Startovní listina 17.9.2022 - Besednice - Běh Marunka

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 123-238060257/0100. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
7 km7MDfdf Fdfd1956150 Kč15271Ne
643 km3MKreisinger Miloslav1964150 Kč10075Ano
673 km3MJaroš Martin1964Bezim pro marusku150 Kč9385Ano
697 km7MJaroš Martin1964Pro Marušku150 Kč9372Ano
657 km7MKohout Luděk1965Nová Ves150 Kč10223Ne
667 km7MŠimek Miroslav1966TC Dvořák České Budějovice150 Kč10156Ano
687 km7MGazda Martin1968Jihočeský Klub Maratonců150 Kč10207Ne
717 km7ZChalupová Martina1968Domajda150 Kč10100Ano
727 km7MMigl Petr1972150 Kč10000Ano
757 km7MMágr Zdeněk1972Suché Vrbné150 Kč10154Ano
737 km7MTrnka Drahomír1973150 Kč9972Ano
743 km3ZKučerová Marcela1974Besednice150 Kč10194Ano
707 km7ZJedličková Šárka1976Dvojice z Kaplice150 Kč10139Ano
767 km7MTampier Ladislav1976150 Kč10214Ano
913 km3ZRuttensteinerová Markéta1976150 Kč9920Ano
923 km3MRuttensteiner Luděk1976150 Kč9921Ano
777 km7ZOulehlová Ilona1977150 Kč9999Ano
787 km7ZKlečková Petra1978150 Kč9947Ano
933 km3MPozníček František1978TJ SOKOL LEDNICE150 Kč10048Ano
583 km3MHálek Michal1979150 Kč10024Ne
797 km7MMikšátko Pavel1979TJ SOKOL LEDENICE150 Kč10045Ano
1003 km3ZPoloková Jana1979#tymdejvid150 Kč10114Ano
1257 km7ZPoloková Jana1979#tymdejvid150 Kč10118Ano
1277 km7ZRittenauerová Michaela1979Surfclub Pavones150 Kč9995Ano
807 km7MPišl Gennadij1980Kájov150 Kč10226Ne
817 km7MSzábo Miloš1981JBP150 Kč10089Ne
827 km7MKunze Petr1982150 Kč10008Ano
1187 km7MHejný Lukáš1982Dvojice z Kaplice150 Kč10138Ano
837 km7MVymyslický Michal1983150 Kč10174Ano
1157 km7MCinádr Jan1983Kaplice150 Kč9838Ne
3 km3MKalmán Julius1984150 Kč15692Ne
563 km3ZCimlová Mirka1984Kaplice150 Kč9842Ne
573 km3ZCinádrová Alena1984150 Kč9837Ne
603 km3ZKrahulcová Barbora1984Beruška150 Kč10026Ano
843 km3ZKopřivová Veronika1984150 Kč10084Ano
1287 km7ZŠlencová Michaela1984RK Stejskal150 Kč10179Ano
1297 km7ZŠtojdlová Jitka1984150 Kč10220Ano
853 km3ZPulcová Michaela1985Malý Pulec150 Kč10186Ano
1137 km7MGyürüsi Martin1985TJ Kopu hroby150 Kč10189Ano
1147 km7MCiml Martin1985Kaplice150 Kč9843Ne
1227 km7ZMikšátková Jiřina1985150 Kč10044Ano
1247 km7ZPíglová Jana1985Píglovcinatripu150 Kč10120Ne
613 km3MKrahulec Barbora1986Mirda150 Kč10027Ano
867 km7ZVlachová Tereza1986150 Kč10205Ano
1083 km3MSamek David1986Bídák150 Kč10211Ano
1093 km3MVavřín Vojtěch1986150 Kč10200Ano
1103 km3ZVavřínová Johana1986150 Kč10201Ano
1117 km7MVlach Petr1986150 Kč9364Ano
1197 km7MHynšt Petr1986150 Kč10180Ano
1267 km7MPulec Martin1986MaRUNka tým150 Kč9377Ano
623 km3ZLacinová Vendula1987150 Kč10040Ano
873 km3ZPulcová Martina1987MaRUNka tým150 Kč9376Ano
1123 km3ZVymyslická Petra1987150 Kč10173Ano
1167 km7MČermák Jan1987Czerminator150 Kč9538Ano
1217 km7ZKohoutová Zdeňka1987Kohouti150 Kč10109Ano
883 km3ZHlavatá Michala1988Misa150 Kč10092Ano
963 km3ZHumeličová Marie1988150 Kč10124Ano
893 km3ZKadochová Magdalena1989SKI Klub Strakonice150 Kč9975Ano
1177 km7ZDanová Kristina1989Č. Budějovice150 Kč10228Ne
633 km3ZMarišková Vendula1990150 Kč10091Ne
907 km7MŠtrachal František1990150 Kč9775Ano
1317 km7MVilímek Petr1993Hrádek150 Kč9984Ano
943 km3ZČermáková Kristýna1994Czerminator150 Kč9893Ano
957 km7ZGyürüsi Veronika1995Veselí nad Lužnicí150 Kč10178Ano
