Startovní listina 1.10.2022 - Vlašim - Běh zámeckým parkem

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
8 kmMEŠimon Miloš1944PSK UNION Praha100 Kč10667Ne
8 kmMENěmec Jiří1948Atletika Vlašim100 Kč10536Ne
8 kmMCHrček Tomáš1968100 Kč10523Ne
8 kmMBPazourek Jan1973Dycky Blaník 100 Kč10555Ne
8 kmZCAdamcová Andrea1973běžíme za Vlašim100 Kč10690Ne
8 kmZBPtáčková Tereza1980Kačerov100 Kč10650Ne
8 kmMAFišer Radek1984TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 100 Kč10540Ne
8 kmMAHájek Lukáš1991TJ jiskra Zruč nad Sázavou100 Kč10535Ne
8 kmZABřezinová Monika1994MK Tlapky v tahu100 Kč10546Ne
8 kmMADřízal Marek1996Teplýšovice100 Kč10524Ne
MládežMJRosenthal Daniel2006Daník50 Kč10675Ne
MládežZ14-15Horadová Ela2007TJ Sokol Senohraby50 Kč10651Ne
MládežZ14-15Silvey Olivia2007Sokol Senohraby50 Kč10532Ne
Lidový b.PMJánošík Dominik2009Atletika Vlašim50 Kč10569Ne
MládežM12-13Jánošík Dominik2009Atletika Vlašim50 Kč10155Ne
MládežZ12-13Jandová Simona2009Vlašim50 Kč10529Ne
MládežZ12-13Kupčová Eliška2009TJ Sokol Senohraby50 Kč10679Ne
MládežM12-13Ptáček Marian2010Vlašim50 Kč10682Ne
MládežZ12-13Možíšová Magdaléna2010TJ Sokol Senohraby50 Kč10600Ne
MládežZ12-13Straková Karolína2010TJ Sokol Senohraby50 Kč10630Ne
MládežM10-11Podešva Patrik2011Sokol Senohraby50 Kč10521Ne
MládežM10-11Šubrt Matěj2012Atletika Benešov 50 Kč10548Ne
MládežZ10-11Brožíková Marie2012Atletika Benešov50 Kč10537Ne
MládežZ10-11Pavliščová Anna2012Atletika Benešov50 Kč10584Ne
MládežZ10-11Smetanová Lucie2012Vlašim50 Kč10685Ne
MládežZ10-11Vynšová Barbora201250 Kč10527Ne
MládežZ8-9Božovská Karolína2013Atletika Benešov50 Kč10538Ne
MládežZ8-9Prudká Lenka2013Atletika Benešov50 Kč10504Ne
MládežZ8-9Prudká Magdalena 2013Atletika Benešov50 Kč10505Ne
MládežM8-9Filler Martin2014ŠSK Újezd nad Lesy 50 Kč10525Ne
MládežM8-9Machotka Tomáš2014Atletika Vlašim50 Kč10619Ne
MládežM8-9Parýzek Jakub2014TJ Sokol Senohraby50 Kč10668Ne
MládežM8-9Podešva Alex2014BB racing Čerčany50 Kč10522Ne
MládežM8-9Čedík Lukáš2014Atletika Benešov50 Kč10658Ne
MládežZ8-9Fejtková Tereza2014Atletika Vlašim50 Kč10598Ne
MládežZ8-9Kupčová Karolína2014TJ Sokol Senohraby50 Kč10680Ne
MládežZ8-9Míčková Karolína2014Atletika Benešov50 Kč10401Ne
MládežZ8-9Šubrtová Lucie2014Atletika Benešov 50 Kč10549Ne
MládežM6-7Effenberger Kryštof2015Atletika Kamenice50 Kč10649Ne
MládežM6-7Fišer Dominik 2015TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 50 Kč10541Ne
MládežM6-7Pavlišče Štěpán2015Atletika Benešov50 Kč10582Ne
MládežM6-7Vorlíček Jakub2015Jiskra Zruč nad Sázavou50 Kč10673Ne
MládežZ6-7Harnová Natálie2015Báječné děti v běhu50 Kč10678Ne
MládežZ6-7Kalošová Ema2015Atletika Benešov50 Kč10542Ne
MládežZ6-7Kiliánová Anna2015Želivec50 Kč10669Ne
MládežZ6-7Lazarová Aneta2015Atletika Kamenice50 Kč10689Ne
MládežZ6-7Pavliščová Josefína2015Atletika Benešov50 Kč10583Ne
MládežZ6-7Prudká Helena 2015Atletika Benešov50 Kč10506Ne
MládežZ6-7Brázdová Karolína2016Atletika Kamenice50 Kč10688Ne
MládežM5Kukeně Teodor2017Bezděkov (PCE)50 Kč10647Ne
MládežM5Machotka Lukáš2017Vlašim 50 Kč10620Ne
MládežM5Zeman Vít 2017Vlašim 50 Kč10684Ne
MládežZ5Chuchmová Adéla 2017Atletika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 50 Kč10528Ne
MládežZ5Fillerová Veronika 2017Závodní inkubátor50 Kč10526Ne
MládežZ5Vorlíčková Tereza2017Atletika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou50 Kč10672Ne
MládežM5Doubrava Jan2018Sedlčany50 Kč10681Ne
MládežZ5Brázdová Mariana2018Atletila Kamenice50 Kč10687Ne
MládežM5Machotka Matyáš2020Vlašim50 Kč10621Ne
MládežM5Pekárek Jakub202250 Kč10530Ne