Startovní listina 15.5.2022 - Oldřichov - MTB tankodrom Oldřichov

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
DětiM11-12Chod Samuel2011ROUVY Specialized150 Kč7743Ano
DětiZ7-8Chod Adéla2015MTB Ježíkov150 Kč7744Ano
KrátkáMB19-39Repa David1986350 Kč7701Ano
KrátkáMB19-39Zunt Miloš1986350 Kč7741Ano
DlouháMA30-39Kůrka Tomáš1986Rohde & Schwarz350 Kč7799Ne
DlouháMA40-49Girstl Ales1975Čistý sport350 Kč7858Ne
DlouháMA40-49Hlaváč Jan1979Čistý Sport350 Kč7880Ne
DlouháMA40-49Janeček Michal 1980Jiko Čácha Sušice350 Kč7803Ne
DlouháMA40-49Klasna Michal1981350 Kč7584Ne
DlouháMA40-49Mareš Vojtěch1978Čistý Sport Racing team 1350 Kč7518Ne
DlouháMA40-49Picha Josef 1973G.Benedikt cykloteam Švec Želeč350 Kč7844Ne
DlouháMA40-49Reeh Jiří 1980Galaxy Cyklošvec Stevens 350 Kč7855Ne
DlouháMA40-49Sova Ondřej1981MTB Šumava Riders350 Kč7787Ne
DlouháMA40-49Viktora Jan1978Prodoli Racing Team350 Kč7857Ne
DlouháMA40-49Čech Tomáš1981Galaxy CykloŠvec Stevens team350 Kč7833Ne
DětiM11-12Bejdák Martin 2011Z Bike Team Třeboň 150 Kč7703Ne
DětiM11-12Komárek Lukáš2010ČEZ cyklo team Tábor150 Kč7861Ne
DětiM11-12Vlasatý Vojtěch2010ROUVY SPECIALIZED150 Kč7830Ne
DětiM13-14Bejdák Petr 2009Z Bike Team Třeboň 150 Kč7704Ne
DětiM13-14Papež Martin2008Z BIKE TEAM TŘEBOŇ150 Kč7758Ne
DětiM13-14Tóth Erik2008G. Benedikt Švec cykloteam Želeč150 Kč7738Ne
DětiM13-14Voják Matěj 2009Author team Stupno 150 Kč7492Ne
DětiM7-8Turek Filip2015Cyklo Atom cycling team150 Kč7717Ne
DětiM7-8Vojnarovič Daniel2015G. Benedikt Švec cykloteam Želeč150 Kč7504Ne
DětiM9-10Gaier Jakub2013Cycling academy tabor150 Kč7501Ne
DětiM9-10Komárek Jakub2012ČEZ cyklo team Tábor150 Kč7862Ne
DětiM9-10Michal Štěpán2013G. BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ150 Kč7838Ne
DětiM9-10Musil Nikolas2012GS Cylklo team Jistebnice 150 Kč7637Ne
DětiM9-10Pánek Antonín2013G.Benedikt Švec cykloteam Želeč150 Kč7755Ne
DětiM9-10Voják Filip 2013150 Kč7714Ne
DětiZ13-14Hana Kotlínová 2008ČEZ cyklo tam tabor150 Kč7811Ne
DětiZ9-10Janů Adéla 2012Cyklo klub Chýnov 150 Kč7746Ne
KrátkáMB15-18Podzimek Ondřej 2004G. Benedikt ŠveccykloteamŽeleč350 Kč7742Ne
KrátkáMB15-18Švec Přemek2007 G.Benedikt Švec Cykloteam Želeč.350 Kč7747Ne
KrátkáMB19-39Bušek Lukáš1989Cyklo Atom cycling team350 Kč7716Ne
KrátkáMB19-39Jindrle Jaroslav1990Cyklo Jiřička350 Kč7611Ne
KrátkáMB40-59Musial Miloš1981350 Kč7731Ne
KrátkáMB40-59Živný Miroslav1982KCL Kooperativa-Svijany350 Kč7842Ne
KrátkáMB60Bubla Ladislav1959GS JISTEBNICE350 Kč7598Ne
KrátkáMB60Mitgutsch Kurt1962Rad & Nabe Union Oepping - AT350 Kč7853Ne
KrátkáZB19-35Kotlínová Simona2003350 Kč7748Ne
KrátkáZB36Musialová Hana1979350 Kč7730Ne
1DětiM13-14Motejzík Ondřej2009Junior cycling projekt team150 Kč7865Ne
2DětiM9-10Odl Kryštof2013Junior cycling projekt team150 Kč7866Ne
3DětiM11-12Jonák Jakub2011Junior cycling projekt team150 Kč7867Ne
4DětiM7-8Jonák Šimon2014Junior cycling projekt team150 Kč7868Ne
5DětiM11-12Šebík Jakub2010Junior cycling projekt team150 Kč7869Ne
6DětiM9-10Schaetzel Matthias2013Junior cycling projekt team150 Kč7870Ne
7DětiM11-12Gage Jakub2011Junior cycling projekt team150 Kč7871Ne
8DětiM7-8Hořejší Vojtěch2014Junior cycling projekt team150 Kč7872Ne
9DětiM5-6Vlášek Mikuláš2017Junior cycling projekt team150 Kč7873Ne
10DětiM5-6Vlášek Jakub2017Junior cycling projekt team150 Kč7874Ne
11DětiZ11-12Slámová Eliška2010Junior cycling projekt team150 Kč7875Ne
12DětiM9-10Jirsa David2013Junior cycling projekt team150 Kč7876Ne
33DětiM7-8Novotný Miroslav2014Junior cycling projekt team150 Kč7877Ne