka1979České Budějovice500 Kč9821Ano
12BěhM45Homola Jáchym1976Motor České Budějovice500 Kč8773Ano
27BěhM50Hrádek David1974PČR Nová Bystřice500 Kč9303Ano
28BěhM18Hrádek Tomáš2008500 Kč9304Ano
210BěhZ50Hrbková Jana1972500 Kč9704Ano
212BěhZ40Hronková Pavlína1982Jeníčkovy Mařenky500 Kč9790Ano Jeníčkovy Mařenky
254BěhZ40Hrůšová Lucie1980500 Kč9730Ne
213BěhZ35Hubáčková Martina1989500 Kč9466Ano
29BěhM40Hyhlík Jakub1981Ubahili500 Kč9776Ano
31BěhM35Chaloupka Adam1986500 Kč9659Ano
30BěhM40Chaloupka Daniel1982Pomáháme pohybem500 Kč9736Ano Pomáháme pohybem
32BěhM50Chaloupka Zdeněk1971Pomáháme pohybem500 Kč9699Ano Pomáháme pohybem
33BěhM65Chalupský Zdeněk1955Zdenet500 Kč9280Ano
34BěhM65Chalupský Zdeněk1955500 Kč9582Ano
214BěhZ18Illeová Romana1998TEAMFNKS500 Kč9535Ano
215BěhZ50Jakešová Dana1973500 Kč9857Ano
35BěhM65Jamrik Miroslav1957Král Šumavy Rožmberk500 Kč9460Ano Jihočeši 18+
36BěhM18Janíček Adam1996500 Kč9628Ano
37BěhM35Jarolím Michal1989VS Tábor500 Kč9801Ne
38BěhM50Ježek Daniel1971Glum500 Kč9546Ano
217BěhZ45Kadlecová Miroslava1977Jeníčkovy Mařenky500 Kč9771Ano Jeníčkovy Mařenky
39BěhM45Kincl Ladislav1979500 Kč9585Ano
69BěhM55Klejna Pavel1969400 Kč9571Ano ???
218BěhZ18Klímová Tereza1997Terka500 Kč9562Ano
219BěhZ50Kobiánová Alice1972Alicka500 Kč9407Ano
40BěhM18Koblížek Jan1998Lišov500 Kč9266Ne
220BěhZ45Kocourková Ladislava1978500 Kč9091Ano
41BěhM18Kopeček Adam2008500 Kč9898Ano
42BěhM45Kössl Jan1976Laufaři lokálního významu500 Kč9030Ano
43BěhM30Košina František1990Jiskra Třeboň500 Kč9833Ano
44BěhM30Kraus Tomáš1992500 Kč9569Ano
45BěhM50Krejzar Pavel1971Záběhlice500 Kč9656Ano
255BěhZ50Krotilová Jana1972Korunka500 Kč9758Ne
216BěhZ50Krotolová Jana1972Korunka500 Kč9547Ano
46BěhM55Kučera Radek1969Pivovar Čejetice500 Kč9910Ano
221BěhZ55Kučerová Dana1967Pivovar Čejetice500 Kč9791Ano
256BěhZ55Kuffnerová Marie1968500 Kč9919Ne
47BěhM35Kutílek Jakub1985Pelhřimov500 Kč9854Ano
269BěhZ45Labíková Petra1979#tymdejvid500 Kč9507Ano
48BěhM50Lachout Martin1970Sedlčany500 Kč9646Ano
222BěhZ50Langerová Tereza1974Jeníčkovy Mařenky500 Kč9772Ano Jeníčkovy Mařenky
49BěhM50Lavička Petr1974Lavi500 Kč9848Ano
223BěhZ40Lebedová Olga1981500 Kč9005Ano Kolem Světa za 50 minut
257BěhZ50Leitgebová Zdeňka1972Zdeni500 Kč9888Ne
224BěhZ45Lejtnarova Eva1979Pufik500 Kč9769Ano
50BěhM45Lenz Ondřej1978500 Kč8960Ano Kolem Světa za 50 minut
51BěhM30Licehamr Stanislav1991400 Kč9576Ano ???
52BěhM18Licehamr Stanislav2022400 Kč9577Ano ???
