Startovní listina 14.5.2022 - Tábor - Závod horských kol Čekanice-Cihelna

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
KolaM19Bubla Ladislav1959GS JISTEBNICE1 Kč7418Ne
KolaM19Perina Josef19761 Kč7796Ne
OpenEMPerina Josef19761 Kč7797Ne
KolaM19Viktora Jan1978Prodoli racing team1 Kč7750Ne
OpenEMVaněk St. Michal1979PRODOLI RACING TEAM1 Kč7473Ne
KolaM19Lešek Jirka1980Running Fox 2 Tabor1 Kč7483Ne
KolaM19Fara Tomáš1981Cycling s.r.o.1 Kč7788Ne
OpenEMFara Tomáš1981Cycling s.r.o.1 Kč7789Ne
KolaM19Staněk Pavel1982Prodoli racing team1 Kč7841Ne
OpenEMKřížek Tomáš19821 Kč7318Ne
OpenEZPerinová Jana19821 Kč7798Ne
OpenEZSvatošová Jana1982GS cyklo team Jistebnice1 Kč7824Ne
KolaM19Hyšpler Robin1986PRODOLI racing team1 Kč7736Ne
OpenEZZákostelecká Veronika19861 Kč7696Ne
KolaM19Grošek Filip1994PRODOLI Racing Team1 Kč7821Ne
KolaM19Lehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice1 Kč7485Ne
OpenEZSoučková Celestýna 20001 Kč7854Ne
KolaM13-14Kotora Bernard2009Cycling Academy Tábor1 Kč7303Ne
KolaM13-14Tichý Kryštof2009CBC Team1 Kč7849Ne
KolaM13-14Voják Matěj2009Author Team Stupno1 Kč7326Ne
KolaZ13-14Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7320Ne
KolaZ13-14Rothbauerová Karolína 2009ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1 Kč7486Ne
KolaM11-12Komárek Lukáš2010ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7475Ne
KolaM11-12Perina Jan2011ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7438Ne
KolaM11-12Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice1 Kč7540Ne
KolaM11-12Tichý Tadeáš2011CBC Team1 Kč7850Ne
KolaZ11-12Farová Ellen2011ČEZ Cyklo team Tábor1 Kč7791Ne
Open dětiODMusialová Veronika20111 Kč7640Ne
Open dětiODSchneiderová Viktorie20111 Kč7567Ne
Open dětiODZavadilová Adéla2011cycling academy Tábor1 Kč7835Ne
KolaM9-10Dikan Jozef2012GS cyklo team Jistebnice1 Kč7810Ne
KolaM9-10Komárek Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7476Ne
KolaM9-10Michal Vaněk Ml.2012ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7472Ne
KolaM9-10Musil Nikolas2012GS Cylklo team Jistebnice 1 Kč7735Ne
KolaM9-10Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice1 Kč7493Ne
KolaM9-10Zákostelecký Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7307Ne
KolaZ9-10Křivánková Ema2012ČEZ Cyklo team Tábor1 Kč7828Ne
KolaZ9-10Perinová Kateřina2012ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7440Ne
KolaZ9-10Rothbauerová Julie2012ČEZ Cyklo Team Tábor 1 Kč7487Ne
KolaZ9-10Černá Laura2012G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč1 Kč7837Ne
Open dětiOCHKollmann Lukáš20121 Kč7827Ne
Open dětiODJanů Adéla 20121 Kč7847Ne
Open dětiODMusialová Barbora20121 Kč7641Ne
Open dětiOCHVoják Filip 20131 Kč7715Ne
KolaM7-8Fara Oliver2014ČEZ Cyklo team Tábor1 Kč7790Ne
KolaZ7-8Kosobudová Nella20141 Kč7795Ne
KolaZ7-8Křivánková Elen2014ČEZ Cyklo team Tábor1 Kč7829Ne
Open dětiODGyürke Ema20141 Kč7856Ne
Open dětiODKosobudová Nella20141 Kč7794Ne
KolaM7-8Daniel Vojnarovič2015G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1 Kč7503Ne
KolaM7-8Hyšpler Václav2015Prodoli ratingových team1 Kč7328Ne
KolaM7-8Křížek Jan2015ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7319Ne
KolaM7-8Sachr Matěj20151 Kč7596Ne
KolaM7-8Zelinka Adam2015Cycling Academy Tábor1 Kč7729Ne
KolaM6Babínek Marek20161 Kč7851Ne
KolaM6Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice1 Kč7534Ne
KolaZ6Bartošová Klára 2016Hobby cyklistka bez klubove prislusnosti1 Kč7846Ne
KolaZ6Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7308Ne
KolaM6Sejk Jan20171 Kč7589Ne
KolaM6Vořechovský Edvard20171 Kč7595Ne
KolaZ6Perinová Anna2017ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7439Ne
OdrážedlaM4Hyšpler Bohumil2018Prodoli ratingových team1 Kč7327Ne
OdrážedlaZ4Babínková Zora20181 Kč7852Ne
OdrážedlaZ4Kratochvílová Emma20181 Kč7815Ne
OdrážedlaM4Podroužek Václav 20191 Kč7700Ne
OdrážedlaZ4Bartošová Eliška2019Nadseny zacatecnik bez klubove prislusnosti :--)1 Kč7845Ne
OdrážedlaZ4Vaňková Natálie20191 Kč7780Ne