Startovní listina 14.5.2022 - Tábor - Závod horských kol Čekanice-Cihelna

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
KolaM13-14Kotora Bernard2009Cycling Academy Tábor1 Kč7303Ne
KolaM9-10Zákostelecký Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7307Ne
KolaZ6Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7308Ne
OpenEMKřížek Tomáš19821 Kč7318Ne
KolaM7-8Křížek Jan2015ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7319Ne
KolaZ13-14Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7320Ne
KolaM13-14Voják Matěj2009Author Team Stupno1 Kč7326Ne
OdrážedlaM4Hyšpler Bohumil2018Prodoli ratingových team1 Kč7327Ne
KolaM7-8Hyšpler Václav2015Prodoli ratingových team1 Kč7328Ne
KolaM19Bubla Ladislav1959GS JISTEBNICE1 Kč7418Ne
KolaM11-12Perina Jan2011ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7438Ne
KolaZ6Perinová Anna2017ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7439Ne
KolaZ9-10Perinová Kateřina2012ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7440Ne
KolaM9-10Michal Vaněk Ml.2012ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7472Ne
OpenEMVaněk St. Michal1979PRODOLI RACING TEAM1 Kč7473Ne
KolaM11-12Komárek Lukáš2010ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7475Ne
KolaM9-10Komárek Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor1 Kč7476Ne
KolaM19Lešek Jirka1980Running Fox 2 Tabor1 Kč7483Ne
KolaM19Lehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice1 Kč7485Ne
KolaZ13-14Rothbauerová Karolína 2009ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1 Kč7486Ne
KolaZ9-10Rothbauerová Julie2012ČEZ Cyklo Team Tábor 1 Kč7487Ne
KolaM9-10Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice1 Kč7493Ne
KolaM7-8Daniel Vojnarovič2015G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1 Kč7503Ne
KolaM6Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice1 Kč7534Ne
KolaM11-12Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice1 Kč7540Ne
Open dětiODSchneiderová Viktorie20111 Kč7567Ne
KolaM6Sejk Jan20171 Kč7589Ne
KolaM6Vořechovský Edvard20171 Kč7595Ne
KolaM7-8Sachr Matěj20151 Kč7596Ne
Open dětiODMusialová Veronika20111 Kč7640Ne
Open dětiODMusialová Barbora20121 Kč7641Ne
OpenEZZákostelecká Veronika19861 Kč7696Ne
OdrážedlaM4Podroužek Václav 20191 Kč7700Ne
Open dětiOCHVoják Filip 20131 Kč7715Ne
KolaM7-8Zelinka Adam2015Cycling Academy Tábor1 Kč7729Ne
KolaM9-10Musil Nikolas2012GS Cylklo team Jistebnice 1 Kč7735Ne
KolaM19Hyšpler Robin1986PRODOLI racing team1 Kč7736Ne
KolaM19Viktora Jan1978Prodoli racing team1 Kč7750Ne
OdrážedlaZ4Vaňková Natálie20191 Kč7780Ne
KolaM19Fara Tomáš1981Cycling s.r.o.1 Kč7788Ne
OpenEMFara Tomáš1981Cycling s.r.o.1 Kč7789Ne
KolaM7-8Fara Oliver2014ČEZ Cyklo team Tábor1 Kč7790Ne
KolaZ11-12Farová Ellen2011ČEZ Cyklo team Tábor1 Kč7791Ne
Open dětiODKosobudová Nella20141 Kč7794Ne
KolaZ7-8Kosobudová Nella20141 Kč7795Ne
KolaM19Perina Josef19761 Kč7796Ne
OpenEMPerina Josef19761 Kč7797Ne
OpenEZPerinová Jana19821 Kč7798Ne
KolaM9-10Dikan Jozef2012GS cyklo team Jistebnice1 Kč7810Ne
OdrážedlaZ4Kratochvílová Emma20181 Kč7815Ne
KolaM19Grošek Filip1994PRODOLI Racing Team1 Kč7821Ne
OpenEZSvatošová Jana1982GS cyklo team Jistebnice1 Kč7824Ne
Open dětiOCHKollmann Lukáš20121 Kč7827Ne
KolaZ9-10Křivánková Ema2012ČEZ Cyklo team Tábor1 Kč7828Ne
KolaZ7-8Křivánková Elen2014ČEZ Cyklo team Tábor1 Kč7829Ne
Open dětiODZavadilová Adéla2011cycling academy Tábor1 Kč7835Ne
KolaZ9-10Černá Laura2012G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč1 Kč7837Ne
KolaM19Staněk Pavel1982Prodoli racing team1 Kč7841Ne
OdrážedlaZ4Bartošová Eliška2019Nadseny zacatecnik bez klubove prislusnosti :--)1 Kč7845Ne
KolaZ6Bartošová Klára 2016Hobby cyklistka bez klubove prislusnosti1 Kč7846Ne
Open dětiODJanů Adéla 20121 Kč7847Ne
KolaM13-14Tichý Kryštof2009CBC Team1 Kč7849Ne
KolaM11-12Tichý Tadeáš2011CBC Team1 Kč7850Ne
KolaM6Babínek Marek20161 Kč7851Ne
OdrážedlaZ4Babínková Zora20181 Kč7852Ne
OpenEZSoučková Celestýna 20001 Kč7854Ne
Open dětiODGyürke Ema20141 Kč7856Ne