53BěhM40Linhart Pavel1983Třeboň500 Kč9786Ano
54BěhM45Macek Tomáš1979Tomas M.500 Kč9816Ano
55BěhM35Macho Jan1987500 Kč9588Ano
57BěhM50Malina Lubomír1974Mapa500 Kč8961Ano
225BěhZ35Malinová Andrea1985500 Kč9390Ano
258BěhZ30Moravcová Markéta1994500 Kč9753Ne
58BěhM45Myšák Jaroslav1979500 Kč9662Ano
227BěhZ35Nehodová Veronika1986500 Kč9768Ano
59BěhM35Němec Václav1987500 Kč9378Ano
60BěhM40Nosál Petr1982Suchdol nad Lužnicí500 Kč9608Ano
61BěhM40Nováček Martin1984500 Kč9774Ne
259BěhZ30Novákova Denisa1992500 Kč9457Ne
64BěhM55Novotný Pavel1967TJ Chyšky z.s.500 Kč9613Ano Jihočeši 18+
63BěhM70Novotný Zdeněk1952Běžec Vysočiny Jihlava500 Kč9605Ano
65BěhM45Opelka Jaroslav1978Trpíme pohybem500 Kč9738Ano Trpíme pohybem
228BěhZ30Pavlíčková Eliška1993500 Kč9653Ano
62BěhM60Petrášek Ivo1960500 Kč9584Ano
99BěhM50Pflug Petr1972500 Kč9163Ano
67BěhM18Pikl David2004SK Čtyři Dvory České Budějovice500 Kč9523Ne
209BěhZ35Pilná Alena1989500 Kč9579Ano
68BěhM55Pošmura Vlastimil1965500 Kč8805Ne
229BěhZ50Pribyl Monika1973500 Kč9589Ano
70BěhM40Procházka Michal1981YMCA Tuláci Jindřichův Hradec500 Kč9262Ne
71BěhM45Příbramský Jiří1977SK Prowell Tábor500 Kč8959Ano SK Prowell Tábor
72BěhM60Punda Vaclav1960MTB Modřany500 Kč9635Ano
226BěhZ35Pundová Kristýna1988Buddy´s Team500 Kč9358Ano
73BěhM55Randák Ondřej1967TO Sprint500 Kč9428Ano
74BěhM55Richtr Zdeněk1969Husky Mahouš Sunny Siberia500 Kč9519Ano Jihočeši 18+
6BěhM65Rokos Ivan1959TJ Jiskra Třeboň500 Kč9542Ano
230BěhZ40Růzhová Kateřina1983500 Kč9586Ano
231BěhZ18Samcová Linda2000500 Kč9799Ano
75BěhM40Samuel Jiří1982500 Kč9583Ano
232BěhZ45Sedláčková Martina1976Třeboň500 Kč9756Ano
76BěhM50Sekáč Martin1973Nobert500 Kč9742Ano Nobert
233BěhZ45Sekáčová Pavlína1975Nobert500 Kč9741Ano Nobert
21BěhM50Schalek Petr1970MK Kladno500 Kč9335Ano
77BěhM45Somogyi Dániel1979Třeboň500 Kč9928Ano
78BěhM35Stach Michal1985Jindřichův Hradec500 Kč9925Ano
79BěhM65Strejc Václav1956Rozběháme Nepomuk500 Kč9550Ano
80BěhM18Strejček Jakub1995Ad Astra Team500 Kč9681Ano
234BěhZ45Střeštíková Lenka1978500 Kč9462Ano
235BěhZ18Sušková Lenka2001500 Kč9618Ano
81BěhM75Svoboda Václav1949Plnej pupek CB500 Kč8964Ano
236BěhZ45Sýkorová Klára1978AC Mageo500 Kč9655Ano
237BěhZ45Šimanová Petra1979500 Kč9580Ano
238BěhZ18Šimanová Petra2022500 Kč9581Ano ???
66BěhM55Šimek Miroslav1966TC Dvořák České Budějovice500 Kč9696Ano Jihočeši 18+
82BěhM50Šmíd Václav1971Frahelž500 Kč9688Ano BK Frahelž
83BěhM50Štaiger Zdeněk1970Pomáháme pohybem500 Kč9701Ano Pomáháme pohybem
239BěhZ18Šteklová Lenka2022400 Kč9572Ano ???
1BěhM30Štěpáník Pavel1992500 Kč9866Ne
240BěhZ35Štěpánková Eva1989České Budějovice500 Kč9852Ano
84BěhM40Štoudek Martin1980500 Kč9517Ano
241BěhZ35Štoudková Vladislava1986500 Kč9518Ano
242BěhZ40Štrbáková Lucie1982500 Kč9714Ano
85BěhM65Šuranský Lubomír1958JH Nové Stavení500 Kč8992Ano
86BěhM50Švamberk Jan1970BBK Boršovský běžecký klub500 Kč9078Ano
243BěhZ50Tischlerová Lucie1973Jeníčkovy Mařenky500 Kč9685Ano Jeníčkovy Mařenky
87BěhM35Tomášek Michal1988Maleč Tým500 Kč9615Ano
244BěhZ35Tušerová Jindra1986Musher klub JCC500 Kč9830Ano
89BěhM45Vaněk Jan1977TCV Jindřichův Hradec500 Kč9806Ano
90BěhM70Vaněk Jan1951TCV Jindřichův Hradec500 Kč9851Ano
88BěhM18Vaněk Tomáš2000TCV Jindřichův Hradec500 Kč9793Ano
91BěhM55Večeřa Rudolf1969Mohuřice500 Kč9763Ano
111BěhM50Vejsada Marek1972SK Yukon500 Kč9500Ano
11BěhM18Vejsada Tomáš2007SK Yukon500 Kč9502Ano
245BěhZ35Veselá Veronika1989Bubba500 Kč9850Ano
92BěhM35Veselý Martin1989Bubba500 Kč9873Ano
93BěhM65Vilímek Stanislav1958Benešovský běžecký klub500 Kč9590Ano
246BěhZ35Voborská Hana1986Hugo’s team500 Kč9356Ano
94BěhM45Vrchota Pavel1976Nobert500 Kč9754Ano Nobert
247BěhZ18Weidinger Hana2022400 Kč9574Ano ???
95BěhM65Zákostelecký František1955Mokré500 Kč9599Ano Jihočeši 18+
96BěhM40Zbudil Ondřej1981Nobert500 Kč9766Ano Nobert
97BěhM18Zděnek Dominik1995Tábor500 Kč9862Ano
248BěhZ30Zděnková Eliška1992Tábor500 Kč9872Ano
56BěhM45Zelenka Libor1975TJ Jiskra Třeboň500 Kč9697Ano
249BěhZ18Zelenková Karolína2000Tj Jiskra Třeboň500 Kč9765Ano
BěhM50Ziegler Jiří1974Oregano500 Kč9867Ne
250BěhZ18Zivčáková Simona2000400 Kč9573Ano ???
260BěhZ60Zodererová Václava1961Sokol Žižkov Praha500 Kč9757Ne
251BěhZ50Zusková Jaroslava1972Zlatokopka500 Kč9594Ano