Startovní listina 25.6.2022 - Holubov - Holubovský triatlon

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 808664133/0800. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
1TriatlonM2Bartůšek Vít1996HZS Benešov250 Kč8358Ano původně 280 Kč
60TriatlonM5Bláha Jan1971TC Dvořák250 Kč8729Ne
55TriatlonZ4Candrová Jana1975B&H TT České Budějovice250 Kč8718Ne
6TriatlonM1Dashkevych Ivan2004UA250 Kč8688Ano
9TriatlonM4Dvořák Jan1979Spectrum Bike Racing250 Kč8634Ano
11TriatlonM3Fessl Lukáš1990#tymdejvid250 Kč8444Ano
12TriatlonM6Grabmüller Ivo1962250 Kč8627Ano
13TriatlonM3Holický Tomáš1988Mojekolo.cz ČB250 Kč8701Ano
59TriatlonM4Hron Jan1981ŠuTri Prachatice250 Kč8727Ne
16TriatlonM2Joska Vojtěch1999250 Kč8605Ano
14TriatlonM4Jílek Petr1981RESOLUTION TEAM250 Kč8371Ano původně 280 Kč
17TriatlonM4Kalina Bohumil1976SK Kardašova Řečice 250 Kč8690Ne
18TriatlonM1Kašpar Richard2003Šplh na laně České Budějovice250 Kč8693Ne
20TriatlonM5Kloub Martin1967Trauma CB250 Kč8619Ano
22TriatlonZ4Kloubová Kateřina1981Trauma CB250 Kč8628Ano
23TriatlonZ2Korytarová Eliška2000ŠuTri Prachatice250 Kč8420Ne
25TriatlonM2Květoň Martin1995Wacker Fucker250 Kč8640Ano
26TriatlonM4Lacina Jan1980Prodoli Racing team250 Kč8553Ne
57TriatlonM2Linduška František1994TCV JH250 Kč8724Ne
27TriatlonM4Ludvík Jan1975BK Nezmar250 Kč8695Ano
28TriatlonM5Mach Milan1967ŠuTri Prachatice 250 Kč8632Ano
62TriatlonZ3Macháčová Veronika1988Tymdejvid250 Kč8730Ne
29TriatlonM4Marek Čáp1978250 Kč8635Ne
31TriatlonM3Matouš Pavel 1989Tým #PlavuPrsa250 Kč8396Ano původně 280 Kč
32TriatlonZ1Mikešová Michaela2005SK Čtyři Dvory250 Kč8498Ne
34TriatlonM6Mikoláš Jan1961Trisk České Budějovice250 Kč8636Ne
56TriatlonM4Nevečeřal Jiří1981250 Kč8725Ne
58TriatlonM3Pechek Pavel1983TriSK CB250 Kč8719Ne
35TriatlonM4Plánek Karel1976ŠuTri Prachatice250 Kč8691Ano
36TriatlonM5Profant Vladimír1970Týn nad Vltavou250 Kč8620Ano
37TriatlonM5Ryšlavý Květoslav1971RESOLUTION TEAM 250 Kč8692Ne
39TriatlonM5Skalka Pavel1970CBC Team250 Kč8667Ne
42TriatlonM4Tuček Jiří1974TriSK ČB250 Kč8434Ano
43TriatlonZ4Tučková Jana1982TriSK ČB250 Kč8433Ano
44TriatlonM5Uhlíř Radek1967TriSK ČB250 Kč8624Ano
46TriatlonZ5Uhlířová Miroslava 1970TT Tábor250 Kč8519Ne
54TriatlonM5Valdauf Radim1965Hluboká nad Vltavou250 Kč8714Ne
47TriatlonM3Vondruška Radek1990TT Tálín250 Kč8665Ano
48TriatlonZ3Vondrušková Jana1989TT Tálín250 Kč8699Ano
50TriatlonM3Zikmund Arnošt1990ZIRA TEAM250 Kč8427Ano
51TriatlonM6Zikmund Arnošt1962ZIRA TEAM250 Kč8430Ano
52TriatlonZ2Zikmundová Veronika1994ZIRA TEAM250 Kč8428Ano
53TriatlonM6Zikmundová Veronika1962ZIRA TEAM250 Kč8429Ne
61TriatlonZ3Zlochová Simona1990ŠuTri Prachatice250 Kč8726Ne
4TriatlonM4Červený Petr1973Roudné250 Kč8643Ano
38TriatlonZ2Říhová Eliška2002TT Tábor250 Kč8676Ne
40TriatlonM4Šíp Jaromír1979TT Tálín250 Kč8457Ano