Startovní listina 6.11.2021 - Chýnov - Mistrovství Jihočeského kraje - O pohár starosty města Chýnov (TBC série)

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
TBCMKKukla Dominik2007ADASTRA Cycling Team2506396Ne
TBCMKSvoboda David2008ADASTRA Cycling Team2506444Ne
TBCZ10-11Sluková Babeta2011ADASTRA Cycling Team2506407Ne
TBCZ12-13Sluková Klotylda2009ADASTRA Cycling Team2506406Ne
TBCZ12-13Svobodová Laura2010ADASTRA Cycling Team2506445Ne
TBCM10-11Vašíček Robin2012ADASTRA cycling team2506373Ne
TBCMKVašíček Denis2008ADASTRA cycling team2506374Ne
TBCZASrnská Patricie2004ASC Dukla Praha3506427Ne
TBCMKAlina Adam Hugo2007Adastra Cycling Team2506389Ne
TBCMDJanoušek Jiří1970Amcykl Humpolec3506426Ne
TBCMCKolaja Jan1981Apache Loko Trutnov3506452Ne
TBCZ8-9Schusová Eliška2014BIKE puzzle team2506383Ne
TBCMKGorog Štěpán2008BRILON MB RACING TEAM2506422Ne
TBCMAHladík Josef2001BRILON RACING TEAM3506398Ne
TBCMJBartoš Karel2006BRILON RACING TEAM MB2506432Ne
TBCZABartošová Martina2003BRILON RACING TEAM MB3506431Ne
TBCZ6-7Semerádová Emma2015Bike Puzzle Team2506454Ne
TBCZ10-11Vítková Nela2011Bike klub Město Touškov2506404Ne
TBCZKVítková Sára2008Bike klub Město Touškov2506405Ne
TBCZ8-9Vítková Julie2014Bike klub Město Touškov 2506394Ne
TBCZKKoutková Aneta2008Bike team Nové Město na Moravě2506380Ne
TBCMJBruckner Filip2006Brilon Racing Team MB2506442Ne
TBCMJHradiský Zdeněk 2006Brilon Racing Team MB2506410Ne
TBCMKKristl Lukáš2007Brilon Racing Team MB2506414Ne
TBCZKSedláčková Veronika2007Brilon Racing Team MB 2506424Ne
TBCMKHofman Eliáš2007Brilon racing team2506429Ne
TBCMKVoborník Filip2008Brilon-Racing Team2506390Ne
TBCMJPekař Matěj2006Brilon-Racing Team 2506409Ne
TBCMKHavelka Matěj2007Brilon-Racing Team 2506411Ne
TBCMKHájek Tomáš2007Brilon-Racing Team 2506415Ne
TBCMKVorel Lukáš2008CED bike team2506443Ne
TBCMCŠlajchrt Filip1982CK Kolokrám3506417Ne
TBCMKHrdina Adam2008COPR Přeštice2506392Ne
TBCMDKříž Jiří1968CYKLOEXTRA3506379Ne
TBCM10-11Semerád Marek2012CYKLOSTAR Trek Pirelli2506453Ne
TBCZKSyslová Barbara2007Cez cykloteam Tabor2506447Ne
TBCMACano Guillem1993Cicles Sans3506423Ne
TBCM10-11Vlasák Jakub2012Cycling Academy Tábor2506446Ne
TBCMJŠimeček David2005Cycling Academy Tábor3506440Ne
TBCZ4-5Krešáková Eliška2017Cycling Academy Tábor2506436Ne
TBCMJElbadri Jakub2005DUKLA Praha3506416Ne
TBCMKJonáš Blahout2008Dukla Praha2506418Ne
TBCMBBělecký Petr1985Eleven head cyklolive team 3506377Ne
TBCMBZikmund Petr1983Hello CTW3506393Ne
TBCMAHořejší Josef1995Jája Team3506441Ne
TBCMDBittman Marek1969KOVO Praha3506439Ne
TBCZ8-9Andrlová Kristýna 2013Kola.bbm.cz 2506403Ne
TBCZ12-13Stanley Anna2010Kovo Praha2506430Ne
TBCMJČapek Otakar2006Lawi junior team2506435Ne
TBCMAChekalin Leonid1997MEDEQ Team3506419Ne
TBCM12-13Andrle Filip 2009MS Bike Academy Racing 2506402Ne
TBCZAŠtěpánová Karla1991Maloja Pushbikers 3506395Ne
TBCMBZemánek Robert1989Mcrossfaktory3506381Ne
TBCMBWolf Jan1989SCK Asteria Dubí3506382Ne
TBCZASchäferová Pavlína1997SK Favorit Bílina3506450Ne
TBCMABláha Vojtěch2003SK Velo Praha3506437Ne
TBCMCKubík Lukáš 1978SV Sachsen 90 Werdau3506397Ne
TBCMDPáv Tomáš1971TJ KOVO Praha3506421Ne
TBCMDWood Ian1969TJ Kovo Praha3506420Ne
TBCMKBažant Kryštof2007TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda2506378Ne
TBCMBEremka Petr1987Team Velo3506428Ne
TBCMANovák Pavel2004Tufo Pardus Prostějov3506449Ne
TBCMKNovák Filip2007Tufo Pardus Prostějov2506448Ne
TBCMJLesage Marek2006ČED BIKE TEAM2506433Ne
TBCM12-13Rada Vojtěch2010ČED Bike Kunratice2506375Ne
TBCZ8-9Radová Eliška2013ČED Bike Kunratice2506376Ne
TBCMKMitáš Robert2007ČED Bike Team2506408Ne
TBCMJPurnoch Matyáš2006ČED bike team 2506413Ne
TBCMKPurnoch Jan 2008ČED bike team 2506412Ne
TBCM10-11Vaněk Michal2012ČEZ Cyklo Team Tábor2506400Ne
TBCMJJohánek Dalibor2005ČEZ Cyklo Team Tábor3506438Ne
TBCMJUher David2005ČEZ Cyklo team Tabor3506451Ne
TBCZJRusínová Simona2005ČEZ cyklo team Tábor3506434Ne