117 km7MBudil Roman1997PK VYTRVALCI RB150 Kč10152Ano
977 km7MŘebík Aleš1997Řebíčci150 Kč10068Ano
1073 km3MŘehout Martin1997SDH Besednice150 Kč10102Ne
987 km7ZŘebíková Milada1998Řebíčci150 Kč10069Ano
997 km7ZHosenseidlová Barbora1999Malonty150 Kč10166Ano
1307 km7ZŠustová Michaela2000150 Kč10090Ano
1207 km7MJílek Jiří2001BUT150 Kč10206Ano
13 km3MBudil Jakub2002PK VYTRVALCI RB150 Kč10153Ano
1063 km3ZŘebíková Michaela2002150 Kč10054Ano
1013 km3MNovotný Filip2003150 Kč9895Ne
1237 km7MNovotný Filip2003Fíla150 Kč9889Ano
1053 km3MRyska Rudolf2006Malonty150 Kč10204Ano
1043 km3MRuttensteiner Lukáš2007150 Kč9922Ano
37DětiPolok Adam2008#tymdejvid50 Kč10115Ano
9DětiM10-14Dolejší Pavel200950 Kč10151Ne
1033 km3MRuttensteiner Filip2009150 Kč9923Ano
17DětiM10-14Chalupa Jakub2010České Budějovice50 Kč10208Ano
27DětiZ10-14Kučerová Daniela2010Dáda50 Kč10193Ano
2DětiM10-14Cais Karel2011Jihocesky klub maratonců50 Kč10149Ano
38DětiM10-14Polok Filip2011#tymdejvid50 Kč10117Ano
21DětiM10-14Klečka Václav201250 Kč9944Ano
46DětiM10-14Rittenauer Filip2012Surfclub Pavones a FK Dukla Praha50 Kč9997Ano
593 km3MKlečka Václav2012150 Kč9946Ano
1023 km3MRittenauer Filip2012Surfclub Pavones a FK Dukla Praha150 Kč9996Ano
29DětiM10-14Kunze Matyáš201350 Kč10010Ano
36DětiZ10-14Pišlová Natálie2013Kájov50 Kč10229Ne
5DětiZ7-9Cimlová Zuzana2014Kaplice50 Kč9841Ne
6DětiZ7-9Cinádrová Anežka2014Kaplice50 Kč9835Ne
12DětiZ7-9Hálková Natálie2014Klub Jihočeských maratonců50 Kč9387Ne
13DětiM7-9Hejná Linda2014první Á50 Kč10137Ano
19DětiM7-9Klečka Antonín201450 Kč9945Ano
23DětiZ7-9Kopřivová Tereza2014TJ Sokol České Budějovice50 Kč10085Ano
31DětiM7-9Lattner Tomáš201450 Kč10046Ano
49DětiM7-9Trnka Jáchym201450 Kč9971Ano
55DětiZ7-9Vymyslická Zoe201450 Kč10171Ano
22DětiZ7-9Kohoutová Tereza2015Kohouti50 Kč10110Ano
25DětiM7-9Krahulec Adam2015ADÁMEK50 Kč10028Ano
28DětiM7-9Kunze Adam201550 Kč10009Ano
34DětiZ7-9Novotná Ema201550 Kč10146Ano
45DětiM7-9Rittenauer Emil2015Surfclub Pavones a RC Sparta Praha50 Kč9998Ano
3DětiM7-9Ciml Adam2016Kaplice50 Kč9839Ne
4DětiZ7-9Cimlová Barunka2016Kaplice50 Kč9840Ne
7DětiZ7-9Cinádrová Lucie201650 Kč9836Ne
10DětiM7-9Hálek Ondřej2016Klub Jihočeských maratonců50 Kč9389Ne
16DětiM7-9Vlach František201650 Kč9369Ano
32DětiM7-9Lesňák Jakub201650 Kč10033Ano
39DětiZ7-9Prediger Amálie201650 Kč10032Ano
42DětiZ7-9Pulcová Markéta2016malý Pulec50 Kč9375Ano
43DětiM7-9Pulec Adam2016Malý Pulec50 Kč10184Ano
48DětiZ7-9Šafránková Sandra201650 Kč10198Ano
14DětiM4-6Hlavatý Robin201750 Kč10093Ano
23DětiZ4-6Kopřivová Anna2017TJ Sokol České Budějovice50 Kč10086Ano
26DětiM4-6Krahulec Juraj2017Juraj50 Kč10029Ano
8DětiZ4-6Čermáková Sára2018Czerminator50 Kč9539Ano
18DětiZ4-6Vlachová Marie Milada201850 Kč9370Ano
33DětiZ4-6Lesňáková Adéla201850 Kč10034Ano
44DětiM4-6Pulec Pavel2018Malý Pulec50 Kč10185Ano
50DětiM4-6Trnka Vítek201850 Kč9970Ano
51DětiZ4-6Urazilová Karolína201850 Kč10199Ano
53DětiZ4-6Vavřínová Antonie201850 Kč10202Ano
20DětiZ4-6Hálková Anna201950 Kč9388Ne
30DětiM4-6Lattner Adam201950 Kč10047Ano
35DětiZ4-6Novotná Hana201950 Kč10147Ano
40DětiM4-6Prediger Antonín201950 Kč10031Ano
41DětiZ4-6Pulcová Magdaléna2019malý Pulec50 Kč9373Ano
47DětiZ4-6Sedlářová Ema201950 Kč9527Ano
54DětiZ4-6Vymyslická Chloe201950 Kč10172Ano
52DětiM0-3Vavřín Eduard202050 Kč10203Ano